hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Requiem / Exorcizmus - 2006

príspevkov
85
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 21.10.2010 22:24 ninka
posledná zmena 31.12.2010 16:26
1
21.10.2010, 22:24
réžia: Hans-Christian Schmid,
hrajú: Sandra Hüller, Burghart Klaußner, Imogen Kogge

Mladý režisér Hans-Christian Schmid sa zameral na postavu dievčiny, ktorá sa v tomto filme volá Michaela. Jej osobu krásne priblížil všetkým divákom. Preto sa vieme jednoduchšie vcítiť do Michaelinej kože. Film je plný emócií, ale človek vidí iba čistú realitu. Žiadne dofarbenie situácie filtrami. To je asi najväčšie plus. Reálnosť celého príbehu.

Film sa začína niekde v miestach, keď Michaela dostáva poštu o prijatí na vysokú školu. Ona sa raduje, ale matka je ustráchaná kvôli jej epileptickým záchvatom. Nastúpi na školu, prvýkrát vo väčšom meste. Na prednáške sa jej spolužiaci trošku zasmejú, že je veriaca a tak sa Michaela snaží byť viac in. Stretne bývalú známu, ktorá ju očividne považuje za nemodernú sedliačku... Stretáva svoju prvú lásku a nachádza priateľku. Film naberá vážnejší ráz, keď Michaela začne mať vidiny a zlé sny...

odkaz

odporúčam, teraz ČT2
none
2

1. ninka 21.10.2010, 22:24

réžia: Hans-Christian Schmid,
hrajú: Sandra Hüller, Burghart Klaußner, Imogen Kogge

Mladý režisér Hans-Christian Schmid sa zameral na postavu dievčiny, ktorá sa v tomto filme volá Michaela. Jej osobu krásne priblížil všetkým divákom. Preto sa vieme jednoduchšie vcítiť do Michaelinej kože. Film je plný emócií, ale človek vidí iba čistú realitu. Žiadne dofarbenie situácie filtrami. To je asi najväčšie plus. Reálnosť celého príbehu.

Film sa začína niekde v miestach, keď Michae...

21.10.2010, 23:46
Šokujúci skutočný príbeh z r.1970..Namiesto liečenia v nemocnici..farár vyháňal démona z Michaely....
Fanatizmus, v ktorom vyrástla u rodičov..zabil neliečenú Michaelu...
none
58

1. ninka 21.10.2010, 22:24

réžia: Hans-Christian Schmid,
hrajú: Sandra Hüller, Burghart Klaußner, Imogen Kogge

Mladý režisér Hans-Christian Schmid sa zameral na postavu dievčiny, ktorá sa v tomto filme volá Michaela. Jej osobu krásne priblížil všetkým divákom. Preto sa vieme jednoduchšie vcítiť do Michaelinej kože. Film je plný emócií, ale človek vidí iba čistú realitu. Žiadne dofarbenie situácie filtrami. To je asi najväčšie plus. Reálnosť celého príbehu.

Film sa začína niekde v miestach, keď Michae...

22.12.2010, 23:55
uz som unavena, ale pokracujem...
..aj nemozne...dobru nocku 🙂
none
3
22.10.2010, 09:47
Co je to.
none
4

3. 22.10.2010, 09:47

Co je to.

22.10.2010, 10:07
domi, čitaj čo píše ninka a nemusel by si sa pýtať.....Čo je to......
síce aj tak to nebol vhodný film pre dnešného 13-ročného
none
5
22.10.2010, 10:16
Exorcizmus...na to treba dorast duchovne, duševne a ziadny slabeho rozumu to robit nema, hoc aj by bol vysvetený na papeža....v tom spočíva mudre príslovie, slepy ti ukazuje cestu.
none
6
18.12.2010, 23:35
V moci diabla
odkaz
none
7
18.12.2010, 23:42
niektoré noci sú ako prízraky... tiene vlastnej predstavivosti, asi
none
13

7. ninka 18.12.2010, 23:42

niektoré noci sú ako prízraky... tiene vlastnej predstavivosti, asi

18.12.2010, 23:51
strach je ako magnet...mozno...
none
14

13. 18.12.2010, 23:51

strach je ako magnet...mozno...

