hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Rozchod so životnou láskou 2

príspevkov
15
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 21.3.2010 19:42
posledná zmena 5.7.2016 09:24
1
21.03.2010, 19:42
Pisem preto lebo som to slubil vám ludom, ktori ste mi niekedy chceli pomoct, pomohli. Je to pokracovanie Rozchodu so zivotnou laskou 1. Chcem vsetkym dopovedat moj pribeh mojej lasky. A co je s mojou lakoskou?:
Mnohi z vas mi radili, ze mam dat hlavu hore, ze to pojde aj bez nej, ze niekoho najdem. Dneska je to presne rok, co som vám pisal. A co sa medzitym stalo??? Hm? Co myslite priatelia? Vratila sa ku mne??? Sme spolu a sme stastni???? Poviem Vám, ze ma velmi tesi, ze Veronika je tak strasne stastna. A ja? Velmi mi chyba. Nasla si priatela, s ktorym je velmi stastna. Sice spolu nekomunikujeme, ale aj tak to strasne citit z nej. Ja som mal to stastie stretnut jednu neobycajnu zenu s velkym srdcom a so vsetkym, co spravna baba potrebuje, ale po mesiaci som zistil, ze ked sa rano zobudim myslim stale na Veroniku a nie na nu. A to si naozaj tak perfektne dievca nezasluzilo.Stale obcas na nu myslim, a vidim ako sa moji kamosi pomaly zenia a ja nedokazem fakt nikoho milovat. Prilezitosti su. A nevylucujem, ze raz niekoho aj budem lubit. Ale momentalne je to tak ako to je. A uprimne pochybujem ze by sa to zmenilo. Ak tak, velmi rad vas oboznamim. Takze priatelia, hlavu mam hore, dycham, zijem, a ako sa u nas na Orave hovori mam v ociach obcas stastny smiech. Obcas som osamely, a mam pocit ze osud dal vsetkym dookola o kus viac stastia ako mne, ale dnes som si uvedomil, ze ten moj problem je tak malicky problem lebo nepoznam, neviem a nechcem vidiet problemy inych. Staci sa zamysliet ako ini ludia trpia a mozno tito ludia nie su az tak daleko niekde v Cine, ci Afrike, ale su to ludia blizko nas. Urcite takych poznate a pri nich sme aj my Kubalovci stastni.
👍: piskotka
none
13

1. 21.03.2010, 19:42

Pisem preto lebo som to slubil vám ludom, ktori ste mi niekedy chceli pomoct, pomohli. Je to pokracovanie Rozchodu so zivotnou laskou 1. Chcem vsetkym dopovedat moj pribeh mojej lasky. A co je s mojou lakoskou?:
Mnohi z vas mi radili, ze mam dat hlavu hore, ze to pojde aj bez nej, ze niekoho najdem. Dneska je to presne rok, co som vám pisal. A co sa medzitym stalo??? Hm? Co myslite priatelia? Vratila sa ku mne??? Sme spolu a sme stastni???? Poviem Vám, ze ma velmi tesi, ze Veronika je tak st...

09.06.2015, 12:08
Ahoj Kubala, nedávno som objavila tvoj príbeh, viem že je to už riadne dlha doba co si toto písal. Aj tak a prave preto som zvedava ako sa mas ako sa ti dari, ako pokracujes v hladani nehladani lasky. Ci si ta laska nakoniec nasla sama, lebo vraj vzdy pride, ked to clovek najmene caka :-), priala by som ti to. Rok je myslim kratka doba, casto sa pise, ze to chce viac casu. Ak clovek uprimne miluje a pride o svoju lasku vraj to chce minimalne 2 az 3 roky, aby bol schopny sa citovo posunut dalej, aby to dokazal nejako uzavriet. Zaujma ma ako sa na to pozeras teraz, po dlhsej dobe. Pýtam sa, lebo zazivam nieco podobne ako ty pred rokmi a je to velmi tazke, ale nechcem o tom. Ci si stale myslis, ze Veronika bola tvoja zivotna laska. Ci si myslis, ze existuje nieco ako zivotna laska. Ci sa uz nahodou nedokazes pozriet na to cele aj inakaj inak , ako napr. ze ta ta tazka skusenost posunula dalej a umoznila ti stretnut niekoho ineho, kto sa mozno k tebe viac hodi. Pripadne ci sa na to nepozeras, ze ste sa mozno k sebe ani nehodili, ze to nebolo to prave. Alebo stale si presvedcený, ze to bola a aj je tvoja zivotna laska a ak aj nahodou s niekym si, tak len preto ze clovek nechce byt sam. Myslis, ze je lepsie stretnut svoju zivotnu lasku a stratit ju ako nikdy ju nestretnut, nezazit?
none
14

1. 21.03.2010, 19:42

Pisem preto lebo som to slubil vám ludom, ktori ste mi niekedy chceli pomoct, pomohli. Je to pokracovanie Rozchodu so zivotnou laskou 1. Chcem vsetkym dopovedat moj pribeh mojej lasky. A co je s mojou lakoskou?:
Mnohi z vas mi radili, ze mam dat hlavu hore, ze to pojde aj bez nej, ze niekoho najdem. Dneska je to presne rok, co som vám pisal. A co sa medzitym stalo??? Hm? Co myslite priatelia? Vratila sa ku mne??? Sme spolu a sme stastni???? Poviem Vám, ze ma velmi tesi, ze Veronika je tak st...

