Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  kultúra  téma
kategórie:  

11 jednoznačných dôkazov, že Kotlebovci nie sú fašisti.

99
reakcií
6321
prečítaní
Tému 10. marca 2016, 14:10 založil dorota.

podobné témy:1.
označiť príspevok

dorota
   10. 3. 2016, 14:10 avatar
fici.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

pekne zhrnute aj pre ouce.
Súhlasí  ×


2.
označiť príspevok

milicano
   10. 3. 2016, 14:30 avatar


26.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   10. 3. 2016, 19:56 avatar
Toto už nevidí, to už jej nesedí do tej jej tupohlavej propagandy! Však vidíme, zlý Putin dobrý Obama, zlý Kotleba, dobrý Sulík, zlé Rusko, dobrá Ukrajina...
Súhlasí bystrik


3.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 14:32 avatar
Ked Sokol sluzi omsu za Tisa, to sa uz neberie ako fasizmus..

To ked niekto rozkrada stat, to tiez nie je ziaden zlocin...

Je zaujimave, ako funguje ta vaha spravodlivosti u niektorych...
Vazime len to co je okate, to co sa niekto snazi skryt, zakamuflovat, alebo hodit po koberec, to uz vobec nesudime...
Súhlasí RighteousFred


4.
označiť príspevok

dorota
   10. 3. 2016, 14:53 avatar
poviemt i ako funguje: absolutne nijako. lebo aj ty a ostatni trotli nie ste schopni vecne a jsne pomenovat zlo. namietso toho budete pastovat fajkove obrazky a vypisovat o tom kto vsteko velebil tisa a mal by byt oznaceny za fasistu a nebol . tak sa do toho zapletiete ze ani netusite , ze len potvrdzujete tvrdnia o fasiszme vzhladom na lsns.
Súhlasí brumo


5.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 15:01 avatar
Mne je LSNS u prdele, len chcem poukazovat na poukazovanie...
Zlodej krici chytte zlodeja...
Kotleba ma mozno nazory nacionalisticke, co znamena, JA A MOJ STAT
Vacsina politikov ma nazory egoisticke, co znamena. LEN JA (popripade moja rodina a kamarati)
Co je viac?  
Súhlasí RighteousFred


7.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   10. 3. 2016, 16:32 avatar
4/ Dorka trochu odbocim od temy,myslis ze je mozne aby si debil uvedomil svoju debilitu????haha


22.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   10. 3. 2016, 19:46 avatar
Pre ouce, dobre nie...  povedala ovca!!!
Súhlasí bystrik


6.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   10. 3. 2016, 15:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   10. 3. 2016, 16:38 avatar
Mozem aj ja vyjadrit nazor na ciganov? Najlepsie plemena psov vznikli krizenim roznych ras plemien...fakt!haha


9.
označiť príspevok

veriaci-4
   10. 3. 2016, 16:43

Príspevok bol vymazaný administrátorom.10.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   10. 3. 2016, 16:45 avatar
9/ Ja chodim po veceroch oplakavat hroby rudych Khmerov!!!


11.
označiť príspevok

veriaci-4
   10. 3. 2016, 16:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.12.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   10. 3. 2016, 16:50 avatar
Radsej mi povedz co je vypety /nie vypnuty/ nacionalizmus ak si sa s tym vobec stretol na internete toho moc nieje...?


13.
označiť príspevok

dorota
   10. 3. 2016, 17:22 avatar
a pokracujeme vo vybere
hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

"V jednom z prípadov figuruje spolu s bratrancom Jozefom Medveckým. Práve tento prípad dnes prejednával súd v Námestove. Konkrétne ide o prípad z novembra 2011, obeťou napadnutia bol muž z Dominikánskej republiky.

Dvojica obžalovaných mala muža udierať päsťami, kopať ho do hlavy a rebier. Okrem toho mu mali aj vulgárne nadávať. Zranenia si vyžiadali 30-dňovú práceneschopnosť."
Súhlasí  ×, veriaci-4


23.
označiť príspevok

Karola žena
   10. 3. 2016, 19:47 avatar
a teraz daj dorka romov a ich brutálne rasistické útoky a vraždy na bielych..
Súhlasí Mierotvorca, Wolfe


24.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   10. 3. 2016, 19:54 avatar
dora, tie sračky nech si strčí niekam!!!


