hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
EŠte vás to baví?
príspevkov 109 |
zobrazení 143 |
tému vytvoril(a) 2.5.2017 20:10 tomii
posledná zmena 4.5.2017 00:06
|
1
|
Neustále sa dokolečka hádať?
|
 |
|
16
|
|
|
1. tomii 02.05.2017, 20:10
Neustále sa dokolečka hádať?
▲
02.05.2017, 21:08
|
Nebaví, ale čo máme robiť?
|
 |
|
56
|
|
|
16. Slušný človek 02.05.2017, 21:08
Nebaví, ale čo máme robiť?
▲
02.05.2017, 21:57
|
21,...urobiť všetky potrebné kroky k záchrane.  A život v novom svete ,bude určite každého baviť. 
|
 |
|
101
|
|
|
56. Shagara 02.05.2017, 21:57
21,...urobiť všetky potrebné kroky k záchrane. A život v novom svete ,bude určite každého baviť.
▲
03.05.2017, 01:04
|
Shagara, v novom svete. To su tie farebne ilustracie co rozdavaju SJ. Raj na zemi, co ? Ak boh existuje, tak by som radsej chcela navstivit vsetky galaxie vo vesmire, a pozerat sa zblizka ako vybuchne supernova, a pozorovat erupciu na slnku. A preletiet celz black hole. Poznat vsetky tajomstva univerza. A nie sa nudit vo vasom jehovistickom novom svete. A vobec v pekle je lepsia spolocnost.
|
 |
|
102
|
171,.....áno,....ale žiadny maliar ,grafik nevie to tak namaľovať ,ako to bude vyzerať. Ono to bude ešte lepšie.
A ako vieš, či nebudeme neskôr aj to môcť pozorovať? Vieš si predstaviť večnosť,ľudské napredovanie a neobmedzenú schopnosť učiť sa?
Samozrejme,...každý má na výber. Ale do katolíckeho pekla by som nechcel ísť. Oni si ho vymysleli , tak je len pre nich,/VIP/
Verím ,že Boh vypočuje tvoje želanie, a ak chceš budem sa za to modliť,aby si sa tam dostala,....ak si to myslela vážne.
Ale zábava tam nebude....Kaz. 9:6: „Zahynula aj ich láska aj ich nenávisť aj ich žiarlivosť, a na neurčitý čas už nemajú podiel na ničom, čo sa musí robiť pod slnkom.“ Teda,...večný spánok v smrti nie je žiadna zábava!
|
 |
|
103
|
|
|
102. Shagara 03.05.2017, 01:18
171,.....áno,....ale žiadny maliar ,grafik nevie to tak namaľovať ,ako to bude vyzerať. Ono to bude ešte lepšie.
A ako vieš, či nebudeme neskôr aj to môcť pozorovať? Vieš si predstaviť večnosť,ľudské napredovanie a neobmedzenú schopnosť učiť sa?
Samozrejme,...každý má na výber. Ale do katolíckeho pekla by som nechcel ísť. Oni si ho vymysleli , tak je len pre nich,/VIP/
Verím ,že Boh vypočuje tvoje želanie, a ak chceš budem sa za to modliť,aby si sa tam dostala,....ak si to myslela vá...
▲
03.05.2017, 01:25
|
Sorry ale pozerat sa tam na tie jehovisticke ksichty, tak to nie 
|
 |
|
109
|
173,....nech sa stane podľa tvojho želania.
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 108 017 B
vygenerované za : 0.047 s
unikátne zobrazenia tém : 2 113 513
unikátne zobrazenia blogov : 21 629
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
odkaz Človek potrebuje veriť bludu nie preto, že je hlúpy, ale preto, že je zraniteľný. Blud je ako mäkká deka, ktorú si prehodíš cez realitu, keď je priveľmi studená. Pravda býva tvrdá, neúp...
citát dňa :
Radšej ísť do roboty, ako nespať vôbec.
|