18.12.2010, 23:51
a čistota...
none
15

14. ninka 18.12.2010, 23:51

a čistota...

18.12.2010, 23:55
sa vie chranit...myslim....
none
16

15. 18.12.2010, 23:55

sa vie chranit...myslim....

19.12.2010, 00:00
je zvláštna noc, nemáš ten pocit? mám ho len ja?
nepríjemné zimomriavky sa mi vlnia po chrbáte...
none
17

16. ninka 19.12.2010, 00:00

je zvláštna noc, nemáš ten pocit? mám ho len ja?
nepríjemné zimomriavky sa mi vlnia po chrbáte...

19.12.2010, 00:08
mam ladove ruky..a to nezvyknem...takmer vzdy su teple...
..ale mne sa dnes opat splnili neprijemne sny...skoda, ze pekne sny musia pockat...
teraz sa nesnazim vnimat...neponaram sa...na dnes stacilo.."ked aj lietadlo spadne", nemam moznost to zmenit...blby osud...
👍: ninka
none
18

17. 19.12.2010, 00:08

mam ladove ruky..a to nezvyknem...takmer vzdy su teple...
..ale mne sa dnes opat splnili neprijemne sny...skoda, ze pekne sny musia pockat...
teraz sa nesnazim vnimat...neponaram sa...na dnes stacilo.."ked aj lietadlo spadne", nemam moznost to zmenit...blby osud...

19.12.2010, 00:14
ja sa bojím
none
19

18. ninka 19.12.2010, 00:14

ja sa bojím

19.12.2010, 00:16
looking for a sign... anywhere
👍: ninka
none
8
18.12.2010, 23:43
skvelý film!
👍: ninka
none
9
18.12.2010, 23:44
asi by som nikdy nehladala pomoc...snazila by som si sama..
skoncit ako zviera v kazajke nie je mojim snom...
none
10

9. 18.12.2010, 23:44

asi by som nikdy nehladala pomoc...snazila by som si sama..
skoncit ako zviera v kazajke nie je mojim snom...

18.12.2010, 23:44
ľahko sa hovorí, že
👍: piskotka
none
12

10. 18.12.2010, 23:44

ľahko sa hovorí, že

18.12.2010, 23:46
ano lahko sa hovori..
tazko dosiahne...mozno intenzitarozhodne...ked to budetake zle uvidim...ale aha..neverim, ze to bude zle....🙂)))
none
11
18.12.2010, 23:46
mňa desí predtucha, poznáte to? zmocňuje sa ma už niekoľko hodín
none
20
19.12.2010, 00:27
videla som iba exorcizmus emily rose. to bol kvalitny hororik. no ani toto nevyzera zle..
none
21
20.12.2010, 22:43
tá noc bola desivá... na chrbte som cítila niečie mrazivé ruky, triasla som sa od zimy, z pier mi vychádzala para, niečo tam bolo... ja som to cítila, veľmi cítila. počula som ženský jemný hlas tesne pri uchu. skričala som: VYPADNI... a prestalo to... nikto mi neverí, povedala som to len mame a sestre. smiali sa mi, že sa mi to určite iba snívalo... ale na krku som si našla akoby odtlačok prsta a obraz, ktorý visel niekoľko rokov na stene som našla ráno na zemi. nechápem, čo sa stalo. tá predtucha sa vo mne stále stupňuje, a ja sa bojím
none
22

21. ninka 20.12.2010, 22:43

tá noc bola desivá... na chrbte som cítila niečie mrazivé ruky, triasla som sa od zimy, z pier mi vychádzala para, niečo tam bolo... ja som to cítila, veľmi cítila. počula som ženský jemný hlas tesne pri uchu. skričala som: VYPADNI... a prestalo to... nikto mi neverí, povedala som to len mame a sestre. smiali sa mi, že sa mi to určite iba snívalo... ale na krku som si našla akoby odtlačok prsta a obraz, ktorý visel niekoľko rokov na stene som našla ráno na zemi. nechápem, čo sa stalo. tá predtuc...

