Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  počítače  téma
kategórie:  

Iphone 5 hudba

9
reakcií
2026
prečítaní
Tému 25. februára 2015, 17:05 založil Rybysha.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
11. 01. 2010
0
26. 08. 2008
6
25. 04. 2015
2

1.
označiť príspevok

Rybysha žena
   25. 2. 2015, 17:05 avatar
Ahojte, potrebujem pomôcť. Chcem si kupit iphone 5 ale vadi mi ze je platena hudba ked chcem pocuvat bez wifi. Spotyfi je plateny na mesiac a itunes tiez nieco stoja....je nejaký sposob ako si mozem hudbu stiahnut do iphonu bezplatne na pocuvanie bez wifi...mam na pocitaci
Itunes a mam tam aj pesnicky a napadlo ma ze by to islo kablom dat do iphonu a ci by sa to dalo pocuvat offline...dakujem ))

9.
označiť príspevok

pátrač muž
   27. 2. 2015, 09:17 avatar
kúp si ipod classic, možno tam si môžeš nahrať hudbu z pc z netu stiahnutú  

2.
označiť príspevok

anonymný_koník muž
   25. 2. 2015, 17:23 avatar
Ja nechápem tú logiku. Za Iphone si ochotná dať 300€+ (za predpokladu, že je nový) a potom nechceš platiť za služby. Všetko ti už niečo stojí. Pýtaj sa predajcov.
Nestačí ti nejaký iný mobil, lepší a v rovnakej cenovej hladine? Alebo proste len veľmi chceš mať ten Iphone?

8.
označiť príspevok

Krištof
   26. 2. 2015, 17:00 avatar
Veru, pozrel som to teraz a najlacnejší nový iPhone 5 na sk stojí 380 eur. To je 16 GB verzia (pamäťové karty nepodporuje), verzie 32 a 64 GB sú oveľa drahšie. Kamarát si v septembri minulý rok kúpil vylepšený iPhone 5 čiže 5s 16 GB a dal zaň vyše 500 éčiek. Mne tieto výrobky od Apple - iphony a ipady s iOS nič nehovoria, skôr ma zaujímajú android zariadenia od Sony, Samsung, LG, Asus a pod., alebo "prinajhoršom" s Windows phone. Nečudujem sa však, že sú iphony a ipady také drahé, keď je len jedna firma, ktorá ich vyrába (Apple) a ktorá má iOS. Podobajú sa navzájom na seba ako vajce vajcu. Naproti tomu rôzne Android zariadenia vyrába veľa rôznych firiem, ktoré do samotného Androidu od Googlu aj zasahujú tvorbou vlastných nadstavieb, aplikácií, posielaním aktualizácií a pod. Každopádne mne vyhovuje viac aj tá pestrosť a sloboda spojená s androidom :-)
Súhlasí anonymný_koník

3.
označiť príspevok

Bombolo
   25. 2. 2015, 17:26 avatar
čo je to iphone 5? ja mam starý telefon TP

4.
označiť príspevok

anonymný_koník muž
   25. 2. 2015, 17:30 avatar
Iphone je telefón od prestížnej značky Apple, ktorá je 5. najbohatšou na svete...
Je to pritom úplne zbytočné, ale chápeš. Každý chce mať to najdrahšie. A Iphony sú práve z tých najdrahších. Ešte pred pár rokmi bol ten s Iphonom považovaný za najbohatšieho (v dnešnej dobe stráca originalitu, má ho každý 4 tínedžer)...
A pritom je to normálny mobilný telefón, akurát že drahý a aj služby v ňom sú drahé... :-) pššššsss....to je prosím pekne Iphone.. :-)  
Súhlasí Wolfe

5.
označiť príspevok

Bombolo
   25. 2. 2015, 17:33 avatar
aha...:-))) ale chcem si kúpiť takýto
www.dobrydarek.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

6.
označiť príspevok

anonymný_koník muž
   25. 2. 2015, 17:36 avatar
To je snáď len to slúchadlo na predaj. Také sme kedysi mali, že si to pripojíš na mobil (ale tomu je už dobrých 8 rokov...)
Ja mám tiež osobne radšej tlačitkové mobily, príp. tlačitkovo-dotykové (také napoly)...ale teraz mám dotykový...Ale mi to nevyhovuje  

7.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   25. 2. 2015, 17:58

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

10.
označiť príspevok

sisi789 žena
   30. 4. 2015, 17:16 avatar
Ahoj, tiež som mala po kúpe iPhonu 5s tento probém. Podľa tutoriálov, ktoré ukazovali ze davat hudbu cez iTunes mi neišlo. Nechytalo mi telefon, čiže sa nedali presunuť stiahnuté pesničky. Raz som ale tak instagramovala apple výrobky a jeden pán instagram.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk mal návod ako tam prehodiť songy bez iTunes. Jednoducho poradil si nainsštalovať dropbox do nb aj do iPhone a cez to si posielať mp3. Funguje to a ja tak žijem už zhruba pol roka. Držím palce :-)
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:27,  šli by ste do takého kostola na kázeň, deti by si radšej kúpili 2 kilá cukríkov...
dnes, 16:24,  Špecializovaný trestný súd. Aj Hitler mal špecializovaný súd. *21
dnes, 16:10,  Tal Bachman- Aeroplane. New Version
dnes, 16:08,  nepochopili ste slovenský ľud ešte v akej ste situácií, nemôžu kňazi chodiť autom na...
dnes, 15:55,  SSEdo LS NS nemá nič proti slušným cigánom
dnes, 15:48,  Je to chyba nie Radačovského ale strany PS spolu že si nepreverili koho dávaju na kandidatku...
dnes, 15:45,  SSEdo rasista Erik Radačovský kandiduje za PS/Spolu !
dnes, 15:44,  Za svoj skutok dúfam dostane i spravodlivý trest . Keď sa správa ako ty hakovýSS A...
dnes, 15:42,  Člena ĽSNS Antona Grňa odsúdili za pozdrav „na stráž“ konečne Člena ĽSNS...
dnes, 15:40,  Každý šport má nejaký svoj zväz ktorý ho zastrešuje a ľudia ktorí ho vedú rozhodujú,...
dnes, 15:39,  Ženy športovkyne rozhodujú o tom kto bude súťažiť, o pravidlách ?
dnes, 15:38,  Edo ty náš americký hovnometčík amíci sú pokakaní.
dnes, 15:37,  Rasistický bezmozok z Progresívneho Slovenska chcel zabíjať cigánov...
dnes, 15:31,  PartOFgod aby sme sa nedohadovali prefotil som tvoj výrok poslal na najvyšší súd , policia...
dnes, 15:19,  zmysel to dáva .Len ako sa tam zase dostať do toho zlateho socíku ? 4...
dnes, 15:18,  kamarati v boji proti bolševikom https://a-static.projektn.sk/2020/01/Blaha-a-Che.jpg
dnes, 15:18,  Ani za plot sa nestihli skovat ti skunkovia jak Bratislave a raketa ich dobehla . Nuz kto chce...
dnes, 15:18,  https://a-static.projektn.sk/2020/01/JUN-moskva.jpg milovania
dnes, 15:17,  https://a-static.projektn.sk/2020/01/Blaha-a-Bl%C3%A1%C5%BEov%C3%A1-Rusko-Online-3.11.18.png
dnes, 15:17,  https://a-static.projektn.sk/2020/01/Blahov-sen.png HRANOLOV MOPSLÍČEK
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Na peknú ženu je príjemné pozerať sa. S rozumnou je príjemné žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(62 600 bytes in 0,420 seconds)