hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Ak to nebol Kočner, kto mal motív na vraždu?

príspevkov
70
zobrazení
2
tému vytvoril(a) 11.9.2020 12:41 Kaies
posledná zmena 12.9.2020 18:45
1
11.09.2020, 12:41
Ak to nebol Kočner, kto mal motív na vraždu?

A kde sa vlastne stratila tá tona materiálu na Pentu, ktorú dostal Kuciak od Forisha?

Nachádza sa v spise, alebo ju niekto nechal zmiznúť?Bývalý prezident a odsúdený daňový podvodník Kiska obhajoval Pentu v spore o MECOM.

Prezident obhajoval firmu, ktorá stojí za najväčšou kauzou na Slovensku.

Prezident Kiska sa postavil za Gorilu.Daniel Lipšic pracuje a je na výplatnej listine Penty.

Ten Lipšic, ktorý nechal protestujúcich proti Gorile postriekať vodným delom.

Ktorého súčasná vláda navrhuje za generálneho prokurátora.

Chcete aby bol generálny prokurátor človek, ktorý pracuje pre Gorilu proti ktorej ste protestovali?

Títo dvaja ľudia pracujú pre spoločnosť kvôli ktorej vznikli najväčšie protesty na Slovensku, okrem vraždy Jána a Martiny.

Spalo Slovensko doteraz?

Nie je to paradox? Tí ľudia, ktorí tak strašne chceli žiť v krajine, ktorá nechcela skorumpovanú vládu, zvolili Kisku za prezidenta, jeho stranu Za ľudí a ďalších ako bolo PS/Spolu? (ha ha, nedostali sa… jednoducho ľudia nevedia prečo, ale niekedy intuitívne tušia) Tie strany, ktoré chcú aby Lipšic bol generálny prokurátor?

Bojujeme proti gorile a sami si ju volíme?

Je to preto, že Fico pil Colu? (áno, smeráci spravili veľa zlodejčín…. ale preto si ľudia volia Gorily?)

Alebo je to preto, že sú zmagorení médiami, ktoré všetky vlastní PENTA?

Kruhy, kruhy, točíme sa stále v kruhoch….

Takže Kiska chcel prevziať moc cez iniciatívu Za slušné Slovensko. A spolu aj s PS/Spolu, ktorého iniciatíva Za slušné Slovensko pretlačila za primátora Bratislavy.

Bláznovi z Trnavy sa nasáčkoval vyšetrovateľ Gorily, ktorý nič nevyšetril.

A prečo vlastne tajný agent Nicholson (sorry, ale to je už je také verejné tajomstvo, že to vedia aj v Číne), ktorý ako prvý človek ohlásil taliansku stopu, oznámil svoj odchod (útek) zo Slovenska dva týždne predom?

Je možné aby reportér, ktorý sa chystá odísť do zahraničia, spolupracoval s Kuciakom na talianskej stope? Tak závažnej kauze, ktorá mala potenciál povaliť túto vládu? A on pustí takú story ide preč?

Či nebol si istý výsledkom?

A vlastne to, že Fico prášil bývalú mafiánsku milenku, ktorá sa s Vadalom pohádala pomaly desaťročie dozadu, malo mať ten potenciál?

Alebo to, že Jasaň (áno, bol to zmrd) mal spoločnú firmu s Vadalom?

Fakt ľudia naozaj by ste kvôli tomuto zdvihli zadky? Jasne, že nie a nie a nie.

Pretože, ale ak áno, aký kriminálny čin sa odhalil? Žiaden. Iba sa stala vražda. Ibaže nemala nič spoločné s Ficom a Vadalovcami. Viem, že som Vám tú schému ukazoval na námestí, ale bol som zmagorený ako všetci ostatní.

Po všetkých tých kauzách malo toto naozaj potenciál spôsobiť pád vlády?

Absolútne nie. Bez toho aby sa stala vražda, tak nie.

Takže Nicholson, ktorý 2 krát zapríčinil pád vlády spustil najväčší hoax na Slovensku o talianskej stope.

A potom prišla iniciatíva Za slušné Slovensko. Iniciatíva prostredníctvom ktorej mal Kiska a PS/Spolu prevziať moc.

A tí pracujú pre Pentu, pre Gorilu, pre ktorú boli plné námestia….

Paradoxy a kruhy, stále sa točíme v kruhoch…

A Fico pil Colu, preto treba voliť Gorilu……Takže Penta je Gorila. Lipšic a Kiska pracujú pre Pentu. Kiska bol prezident a Lipšic má byť hlavný vyšetrovateľ na Slovensku. Kiska a ostatné liberálne strany (PS Spolu) chceli prevziať moc. Poverili 5 aktivistov na čele zo Šeligom. Ten vytvoril Iniciatívu Za slušné Slovensko. Ak by Nicholson hneď na druhý deň nevypustil hoax o talianskej stope žiadna iniciatíva Za slušné Slovensko by nevznikla. Ľudia by nemali ten impulz.

Rovnako ako v 89-tom, ibaže dnes ideme naostro…

Nech smrť študenta Šmída nevyjde nazmar!

Ak by toto bol plán… Plán, že vypustíme taliansku stopu, poveríme našich vyškolených aktivistov aby vytvorili nejakú iniciatívu pomocou ktorej povalíme túto vládu aby sme mohli prevziať moc…ako veľmi reálne je to, že Nicholson prišiel s talianskou stopou hneď na druhý deň potom ako večer našli mŕtve telá? Ak sa zobudil ráno o 8 00 a o 11 hodine dával interview mal na to iba 4 hodiny.

Vlastne, ako veľmi je reálne, že sa stihli dohodnúť Nicholson, Mego a Holcová na tom istom príbehu? Pretože ak sa stihli dohodnúť na tom istom príbehu, museli to skonzultovať s Kiskom a ľuďmi z iných strán. Pretože to bolo cieľom toho príbehu. Ibaže sa ukázalo, že to bol hoax.

Ale dobre, je to pritiahnuté za vlasy. Polícia v nedeľu objavila telá. Nicholson ako „dobrý“ novinár mal svoje zdroje. Povie si, títo ma platia tak cez noc vymyslím taliansku stopu a celé to hodíme na Fica a Smer. Toto ich riadne poškodí. A aj poškodilo. Celý národ sa zdvihol rovnako ako v 89-tom. A plán sa rozvíjal na kolene. Až moc dobre, až tak dobre že to museli stopnúť a zrušiť protest, pretože Kiskova strana nebola pripravená.

Ale ak by to bol plán…. znamenalo by to, že na Jána a Martinu nikto nemal motív, ale stali sa sakrálnou obeťou.

Lenže ak nie, tak kto iný mal motív?

A prečo si vlastne myslíte, že nejaká Penta je tu ten najvyšší?

Nemala SDKU vystriedať SAS, kde pôsobila Nicholsonova manželka?

Pretože nie je pravda, že volebnú kampaň tu niekoľkým stranám zároveň robila jedna agentúra, ktorej hlavný protagonista je zapletený do pokusu o vraždu premiéra v Čiernej Hore?

A odkiaľ sa vlastne v iniciatíve nabrali tí psychológovia Miková a Ondrušek, ktorí trénovali revolucionárov, ktorí dali dole Miloševiča?

Kto ich vlastne platil? Čo vypátrala polícia?

Myslíte si, že Smer riadil tento štát? Čo keď mali len kúsok z koláča a už ani tajné služby nevedia pre koho robia ako sme videli z výpovede Kriaka? Čo keď tento štát je v úplnom rozklade?

Štát v ktorom niekto poskytne 70 terabajtov dát zo utajeného spisu nejakej mimovládke z najviac sledovaného prípadu?

Kde nejaká Tódová vie ako rozhodovali členovia súdu?