20.12.2010, 22:54
prave kvoli takymto zazitkom, ktore osobne nemavam neviem, ci pokracovat mam...obludy vidim len v zrkadle, obcas mi je strasne zle, mam pocit, ze omdliem...niekedy sa vydesim, ale potom si poviem, ze nie je dolezite ako vyzera...a upokojim sa...
👍: ninka
none
25

22. 20.12.2010, 22:54

prave kvoli takymto zazitkom, ktore osobne nemavam neviem, ci pokracovat mam...obludy vidim len v zrkadle, obcas mi je strasne zle, mam pocit, ze omdliem...niekedy sa vydesim, ale potom si poviem, ze nie je dolezite ako vyzera...a upokojim sa...

20.12.2010, 23:08
zrkadlo? to som dnes zvesila zo steny v izbe a oprela o skriňu
none
23
20.12.2010, 23:01
vonku som počula pišťať mačku, to je posledné, na čo si spomínam, a akoby ma niečo uspalo. viac si nespomínam, nepamätám, a to si takmer vždy niečo vybavím, pokým celkom nezaspím... ah
none
24
20.12.2010, 23:06
..ja som v tu noc dlho nevedela zaspat, bola mi zima...ale viac nic...nemozem sa bat...strach pritahuje...zlo...
none
26

24. 20.12.2010, 23:06

..ja som v tu noc dlho nevedela zaspat, bola mi zima...ale viac nic...nemozem sa bat...strach pritahuje...zlo...

20.12.2010, 23:11
niečo sa deje, nechcem vedieť čo, len nech to vypadne z mojej mysle a duše... dnes robím samé čudné veci... veci, ktoré som nikdy predtým nerobila... neboj sa, to len ja som taký strachopud
none
27

26. ninka 20.12.2010, 23:11

niečo sa deje, nechcem vedieť čo, len nech to vypadne z mojej mysle a duše... dnes robím samé čudné veci... veci, ktoré som nikdy predtým nerobila... neboj sa, to len ja som taký strachopud

20.12.2010, 23:15
mam vytvorenu iluziu..ktorej verim na milion %, ze mne sa nemoze nic stat...pretoze niekto je stale so mnou, a to nie je iluzia, to viem...je laskavy a mam pocit, ze strazi kazdy moj krok...preto sa nebojim...pomoze mi vzdy..
none
28

27. 20.12.2010, 23:15

mam vytvorenu iluziu..ktorej verim na milion %, ze mne sa nemoze nic stat...pretoze niekto je stale so mnou, a to nie je iluzia, to viem...je laskavy a mam pocit, ze strazi kazdy moj krok...preto sa nebojim...pomoze mi vzdy..

20.12.2010, 23:20
kua teraz sa uz aj ja bojim, s tym prestante
👍: ninka
none
29

27. 20.12.2010, 23:15

mam vytvorenu iluziu..ktorej verim na milion %, ze mne sa nemoze nic stat...pretoze niekto je stale so mnou, a to nie je iluzia, to viem...je laskavy a mam pocit, ze strazi kazdy moj krok...preto sa nebojim...pomoze mi vzdy..

20.12.2010, 23:20
ja len viem, že sa to už dlho blížilo, nechcem v tom pokračovať, nech sa top viac nemyslím... ale nejde to. ako ja len neznášam to slovné spojenie: nedá sa, nejde to. win, verím, že ťa niečo silné ochraňuje
none
34

29. ninka 20.12.2010, 23:20

ja len viem, že sa to už dlho blížilo, nechcem v tom pokračovať, nech sa top viac nemyslím... ale nejde to. ako ja len neznášam to slovné spojenie: nedá sa, nejde to. win, verím, že ťa niečo silné ochraňuje

20.12.2010, 23:29
..skusim ju poslat prec...no neviem, ci sa mi to podari...
..idem teraz spat, dobru noc...🙂
👍: ninka
none
30

27. 20.12.2010, 23:15

mam vytvorenu iluziu..ktorej verim na milion %, ze mne sa nemoze nic stat...pretoze niekto je stale so mnou, a to nie je iluzia, to viem...je laskavy a mam pocit, ze strazi kazdy moj krok...preto sa nebojim...pomoze mi vzdy..