14.
označiť príspevok

Astax1 muž
   10. 3. 2016, 18:59 avatar
Sviňa ti povie, že si špinavý! A zlodej kričí "chyťte zlodeja". Aké jednoduché a pravdivé.
Prvom rade by sme sa mali zamyslieť nad objektivitou médii. V súčasnej dobe objektívne média neexistujú. Tí ktorí chcú riadiť ľudí, a naozaj ich riadia, majú dokonale naštudovanú hlbinnú psychológiu človeka. Cez média, ktoré nehovoria pravdu dokážu pretlačiť do verejnej mienky názory, ktoré sa zdajú byť zdanlivo nepretlačitelné. Taká je sila médii v súčasnej dobe. Média sa stali obrovsky silnou zbraňou v rukách tých, ktorí chcú ovládať ľudí a do veľkej miery sa im to aj darí. Človek zabudol kriticky myslieť. Môžme to nazvať aj tak, že človek "zabudol" uvažovať. V minulosti ľudia mali aspoň sedliacky rozum, ktorý vyplýval z viery v Boha kdežto v tejto dobe ho má málokto. Človek príde domov z práce, zapne televízor a nasáva a nasáva. Vôbec sa nezamýšľa nad tým, že to nemusí byť pravda "lebo to čo je v televízore je overené a isté". A keď sa pridá fakt, že ľudia už nevedia uvažovať tak tá masa ľudí sa stáva ľahko manipulovateľná.
Môžme si všimnúť, že média inak zareogovali na kandidatúru Mariana Kotlebu do VUC a do parlamentných volieb. V prvom prípade si pamätám, že sa zdvihla vlna odboru a pobúrenia zo strany médii na fakt, že Marian Kotleba sa dostal do druhého kola župných volieb. Ale aj zlá kampaň je kampaň a M.K. sa stal županom kraja aj napriek snahe médii ho očierniť. Tu média zlyhali. V druhom prípade média zaujali iný postoj. O M.K. a o jeho programe ste mali problém sa dozvedieť z médii. Asi si vzali k srdcu predchádzajúcu porážku zo župných volieb. A riadili sa heslom aj zlá kampaň je kampaň a preto radšej mlčali. Mohli sme postrehnúť aj tie tzv. prieskumy, ktoré sa ako ukázalo boli vždy kúpené. Prečo? Pretože nie je možné aby z takého neuveriteľného počtu prieskumom sa ani jeden nepriblížil realite. Môžme povedať, že tu skutočne niekto klamal a chcel odradiť voličov M.K. faktom, že ich hlas vo voľbách prepadne. Nestalo sa tak! A ku podivu sa nenechali oklamať ani voliči. Po "šokujúcich" 8% percentách média už nemali dôvod na to aby nezaútočili na M.K. v plnej sile ako sme toho boli svedkom. A ďalšia porážka médii. Tým ľudom, ktorí vlastnia tieto média zjavne M.K. prekáža. Pretože to nie je človek, ktorý by sa nechal podplatiť. Je to typ národovca ako dôstojný Pán Hlinka, či Ľ.Štúr, ktorý bojoval proti maďarizácii. Média ukážu obraz, ktorý je ale vytrhnutý z kontextu a k tomuto obrazu pridajú svoj vlastný komentár čím sa obraz s falošným komentárom stáva polopravdou, ktorej človek verí. Dôkazom toho je aj to, že M.K. nedostával absolútne žiadny priestor v médiach kde by ukázal výsledky svojej práce alebo by sa obránil pred ohováraním. To je demokracia!
Nechcem vo všetkom obhajovať Kotlebu pretože človek robí chyby. No nemôžeme zverejniť niekoho fotku a kričať fašista keď nepoznáme "zákulisie". A média o tom zákulisí nebudú pravdivo informovať.
Ja hovorím a zdôrazňujem dôležité sú SKUTKY! Ty niekoho obviníš "Fašista!" ale nedoložíš pravdivý dôkaz. Ukáž mi dôkaz extrémizmu. Ukáž mi či Kotleba niekoho fyzicky napadol napr. rómskeho spoluobčana, či mal on osobne názory "poďme pozabíjať rómov" a pod. To je extrémizmus. Naopak za Kotlebom vidím výsledky z kraja. Výsledky, ktoré žiadny iný župan nedosiahol. Obľúbený argument, že Kotleba zamestnával rodinu. Treba si ale uvedomiť, že prichádzal do prostredia kde bol zakorenený smer a KDH, ktorí by urobili všetko preto aby ho potopili a ja sa pýtam komu by som v takej situácii mohli veriť? Cudzím ľudom, ktorých nepoznám a de facto môžu byť kúpení smerom a konať tak aby mi uškodili alebo veriť svojej rodine? Osobne by som si vybral možnosť č.2. Keď počúvam Kotlebu nehovorí ani vulgárne, ani agresívne ani nemá zlé postoje či názory.Naopak vystupuje slušne a kultivovane. Osobne tvrdil, že ked budú v opozícii a napr. poslanecký klub OLANO bude chcieť schváliť zákon o odstrihnutí volebných strán od štátnych peňazí, že to istotne podporia. Nejdú tam preto aby vyvolávali hádky a robili napriek. No o iných stranách sa to povedať nedá. Tu si má urobiť názor človek keď bude vidieť, že LSNS bude chcieť schváliť zákon prospešný pre ľudí ale všetky strany ho už z "princípu" odignorujú. Tu sa prejaví ego a sebeckosť človeka.
Ešte k tomu fašizmu. Pokiaľ viem fašizmus je na Slovensku zakázaný ak teda obviňujem človeka z fašizmu a tento človek nebol právoplatne odsúdený podľa zákona sa dopúšťam trestného činu ohovárania či utŕhania na cti poprípade trestného činu šírenia poplašných správ. Ak teda nebola naplnená skutková podstata trestného činu z fašizmu platí prezumpcia neviny. Kotleba nebol ani odsúdený ani obvinený z fašizmu preto všetci tí ktorí ho tak nazývajú nerešpektujú zákon a mali by byť súdení. Pozrime sa na prezidenta Kisku, ktorý sa ide objímať so skutočnými fašistami na Ukrajinu ale to nikomu nevadí? Prečo nik nekričí "fašista"? Nechcem sa baviť o tom, že Kiska konal nedemokraticky keď nepozval Kotlebu. Ale ako vidíme v tomto prípade média na prezidenta neútočia prečo? Ak by to bolo opačne to by bolo útokov na Kotlebu!
Ľudia sa boja? Toho, že by sa mohla opakovať história? Odhliadnúc od toho, že Kotleba nie je fašista, ak ty tvrdíš že je povedz mi meno súdu, ktoré ho uznalo vinným, história by sa v takomto prípade nemohla opakovať. A to z viacerých dôvodom. Prvým dôvodom je že Slovensko nie je ani tak mocensky, ekonomicky, spojenecky silné ako bolo v tej dobe Nemecko. A to nehovorím, že sme členmi OSN a že u nás nie je zvrchovanosť ale diktát únie. Keď chceme zatvoriť hranice musíme žiadať úniu. Ach Slovensko! Znova a zas nie si sebe pánom. Asi by sme nevyhrali vojnu s dvoma stíhačkami a pár vojakmi, ktorí sa hodia na PN-ku ak začne vojna. Ďalšia vec, že Nemecko a ostatné krajiny majú na Slovensku taký kapitál, že ak by tento kapitál presunuli zo Slovenska do iného štátu Slovensko by to ekonomicky nezvládlo. To len hlupák môže tvrdiť "aby sa história neopakovala".
Skôr ma zaráža, že Slovákovi viac vadí, že v parlamente bude nejaký Kotleba, ktorý stavia na kresťanských, národných a sociálnych hodnotách ako niekto kto tam kradne vyše 20-rokov. Kto doviedol Slovensko tam kde je dnes? Že im nevadí, že potenciálny premiér môže byť predseda strany liberálov! Ktorý chcú uzákoniť registrované partnerstvá, adopciu detí takýmito "pármi", legalizáciu drog a pod. Kam padla táto spoločnosť a predovšetkým Bratislava, ktorá ho volila? Toto vám nevadí? Takýto úpadok hodnôt? Len sa pozrime ako sú na tom krajiny, ktoré prijali gender ideológiu! Kresťan nemôže robiť ústupky so zlom! Ak Danko povie my sme kresťania, tak nemôžeš spolupracovať s liberálmi, ktorí chcú presadiť protikresťanské hodnoty. "Buď si za nás alebo proti nám!"
A ešte dodám: Nenechajme sa vtiahnuť do hašterivých politických debát, ktoré sú často kvasom Herodesovým.