Preboha, veď to je tá Tódová (Žemla) o ktorej sa píše v Gorile!

Kto tu vládne?

Ak by bol Kočner naozaj vinný (nie som si istý na 100%, ale zatiaľ som nevidel dôkaz ani motív) tak vďaka tým únikom zo spisu ho ESPE oslobodí.

Nech idú do pekla všetci tí, ktorí sú za to zodpovední.

A čo spravíte VY? Dáte lajčíček na tento status, či blog? Prezriete a nebudete voliť Gorily? Áno je to super, je to maximum čo v tejto chvíli môžete urobiť, ale čo ďalej? (každopádne za každé zdieľanie ďakujem, zvyšujete tým moju úroveň bezpečia)

Čo však spravíte VY politické strany v opozícií a aktivisti bojujúci proti mainstrímu? Vy politické strany, ktoré sa považujú za proslovenské, budete stále stagnovať na otrepaných témach? Kedy sa konečne chytíte „nudných“ a najdôležitejších tém ako sú poľnohospodárstvo, školstvo, justícia, volebný systém, veda, ekonomika a zdravotníctvo? Momentálne ste to najlepšie čo máme. Je to Váš limit, alebo máte naviac?

A čo vy aktivisti? Teraz bol protest v Bratislave. Všetci chceli rečniť a čo z toho? Kde je nejaká vízia pre Slovensko. Všetci chcú povaliť túto vládu. A čo ďalej?

Čo ďalej Slovensko. Kto bude vládnuť? A ako? Každému je to u zadnice pretože nevidí víziu pre Slovensko. Kto povedal, že zbaví Slovensko politického vplyvu mimovládok z našich peňazí. (čiastočne niekto, ale to nestačí takým spôsobom). Čo chcú robiť s dôchodkami. Mzdou. Školstvom. Kam?

Bieda. Vy všetci tí blázni, sebastrední egomaniaci bojujúci medzi sebou o kúsok času na tribúne ste zatiaľ to najlepšie čo tu máme. A čo ďalej Slovensko?

Máme takú vládu akú si zaslúžime.

Keď ľudia žerú farmu a je im z toho dobre tak je to v poriadku. Ak Jakubec povie, že test na Covid Vám prepichne mozgovú blanu a vy tomu veríte, ste idioti. Ste idioti a zaslúžite si túto vládu.

Načo je potrebné šíriť takého hlúposti. Skutočnosť je pritom viac než absurdná. Západné média už dávno priniesli správy o tom, že testy na Covid sú infikované Covidom. Že ich presnosť sa rovná pól na pól. Že úmrtia na Covid sa niekde počítajú 2x a nevadí, že zomriete na čokoľvek, ak máte Covid, idete do štatistiky ak keby ste mali 300 rokov.

Ale možno tí mocní sú inteligentnejší a skúsenejší ako môj názor a debilizácia národa, ktorý to žerie, je pre dobro veci.

Je to asi dnešná infomácia, ale táto vláda znovu zvažuje blackout. Nikto však nepôjde na protest a nikto nezačne generálny štrajk aby táto vláda padla. Ľudia nevidia alternatívu. Bohužiaľ.

Prečo VY aktivisti a celebrity, prečo konečne niekto nezorganizuje občiansku komisiu zloženú z lekárov a právnikov a nezačnú skúmať rozhodnutia tejto vlády? Tak to spravili v Nemecku. Aký bol dôvod na blackout? Koľko ľudí tým zomrelo? Na základe čoho ho vyhlásili? Na to všetko sú normy. Nikto teraz nepôjde protestovať za pád vlády, ale viacej ľudí chce aby tento marazmus skončil skôr ako táto republika vykrváca.

Quo Vadis Slovensko?

Táto noc bude dlhá.

Roman Mancel

odkaz


(zdroj: odkaz
none
2
11.09.2020, 12:45
Áno, vždy, keď už po čine prešiel dlhý čas, je možné uvažovať dvomi cestami:

1. To, čo sa po čine reálne dialo, nebolo to, čo bolo činom zamýšľané.
2. To, čo sa po čine reálne dialo, bolo presne to, čo bolo činom zamýšľané.

🙂
none
3
11.09.2020, 12:47
Je viac ako jasné, že to bol Kočner....ale nie sú dôkazy.....dnes musí byť všetko dokazané.....Čo už, ľudia sa snažia o spravodlivosť, ale ma to hačik.....
V božej spravodlivosti, je vinný každý človek....(pretože všetci zhrešili a niet v nich Božej slávy).......v ľudskej?.....je vinný len ten, komu sa to dokáže......
none
4

3. ondrej61 11.09.2020, 12:47

Je viac ako jasné, že to bol Kočner....ale nie sú dôkazy.....dnes musí byť všetko dokazané.....Čo už, ľudia sa snažia o spravodlivosť, ale ma to hačik.....
V božej spravodlivosti, je vinný každý človek....(pretože všetci zhrešili a niet v nich Božej slávy).......v ľudskej?.....je vinný len ten, komu sa to dokáže......

11.09.2020, 12:50
3- z čoho je to jasné, ak nie sú dôkazy?
👍: ondrej61 , YouLove
none
5

4. Nadja 11.09.2020, 12:50

3- z čoho je to jasné, ak nie sú dôkazy?

11.09.2020, 12:56
No ked si zoberieme vsetko do uvahy...tak nam to tak vychádza....ale dôkazy nie sú....stacilo tam vsunuť nejakeho zahadneho rusa?.....
none
6

5. ondrej61 11.09.2020, 12:56

No ked si zoberieme vsetko do uvahy...tak nam to tak vychádza....ale dôkazy nie sú....stacilo tam vsunuť nejakeho zahadneho rusa?.....

11.09.2020, 13:05
dokonalý zločin?......verím, že Božia spravodlivosť zvíťazi......
👍: Osvietený
none
8

3. ondrej61 11.09.2020, 12:47

Je viac ako jasné, že to bol Kočner....ale nie sú dôkazy.....dnes musí byť všetko dokazané.....Čo už, ľudia sa snažia o spravodlivosť, ale ma to hačik.....
V božej spravodlivosti, je vinný každý človek....(pretože všetci zhrešili a niet v nich Božej slávy).......v ľudskej?.....je vinný len ten, komu sa to dokáže......

11.09.2020, 14:01
3. ondrej61, mne to zďaleka až tak jasné nie je. Ale, samozrejme, nedám na to krk. Mám len veľké pochybnosti.
Vždy som si myslel, že ostro sledované vyšetrovanie a najmä súdny proces by mali byť robené ukážkovo a bez chýb. A to nebolo. Aj keď, možno to tak nebolo práve preto, že bol celý prípad veľmi ostro sledovaný - až príliš. A že na vyšetrovateľov boli vyvíjané obrovské tlaky, do vyšetrovania bolo možno zasahované a dokonca bolo až marené.
A nepripustiť dôkazy v prospech obžaloby a naopak, domáhať sa doplnenia dôkazov v jej neprospech vyvoláva pochybnosti o spravodlivosti celého procesu. A ja si myslím, že to tak bolo.

odkaz
👍: nrbatas
none
10

8. Kaies 11.09.2020, 14:01

3. ondrej61, mne to zďaleka až tak jasné nie je. Ale, samozrejme, nedám na to krk. Mám len veľké pochybnosti.
Vždy som si myslel, že ostro sledované vyšetrovanie a najmä súdny proces by mali byť robené ukážkovo a bez chýb. A to nebolo. Aj keď, možno to tak nebolo práve preto, že bol celý prípad veľmi ostro sledovaný - až príliš. A že na vyšetrovateľov boli vyvíjané obrovské tlaky, do vyšetrovania bolo možno zasahované a dokonca bolo až marené.
A nepripustiť dôkazy v prospech obžaloby a n...