20.12.2010, 23:22
Schyzofrenicka??? 🙂)
none
31

30. 20.12.2010, 23:22

Schyzofrenicka??? 🙂)

20.12.2010, 23:23
oprava : Schizofrenicka
none
33

31. 20.12.2010, 23:23

oprava : Schizofrenicka

20.12.2010, 23:29
možno začínam bláznieť
none
36

33. ninka 20.12.2010, 23:29

možno začínam bláznieť

20.12.2010, 23:47
ninus, precitaj si obcas prispevky enemy unknow, ma pod skusenosti, keby som si vedela spomenut v ktorejsi teme sa to tu raz preberalo, ale urcite neblaznis, to len "oni chcu aby sa mala dojem ze blaznis, aby mohli nad tebou prebrat kontrolu..najlepsie ked sa spojis so svojim anjelom
none
37

36. 20.12.2010, 23:47

ninus, precitaj si obcas prispevky enemy unknow, ma pod skusenosti, keby som si vedela spomenut v ktorejsi teme sa to tu raz preberalo, ale urcite neblaznis, to len "oni chcu aby sa mala dojem ze blaznis, aby mohli nad tebou prebrat kontrolu..najlepsie ked sa spojis so svojim anjelom

20.12.2010, 23:52
scarli, toto ti nezabudnem, veľmi ďakujem...
až tu naň narazím, opýtam sa, alebo prevetrám staré témy
pokojnú noc babu...
ešte raz vďaka, cením si
none
39

37. ninka 20.12.2010, 23:52

scarli, toto ti nezabudnem, veľmi ďakujem...
až tu naň narazím, opýtam sa, alebo prevetrám staré témy
pokojnú noc babu...
ešte raz vďaka, cením si

20.12.2010, 23:55
davaj si na seba pozor..dobru ti 🙂
none
38
20.12.2010, 23:54
sexoooos
odkaz
none
55
59
29.12.2010, 22:23
ahoj enemy unknown... vedel by si mi poradiť, čo treba robiť, ak sa ma zmocňujú tieto stavy?
skopírujem, čo sa odohralo jednej noci:

tá noc bola desivá... na chrbte som cítila niečie mrazivé ruky, triasla som sa od zimy, z pier mi vychádzala para, niečo tam bolo... ja som to cítila, veľmi cítila. počula som ženský jemný hlas tesne pri uchu. skričala som: VYPADNI... a prestalo to... nikto mi neverí, povedala som to len mame a sestre. smiali sa mi, že sa mi to určite iba snívalo... ale na krku som si našla akoby odtlačok prsta a obraz, ktorý visel niekoľko rokov na stene som našla ráno na zemi. nechápem, čo sa stalo. tá predtucha sa vo mne stále stupňuje, a ja sa bojím

niečo podobné sa opakovalo znova...
none
60

59. ninka 29.12.2010, 22:23

ahoj enemy unknown... vedel by si mi poradiť, čo treba robiť, ak sa ma zmocňujú tieto stavy?
skopírujem, čo sa odohralo jednej noci:

tá noc bola desivá... na chrbte som cítila niečie mrazivé ruky, triasla som sa od zimy, z pier mi vychádzala para, niečo tam bolo... ja som to cítila, veľmi cítila. počula som ženský jemný hlas tesne pri uchu. skričala som: VYPADNI... a prestalo to... nikto mi neverí, povedala som to len mame a sestre. smiali sa mi, že sa mi to určite iba snívalo... al...

