Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Ako spraviť 1. krok ?

11
reakcií
4045
prečítaní
Tému 27. apríla 2013, 22:47 založil paulina65.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
29. 01. 2019
34
15. 05. 2013
39
18. 02. 2011
17
14. 05. 2011
11

1.
označiť príspevok

paulina65 žena
   27. 4. 2013, 22:47 avatar
Mám dilemu... Páči sa mi jeden nesmelý chalan. Už 4.rok sme kamaráti z hodín nemčiny. Myslím, že medzi nami nastala zmena odvtedy, čo sme boli spolu na stužkovej. Aspoň u mňa. Problém je v tom, že neviem, či aj u neho. Nepatrí medzi ,, frajerov", ktorí nemajú problém zbaliť dievča, ale je nesmelý, všade chodí len s kamarátmi, dievčatá na neho nejak neletia, preto nemá ktovieaké sebavedomie, a ešte nemal vzťah. Rozumieme si, no neviem či sa mu páčim, lebo kedže je taký hanblivý žiadny prvý krok nespravil, nevolá ma von ani nikde. Iba sa vždy tak priateľsky porozprávame. No hocikedy ho pristihnem ako ma z diaľky pozoruje. Aj z jeho pohľadov cítim, žeby možno chcel aj niečo viac, ale asi sa bojí odmietnutia. Preto chcem urobiť 1. krok ja. Čo mám urobiť, kam ho zavolať, aby to nebolo príliš zrejmé, aby sa nezľakol a určite súhlasil? Prosím poradte mi ako sa mám s ním zblížiť a zistiť, či ma chce alebo nie ?

6.
označiť príspevok

ranex muž
   28. 4. 2013, 09:33 avatar
paulina zbal ho. Zvycajne je len iluziou muzov, ze niekoho oni zbalili. Zena vzdy zada dovod, ked s tym zacne. A ked je prilis nesmely, tak prejdi do ofenzivy. Aspon budes mat normalneho chlapa, co nebeha za inymi.

2.
označiť príspevok

nenapadna
   27. 4. 2013, 23:04 avatar
a premyslala si aj nad tym,ze ak by chcel nieco viac cestu k tebe by si nasiel aj sam?to len otazka.nedaj sa nou miast,len som zvedava ci ratas aj s takou moznostou a ako by si riesila ak by si ten pry krok urobila a vysledok by bol taky.

3.
označiť príspevok

paulina65 žena
   27. 4. 2013, 23:17 avatar
ved práve, že rozmýšľala... preto mám pochybnosti, ako zareaguje a mám stresy z toho ako ho zavolám...možno ma vôbec nechce a ja si len niečo namýšľam, ale povedala som si, že ked ho nikde nezavolám, nezistím, či by šiel alebo nie...
Súhlasí nenapadna

5.
označiť príspevok

nenapadna
   27. 4. 2013, 23:50 avatar
tuto odpoved mas v sebe poriesenu,ale to neznamena,ze ak pride,ze s tebou nezamava.ale myslim,ze aspon budes vediet na com si a nebuedds sa upinat k iluzii,ale na druhej strane ci to zmeni nieco na tvojich citoch,tym som si nie ista.je to na tebe,ako chces danu vec riesit dalej,drzim palce a hlavu hore,ziadna kasa sa neje taka horuca ako sa navari,taky je zivot plny prekvapeni 

4.
označiť príspevok

Scarllet žena
   27. 4. 2013, 23:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

7.
označiť príspevok

Malá Zoe žena
   28. 4. 2013, 09:59 avatar
Kto skutočne chce, cestu si ku tebe nájde ...

8.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 4. 2013, 12:59 avatar
poznám nejeden vzťah, ktorý začal práve tým, že ho slečna prvá neutrálne oslovila ..všetko záleží od situácie ..risk je zisk..) 