11.09.2020, 14:12
10. Pre doplnenie: Pochybnosti som začal mať ešte vtedy, keď som sa zamyslel nad otázkou, ktorú ktosi položil:
Je možné, aby bol Kočner tak sprostý, že by si objednal vraždu novinára, ktorého dal predtým sledovať a napokon sa mu aj vyhrážal? Objednanie vraždy je vážna vec a keď sa k nej niekto odhodlá, mal by sa snažiť, aby ho nič s vraždou či zavraždeným nespájalo...
👍: J.Tull , nrbatas
none
12

10. Kaies 11.09.2020, 14:12

10. Pre doplnenie: Pochybnosti som začal mať ešte vtedy, keď som sa zamyslel nad otázkou, ktorú ktosi položil:
Je možné, aby bol Kočner tak sprostý, že by si objednal vraždu novinára, ktorého dal predtým sledovať a napokon sa mu aj vyhrážal? Objednanie vraždy je vážna vec a keď sa k nej niekto odhodlá, mal by sa snažiť, aby ho nič s vraždou či zavraždeným nespájalo...

11.09.2020, 14:25
Kaies- pochybujem aj ja. Mám ešte dôvtipnejšie úvahy, čím nechcem tvoju hodiť pod stôl a v zásade je realistická. Tiež si myslím, že KOčNER NIE JE PRVOPLáNOVý SOMáR. Ibaže by mu niečo zatienilo zdravý úsudok, čo sa niekedy sráva.
Uvažujem, komu celá vec s vraždou slúži? Takú otázku si musí dať človek, keď chce prísť na koreň veci. To nie je náhodné nešťastie na prechode cesty. Nepoochopím, prečo týmto smerom sa nikdy ani len raz nezmienil vyšetrovatelia, novinári....súžilo to SMERU, Ficovi ani Kočnerovi , naopak. Podľa mňa by to mohol byť aj komplot , ktorý sa odštartoval za "oberovanie" pešiaka.
👍: Kaies
none
14

12. havran 11.09.2020, 14:25

Kaies- pochybujem aj ja. Mám ešte dôvtipnejšie úvahy, čím nechcem tvoju hodiť pod stôl a v zásade je realistická. Tiež si myslím, že KOčNER NIE JE PRVOPLáNOVý SOMáR. Ibaže by mu niečo zatienilo zdravý úsudok, čo sa niekedy sráva.
Uvažujem, komu celá vec s vraždou slúži? Takú otázku si musí dať človek, keď chce prísť na koreň veci. To nie je náhodné nešťastie na prechode cesty. Nepoochopím, prečo týmto smerom sa nikdy ani len raz nezmienil vyšetrovatelia, novinári....súžilo to SMERU, Fic...

11.09.2020, 14:46
14. havran, mám mnoho úvah, z ktorých si niektoré aj navzájom odporujú. Jednoducho čítam a počúvam iných, premýšľam nad tým a prípadne "beriem na vedomie". Takže veci nemám uzavreté.
Navyše tí, ktorých počúvam a čítam (myslím publicistov, nie politikov), sú zväčša múdrejší a informovanejší.

Jeden, inak celkom milý a inteligentný človek, mi povedal svoj názor, že podľa neho dal Kuciaka zavraždiť Fico.
Nečudujem sa, mediálna masáž išla týmto smerom.
Dá sa uvažovať: Fico sa chcel zbaviť nepohodlného novinára, ale vymklo sa mu to z rúk na nakoniec mu to nielen že nepomohlo, ale mu to uškodilo.

Dá sa uvažovať všelijako. Aj sa uvažuje.
Ale, akoby sa všetci báli uvažovať aj inak. Napríklad: Bol Kuciak nepohodlný len pre Fica alebo Kočnera? O čom ten Kuciak vlastne písal?

Ale našťastie, sú tu aj takí, ktorá uvažujú inak. A vraj majú aj dôkazy (napr. Teleki)...
👍: havran
none
19

14. Kaies 11.09.2020, 14:46

14. havran, mám mnoho úvah, z ktorých si niektoré aj navzájom odporujú. Jednoducho čítam a počúvam iných, premýšľam nad tým a prípadne "beriem na vedomie". Takže veci nemám uzavreté.
Navyše tí, ktorých počúvam a čítam (myslím publicistov, nie politikov), sú zväčša múdrejší a informovanejší.

Jeden, inak celkom milý a inteligentný človek, mi povedal svoj názor, že podľa neho dal Kuciaka zavraždiť Fico.
Nečudujem sa, mediálna masáž išla týmto smerom.
Dá sa uvažovať: Fico sa chc...

11.09.2020, 14:59
Kaies-takým uvažovaním by sme mohli stvoriť teoreticky nespočet verzii na riešenie otázky komu to slúži a kto to mohol byť.
Ja som materilista a som presvedčený, že politicko spoločenské javy súvisia s vývojom spoločnosti a jej okamžitého stavu. Takto vznikajú aj nelogické spoločenské objednávka, aj keď z toho vylúčim naštvaného Fica, či Kočnera. Možno, že títo páni boli naštvaní , ale niekto o tom vedel a to bolo jeho eso v rukáve. Stačí si uvedomiť čo všetko sa dalo do pohybu. Teraz sa zmenila situácia a na Slovensku sa dajú realizovať nadnárodné plány jastrabov, ktorí potrebujú tesnejšie zovrieť Rusko. Osvietený tu vypustil úvahu , že to bol najatý Rus. Skúsme "mudrovsť týmto smerom?
none
22

19. havran 11.09.2020, 14:59

Kaies-takým uvažovaním by sme mohli stvoriť teoreticky nespočet verzii na riešenie otázky komu to slúži a kto to mohol byť.
Ja som materilista a som presvedčený, že politicko spoločenské javy súvisia s vývojom spoločnosti a jej okamžitého stavu. Takto vznikajú aj nelogické spoločenské objednávka, aj keď z toho vylúčim naštvaného Fica, či Kočnera. Možno, že títo páni boli naštvaní , ale niekto o tom vedel a to bolo jeho eso v rukáve. Stačí si uvedomiť čo všetko sa dalo do pohybu. Teraz sa z...

11.09.2020, 15:07
Osvietený rozvinieš svoju teóriu o účasti Rusa na vražde Kuciaka?
none
24

22. havran 11.09.2020, 15:07

Osvietený rozvinieš svoju teóriu o účasti Rusa na vražde Kuciaka?

11.09.2020, 15:13
Havran ja nemam uvahu. Ja som iba citoval vypoveď Marčeka na polícii kde Marček uviedol že vraždu si objednal podnikateľ z Ruska. Nič viac ani menej ani nemam čo k tomu dodať. To nie je vôbec tajomstvo .
none
27

24. Osvietený 11.09.2020, 15:13

Havran ja nemam uvahu. Ja som iba citoval vypoveď Marčeka na polícii kde Marček uviedol že vraždu si objednal podnikateľ z Ruska. Nič viac ani menej ani nemam čo k tomu dodať. To nie je vôbec tajomstvo .

11.09.2020, 15:17
Osvietený- takže, to je názorný príklad ako vznikajú samovoľné Hooxy? Skús tú alternatívu rozobrať, lebo nie ke taká nemožná.
none
31

27. havran 11.09.2020, 15:17

Osvietený- takže, to je názorný príklad ako vznikajú samovoľné Hooxy? Skús tú alternatívu rozobrať, lebo nie ke taká nemožná.