A čo hovorí Sokrates o demokracii?
"Demokratické zřízení doplatí na to že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých, a demokracie jim to dá.
Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, a cizinci budou chtít práva občanů, a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce, a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie."

Sokrates


20.
označiť príspevok

Astax1 muž
   10. 3. 2016, 19:37 avatar
A ešte jedna vec.
Keď vznášam obvinenie tak musím poznať aj obhajobu.
www.naseslovensko.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Mierotvorca


15.
označiť príspevok

Patrick91 muž
   10. 3. 2016, 19:04 avatar
Tiso je jediný Slovák z našich dejín, na ktorého som hrdý


17.
označiť príspevok

Astax1 muž
   10. 3. 2016, 19:16 avatar
Jednoznačne Tisa neodsudzujem a neurobila tak ani Cirkev. Treba si uvedomiť, že Tiso chránil Slováka a súdržnosť krajiny ako takej. Ak by tak neurobil Slovensko by bolo rozkúskované k Poliakom, Maďarom či Rakúšanom. Ďalším faktom je že počas vojny Slovensko bolo jednou z najsilnejších ekonomík Európy. Naši ľudia aspoň neumierali od hladu ako inde. Historici sa nevedia zhodnúť ako majú posúdiť prezidenta Tisa a čo robíme my na základe médii? Ani nemáme pravdivé informácie o tom čo sa vtedy skutočne dialo, ani to či Slováci vôbec mali akú takú predstavu čo Hitler koná za našimi hranicami. A veselo súdime. Nie je napísané nesúď aby si ty nebol súdený?
A ak sa jedná o Hitlera a o židov. Prečo najväčší Hitlerovi sponzori boli boháči z USA ako Ford a židovský európsky bankári? Prečo židia podporovali Hitlera aby zabíjal židov?
Súhlasí Mierotvorca, Karola


18.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 19:28 avatar
Tisa nejak moc neoblubujem, ale co sa mi na nom pacilo je to, ze ked Nemecko, Rusko a Slovensko dobylo Polsko,
Nemecko ponuklo okrem uzemi ktore Polsko zabralo Slovensku predtym aj dalsie polske uzemia, ale Tiso to odmietol s tym, ze chce naspat len tie uzemia, ktore boli odobrate Slovensku..


19.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 19:33 avatar
Aj Hitlerov dedo ci kto bol Zid..
Súhlasí Mierotvorca


21.
označiť príspevok

Astax1 muž
   10. 3. 2016, 19:40 avatar
Niekto z jeho rodiny bol žid ale ani ja neviem presne.
No históriu treba nechať históriou. Pravda treba sa z nej poučiť ale nie za každých okolností sa k nej vracať za účelom pošpiniť niekoho iného.
Súhlasí Mierotvorca, Wolfe


35.
označiť príspevok

Karola žena
   11. 3. 2016, 00:35 avatar
čo som čítala, ..tak AH dal Tisovi na výber ..buď bude v područí Nemecka..alebo zlikviduje Slovensko,..ťažká voľba, a Tiso si zvolil cestu posluhovaťa aby zachránil čo mohol. . ,.Tiso bol pod tlakom,..no aj tak nemecké vojská tu nasáčkované boli.. / čo sa týka deportácie židov, Tiso nedal súhlas na genocídu. bol informovaný že idú do pracovných táborov,.čo je dve a jedno, . deportáciu židov dal zastaviť keď sa dozvedel čo sa v "pracocvných táboroch" deje.,. / Izrael dodnes ďakuje Tisovi v podobe pamätných tabúľ.))....špekulovalo sa napr. vysídlení židov do nejakého vlastého štátu ,v toto zmýšľanie podporovali aj iné štáty..

AH použil Tisa ako násroj na rozdelenie českoslovesnka. .a pričinil sa tak nepriamo o vznik I. slovenskej republiky., za ktorej sa ľudia mali vraj dobre.., lenže svoju daň slovensko nemecku platiť muselo v podobe naturálií...až sa postupne slovensko dostávalo do biedy...hlavne ak sa znova spojilo ako československo a slovensko sa stalo takou priemyslenou koloniou česka.

vojna je hrozná. ..Tiso sa stal obeťou najmocnejšieho ..

ale môzžeme sa baviť nabudúce aj o tom, ak Beneš nenávidel slovákov a dal nám zostreliť Štefánika..
Súhlasí Wolfe, bystrik


38.
označiť príspevok

bystrik muž
   11. 3. 2016, 06:25 avatar
A treba spomenúť aj Masaryka, ktorý Slovákov nemal rád!


39.
označiť príspevok

Karola žena
   11. 3. 2016, 09:38 avatar
70,..v závere 66 som chcela povedať aj to, že na treste smrti/ poprave Tisa mal zásluhu najmä Beneš, jeho známy výrok "Tiso musí visieť".. Tiso bol síce odsúdený,.. no nemal byť popravený, /..rozhodujúce slovo v jeho osude mal práve Beneš. Z popravy obviňujú Slovákov, nakoľko poprava sa vyonala v Justičáku v Bratislave.

Paradox toho celého v Tisovej kauze je, že nebol vojnovým zločincom, len vznik I. slovenskej republiky s Tisom ako prezidentom, Beneš s Masarykom nemohli prežiť..

keby nebolo Tisa sme dnes všetci maďari a nie slováci.. Slovensko by neexistovalo.,.. chapito ?


