hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

EŠte vás to baví?

príspevkov
109
zobrazení
143
tému vytvoril(a) 2.5.2017 20:10 tomii
posledná zmena 4.5.2017 00:06
1
02.05.2017, 20:10
Neustále sa dokolečka hádať?
none
16

1. tomii 02.05.2017, 20:10

Neustále sa dokolečka hádať?

02.05.2017, 21:08
Nebaví, ale čo máme robiť?
none
56

16. Slušný človek 02.05.2017, 21:08

Nebaví, ale čo máme robiť?

02.05.2017, 21:57
21,...urobiť všetky potrebné kroky k záchrane. A život v novom svete ,bude určite každého baviť.
none
101

56. Shagara 02.05.2017, 21:57

21,...urobiť všetky potrebné kroky k záchrane. A život v novom svete ,bude určite každého baviť.

03.05.2017, 01:04
Shagara, v novom svete. To su tie farebne ilustracie co rozdavaju SJ. Raj na zemi, co ? Ak boh existuje, tak by som radsej chcela navstivit vsetky galaxie vo vesmire, a pozerat sa zblizka ako vybuchne supernova, a pozorovat erupciu na slnku. A preletiet celz black hole. Poznat vsetky tajomstva univerza. A nie sa nudit vo vasom jehovistickom novom svete. A vobec v pekle je lepsia spolocnost.
none
102
03.05.2017, 01:18
171,.....áno,....ale žiadny maliar ,grafik nevie to tak namaľovať ,ako to bude vyzerať. Ono to bude ešte lepšie.
A ako vieš, či nebudeme neskôr aj to môcť pozorovať? Vieš si predstaviť večnosť,ľudské napredovanie a neobmedzenú schopnosť učiť sa?
Samozrejme,...každý má na výber. Ale do katolíckeho pekla by som nechcel ísť. Oni si ho vymysleli , tak je len pre nich,/VIP/
Verím ,že Boh vypočuje tvoje želanie, a ak chceš budem sa za to modliť,aby si sa tam dostala,....ak si to myslela vážne.
Ale zábava tam nebude....Kaz. 9:6: „Zahynula aj ich láska aj ich nenávisť aj ich žiarlivosť, a na neurčitý čas už nemajú podiel na ničom, čo sa musí robiť pod slnkom.“ Teda,...večný spánok v smrti nie je žiadna zábava!
none
103

102. Shagara 03.05.2017, 01:18

171,.....áno,....ale žiadny maliar ,grafik nevie to tak namaľovať ,ako to bude vyzerať. Ono to bude ešte lepšie.
A ako vieš, či nebudeme neskôr aj to môcť pozorovať? Vieš si predstaviť večnosť,ľudské napredovanie a neobmedzenú schopnosť učiť sa?
Samozrejme,...každý má na výber. Ale do katolíckeho pekla by som nechcel ísť. Oni si ho vymysleli , tak je len pre nich,/VIP/
Verím ,že Boh vypočuje tvoje želanie, a ak chceš budem sa za to modliť,aby si sa tam dostala,....ak si to myslela vá...

03.05.2017, 01:25
Sorry ale pozerat sa tam na tie jehovisticke ksichty, tak to nie
none
109
04.05.2017, 00:06
173,....nech sa stane podľa tvojho želania.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 108 017 B vygenerované za : 0.047 s unikátne zobrazenia tém : 2 113 513 unikátne zobrazenia blogov : 21 629 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Človek potrebuje veriť bludu nie preto, že je hlúpy, ale preto, že je zraniteľný. Blud je ako mäkká deka, ktorú si prehodíš cez realitu, keď je priveľmi studená. Pravda býva tvrdá, neúp...

citát dňa :

Radšej ísť do roboty, ako nespať vôbec.