11.09.2020, 15:30
Havran hlavne spravy su jednym velkym ruskym hoaxom. Pod vedenim sputnikovskeho Paľceva a inych . Ja som iba citoval čo povedal Marček. Nič viac ani menej a už vobec netvrdim či je Kočner bez viny. odkaz
none
33

31. Osvietený 11.09.2020, 15:30

Havran hlavne spravy su jednym velkym ruskym hoaxom. Pod vedenim sputnikovskeho Paľceva a inych . Ja som iba citoval čo povedal Marček. Nič viac ani menej a už vobec netvrdim či je Kočner bez viny. https://www.cas.sk/clanok/847778/kuciakov-kat-tvrdi-ze-za-vrazdou-novinara-stal-neznamy-rus-co-povedal-marcek-o-objednavatelovi/

11.09.2020, 15:39
Osvietený- kto ešte používa metódy tejto infovojny? A Rusi sú jediný čo šíria výmysly? Osvietený však nebuď taký zaťatý, dokážeš byť aj rozumne objektívny, alebo si prisahal , že nemôžeš? Tu ti naozaj ostáva hlavne vlastný rozum a schopnosť hodnotiť "umenie možného". Na tomto DF s asi nedočkám vecnej argumentácie bez straníckej ingrediencie .
none
35

33. havran 11.09.2020, 15:39

Osvietený- kto ešte používa metódy tejto infovojny? A Rusi sú jediný čo šíria výmysly? Osvietený však nebuď taký zaťatý, dokážeš byť aj rozumne objektívny, alebo si prisahal , že nemôžeš? Tu ti naozaj ostáva hlavne vlastný rozum a schopnosť hodnotiť "umenie možného". Na tomto DF s asi nedočkám vecnej argumentácie bez straníckej ingrediencie .

11.09.2020, 15:47
Infovojna je rusky ****omet bludov pre duševnych mrzakov . Nikto pr?četny nebude počuvať tuto žumpu.
none
37

35. Osvietený 11.09.2020, 15:47

Infovojna je rusky ****omet bludov pre duševnych mrzakov . Nikto pr?četny nebude počuvať tuto žumpu.

11.09.2020, 15:57
Osvietený - to ja s tebou vrele súhlasím, len si dávaj pozor, či nestojí práve v nejakej inej žumpe, lebo táto nie je jediná. Vari naozaj veríš v tie čisté studničky živej vody: Predsa ty nie si taký primitív.
none
39

37. havran 11.09.2020, 15:57

Osvietený - to ja s tebou vrele súhlasím, len si dávaj pozor, či nestojí práve v nejakej inej žumpe, lebo táto nie je jediná. Vari naozaj veríš v tie čisté studničky živej vody: Predsa ty nie si taký primitív.

11.09.2020, 16:01
Havran stači si otvorit iba wikipediu a dozvieš sa akou studničkou su hlavne spravy.
none
44

39. Osvietený 11.09.2020, 16:01

Havran stači si otvorit iba wikipediu a dozvieš sa akou studničkou su hlavne spravy.

11.09.2020, 16:16
Osvietený- chápeš tvoj spôsob argumentácie? wikipédiu píše Vatikán, či priamo Boh? Musím ti uznať, že pohotovo argumentuješ, ale to platí pre ovečky. Všetci však nie sú ochotní len žrať trávu a ísť za baranom a bačom. Asi mi rozumieš. Teda rob svoju prácu, ale neskúšaj na mne tie metódy oblbovania s tým, že nalivaš čistú pravdu. Ty asi vieš ako je to naozaj.
none
25

22. havran 11.09.2020, 15:07

Osvietený rozvinieš svoju teóriu o účasti Rusa na vražde Kuciaka?

11.09.2020, 15:15
none
17

12. havran 11.09.2020, 14:25

Kaies- pochybujem aj ja. Mám ešte dôvtipnejšie úvahy, čím nechcem tvoju hodiť pod stôl a v zásade je realistická. Tiež si myslím, že KOčNER NIE JE PRVOPLáNOVý SOMáR. Ibaže by mu niečo zatienilo zdravý úsudok, čo sa niekedy sráva.
Uvažujem, komu celá vec s vraždou slúži? Takú otázku si musí dať človek, keď chce prísť na koreň veci. To nie je náhodné nešťastie na prechode cesty. Nepoochopím, prečo týmto smerom sa nikdy ani len raz nezmienil vyšetrovatelia, novinári....súžilo to SMERU, Fic...

11.09.2020, 14:52
Keď sa dozvedáme, čo všetko mal Kočner pod palcom, a o tom asi malokto pochybuje už... tak je jasné, že vrtanie do tychto jeho vzťahov a ich rozpletanie rozhodne nebolo v jeho záujme. Takže tu nepíšte, že by mu tá vražda neposlúžila, napr. keby prebehla tak, ako mala.
A čo sa týka toho, že by nebol taký blbý... spomeňme na Ruska, ktorý bol taký blbý a použil podpis iného dáta...
Čím ale nechcem napísať, že netreba dôkazy. Tie potrebné sú, ale nie je to lahké.
A nechcem napísat ani to, že jedine Kočner mal záujem Kočnera umlčať...
none
18

17. Nadja 11.09.2020, 14:52

Keď sa dozvedáme, čo všetko mal Kočner pod palcom, a o tom asi malokto pochybuje už... tak je jasné, že vrtanie do tychto jeho vzťahov a ich rozpletanie rozhodne nebolo v jeho záujme. Takže tu nepíšte, že by mu tá vražda neposlúžila, napr. keby prebehla tak, ako mala.
A čo sa týka toho, že by nebol taký blbý... spomeňme na Ruska, ktorý bol taký blbý a použil podpis iného dáta...
Čím ale nechcem napísať, že netreba dôkazy. Tie potrebné sú, ale nie je to lahké.
A nechcem napísat ani ...

11.09.2020, 14:54
... samozrejme, Kuciaka... obaja začínajú na K, to nemôže byť náhoda...
👍: Osvietený
none
20

18. Nadja 11.09.2020, 14:54

... samozrejme, Kuciaka... obaja začínajú na K, to nemôže byť náhoda...

11.09.2020, 15:02
Nadja - skús to vysvetliť, no faktom je, že rodičia obocxh sa tiež menovali na "K", ale tým smerom asi nechceš ísť , tak skús to usmerniť.
none
26

20. havran 11.09.2020, 15:02

Nadja - skús to vysvetliť, no faktom je, že rodičia obocxh sa tiež menovali na "K", ale tým smerom asi nechceš ísť , tak skús to usmerniť.

11.09.2020, 15:16
Havranko, tu niet čo vysvetlovať, je to do očú bijúce... Prečo, myslíš, ho tu Kaies obhajuje?
👍: Osvietený
none
29

26. Nadja 11.09.2020, 15:16

Havranko, tu niet čo vysvetlovať, je to do očú bijúce... Prečo, myslíš, ho tu Kaies obhajuje?

11.09.2020, 15:27
Nadja čo je do očí bijúce? Však vinu Kočnera do očí bijúcu vidí celý nátod a sudcovia sú i v dnešnej Ficovi a Kočnerovi ľudia? Samozrejme, je to voda na mlyn pre Natoviča, ktorý by najradšej vyhodil všetkých sudcov a nahradil ich klonovanými deťmi Lipšica. Ja to tak čiernobiele nevidím.
none
32

26. Nadja 11.09.2020, 15:16

Havranko, tu niet čo vysvetlovať, je to do očú bijúce... Prečo, myslíš, ho tu Kaies obhajuje?

11.09.2020, 15:38
28. Nadja, naozaj si myslíš, že ja Kočnera obhajujem? Ja si to nemyslím. Dokonca s tým dôrazne nesúhlasím.

Ale ak si to naozaj myslíš, tak mi, prosím Ťa poraď:
Akým spôsobom som mal napísať to, čo som napísal, aby som Kočnera neobhajoval a aby Ti z toho bolo naozaj jasné, že to, čo som napísal, si naozaj myslím?