70.
označiť príspevok

Wolfe muž
   11. 3. 2016, 15:20 avatar
"keby nebolo Tisa sme dnes všetci maďari a nie slováci.. Slovensko by neexistovalo.,.. chapito ?" >> Nemaju na tomto podiel aj Benesove dekrety?


100.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   26. 3. 2016, 16:41 avatar
To, že máš rád totalitu podobnú fašizmu, už o Tebe vieme dávno...


16.
označiť príspevok

veriaci-4
   10. 3. 2016, 19:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.25.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   10. 3. 2016, 19:56 avatar
14 Cigán zabil sekerou 80-ročnú babičku
31. august 2013 v Domáce udalosti, Multikulturalizmus
Cigán zaútočil sekerou na 80-ročnú babičku
Aktualizácia: Babička podstúpila v nemocnici operáciu no napriek tomu podľahla zraneniam, oznámili včera o 22:50 jej rodinný príslušníci.
Incident sa odohral na východe Slovenska v obci Geča. 80-ročná babička sa dostala do nemocnice po tom, čo ju sekerou napadol 21-ročný cigán. Všetko sa to odohralo v piatok predpoludním, keď babička išla na nákup. Cestou ju však prepadol cigán z miestnej rómskej komunity. Ten ju kopol a udrel ju sekerou dva krát do hlavy. “Sekeru jej zarúbal do hlavy,” opisuje nehodu svedkyňa.
kde v piči bol Somar že ju nebránil?
rodobrana.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


27.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   10. 3. 2016, 19:57 avatar
pred 3 rokmi | KECEROVCE - Neuveriteľný hyenizmus v obci Kecerovce. Krádež sa tam skončila brutálnym útokom na 84-ročného pána Imricha. Zlodeji, ktorých pri čine prichytil, ho dvakrát udreli sekerou priamo do hlavy.

www.noviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


28.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   10. 3. 2016, 20:01 avatar
Tých prípadov je oveľa viac, dokonca o niektorých sa radšej nepíše...
Súhlasí bystrik


29.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   10. 3. 2016, 20:03 avatar
Video
Mladík po nakladačke od partie Rómov: Musel pod nôž!
www.cas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


30.
označiť príspevok

Karola žena
   10. 3. 2016, 20:19 avatar
inak slováci sú kurevsky zlý národ,-.-.o tom písal z exilu aj Mináč, zakázaná literatúra ) ..ale iné chcem...v Maďarsku prešla do parlamentu 2014 roku zvolená nacionalistická pravicová strana Jobbik " hnutie za lepšie Maďarsko" .(dostala cca 2o % hlasov) ..a stala sa myslím najsilnejšou národnou radikálnou stranou v Europe...a v maďaroch má veľkú podporu...a nič sa v HU od strany Jobbik nestalo , žikadne hororové prognozy ako sú u nás..lídsra Jobbíka nikto nenálapkuje že fašista .. a už vôbec nič také šialené ,.ako tu na dfku vyvolávate davovú hystériu.., vrátane niektorých politkov ., vlastne je mi z tej účelovej hystérie na grc. ..čo už s vami :D

takže ak porovnám...vedľa maďari sú normálnejší ako slováci ? ...
Súhlasí Wolfe


31.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   10. 3. 2016, 20:24 avatar
Treba si položiť otázku, že kto to tu hysterčí a tam je aj odpoveď.

http://www.youtube.com/watch?v=oxOJSvI16-Y Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Wolfe, bystrik


32.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   10. 3. 2016, 20:25 avatar
ja som len chcel vyprovokovať toho primitíva z antify nech ukáže svoju pravú tvár a názory...a podarilo sa ...svojim napádaním všetkých s iným názorom ukázal že je ešte agresívnejší a radikálnejší ako ĽSNS
Súhlasí Mierotvorca, Karola, Wolfe


33.
označiť príspevok

Karola žena
   10. 3. 2016, 20:37 avatar
jeden taký výrok k celemu tomu humbuku okolo Kotleby:

"Musíme sa pýtať, prečo sa to deje. Je to preto, že tí pri moci sa nás začali báť.
Vidia v nás silu ktorá je za nami, a že máme pravdu. "

jaj ešte dodám že Kotlebovu stranu volili aj traja farári.. hehe


37.
označiť príspevok

bystrik muž
   11. 3. 2016, 06:23 avatar
Tak tí traja farári ešte dokážu aj sami premýšľať!


34.
označiť príspevok

Wolfe muž
   10. 3. 2016, 20:39 avatar
Niekedy este pradavno, ked som videl tie velke sprejerske "ANTIFA ZONE" tak mi prislo, ze musia byt velmi agresivni, ako keby si znackovali svoje uzemie, ako nejake "turfs"..
Súhlasí Mierotvorca


36.
označiť príspevok

bystrik muž
   11. 3. 2016, 06:22 avatar
Tak s tým výrokom nesúhlasím, že Slováci sú...lebo nie sú, skôr by som povedal, že niektorí jednotlivci sú, ale Kotleba istotne medzi nich nepatrí!


40.
označiť príspevok

dorota
   11. 3. 2016, 09:39 avatar
 namam slov pre hlupakov ktori sa tu snazia kontrovat videjkami ako romovia niekho zbili, akoby to malo ospravedlnit alebo odlahcit temu ze LSNS je nositelom nasilnych a xenofobnych sil.

pokracujem dalej:
scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

smutny pribeh pani Anny, ktora sa dozila opat raz ery kde pretlacania fasizmu.
Súhlasí brumo


41.
označiť príspevok

Karola žena
   11. 3. 2016, 09:43 avatar
sorry..ale stala sa z teba zaujatá sliepka.-.


42.
označiť príspevok

dorota
   11. 3. 2016, 09:46 avatar
povedala by som ze tvoj nazor mam v pici, ale na to si ju prilis hyckam .


71.
označiť príspevok

Wolfe muž
   11. 3. 2016, 15:22 avatar
Seba nehyckas?  