29.12.2010, 22:31
uf, keď sa to naozaj opakovalo, tak to nie je moc kóšer. Mne sa tiež niečo podobné stalo, už som to tu písal, a občas sa ma to zmocňuje keď idem zaspávať. V bode, kedy mám zaspať (teda moje vedomie sa prepne do hladiny alfa), sa ako keby zobudím do alternatívnej reality, ktorá má presné obrysi mojej izby, len sú tam aj iné veci, ktoré by tam byť nemali. Okamžite sa snažím zobudiť z toho divného stavu, lebo to nechcem. Spočiatku sa človek bojí, lebo na to nie je zvyknutý, ale treba si hovoriť, že asi ti tvoja myseľ chcela niečo povedať. Nepripisuj tomu nič zlé, veď sa ti v podstate nič zlé nestalo. Ja som si to skúsil aj nakamerovať, ale jediné čo som videl som bol ja, ako sa zmietam na posteli. Nič nadprirodzené. Je to v našej hlave, neboj sa toho. To je jediné, ako pochopiť preľudy vlastnej mysle. Možno sa mýlim, ale mne to funguje.
Veľa šťastia ninka.
none
61
29.12.2010, 22:44
enemy unknown, po druhý raz ma niečo škrtilo, bola som akoby v obruči, dusila som sa, niečo ťaživé ma bilo do hrude a ja som skričala: dosť! celý ten humbug prestal, akoby to bol iba chvíľkový výmysel, ale ten spáchaný strach zotrval, bála som sa zaspať. nechcem, aby sa to dialo, nechcem. a veď, kto by chcel. možno len začínam šalieť... ďakujem za radu a tvoj prežitok osobného preludu
none
62

61. ninka 29.12.2010, 22:44

enemy unknown, po druhý raz ma niečo škrtilo, bola som akoby v obruči, dusila som sa, niečo ťaživé ma bilo do hrude a ja som skričala: dosť! celý ten humbug prestal, akoby to bol iba chvíľkový výmysel, ale ten spáchaný strach zotrval, bála som sa zaspať. nechcem, aby sa to dialo, nechcem. a veď, kto by chcel. možno len začínam šalieť... ďakujem za radu a tvoj prežitok osobného preludu

29.12.2010, 22:55
nezačínaš šalieť ninka, nie sme v 19. storočí, keď zavierali za hocičo do sanatória. Výskum snov je stále ešte niekde na začiatku, stavom vedomia sa nepripisuje veľký význam, preto o tom ešte moc nevieme a bojíme sa toho. Veď kto by sa nebál, ja som si tiež myslel, že udrela moja posledná hodina. Strach tam hraje veľkú úlohu. Neviem ako ty, ale mne sa pri takýchto stavoch roztlčie srdce do extrémnych otáčok. Neviem, či sa dá na to úplne zvyknúť, to by si asi musela prijať tú inú realitu (v tvojej mysli) za skutočnú realitu. A myslím si že problém je aj v tom, že ľudia sú fixovaní iba na to, čo si dokážu nahmatať, to je pre nich jediná realita, v ničom inom nevedia existovať.
Inak mala si určite také sny, že niečo si zjedla (v sne) a zobudila si sa na to, že ti je zle? Naša myseľ vie projektovať vzruchy v takej intenzite, že ich považujeme za skutočné, aj keď to nemusíme vykonať fyzicky (teda skutočne zjesť jedlo). Teraz si predstav, že niečo také, čo sa stalo tebe, sa udialo aj stredovekému človeku. A hneď bol diabol (pardón oheň) na streche.
none
65

62. 29.12.2010, 22:55

nezačínaš šalieť ninka, nie sme v 19. storočí, keď zavierali za hocičo do sanatória. Výskum snov je stále ešte niekde na začiatku, stavom vedomia sa nepripisuje veľký význam, preto o tom ešte moc nevieme a bojíme sa toho. Veď kto by sa nebál, ja som si tiež myslel, že udrela moja posledná hodina. Strach tam hraje veľkú úlohu. Neviem ako ty, ale mne sa pri takýchto stavoch roztlčie srdce do extrémnych otáčok. Neviem, či sa dá na to úplne zvyknúť, to by si asi musela prijať tú inú realitu (v tvoje...