Ak sa dá, prosím Ťa, odpovedz mi.
none
43

32. Kaies 11.09.2020, 15:38

28. Nadja, naozaj si myslíš, že ja Kočnera obhajujem? Ja si to nemyslím. Dokonca s tým dôrazne nesúhlasím.

Ale ak si to naozaj myslíš, tak mi, prosím Ťa poraď:
Akým spôsobom som mal napísať to, čo som napísal, aby som Kočnera neobhajoval a aby Ti z toho bolo naozaj jasné, že to, čo som napísal, si naozaj myslím?

Ak sa dá, prosím Ťa, odpovedz mi.

11.09.2020, 16:13
Kaies, prepáč, ja som myslela, že je úplne jasné, že si robím prču, ale prečo ťa nahnevalo to, že Kočnera obhajuješ, a nie to, že hio obhajuješ preto, že tvoj nick začína na K?
👍: Osvietený
none
49

43. Nadja 11.09.2020, 16:13

Kaies, prepáč, ja som myslela, že je úplne jasné, že si robím prču, ale prečo ťa nahnevalo to, že Kočnera obhajuješ, a nie to, že hio obhajuješ preto, že tvoj nick začína na K?

11.09.2020, 17:10
45. Nadja, asi som nepochopil "prču". Možno je to tým, že sa často stáva, že niekoho nevnímame len pre nálepku, ktorú mu dali druhí. Najmä tu na DF...

Podľa mňa vina Kočnera naozaj nie je až taká jasná. Aj z dôvodu, ktoré som tu už napísal, ale aj z dôvodu, preča sa niektorí až tak úporne snažia o to, aby jeho všetci považovali za vinného.
Možno si Kočner zaslúži basu za to, čo urobil. Ale za to, čo neurobil, nech sú odsúdení tí, čo to urobili. A tí, ktorí vedome maria a manipulujú policajné vyšetrovania a súdne procesy, nech sú postihovaní tiež.
👍: Nadja , YouLove
none
47

17. Nadja 11.09.2020, 14:52

Keď sa dozvedáme, čo všetko mal Kočner pod palcom, a o tom asi malokto pochybuje už... tak je jasné, že vrtanie do tychto jeho vzťahov a ich rozpletanie rozhodne nebolo v jeho záujme. Takže tu nepíšte, že by mu tá vražda neposlúžila, napr. keby prebehla tak, ako mala.
A čo sa týka toho, že by nebol taký blbý... spomeňme na Ruska, ktorý bol taký blbý a použil podpis iného dáta...
Čím ale nechcem napísať, že netreba dôkazy. Tie potrebné sú, ale nie je to lahké.
A nechcem napísat ani ...

11.09.2020, 16:34
Nadja, tiež nerozumiem celkom dobre aký prospech má Kočner z vraždy mladého novinára... veď predsa na základe nej sa na svetlo sveta dostalo to, čo všetko mal pod palcom... Ak by nebolo tohto brutálneho činu, možno by zaniklo všetko to, o čom písal, ako mnohé iné kauzy predtým... takto však sa dostali do ostrého svetla reflektorov verejnosti nielen u nás...
Tiež neobhajujem Kočnera... len mi to nedáva logiku. Ako som už písal, môžno je za tým jeho "bohorovnosť", presvedčenie, že môže beztrestne páchať hocičo...
none
48

47. J.Tull 11.09.2020, 16:34

Nadja, tiež nerozumiem celkom dobre aký prospech má Kočner z vraždy mladého novinára... veď predsa na základe nej sa na svetlo sveta dostalo to, čo všetko mal pod palcom... Ak by nebolo tohto brutálneho činu, možno by zaniklo všetko to, o čom písal, ako mnohé iné kauzy predtým... takto však sa dostali do ostrého svetla reflektorov verejnosti nielen u nás...
Tiež neobhajujem Kočnera... len mi to nedáva logiku. Ako som už písal, môžno je za tým jeho "bohorovnosť", presvedčenie, že môže beztres...

11.09.2020, 17:01
Tullko, ale to posudzuješ udalosti ovplyvnený informáciami, ktoré vtedy nik nemal. Ani Kočner, ani Kuciak... Isto by sa aj jeden, aj druhý, zachovali inak, keby vedeli, ako to všetko dopadne... Kuciak predsa mal tíško zmiznúť, čo sa im ale nepodarilo... ak to naozaj boli oni, pravda... je tu veľmi veľká pravdepodobnosť, ale tá nestačí, musí to byť istota.
none
51

48. Nadja 11.09.2020, 17:01

Tullko, ale to posudzuješ udalosti ovplyvnený informáciami, ktoré vtedy nik nemal. Ani Kočner, ani Kuciak... Isto by sa aj jeden, aj druhý, zachovali inak, keby vedeli, ako to všetko dopadne... Kuciak predsa mal tíško zmiznúť, čo sa im ale nepodarilo... ak to naozaj boli oni, pravda... je tu veľmi veľká pravdepodobnosť, ale tá nestačí, musí to byť istota.

11.09.2020, 20:05
Nadja, nemyslím si, žeby "tiché zmiznutie novinára" niečo zmenilo ohľadne sústredeného verejného záujmu o jeho prácu... moja odpoveď však je, že neviem ... veľmi držím palce, aby sa daná vec objektívne vyšetrila... Kočner je však, podľa mňa, z toho čo o ňom vieme, gaunerom, ktorý si v plnej miere zaslúži trest tak či tak, ohľadne iných káuz...
none
54

51. J.Tull 11.09.2020, 20:05

Nadja, nemyslím si, žeby "tiché zmiznutie novinára" niečo zmenilo ohľadne sústredeného verejného záujmu o jeho prácu... moja odpoveď však je, že neviem ... veľmi držím palce, aby sa daná vec objektívne vyšetrila... Kočner je však, podľa mňa, z toho čo o ňom vieme, gaunerom, ktorý si v plnej miere zaslúži trest tak či tak, ohľadne iných káuz...

11.09.2020, 20:17
J.Tull samozrejme , že by zmenilo veľa . Širenie strachu bacha si davajte lebo pojdete na Kuciaka ako Kočer povedal v Threme .

Prečo sa mafia nebojí ??? A vražda novinára škodí len mafii ???

Napríklad 10 ročná šnurka v mafianskom štate

17. október 1994 -- Redaktor denníka Moskovskij komsomolec Dmitrij Cholodov zomrel v Moskve na následky ťažkého zranenia, ktoré utrpel pri výbuchu v redakcii denníka. Cholodov písal o ruskej mafii.

1. marec 1995 -- Televízneho žurnalistu a výkonného riaditeľa najväčšej ruskej televíznej spoločnosti Ostankina Vladislava Listieva zasiahli vo večerných hodinách dva smrteľné výstrely v dome uprostred Moskvy, kde býval.

29. apríl 2002 -- V Togliatti zavraždili žurnalistu Valerija Ivanova z denníka Togliattske pohľady. Neznámy strelec na neho pred očami hŕstky susedov vystrelil sedem smrteľných rán. Ivanov písal o tamojšom zločineckom svete.

9. júl 2004 -- V Moskve zastrelili amerického novinára ruského pôvodu Paula Klebnikova, keď vychádzal zo sídla redakcie ruskej verzie časopisu Forbes, ktorého bol šéfredaktorom.

17. júl 2004 -- V Moskve zabili ďalšieho zahraničného novinára. Vodiči našli na moskovskom diaľničnom okruhu dobodaného Pajla Pelojana, ktorý pracoval v moskovskej redakcii arménskeho emigrantského časopisu.
none
55

51. J.Tull 11.09.2020, 20:05

Nadja, nemyslím si, žeby "tiché zmiznutie novinára" niečo zmenilo ohľadne sústredeného verejného záujmu o jeho prácu... moja odpoveď však je, že neviem ... veľmi držím palce, aby sa daná vec objektívne vyšetrila... Kočner je však, podľa mňa, z toho čo o ňom vieme, gaunerom, ktorý si v plnej miere zaslúži trest tak či tak, ohľadne iných káuz...