43.
označiť príspevok

bystrik muž
   11. 3. 2016, 09:50 avatar
Naozaj dora? Tak sa pozrime na výpoveď tiež niekoho, komu Tiso zachránil život a ešte ďalším deťom, ktorých bolo 800:

http://www.youtube.com/watch?v=4pUo3tqR4v Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


Fakt hlupaňa, ktorá nič nevie...Ešte šťastie, že ešte žijú aj iní, ktorí inak vypovedajú ako ta žena na námestí!!!
Súhlasí Mierotvorca


45.
označiť príspevok

bystrik muž
   11. 3. 2016, 09:52 avatar
A hlupaňa dora ešte dodnes nato neprišla, že dejiny píšu víťazi, veľakrát úplne obrátene než bola sama skutočnosť!!!
Súhlasí Mierotvorca


44.
označiť príspevok

Karola žena
   11. 3. 2016, 09:51 avatar
naviac nechápem načo tu splietaš 45 rok ? ..každý vie čo obnášala II. svetová..čo tým chceš teraz povedať ? ..pozri si pr. č. 61..vedľa maďari majú vo vláde obdobu Kotlebovej strany a výrazne silnejšiu,..a všetko ej ok,. ))
Súhlasí bystrik


46.
označiť príspevok

bystrik muž
   11. 3. 2016, 09:53 avatar
A keby len Maďari...no skrátka dora!


47.
označiť príspevok

dorota
   11. 3. 2016, 09:55 avatar
ako som povedal, banda hlupakov ktora vidi zlo a nevie ho pomenovat.
precitajte si aspon najnovsie cislo historike revue
www.historickarevue.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


48.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   11. 3. 2016, 10:00 avatar
tak ty si povedaL ? OK..hlúpemu každý hlúpi...
nechceš sa vrátiť do historie tak do 17-18 storočia? aj vtedy pandúri utláčali chudobu
Súhlasí Karola, bystrik


49.
označiť príspevok

bystrik muž
   11. 3. 2016, 10:00 avatar
Hlavná vec, že ho vie dora pomenovať, ktorá vidí len to, ako jej pasuje, nič nad rámec toho!


50.
označiť príspevok

Karola žena
   11. 3. 2016, 10:12 avatar
len znášaj ako sliepka vajcia.. ..nemáš objektívny pohľad na celú kauzu Kotleba ..radšej si preštuduj riadne vojnovú a povojnovú historiu AH & Tiso..či podľa teba ten kto uznáva Tisa je fašistom ? ..ja ho beriem tiež a fašistkou nie som


52.
označiť príspevok

dorota
   11. 3. 2016, 10:14 avatar
80-82: hlupaci.


53.
označiť príspevok

bystrik muž
   11. 3. 2016, 10:17 avatar
A dora je čo, ta dora, ktorá podporuje banderovský režim na Ukrajine???
Súhlasí Mierotvorca


54.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   11. 3. 2016, 10:19 avatar
na Slovensku už ani tie sliepky nie sú to čo bývalo...ešte tak na vajciach sedieť a kotkodákať na plné pysky...a nič viac


57.
označiť príspevok

Karola žena
   11. 3. 2016, 10:41 avatar
naviac si sa nezmohla ?
Súhlasí Mierotvorca


73.
označiť príspevok

Wolfe muž
   11. 3. 2016, 15:24 avatar
Nadavka je najlepsi protiargument  
Súhlasí Mierotvorca


72.
označiť príspevok

Wolfe muž
   11. 3. 2016, 15:23 avatar
No a ty si ta, ktora zlo tam kde je vidiet nechce..
Ten tam kde sa jej ukaze, ako psovi na misu so zradlom..


51.
označiť príspevok

dorota
   11. 3. 2016, 10:13 avatar
pribeh pokracuje :

domov.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

1. Spájanie Mariana Kotlebu s extrémizmom či fašizmom je mylná nálepka
Správanie lídra hnutia sa za roky, ktoré je v politike, síce na prvý pohľad zmenilo, no myšlienky zostali stále rovnaké. Historik a riaditeľ Múzea SNP v Banskej Bystrici Stanislav Mičev hovorí, že Kotleba od čias, keď pochodoval s fakľami, len vymenil uniformu za zelené tričko. Blízkosť k extrémizmu, fašizmu či nacizmu, je však stále jasná.
„Má strana vodcovský princíp? Šíri nenávisť voči iným rasám alebo menšinám, napríklad LGBTI? Označuje niektorých ľudí na bilbordoch za parazitov? Áno. Tak je to jasné,“ vysvetľuje Mičev.
Nie každý z voličov ĽSNS pritom vie, ako dopadla prvá Kotlebova politická strana Slovenská pospolitosť. Najvyšší súd ju v marci 2006 rozpustil pre jej nesúlad s ústavou. Dôvodom bola časť programu strany o stavovskom štáte, v ktorej hlásala obmedzenia volebného práva.
K nebezpečným myšlienkam podľa Mičeva patrí záujem budovať domobranu podobnú Hlinkovým gardám a ospravedlňovanie Slovenského štátu. V začiatkoch svojho pôsobenia v politike využíval Kotleba na svojich uniformách aj symboliku blízku nemeckému či slovenskému nacizmu. Dodnes je pre neho a jemu blízkych ľudí typický gardistický pozdrav Na stráž.


55.
označiť príspevok

Karola žena
   11. 3. 2016, 10:34 avatar
aj tu je jeden príbeh, aby sa ti otvorili oči

www.necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk.
Ján Figel v Sydney navštívil miesto s pamätnou pamätnou tabuľou " Za boha, za národ!" ..na ktorej je uvedený ako obeť fašizmu aj Dr,. Tiso.

Jána Figeľ, v tom čase štátneho tajomníka na Ministerstve zahraničných vecí SR. sa v Sydney stretol so sympatizantmi vojnového Slovenského štátu. To by vcelku nemuselo ešte nič znamenať, ani to nemožno radiť medzi nejaké amorálne akty, lenže Ján Figeľ sa s prítomnými stretol v klubovni, ktorá je súčasťou kostola, a v tejto klubovni je umiestnená pamätná tabuľa s názvom – SLOVENSKÍ MUČENÍCI, pod ktorým je nápis ZA BOHA A NÁROD. Ako dôkaz predkladám dve farebné fotografie tohto kostola a pamätnej tabule.