08.02.2016, 16:38
Ach Kubalala, momentalne sm na tom rovnako ako si bol ty...po8 rokoch..???? je to velmi cerstve a neviem si dat rady..uz neviem ako dalej....a ani neviem ci dokazem ani nie zabudnut ake posunut sa dalej...viem ze clovek nezabudne...snazim sa robit vsetko len aby som nemyslela..a nerozmyslalamnad tym co bolo...:-( akosa mas teraz?? Velmi ma tonzaujima...nasiel si niekoho skym sinstastny?? Nieked si clovek povie ze to tak mao byt...proste posunut sa dalej a vziat si poonaucenie...ale je tontazke....
none
2
21.03.2010, 19:51
ahoj kubalala,normalne si ma dojal,pekne si to zhrnul,maš pravdu,ak niekoho lubime,akosi to nejde vymazať zo srdca,držim ti palce,nech sa ti lahko dycha a žije
👍: ranexil , dorota
none
10

2. piskotka 21.03.2010, 19:51

ahoj kubalala,normalne si ma dojal,pekne si to zhrnul,maš pravdu,ak niekoho lubime,akosi to nejde vymazať zo srdca,držim ti palce,nech sa ti lahko dycha a žije

22.03.2010, 18:32
vdaka, ono to pojde
👍: piskotka
none
3
21.03.2010, 19:54
Ahoj.Dúfam že sa ti bde dariť.
none
11

3. 21.03.2010, 19:54

Ahoj.Dúfam že sa ti bde dariť.

22.03.2010, 18:32
Dakujem Veronika
none
4
21.03.2010, 20:05
je to otázka času kubalala .../najhoršie asi je že človek v takejto situácii nepriamo podvedome porovnáva a- čo je chyba ") ..po čase - ani si to nevšimneš a zrazu " hups " zistíš že dokážeš milovať aj inú../ ...zamilovať sa do toho " pravého orechového" ak je láska obojstranná - je už o šťastí " )
👍: ranexil
none
5
21.03.2010, 20:18
Onya stopro je to tak,ako pises ..cas hoji vsetko, dokonca aj smrt blízkeho rokmi uz je len fotkou , čo vybledla na Slnku..
none
6
21.03.2010, 20:31
tak niečo mám za sebou ..vlastné "skúsenosti rada odovzdám ďalej // veľa ľudí robí zásadnú chybu, že sa podvedome pridŕža tzv. svojho "ideálu ", samým sebe na škodu, unikajú im príležitosti medzi prstami a kým sa spamätajú býva už neskoro.
none
7
22.03.2010, 08:33
Ónya dá sa súhlasiť s mnohými vecami čo si napísala.
hups " zistíš že dokážeš milovať aj inú../ ...zamilovať sa do toho " pravého orechového"
tak s týmto je veľmi ťažké súhlasiť, kubala sa zamiloval do tej pravej a porovnáva každú jednu s Veronikou. Je to tak a jeho srdce nechce priať žiadnu inú. Podvedomie človeka sa nedá vymazať, Tá pravá orechová už bola môže byť už len ľavá orechová
Neviem koľko má rokov, ale tak na ukľudnenie by som ti odporučil aby si pozrel film Casablanca
👍: piskotka
none
8
22.03.2010, 09:15
Lupták..nedá sa do nikoho vidieť tak ako cíti..a čo cíti., zhruba je to logické, že možno svoju "veľkú lásku" nikdy nevymaže zo srdca..aj keď sa ožení "ona bude tá jedniná .pravá pre neho " ) len on je pre ňu asi nepravý a to nepochopil .. takže to pravé "orechové" nie je .sa rozbíja. ..")Nakoniec sme tak individuálny..sú typy čo scelý život smútia za jedinoui /pochopím ak je to náhle úmrtie/ ..ale inak..čas cca od 2 - 5 rokov zacelý rany a potom to "n ečakané " hups" zistí že sa zamiloval znova a krásne. ..môže aj nemusí.
none
9
22.03.2010, 10:44
"Vždy nám pripadá lepšie to, čo nemôžeme dostať, ako to, čo už máme. V tom spočíva romantika a idiotstvo ľudského života."
Erich Maria Remarque
none
12
25.03.2010, 16:02
Drzim Ti palce nech si najdes tu pravu, co si zasluzi Tvoju lasku.
ja sa tiez rozchadzam s muzom o ktorom som bola presvedcena, ze ma uprimne miluje. Je to tazke vygumovat si ho z hlavy.
Len viem, ze nas vztah nikam neviedol a bol tam hlavne rozdiel bol o 9 r. a 3 mes.mladsi odomna...
none
15
05.07.2016, 09:24
Ahoj, sice už je rok 2016, a dufam ze si uz stastne zenaty, ale nevedel si pochopit , preco tak zo dna na den koniec. Keď niekoho urážaš, a rozchadzate sa a potom očekáváš, že sa ti pride liškať, tak si na omyle. Raz sa v tom partnerovi niečo zlomí a aj keď miluje, už nevie obnoviť vztah. Hadky su korenim vztahu, ale vela hádek lasku zabija
👍: YouLove
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 118 457 B vygenerované za : 0.133 s unikátne zobrazenia tém : 47 759 unikátne zobrazenia blogov : 818 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Pretože si v mojich očiach vzácny a cenný a pretože ťa milujem .... Iz 43,4 Súhlasíte so mnou, že viac kresťanov dnes pozná Desatoro ako novú zmluvu o nezaslúženej Božej milosti? Keby ste sa prešli po Times Square v New Yorku, alebo pod Manderlou a...

citát dňa :

Ten, kto spadol a znova vstal je oveľa silnejší, ako ten, ktorý nikdy nespadol.