Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

8 ruských disidentov, ktorí si na ČeV Moskve si pripomenuli okupáciu ČSSR, ale podobne ako ich predchodcovia v roku 1968 boli zatknutí. Aj v roku 2018!

2
reakcií
312
prečítaní
Tému 24. septembra 2018, 12:09 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 9. 2018, 12:09 avatar
Podporme 8 ruských disidentov, ktorí si na Červenom námestí v Moskve pripomenuli okupáciu Československa, ale podobne ako ich predchodcovia v roku 1968 boli zatknutí. Aj v roku 2018! Pomôžme im zaplatiť súdnu pokutu - je to vecou našej národnej cti. Zbierku organizuje česká organizácia Post Bellum.
Ako skutočný rusofil som musel prispieť - platba funguje aj zo Slovenska, najjednoduchšie je to platobnou kartou, ale funguje aj bankový prevod. EDIT: Potrebná suma na pokutu bola vyzbieraná takmer okamžite po zverejnení zbierky. Zbierka však pokračuje a peniaze budú použité na podporu ruských bojovníkov ZA VAŠU I NAŠU SLOBODU. (Taký nápis na plagáte malo 6 statočných z roku 1968 - kvôli tomuto protestu boli zavretí do väzníc a psychiatrických liečební.)

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 9. 2018, 12:09 avatar

3.
označiť príspevok

gabriel pb
   25. 9. 2018, 04:40 avatar
my sme namali rómskych rodičov, ktorí deťom hovoria, že na slovensku sa zadarí iba základnú školu dokončiť pán robert z dedinky
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:46,  NEW --- title: "Skupina B 2019" output: html_document --- ```{r setup,...
dnes, 03:46,  predaj=c(9,5,18,14,10,12,7,11,5,16,14,11) cena=c(18,24,9,15,17,16,20,15,22,14,15,19)...
dnes, 03:45,  curve(5*sin(x),-5,5) curve(-exp(x),add = TRUE,col="red")...
dnes, 03:44,  D SERVER # Define server logic required to draw a histogram shinyServer(function(input,...
dnes, 03:43,  C SERVER # Define server logic required to draw a histogram shinyServer(function(input,...
dnes, 03:42,  B SERVER # This is the server logic for a Shiny web application. # You can find out more...
dnes, 03:41,  A SERVER # Define server logic required to draw a histogram shinyServer(function(input,...
dnes, 03:40,  #nelinearna -4*cos(x)-exp(x) curve(-4*cos(x), -10,1) curve(exp(x), add = TRUE, col...
dnes, 03:36,  #PRAVDEPODOBNOSTNE ROZDELENIA v R ##normalove rozdelenie # Generovanie 10 náhodných čísel z...
dnes, 02:41,  Zato debatujeme s pacientmi s prezývkami humanitárny bombardér a PartOFgod. Vidíš, akí sme...
dnes, 02:39,  Už máš vybraný kandeláber, na ktorom odvisneš ako vlastizradca?
dnes, 02:37,  PartOFgod, uvedomujem si, že tvoj otecko ešte nevie, aké sprostosti sem píšeš, pretože je...
dnes, 02:34,  A čo ti vadí na adminovi? Veď, keď nezasahuje, keď nemaže, keď necenzuruje, tak je všetko...
dnes, 02:31,  No, síce mám ten istý názor, ale čo ak sa im, totalitárom, podarí nám vziať našu...
dnes, 02:27,  PartOFgod, ale to sa musíš sťažovať svojmu lekárovi, ktorý ti predpísal nesprávne lieky....
dnes, 02:26,  Je to multinick a troll.
dnes, 00:59,  Slováci takých bláznov ako ty nepotrebujú. Rozkázal som ti odpraviť seba do sanatória na...
dnes, 00:57,  Nemáš dovolené sa na nič pýtať. Bol si zbavený svojprávnosti. Teraz som prevzal nad tebou...
dnes, 00:37,  Vravel som ti, daj si vykrútiť krk na Alcatraze. To je pre teba sanatórioum ako stvorené. Aj...
dnes, 00:36,  Ty drz pixu buzerant a odpovedaj ked sa ta budem pytat lebo svojvolne len same hovno ti lezie s...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Nevadí mi názor iných ľudí, ale to, že mi ho chcú nanútiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(64 847 bytes in 0,449 seconds)