Dňa 9. 4. 2004 som poslal Generálnemu prokurátorovi Dobroslavovi Trnkovi otvorený list, kde som mu opísal túto kauzu. Hoci mu vyplývalo zo zákona, aby sa k tomu vyjadril, ostal nečinný. Teda, stotožnil sa s výčinmi fašizoidného Figeľa a fašizoidného Kukana. ...Napriek tomu, že Dobroslavovi Trnkovi ...neváhal dať neskôr návrh na Najvyšší súd SR na rozpustenie politickej strany Slovenská pospolitosť – Národná strana za písané slovo, neprekáža mu ani realizácia fašizmu cez ekonomiku zo strany zločincov a zlodejov z ponovembrových vlád a parlamentov, PRIČOM REALIZÁCIA FAŠIZMU ZO STRANY SLOVENSKÝCH POLITIKOV MU NEPREKÁŽA!!!


56.
označiť príspevok

Karola žena
   11. 3. 2016, 10:35 avatar


58.
označiť príspevok

dorota
   11. 3. 2016, 10:47 avatar
hlupaci co ani nevedia co je pochybny argument.
chodte prec zo slovenska, lebo len skodite !!


60.
označiť príspevok

bystrik muž
   11. 3. 2016, 11:12 avatar
A teraz sa ukázala...
Súhlasí Mierotvorca


59.
označiť príspevok

dorota
   11. 3. 2016, 11:03 avatar
a dostava sa aj na mlciacu cirkev:

www.jetotak.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Myslíme si, že rímskokatolícka, gréckokatolícka, evanjelická, pravoslávna, reformovaná kresťanská cirkev a ďalšie cirkvi na Slovensku sú spoluzodpovedné za to, že sa do parlamentu dostala extrémistická strana, ktorá svoju nenávisť obaľuje do kresťanského jazyka. Robert Fico sa po voľbách vyjadril, že za súčasné volebné výsledky môžu všetky strany, vrátane prezidenta Andreja Kisku. Aj keď nevieme presne, prečo spomenul posledne menovaného, vieme, že zabudol spomenúť predstaviteľov cirkví. My to teda pripomíname.
Na záver veríme, že aj túto nepriaznivú situáciu môžeme vidieť ako príležitosť, v ktorej očakávame Váš jasný postoj. V nedávnej minulosti sa dokázali k týmto témam vyjadriť katolícki biskupi, zvlášť v dokumente „Vyhlásenie KBS k vatikánskemu dokumentu o holokauste” (1998). Taktiež len nedávno vyšlo „Vyhlásenie KBS k 70. výročiu deportácií Židov zo Slovenska” (2012), ktoré spomína, že aj za prvého slovenského štátu sa vtedajší politici „hlásili ku kresťanstvu a jeho hodnotám, no niektorí z nich ich prenasledovaním Židov v praxi porušovali.” Podobne sa vyjadrili aj predstavitelia evanjelickej cirkvi vo svojom stanovisku po voľbách do VÚC v roku 2013, v ktorom rozhodne odmietli extrémizmus.


61.
označiť príspevok

bystrik muž
   11. 3. 2016, 11:14 avatar
A to sú zdroje, hodné dory, určite tam píšu pravdu a fakty tiež... 
Súhlasí Mierotvorca


62.
označiť príspevok

bystrik muž
   11. 3. 2016, 11:14 avatar
A čo také Švajčiarsko, kam by ho zaradila taká dora???

http://www.youtube.com/watch?v=-1UxTGSPJ3k Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


64.
označiť príspevok

RighteousFred
   11. 3. 2016, 11:39 avatar
Mozem potvrdit. Svajciari sa s nikym nemaznaju. Ale ich ani nikto nedrzi za gule, niesu v EU.
Súhlasí bystrik, Mierotvorca


63.
označiť príspevok

bystrik muž
   11. 3. 2016, 11:28 avatar
A poviem to takto, že ak by sa Kotleba nedostal do SNR, tak nič by sa nedialo, nič, holé nič, ale keďže sa dostal,ta to bola voda na ich mlyn, aby všetko sa rázom točilo okolo Kotlebu a nie okolo toho, čo by sa malo!!!
Súhlasí Mierotvorca


65.
označiť príspevok

dorota
   11. 3. 2016, 13:08 avatar
pokracujeme novinkami z bananistanu slovenska xD lsns ma nahradnika

www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


66.
označiť príspevok

bystrik muž
   11. 3. 2016, 13:31 avatar
Tak si dajme aj nejaké starinky - Štefan Hríb a jeho mentálne sračky

http://www.youtube.com/watch?v=lWRhdedEnT8 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


Dovi a dopo....
Súhlasí Mierotvorca


67.
označiť príspevok

dorota
   11. 3. 2016, 14:23 avatar
  Mazurek uz zrusil svoju FB stranku. akoby mu to malo pomoct. vsetko si pamatame, a tu ho mame v nasadeni "elita" lsns , clovek ktr bude plateny z dani a bude mat na svoje vyroky este aj imunitu.

tivi.cas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


68.
označiť príspevok

dorota
   11. 3. 2016, 14:25 avatar
predpoklad ze za jeho agresivitu mozu tiez cigani.  