11.09.2020, 20:18
Vraždenie novinárov môžeme považovať za folklor vory v zakone .
none
52

47. J.Tull 11.09.2020, 16:34

Nadja, tiež nerozumiem celkom dobre aký prospech má Kočner z vraždy mladého novinára... veď predsa na základe nej sa na svetlo sveta dostalo to, čo všetko mal pod palcom... Ak by nebolo tohto brutálneho činu, možno by zaniklo všetko to, o čom písal, ako mnohé iné kauzy predtým... takto však sa dostali do ostrého svetla reflektorov verejnosti nielen u nás...
Tiež neobhajujem Kočnera... len mi to nedáva logiku. Ako som už písal, môžno je za tým jeho "bohorovnosť", presvedčenie, že môže beztres...

11.09.2020, 20:09
J.Tull možno si nerozumel ani keď sa Černák prišiel prihlásiť alebo sa ukázalo že dvere pana Mečiara su priestrelne .
Na čo dal Lexa uniesť prezidentovho syna SIS ???

Mne osobne nedáva logiku čítajuc verejnu thremu , kto by mal byť objednávatel ak nie Kočner .

Príde mi to ešte smiešnejšie ako video Kočner Trnka z Kočnerovho trezoru .
none
60

47. J.Tull 11.09.2020, 16:34

Nadja, tiež nerozumiem celkom dobre aký prospech má Kočner z vraždy mladého novinára... veď predsa na základe nej sa na svetlo sveta dostalo to, čo všetko mal pod palcom... Ak by nebolo tohto brutálneho činu, možno by zaniklo všetko to, o čom písal, ako mnohé iné kauzy predtým... takto však sa dostali do ostrého svetla reflektorov verejnosti nielen u nás...
Tiež neobhajujem Kočnera... len mi to nedáva logiku. Ako som už písal, môžno je za tým jeho "bohorovnosť", presvedčenie, že môže beztres...

11.09.2020, 21:07
50
predsa Zuzova oznacila hned v uvode vysetrovania za objednavatela Hacsaka. Potom stacilo aby na pojednavani povedal jednu vetu "tak to nebolo" a vysetrovanie Hascaka skoncilo. Preco Andruzsko vytiahiol Bodora, ktorý vraj potreboval cloveka z madarska ktorý by vrazdu zobral na seba? Tieto a dalsie podstatne výpovede sud akosi odignoroval. Myslím si ze za vrazdou Kuciaka stojí splet vyssich zaujmov prepojenyh tak medzi sebou, ze nie je zatial mozne oznacit objednavatela. Kocner mal silnu poziciu , bol nedotknutelny, tak som nazoru, ze aj ked sa mu snazia prisit objednavku vrazdy, nemaju to ako dokazat, a opacne , Kocnera sa potreboval zbavit istý okruh ludí.
none
61

60. YouLove 11.09.2020, 21:07

50
predsa Zuzova oznacila hned v uvode vysetrovania za objednavatela Hacsaka. Potom stacilo aby na pojednavani povedal jednu vetu "tak to nebolo" a vysetrovanie Hascaka skoncilo. Preco Andruzsko vytiahiol Bodora, ktorý vraj potreboval cloveka z madarska ktorý by vrazdu zobral na seba? Tieto a dalsie podstatne výpovede sud akosi odignoroval. Myslím si ze za vrazdou Kuciaka stojí splet vyssich zaujmov prepojenyh tak medzi sebou, ze nie je zatial mozne oznacit objednavatela. Kocner mal silnu p...

11.09.2020, 21:09
YouLove ty si to s pomocou zem a veku vyšetrila v predstihu.
none
64

61. Osvietený 11.09.2020, 21:09

YouLove ty si to s pomocou zem a veku vyšetrila v predstihu.

11.09.2020, 21:29
64
smej sa, ironia tvoja a ponizovanie ma netrapi, mne je jedno co si myslis, mi len pride zvlastne ze si nepripustit ze to vsetko moze byt inak ako si myslis.
none
65

64. YouLove 11.09.2020, 21:29

64
smej sa, ironia tvoja a ponizovanie ma netrapi, mne je jedno co si myslis, mi len pride zvlastne ze si nepripustit ze to vsetko moze byt inak ako si myslis.

11.09.2020, 21:33
YouLove niečo ťa snaď urazilo ??? Tak to sa ospravedlnujem .

Nie nie ja hry všetko je inak nehrám . Už som na to veľký chlapec .

Ja to necham na organy činne v trestnom konaní . Keď nevyšetria objednávateľa je to ich vizitka a teraz môžeš hrať pol roka hru všetko je inak .
none
13

10. Kaies 11.09.2020, 14:12

10. Pre doplnenie: Pochybnosti som začal mať ešte vtedy, keď som sa zamyslel nad otázkou, ktorú ktosi položil:
Je možné, aby bol Kočner tak sprostý, že by si objednal vraždu novinára, ktorého dal predtým sledovať a napokon sa mu aj vyhrážal? Objednanie vraždy je vážna vec a keď sa k nej niekto odhodlá, mal by sa snažiť, aby ho nič s vraždou či zavraždeným nespájalo...

11.09.2020, 14:40
ad: Je možné, aby bol Kočner tak sprostý?

Áno, je to možné.
👍: Nadja , Kaies
none
15

13. -era- 11.09.2020, 14:40

ad: Je možné, aby bol Kočner tak sprostý?

Áno, je to možné.

11.09.2020, 14:50
15. Áno, je možné, že je tak sprostý. Len potom je čudné, že sa mu takú dlhú dobu tak dobre darilo...
none
21

10. Kaies 11.09.2020, 14:12

10. Pre doplnenie: Pochybnosti som začal mať ešte vtedy, keď som sa zamyslel nad otázkou, ktorú ktosi položil:
Je možné, aby bol Kočner tak sprostý, že by si objednal vraždu novinára, ktorého dal predtým sledovať a napokon sa mu aj vyhrážal? Objednanie vraždy je vážna vec a keď sa k nej niekto odhodlá, mal by sa snažiť, aby ho nič s vraždou či zavraždeným nespájalo...

11.09.2020, 15:03
Kaies, túto otázku som si na začiatku položil tiež... potom som si odpovedal, že možno je odpoveďou jeho "bohorovnosť", ale neviem... položil som si ešte aj takúto - ak bol zavraždený kvôli práci, ktorú vykonával, ako to, že táto práca nie že nezmizla zo sveta, ale práve naopak, ešte viac do sveta prenikla...? Možno bol zavraždený práve preto, alebo ho zabili preto, čo sa ešte len chystal napísať...
none
30

21. J.Tull 11.09.2020, 15:03

Kaies, túto otázku som si na začiatku položil tiež... potom som si odpovedal, že možno je odpoveďou jeho "bohorovnosť", ale neviem... položil som si ešte aj takúto - ak bol zavraždený kvôli práci, ktorú vykonával, ako to, že táto práca nie že nezmizla zo sveta, ale práve naopak, ešte viac do sveta prenikla...? Možno bol zavraždený práve preto, alebo ho zabili preto, čo sa ešte len chystal napísať...

11.09.2020, 15:28
21. 23. Dobre, všetko je možné. Ja nemám dosť informácií, aby som špekuloval nad tým, kto to mohol alebo nemohol byť. Ani sa o to nesnažím. Len si myslím, že možno by bolo potrebné obnoviť vyšetrovanie.
A možno je potrebný nový súdny proces. Ale riadny a spravodlivý, aby vyvolával čo najmenej pochybností. A aby sa doň čo najmenej zasahovalo, akýmkoľvek spôsobom.