29.12.2010, 23:13
súhlasím s názorom, že mnohí ľudia sú fixovaní iba na to, čo dokážu reálne nahmatať, ale sme aj takí, čo hmatáme a prežívame rozruchy vlastnej predstavivosti, ktorá sa miestami stáva skutočnou aj pre naše sny, ktorých sme alebo aj nie sme súčasťou, ale stávajú sa nami, lebo sme boli pri ich zrode a tvorbe, niekedy nás vyruší niečo pre iných celkom nepodstatné nič, aj ktorákoľvek telnatosť vďaka potravinám sa stáva iskrou zápalu a kolotoču myšlienok, ako isté nároky na stavbu človeka a života, ktorí buduje, a niekedy vôbec nič nestojí... možno aj tie desivé stavy s nespočetnými otočkami sú zapotreby, až nastane ten správny čas, hoci prídu sprvu ako desivé, ako niečo, čoho sa treba báť... a možno je skutočne vhod, že sa toho predsalen bojím... áno, ten druhý odstavec je akoby presvietený mojím vlastným zážitkom i poznatkom, že tento stav prežíva nejeden z nás... asi pred tým netreba zatvárať dvere, ale ani privolávať to nechcem, brrr
none
66

65. ninka 29.12.2010, 23:13

súhlasím s názorom, že mnohí ľudia sú fixovaní iba na to, čo dokážu reálne nahmatať, ale sme aj takí, čo hmatáme a prežívame rozruchy vlastnej predstavivosti, ktorá sa miestami stáva skutočnou aj pre naše sny, ktorých sme alebo aj nie sme súčasťou, ale stávajú sa nami, lebo sme boli pri ich zrode a tvorbe, niekedy nás vyruší niečo pre iných celkom nepodstatné nič, aj ktorákoľvek telnatosť vďaka potravinám sa stáva iskrou zápalu a kolotoču myšlienok, ako isté nároky na stavbu človeka a života, kt...

29.12.2010, 23:21
ako neviem ti inak pomôcť, snažím sa to chápať racionálne, aj keď ženy (nie všetky) to vnímajú určite inak. A myslím si, že hlavne takým ľuďom - ako píšeš aj ty, že "ale sme aj takí, čo hmatáme a prežívame rozruchy vlastnej predstavivosti, ktorá sa miestami stáva skutočnou aj pre naše sny..." - sa myseľ otvorí do zvláštnej reality a vytvorí sa trhlina, ktorá je bránou do rôznych divných skutočností. V psychológii sa to nazýva magické myslenie, ak to nevztiahneme iba na Jungovu synchronicitu a myslenie primitívnych kmeňov. Každopádne ťa nechcem strašiť, že je to urieknutie alebo neviem čo, lebo to nie je takmer nijak overiteľné. Ja ti nechcem nanucovať môj názor, ani ti nechcem písať, že ranexilov názor je zlý, len jednoducho ti môžem poskytnúť moje chápanie týchto skutočností. Každopádne sa to deje čoraz viac a viac ľuďom, alebo o tom možno čoraz viac a viac ľudí hovorí, pretože v stredoveku vydaním maleus maleficarum sa o tom asi moc hovoriť nemalo
none
76

66. 29.12.2010, 23:21

ako neviem ti inak pomôcť, snažím sa to chápať racionálne, aj keď ženy (nie všetky) to vnímajú určite inak. A myslím si, že hlavne takým ľuďom - ako píšeš aj ty, že "ale sme aj takí, čo hmatáme a prežívame rozruchy vlastnej predstavivosti, ktorá sa miestami stáva skutočnou aj pre naše sny..." - sa myseľ otvorí do zvláštnej reality a vytvorí sa trhlina, ktorá je bránou do rôznych divných skutočností. V psychológii sa to nazýva magické myslenie, ak to nevztiahneme iba na Jungovu synchronicitu a my...