69.
označiť príspevok

Astax1 muž
   11. 3. 2016, 15:05 avatar
Zaiste môžeme povedať, že reagoval pod emóciami. No až na tie vulgarizmy na začiatku nepovedal nič zlé. Dokonca tam zaznelo svoje hodnoty si nedáme! Národ, ktorý stratí svoju kultúru a svoju identitu je predurčený na zánik čo sa teraz deje na západe. Ak by sme nezastavili a nepostavili sa proti imigrantom na začiatku len ťažko by sa to dalo stopnúť neskôr. Oni chcú premiešať národy aby vznikla jedna veľká multikultúrna spoločnosť. No takáto spoločnosť nemá dlhodobejšiu šancu na mierové spolunažívanie. A to nehovorím, že z takejto spoločnosti sa vytratí národne povedomie a hodnoty, ktoré si Slovensko vždy uchovávalo.. Ten človek reagoval na základe emócii ale koniec koncov "kopal" za národ, pre národné dobro.
Oveľa horší sú tí ktorí konajú skryto, s úsmevom na perách a popri tom zrádzajú svoju vlasť a svojich občanov. Týchto by sme mali odsudzovať a môžme povedať, že tak koná skoro každý politik.
Asi si nečítala môj komentár 45. Ale z tvojich vyššie písaných komentárov asi ani nemá zmysel sa s tebou o tom baviť lebo hlúpemu človekovi rozum nenaleješ. Nemáš absolutne náhľad a nezachovala si si objektívnosť. Ale si sa nechala cielene zmanipulovať a oklamať médiami. Nevadí ti že v politike sú ľudia, ktorí chcú presadiť deštruktívne zákony ohľadom ľudskej morálnosti, že sú tam ľudia, ktorí kradnú 25 rokov a dostali Slovensko tam kde je dnes. Ale vám vadí, že je tam Kotleba.
Úbohé a stále do kola to isté fašista, extrémista, nacista ... A všetko bez dôkazov.
Súhlasí Wolfe, Mierotvorca


75.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   11. 3. 2016, 21:58 avatar
Astax správny názor na danú vec... 

Samo Tomášik - Hej, Slováci!

Hej, Slováci! Ešte naša slovenská reč žije,

dokiaľ naše verné srdce za náš národ bije:

žije, žije duch slovenský, bude žiť na veky,

hrom a peklo! Márne vaše proti nám sú vzteky!

Jazyka dar zveril nám Boh, Boh náš hromovládny,

nesmie nám ho teda vyrvať na tom svete žiadny:

i nechže je toľko ľudí, toľko čertov v svete,

Boh je s nami, kto proti nám, toho parom zmetie.

I nechže sa aj nad nami hrozná búra vznesie,

skala puká, dub sa láme a zem nech sa trasie:

my stojíme stále pevne, ako múry hradné -

čierna zem pohltí toho, kto odstúpi zradne!

http://www.youtube.com/watch?v=40uq-aiRMik Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


74.
označiť príspevok

Wolfe muž
   11. 3. 2016, 21:52 avatar
Súhlasí Mierotvorca


76.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 3. 2016, 15:01 avatar
Výber o Hitlerovi z wikipédie...

Ochranca Žida
Presvedčený antisemita? Ak odhliadneme od špekulácií o jeho nejasnom pôvode, samotný Hitler bezprostredne zlé skúsenosti so Židmi nemal. Železný kríž, ktorý slobodníkovi Hitlerovi ako usilovnej spojke v 1. svetovej vojne navrhol židovský pobočník Hugo Gutmann, nosil hrdo až do konca. Počas viedenskej anabázy si práve mnohí zámožní Židia kupovali jeho obrazy (ktoré nepresvedčili prijímaciu komisiu Akadémie výtvarných umení). A židovský lekár Eduard Bloch, ktorý opatroval Hitlerovu matku chorú na rakovinu, v rozhovore pre americký časopis Collier´s priznal, že mu boli poskytované nebývalé výhody a ochrana (nuž, o život a bezpečnosť ktorého iného Žida dbalo Gestapo?)...


77.
označiť príspevok

majko1 muž
   12. 3. 2016, 18:11 avatar
Pre mňa je otázne aj to, kto je väčšie zlo a nebezpečnejší pre spoločnosť : Kollár či Kotleba......


78.
označiť príspevok

ardzun muž
   12. 3. 2016, 18:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.79.
označiť príspevok

majko1 muž
   12. 3. 2016, 18:15 avatar
Kontakty s mafiánmi nie sú nebezpečné ?


83.
označiť príspevok

Karola žena
   12. 3. 2016, 18:40 avatar
teba čítať tak príde človeku nevoľno.., ..27 rokov na SK pekne potichučku vládne mafia,..Slovensko je od počiatku v moci oligarchov,. spoločnsoť nech sa obáva oligarchomafie, ..a nie Kollára, či Kotlebu, ..oligarchovia sú napojení na riadenie štátu ,..tieto silné finančné skupiny , ovládajú chod slovenskej ekonomiky okrem iného , aj chod zdravotníctva, energetiky apod.,

mimochodom kontakty s mafiou má každá vláda..
" Každý štát má mafiu, iba Slovensko má mafiu, ktorá vlastní štát

pavolkaplan.blog.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.etrend.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


84.
označiť príspevok

majko1 muž
   12. 3. 2016, 18:48 avatar
Aha, takže aj Kotleba by mal svoju mafiu ? Tak prečo ho teda uprednostňuješ ?


86.
označiť príspevok

Karola žena
   12. 3. 2016, 19:12 avatar
to sa robíš tak yebnutý , alebo ozaj si ?


93.
označiť príspevok

Wolfe muž
   12. 3. 2016, 21:13 avatar
To je jeho klasicky styl argumentovania.. chytanie za slovicka a prevracanie ich a robenie strawmanov..


94.
označiť príspevok

majko1 muž
   12. 3. 2016, 21:17 avatar
Ty sa nauč radšej konštruktívne odpovedať.......moja otázka Karole má logiku a vyplynula z jej predošlého príspevku, takže takto to je ale verím že sa ti to nepáči....... 


96.
označiť príspevok

Wolfe muž
   12. 3. 2016, 21:26 avatar
Tahas za slovicka, to je tak vsetko.


87.
označiť príspevok

ardzun muž
   12. 3. 2016, 19:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.88.
označiť príspevok

ardzun muž
   12. 3. 2016, 20:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.89.
označiť príspevok

majko1 muž
   12. 3. 2016, 20:29 avatar
Ty si si istý že nemá ? Jeho zverejnené styky s podsvetím sú podozrivé, to v normálnej politike sa netoleruje.......