9.
označiť príspevok

kolac
   28. 4. 2013, 17:38 avatar
všetko závisí od teba. Riskuješ odmnietnutie? Bojiš sa? Dnes sa všetci boja. Boja sa ludia v práci za čestnosť boja sa ludia zastať jeden druhého. jednoducho to je dnes v kurze hájiť si vlastnú kožu. len aby mi to neublížilo.
A tak ak sa bojíš odmietnutia, tak ešte tu môžeš písať, ako sa rozbiehaš už pol roka. Dnes ten kto sa prihovorí prvý prehráva, lebo v budúcnosti to môže zniet vo vzťahu ako výčitka kto prvý koho oslovill. Často sa tento argument pýchy používa u mladých ľudí pri rozchodoch A možno kukáš naňho ako on na teba a kedˇ prehovoríte k sebe tak možno sa tak odpudíte, že sa budete obchádzať cez mars. takže sa prihovor a nebuď slaboch.Lebo ak z toho nič nebude stratila si čas.

10.
označiť príspevok

regulus muž
   28. 4. 2013, 19:49 avatar
Nezaskodilo by vediet o nom menej, nez on sam vie o sebe.  
Ale napriklad sa mi nepaci predstava o prvom kroku, ked to v podstate moze byt uz 3 234 159. krok, len tak na okraj.

11.
označiť príspevok

majomajo muž
   28. 4. 2013, 21:25 avatar
Ja by som prvý krok preskočil a JE TO..... 
Súhlasí nenapadna

12.
označiť príspevok

nenapadna
   29. 4. 2013, 22:51 avatar
na tomto som sa z chuti zasmiala 
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:13,  (2) Husk:ed, ja len dodávam, že veľmi...
dnes, 09:12,  Krasne napsane.....Zdeněk Vydra 3. října v 15:12 JE MI SMUTNO, OD VČERA SE NEMOHU...
dnes, 08:52,  1. trefne :(
dnes, 08:49,  Po tom, co pred par dnami Kiska ohrdol PS/Spolu som dnes zbadal clanok...
dnes, 06:23,  Hlavne čitaj evanjelium podla Jana....neni v biblii inej casti, ktora tak jasne poukazuje na...
dnes, 06:17,  My vieme mistr Shagara, že o trojici sa ti aj sniva, sam tušíš, že niečo nie je v tvojom...
dnes, 04:00,  Je zrejme, že každý máme iné vnímanie reality, iné vnímanie života a aj Písma!...
dnes, 03:04,  Začiatky slovenského rozkrádania cez personálne a kapitálové prepojenie medzi...
dnes, 03:02,  Impérium Lexovcov musí byť preverené z hľadiska zákona o pôvode majetku. Špinavý biznis...
dnes, 02:58,  POLITICKÁ MAFIA NA SLOVENSKU Nastal čas nazvať veci pravými menami a odhaliť skutočné...
dnes, 01:55,  To má byť jednoduché video? Ten človek tam má riadne vymytý mozog. Aby si našiel Boha,...
dnes, 01:36,  Je zrejme, že každý máme iné vnímanie reality, iné vnímanie života a aj Písma! Ale ak...
dnes, 00:01,  som rad, že si zmizol, ty smrad komunistický........lepič hoaxov......ty si u mna neškrtneš...
včera, 23:54,  takuto temu s takýmto nazvom, môže dať len komunistický smrad......nenavidiaci židov, boži...
včera, 23:53,  (97) Hokejis, nielen on, ale aj naša hlava štátu, ktorá, ako sa vyjadril Vladimír Mečiar,...
včera, 23:11,  http://www.youtube.com/watch?v=mputURlmCa4
včera, 23:11,  Chlastá tvoja mať a nie ja !!!!!!!!!!!!!!! *08*08*08*08*08*08*08*08
včera, 23:10,  chod spať a nechlastaj
včera, 23:09,  Ty si bol udavač, je to tvoja vina a budeš za to pykať...
včera, 23:09,  10- keša zdá sa, že omylom, použil rozumný a dosť logický argument. Omylom preto, lebo...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Život je ako diamant - tvrdý, ale krásny.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(80 595 bytes in 0,384 seconds)