Ale to sa možno naozaj teraz nedá, možno musí ubehnúť dostatočne dlhý čas, aby zanikla trestná zodpovednosť tých, ktorí tento proces zmanipulovali.
Možno je to tak nejako.
none
53

30. Kaies 11.09.2020, 15:28

21. 23. Dobre, všetko je možné. Ja nemám dosť informácií, aby som špekuloval nad tým, kto to mohol alebo nemohol byť. Ani sa o to nesnažím. Len si myslím, že možno by bolo potrebné obnoviť vyšetrovanie.
A možno je potrebný nový súdny proces. Ale riadny a spravodlivý, aby vyvolával čo najmenej pochybností. A aby sa doň čo najmenej zasahovalo, akýmkoľvek spôsobom.

Ale to sa možno naozaj teraz nedá, možno musí ubehnúť dostatočne dlhý čas, aby zanikla trestná zodpovednosť tých, ktorí t...

11.09.2020, 20:12
Kaies si detektív oriešok zem a vek ti da tvoju alternatívnu odpoveď .

Veď o to ti ide aby si sa dozvedel alterantívu k pravde

ak by to nepomohlo ešte skús toto

odkaz
none
68

30. Kaies 11.09.2020, 15:28

21. 23. Dobre, všetko je možné. Ja nemám dosť informácií, aby som špekuloval nad tým, kto to mohol alebo nemohol byť. Ani sa o to nesnažím. Len si myslím, že možno by bolo potrebné obnoviť vyšetrovanie.
A možno je potrebný nový súdny proces. Ale riadny a spravodlivý, aby vyvolával čo najmenej pochybností. A aby sa doň čo najmenej zasahovalo, akýmkoľvek spôsobom.

Ale to sa možno naozaj teraz nedá, možno musí ubehnúť dostatočne dlhý čas, aby zanikla trestná zodpovednosť tých, ktorí t...

12.09.2020, 11:20
Kaies, rovnako "nemám dosť informácií, aby som špekuloval"... dokonca sa neviem ani dobre vyjadriť k tomu čo si písal ďalej... môžem si len klásť otázky, sledovať zverejnené informácie, názory...
👍: Osvietený
none
69

68. J.Tull 12.09.2020, 11:20

Kaies, rovnako "nemám dosť informácií, aby som špekuloval"... dokonca sa neviem ani dobre vyjadriť k tomu čo si písal ďalej... môžem si len klásť otázky, sledovať zverejnené informácie, názory...

12.09.2020, 11:23
J.Tull dostatok by si mal keby si prečítal 24 000 strán spisu . Ba ani to nestačilo .
none
7
11.09.2020, 13:57
Kočnerove hlavne spravy sú vždy spolahlivym zdrojom dezinfošiek. Mňa by špecialne zaujímalo ktorý súd odsudil Kisku za daňove podvody. Ďakujem za odpoveď.
none
9
11.09.2020, 14:09
Osvietený- to je " dobrý argument" Kiska patril v Poprade, medzi "zlatú mládež" kmuinistických bosov v okrese, no pod ochranou ocka podpredsedu ONV pekne preplával prípravu na straníckeho kádra , no nakoniec mu sľubnú kariéru prerušil rok 1989 , aby nastúpil na ešte sľubnejšiu. Osvietený kedy ty pochopíš ako to vo svete beží?
👍: 0svietení
none
11
11.09.2020, 14:13
Osvietený- tebe to asi nestačí: Tak neďakuj, nemáš za čo.
none
16
11.09.2020, 14:52
Spravne havran . Moja otazka naozaj znela inak . Či bol Kiskov otec komunista ma vôbec nezaujíma. Keď strana odmietla Andreja Kisku prijať za člena je najlepšia odpoveď aky to bol káder.
none
23
11.09.2020, 15:12
Osvietený- nepodsúvaj to , čo nie je pravda. OVKSS ho malo vo svojej nomenklatúre kádrov a preto dostal "flek" Predsedu CZV v Naftoprojekte. Prečo to nevieš, alebo nechceš vedieť? Jeho ocko bol vtedy taký "buldozér", že mladému nič nestálo v ceste.
👍: 0svietení
none
28
11.09.2020, 15:19
Ocko bol tak velky stranik že mladeho nezobrali do stany kde brali aj retardovanych analfabetov
👍: ondrej61
none
34
11.09.2020, 15:44
Havran moja otazka znela ktory sud odsudil kisku za danove podvody. Odpoviem ti v članku sa piše kiska je odsudeny danovy podvodnik. Samozrejme i desiatky inych bludov a tak som začal s jednym z nich . Ale netrap sa. Kisku nikdy žiaden sud neodsudil za danove podvody. A ešte dodam že Kisku nikdy žiaden sud neodsudil ani len z prečinu nie to ešte akehokolvek trestneho činu.
none
36
11.09.2020, 15:52
Osvietený- naraz si neochvejný bojovník za pravdu a právo. Prezunkcia neviny ti leýí na srdci, keď ide o gaunera, ktorý mieša jedovatý guláš pre Slovákov. Tebe stačí, nasadnúť na "električku" meintrímu a ideš? Máš smolu, že ja toho exota poznám i s jeho dvoch generácii dozadu a veľmi dobre a samozrejme i jeho samého. Takže, sa nestrápňuj a pošli tých, čo ťa zaúkolovali na jeho ochranu "dobrého" mena. Vážne ma svojou umieneou tvrdohlavosťou nebavíš.
👍: 0svietení
none
38
11.09.2020, 15:59
Havran vlastne si iba zaobalil svojou nenavisťou fakt že ten luhar ktorý pisal tento članok plny absurdnych bludov klamal . Ano samozrejme klamal až dostanem odpoveď prečo o Kiskovi píše že je pravoplatne odsudenym ked je to lož nech zodpovie sam.
none
40
11.09.2020, 16:03
Naša ruska za****ena kočnerova studnička odkaz
none
41
11.09.2020, 16:10
none
42
11.09.2020, 16:10
Osvietený - prehral súd so zubárom? Kul pikle s mafiánmi? Dobrý anjel má toho na rrováši oveľa viac. No , ale dnes bez jaziev ani do politiky nemôžeš. Morálka je tu už zbytočný prepych. Ja sa nebudem tu s tebou naťahovať, lebo na všetko máž niekoľko metrov, podľa toho o koho ide. Toto ti však môžu "žrať" len slovenské ovce . Pozri, nie tak dávno, sme sa pokúšali o vecnú debatu a kde sme? Samozrejme jedným dychom povieš, že na vine som ja. No skús si objektívne step bye step prejsť svoje reakcie. Presvedč ma, že to nebol len naivný pokus otvoriť v tebe okno na iný pohľad objektívneho videnia. Zjavne to asi nesmieš.
none
45
11.09.2020, 16:17
Havran v sudnom procese o hektarovu luku vystupoval kiska ako osoba poškodena. V rozsudku je to jasne napisane . Vznikla mu škoda ktoru si nasledne od kupujuceho uplatnil. Žiadne odsudenie iba tvoja dalšia lož.
none
46
11.09.2020, 16:25
Osvietený- hovoríš to, čomu veríš, ale nepoznáš ako to tu v Poprade fungovalo. Prečo sedel u mafiánov a chcel čosi dojednávať? Dobrá partička. Ty asi o tom vieš viac Nepoznáš zákulisie . Ak by si bol naozaj taký mravný a túžiaci po spravodlivosti, musel by si sa hanbiť za to , že ho obhajuješ. Lietal tu vo všetkých ch "roztopášnostiach". No vidím, že si pevný a zásadový chlap a nepovolíš, aj keby z neba furiky padali.
👍: 0svietení
none
50
11.09.2020, 17:56
Ja to poznám viac ako by si si myslel . Ja nikoho neobhajujem ja totiž uvádzam fakty .