90.
označiť príspevok

ardzun muž
   12. 3. 2016, 20:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.91.
označiť príspevok

majko1 muž
   12. 3. 2016, 20:46 avatar
A ty veríš že s Piťom a spol sa stretol na Kube v bare Floridita náhodou a čírou náhodou mal potrebu sa s nimi tam aj odfotiť ? Prečo je teda "štvavá kampaň iba proti Kollárovi a nie napr. proti Sulíkovi, či Bugárovi, ?


92.
označiť príspevok

ardzun muž
   12. 3. 2016, 21:00

Príspevok bol vymazaný administrátorom.97.
označiť príspevok

majko1 muž
   13. 3. 2016, 07:34 avatar
Nuž ak chceš tak ver tejto variante. Mne na Kollárovi vadia aj iné veci : netuším prečo išiel do politiky, ty vieš ? Jeho strana nemá štruktúry, nemá program pre Celé Slovensko, sú tam neznámi rôznorodí ľudia, nikto nevie čo od nich možno čakať. Čo sa týka Kollára, tak pokial si pamätám od začiatku vyjadruje podporu tkz. pravicovej vláde, prečo ? Ja si myslím že preto, lebo SAS má v programe zavedenie jednotnej dane tak ako to bolo predtým. Teda je za zvýšenie dane na lieky, knihy a potraviny, zároveň je za zníženie dane z príjmov, čo sa výrazne dotkne podnikateľov, teda zvýši im zisk. S týmto súhlasíš ?
Súhlasí dorota


98.
označiť príspevok

Wolfe muž
   13. 3. 2016, 15:07 avatar
Aj ked s tymi znizenymi danami to nie je az take horuce..
Ked stat znizi dane, predajcovia dorovnaju ceny, takze ceny ostanu rovnake a konecny spotrebitel to ani neuciti..
Ale keby sa opatovne zvysili dane, tak zvysia ceny aj predajcovia..
Takze mi pride, ze je to na principe pumpy..


95.
označiť príspevok

Wolfe muž
   12. 3. 2016, 21:24 avatar
Gorila sa nepocia, co?


80.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   12. 3. 2016, 18:17 avatar
A prečo je Kotleba zlo, potom čo sú Matovič, Lipšic, Sulík, Bugár...???


81.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   12. 3. 2016, 18:23 avatar
Všimnite si, že ako vytvorí nejakého démona ta pravica: Donedávna Mečiar, potom Fico a teraz Kotleba, len aby nebola zjavná tá ich podlosť a zákernosť!!!


85.
označiť príspevok

Karola žena
   12. 3. 2016, 19:11 avatar
Kotleba je len upriamenie pozornosti iným smerom, ..
je dôsledok bývalej vládnej garnitúry .. " Neklamte, nekradnite" ,.. a Kotleba by nebol v NR.


82.
označiť príspevok

majko1 muž
   12. 3. 2016, 18:37 avatar
112. pretože s ľuďmi ktorí vyznávajú a uznávajú fašizmus máme aj my svoje historické skúsenosti. Ano aj Matovič je nebezpečný ale z iných dôvodov. Lipšic je skrachovaný KDHák- čiže nula, nemá chrbticu.....


99.
označiť príspevok

monikapie žena
   13. 3. 2016, 16:13 avatar
Dobrý den v suvislosti s tymto prispevkom posielam kratky dotaznik(vid.link nizsie) na vyskum k moje diplomovej praci. Ak by ste si nasli chvilku casu budem vdacna za Vas nazor.

vyskum.prosurvey.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí dorota
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:39,  (46) Hokejis, už aj tým jednoduchším sa otvárajú oči, keď čítajú tie ním neprestajne...
dnes, 10:33,  Naplniť zem a podmaniť si ju a panovať nad živočíchmi zeme, neba a mora, sýtiť sa...
dnes, 10:30,  Načo sa máme množiť a naplniť zem? ;)
dnes, 10:23,  - 29 - Aky ucel ma zivot dloveka? ----------- Gen 1:27 A stvoril Boh človeka na svoj obraz,...
dnes, 10:18,  S pomáhaním druhým nemám problém ;)
dnes, 10:15,  Účelom je naučiť sa pomáhať druhým. Môžeš začať.
dnes, 10:08,  Takí sú títo mudrlanti ;) Napíšu siahodlhé traktáty a aj tak howno ;)
dnes, 09:53,  Poliaci sa bránili možno aj preto, že im Británia s Francúzskom sľubovali podporu. Ale...
dnes, 09:46,  7 - A naš Tiso potom bozal pozadie Hitlerovi. Nik z byvalej CSR si navzajom nemame nic co...
dnes, 09:43,  Len si nenapísal, AKÝ je ten účel.
dnes, 09:21,  2 - Bez viery v Boha - Stvoritela, na tu otazku 'NAČO ŽIŤ' ani neprides. Totiz bez NEHO ten...
dnes, 09:01,  Boli to ked sa zmysel zivota rúca. Alebo ked ho clovek nevie najst. Opustit klastorny zivot...
dnes, 08:46,  keby uz vykapal ten despoticky human ihned, najlepsia alternativa pre nenarodene deti
dnes, 08:45,  to je strasne, stahuju z dedin mladych chlapcov a nutia ich zabijat sa navzajom zomieraju v...
dnes, 07:37,  To múdre ČSR malo na čele Beneša, ktorý prijal Mníchovský diktát a utiekol do exilu.
dnes, 07:30,  Myšlienka na utorok: "Aby mohol Veľký Majster pracovať na ľudstve, potrebuje...
dnes, 07:27,  Samozrejme Poliaci maju svoje muchy, ale maju vela dobrych kladov. Sustred sa radsej na 'mudre'...
dnes, 07:16,  Môže byť aj tak, ako píšeš, ale normálne myslenie dúfa skôr v budúci úspech, nie v...
dnes, 07:13,  Veď áno, ide o sporné územia, len keby Poliaci tušili, ako dopadnú, tak by si rozmysleli,...
dnes, 07:06,  Stále sa jedná o nejaké sporné územia, ktoré v nejakom čase patrili tomu či inému...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Na to, aby ste na sebe začali pracovať nie je nikdy neskoro. Prestať s tým je však vždy príliš skoro.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(254 207 bytes in 0,265 seconds)