hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

16 Bookface

príspevkov
3
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 27.3.2012 17:07
posledná zmena 28.3.2012 16:13
1
27.03.2012, 17:07
Augustin Sokol.
16 bookface.
Úsek 16 bookface je pokračovaním predchádzajúceho úseku 15 bookface.
Jedna moja vzácna priateľka mi dala dobrú radu:
Ako by sa dali ešte viac vylepšiť body návratov. A to aj pre rýchlejšie a jednoznačnejšie identifikácie jednotlivých úsekov bookface. Rada je vcelku jednoduchá. Stačí len čísla úsekov prehodiť z ich konca na začiatok. Nuž a hovorí sa, že dobrá rada je nad zlato.
V bare je fajn. Práve skončila šnúra rýchlych skladieb. Nasledujú pomalé. Hrajú Saint Louis blues. Pozývam Angelu do tanca. {
saint louis

odkaz

odkaz

„St. Louis je mesto v americkom štáte Missouri na pravom brehu rieky Mississippi, 32 km pod jej sútokom s Missouri.
Mesto bolo v roku 1904 dejiskom historicky tretích letných olympijských hier.“
saint louis blues youtube

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

„St. Louis woman with her diamond ring
Pulls that man around by her
If it wasn't for her and her
That man I love would have gone nowhere, nowhere.“
} Pri tanci vnímam celé jej prekrásne telo. Všetkými zmyslami. Je to nádherný a veľmi vzrušujúci pocit.
Po tanci sa s ňou zhováram. Všímam si, že nenosí svadobnú obrúčku. Tak sa jej pýtam, že či je vydatá. Odpovedá mi, že sa rozviedla. Len nedávno. Som síce zvedavý, že prečo. Ale nepýtam sa na to. Sama mi ale o tom začne rozprávať. A tak som sa dozvedel vskutku pozoruhodný príbeh rozvodu.
Jej manžel bol agentom východonemeckej rozviedky s názvom Stasi. {
stasi nemecká demokratická republika

odkaz

odkaz

„Ministerium für Staatssicherheit (Ministerstvo štátnej bezpečnosti), známa skôr ako Stasi, bola hlavnou tajnou službou a rozviedkou Nemeckej demokratickej republiky (t. j. východného Nemecka).
V roku 1992 bol vytvorený úrad zaisťujúci prístup k dokumentom vedených Stasi, označovaný tiež ako Gauckov úrad. Podľa zmluvy o znovu zjednotení Nemecka je spolupráca so Stasi považovaná za dôvod k výpovedi zo zamestnania vo verejných službách.“
} Zvlášť obludná na tom všetkom bola ale tá skutočnosť, že manžel špicľoval aj na svoju vlastnú manželku. Vraj je to vo východnom Nemecku bežné. Ale ona sa s tým jednoducho nevedela vyrovnať. A tak sa rozviedla.
none
2
27.03.2012, 17:09
Koľko máš ešte tých BOOKFACEov?Že či sa mi to oplatí, alebo už nedožijem konca.
none
3

2. 27.03.2012, 17:09

Koľko máš ešte tých BOOKFACEov?Že či sa mi to oplatí, alebo už nedožijem konca.

28.03.2012, 16:13
Ahoj Cumel 30, 1111, to ja ale vskutku neviem, že či sa Ti to oplatí alebo či sa Ti to neoplatí. ...

Ale samozrejme, že by ma potešilo, keby Ťa to aspoň trošku zaujalo. A ešte viac by ma potešilo, ak by si na to dokonca aj zložil nejakú básničku. Napríklad, ako minule na Verušu. Už si to presne nepamätám, ale znelo to približne takto, citujem Ťa:

„Mať tak doma Verušu, miloval by som sa o dušu. ...“

Vedel by si tak zabásniť aj o Nemke Angele? Lebo to by sa mi teraz vskutku veľmi hodilo. V ďalšom úseku bookface totiž budem písať práve o milovaní sa s Angelou. Takže by ma to mohlo aj patrične inšpirovať. Ináč takáto inšpirácia vždy príde vhod. ...

Čo sa ale týka toho dožitia, tak z aspektu teórie pravdepodobnosti máš možno aj väčšiu šancu ako ja. Ja už mám totiž nejaké tie rôčky za sebou. ... Presnejšie je to uvedené v 1 bookface: Narodil som sa po Stalingradskej bitke 8. februára roku 1943.
none

najnovšie príspevky :

havran [zobraz vlákno] pred 5 hodinami
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 87 167 B vygenerované za : 0.075 s unikátne zobrazenia tém : 36 311 unikátne zobrazenia blogov : 539 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. Spoznaj, na čom si. 2. Nastav si ciele. 3. Sleduj, kam odchádzajú tvoje peniaze. 4. Míňaj menej na neužitočné veci. 5. Splácaj svoje dlhy čím skôr. 6. Spor si na ťažšie časy. 7. Vytvo...

citát dňa :

Dneškom začína zvyšok tvojho života, tak ho nepremárni.