Fakty sú , že Kiska nebol nikdy súdom odsudeným za danove trestne činy ani žiadne iné .

Bol to prezident Kiska ktorý dostal krištalové krídlo za filantropiu .

Bol to prezident Kiska ktorý dobrovolne rozdal každý svoj plat prezidenta socialne slabším rodinám

Bol to prezidet Kiska ktorý vytiahol z vlastného vrecka 1 000 000 zdanených euro a založil dobreho anjela ktorý pomohol54 899 439,10 EUR
K 02.09.2020 BOLO ROZDELENÝCH
54 802 469,52 EUR
V septembri SME DOPOSIAĽ PRIJALI
96 969,58 EUR
PRIEMERNÁ VÝŠKA PRIAMEHO PRÍSPEVKU JEDNÉHO DOBRÉHO ANJELA
6.78 EUR
POČET DOBRÝCH ANJELOV
226 539
POČET SPOLUPRACUJÚCICH LEKÁROV A SOCIÁLNYCH PRACOVNÍKOV
1 685
POČET RODÍN, KTORÝM SME DOTERAZ POMOHLI
9 415

Prezidenta Kiska ako filantropa sťažka niekto na Slovensku dobehne .

Prezident Kiska dôstojne reprezentoval našu krajinu pomohol obrovskému množstvu chorých ľudia zaplatil na danieach stovky milionov .

Kiska nikdy nemal a nemá ani jediný cent nedoplatku na daniach voči SR .

Jediné čo spravil nesprávne zaučtoval trapnu 6000€ položku ktorú zaučtoval správne a zaplatil pokutu ako i prejavil uprimnu ľutosť .

Potom prišla druha daňová kontrola ktorá nezistila nič

Potom prišla tretia ďanová kontrola a tá zistila že doplatenie a ľutosť je málo lebo Kaliňak túžil po diskreditácii .
Lebo i Kaliňak vie že Kiska vôbec nič nespácha tak ako to vie právnik Fico . Ale lož je ich pracovným nástrojom .
👍: Nadja
none
56

50. Osvietený 11.09.2020, 17:56

Ja to poznám viac ako by si si myslel . Ja nikoho neobhajujem ja totiž uvádzam fakty .

Fakty sú , že Kiska nebol nikdy súdom odsudeným za danove trestne činy ani žiadne iné .

Bol to prezident Kiska ktorý dostal krištalové krídlo za filantropiu .

Bol to prezident Kiska ktorý dobrovolne rozdal každý svoj plat prezidenta socialne slabším rodinám

Bol to prezidet Kiska ktorý vytiahol z vlastného vrecka 1 000 000 zdanených euro a založil dobreho anjela ktorý pomo...

11.09.2020, 20:52
53
ja len okrajovo, sa zamiesam, Kiska nebol sudený preto, lebo NIKTO na neho NEPODAL ZALOBU !! lebo medved.
prepac Osvietený ale nie je taký cistý ako ho vykreslujes, je spekulant a svoje finacne machinacie a preslapy má velmi dobre kryté.
none
58

56. YouLove 11.09.2020, 20:52

53
ja len okrajovo, sa zamiesam, Kiska nebol sudený preto, lebo NIKTO na neho NEPODAL ZALOBU !! lebo medved.
prepac Osvietený ale nie je taký cistý ako ho vykreslujes, je spekulant a svoje finacne machinacie a preslapy má velmi dobre kryté.

11.09.2020, 21:01
YouLove mimochodom danakov tam posielal kali ako na buben

1 krát nezistili nič

2 vobec nič

3 krat pri tej istej kontrole zistili že nesprávne zaučtoval 6000 . Dali mu pokutu 27 000 € oooooooo ake výpalnícke a užernícke od štatnej mafie
none
57
11.09.2020, 20:58
YouLove tak neváhaj a podaj.

Veď to je logické , že kde nie je žalobca nie je ani sudca .

Kiska nikdy nebol odsudeným v tom máš pravdu a čo k tej pravde dodaš je len tvoj vlastný výmysel .

Je to niečo také ako keby som o tebe napísal že si prostitutka a keby prišlo na lámanie chleba tvrdil by som preslapy máš velmi dobre kryté.

Ty snáď o nejakých prešlapoch vieš ???

Lebo každému podnikateľovi firme sa stane že množstvo učtovníčok niečo zle zaradia a to sa stalo i Kiskovi .

Zaplatil stovky milionov na daniach rozdal statisíce svojho prezidentskeho platu do centa cez dobreho anjela rozdal 55 000 000€

Ale chcel okradnuť štat zle zaučtovanými 6000 € a chcel si uplatniť DPH z volieb opakujem chcel a tam všetky zločiny končia .
none
62

57. Osvietený 11.09.2020, 20:58

YouLove tak neváhaj a podaj.

Veď to je logické , že kde nie je žalobca nie je ani sudca .

Kiska nikdy nebol odsudeným v tom máš pravdu a čo k tej pravde dodaš je len tvoj vlastný výmysel .

Je to niečo také ako keby som o tebe napísal že si prostitutka a keby prišlo na lámanie chleba tvrdil by som preslapy máš velmi dobre kryté.

Ty snáď o nejakých prešlapoch vieš ???

Lebo každému podnikateľovi firme sa stane že množstvo učtovníčok niečo zle zaradia...

11.09.2020, 21:23
60
nie je to moi vymysel, viem o tom o nieco viac ako si myslis , bohuzial nemozem to napisat, know how. neries to.
ano pekne gesto ked rozdaval, pekne gesto ked dobrým anjelom sa kryl za svoje financne machinácie spolu s bratom.
QuATRO nebankovka ktoreJ bol SPOLOCNIKOm, pripravila o strechu nad hlavou nejedneho slovaka, kolko samovrazd ma na svedomí? lebo uzernicke uroky.
nemusel byt zrovna odsudený, ale zaloba mala byt na neho podana, nielen za to , ze porusoval Ustavu, ale aj za to, ze peniaze na prezidenstnu kampan zneuzil uctovne prostredníctvom firmy KTAG.
Zalobu sa nik neodvazil podat, v tom case mal vsade svojich a naviac bol este prezidentom.

a t d.
none
59
11.09.2020, 21:06
60/ Hovori sa kde nieje zalobca nieje ani obzalovany...🙂))
👍: YouLove
none
63

59. 11.09.2020, 21:06

60/ Hovori sa kde nieje zalobca nieje ani obzalovany...🙂))

11.09.2020, 21:25
62
ano, pekne sa mu vsetko prepieklo. A ostalo ticho po burke.
none
70

63. YouLove 11.09.2020, 21:25

62
ano, pekne sa mu vsetko prepieklo. A ostalo ticho po burke.

12.09.2020, 18:45
YouLove čo také sa mu prepieklo ?
none
66
11.09.2020, 21:59
PartOFgod ty dnes nie si v klietke ???
none
67
11.09.2020, 22:01
Vidím že maš skusenosti ale ja mam internet všade ešte aj v tom mobile otravnom
none

najnovšie príspevky :

rozumel
Yanko [zobraz vlákno] pred 3 hodinami
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 288 972 B vygenerované za : 0.128 s unikátne zobrazenia tém : 48 417 unikátne zobrazenia blogov : 839 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Poviem to na príklade svojom 😉 Keď píšem, že SOM bol v "pekle", tak sa tým nemyslí, že SOM vycestoval na planétu plnú ohňa, kde pobehovali čertovia s rohmi a "Satanom" ako ich šéfom ...

citát dňa :

Dneškom začína zvyšok tvojho života, tak ho nepremárni.