29.12.2010, 23:43
úzkosť schopností alebo rozmerná prítomnosť návštev pestrého sveta, ktorá potrebuje aj istý podiel temnoty, ktorej tie stavy ja osobne pripisujem, a pritom nemusí ísť o nič nebezpečné, čo dokáže zničiť alebo zmeniť tiene nesúvislých pochybností v obsadení tohto kolotoču, ktorý sa nedávno dal do pohybu... ďakujem za tento rozhovor, enemy unknown. nech sa ti darí.
none
63

61. ninka 29.12.2010, 22:44

enemy unknown, po druhý raz ma niečo škrtilo, bola som akoby v obruči, dusila som sa, niečo ťaživé ma bilo do hrude a ja som skričala: dosť! celý ten humbug prestal, akoby to bol iba chvíľkový výmysel, ale ten spáchaný strach zotrval, bála som sa zaspať. nechcem, aby sa to dialo, nechcem. a veď, kto by chcel. možno len začínam šalieť... ďakujem za radu a tvoj prežitok osobného preludu

29.12.2010, 23:04
to je lahka forma urieknutia, niekto tomu hovori prilahnutie.mozog ako generator energie musi dobijat stale nou dušu, preto musi byt stale aktivny, vie čo sa stane o desat minut, programuje den, komunikuje aj v spanku...
none
77

63. 29.12.2010, 23:04

to je lahka forma urieknutia, niekto tomu hovori prilahnutie.mozog ako generator energie musi dobijat stale nou dušu, preto musi byt stale aktivny, vie čo sa stane o desat minut, programuje den, komunikuje aj v spanku...

29.12.2010, 23:47
podľa čoho si vyberá?
none
80

77. ninka 29.12.2010, 23:47

podľa čoho si vyberá?

29.12.2010, 23:49
Podla krvi.
none
64
29.12.2010, 23:06
Ninka stretol som tu zenu ktorá to robí, ale je to ovela zlozitejsie ..a nejde o sen, ako ti enemy tvrdí- on to rad robí, kedze uz sa nenosí nic taketo a vsetko je len mozog a mal by si zachovat dekorum , aby nevyzeral jak mudrc z 5 storocia.
none
79

64. ranexil 29.12.2010, 23:06

Ninka stretol som tu zenu ktorá to robí, ale je to ovela zlozitejsie ..a nejde o sen, ako ti enemy tvrdí- on to rad robí, kedze uz sa nenosí nic taketo a vsetko je len mozog a mal by si zachovat dekorum , aby nevyzeral jak mudrc z 5 storocia.

29.12.2010, 23:48
ranexil, zložitejšie?
none
82

79. ninka 29.12.2010, 23:48

ranexil, zložitejšie?

29.12.2010, 23:55
Musela si otvorit to zakazane, vedome ci nevedome. Vela ludí co robí tarot napr. s tym ma problemy, alebo ine formy krestanmi zakazanej praxe. V podstate nachadza najhlbsie strachy v tebe, ale neviem, ci jej priamo ide o generovanie energii strachu,a lebo o to, aby uvolnila blokady, ktroé vznikli vdaka tazkym udalsotiam v minulosti. Ja som ju videl jak ked vidim cloveka este aj ocne belmo..tiez prekracuju tento rozmer prechodom cez smer stvrteho rozmeru, cize sa v podstate rozplynu. Niektorí poculi sycanie a ine sprievodne javy, ako silne chvenie priestoru . Nebadal som dalej, lebo mam stastie a nie som obetou, aj ked sa mi to stalo.
none
67
29.12.2010, 23:21
inak sranda teraz som na minutku vybehla von, chalan od susedov si robi mecheche asi rodicia nie su doma 🙂)))))
zvlacali prave chlast a jednemu svacla flasa s vinom
a normalne sa na zemi to vino zlialo do krvavo cerveneho tvaru srdca, neuveritelne
none
68

67. 29.12.2010, 23:21

inak sranda teraz som na minutku vybehla von, chalan od susedov si robi mecheche asi rodicia nie su doma 🙂)))))
zvlacali prave chlast a jednemu svacla flasa s vinom
a normalne sa na zemi to vino zlialo do krvavo cerveneho tvaru srdca, neuveritelne

29.12.2010, 23:22
bad omen 🙂))
none
69

68. 29.12.2010, 23:22

bad omen 🙂))

29.12.2010, 23:30
skor ze je gramblavy ne 🙂))
none
70

69. 29.12.2010, 23:30

skor ze je gramblavy ne 🙂))

29.12.2010, 23:31
Tak zrobte opiteho snehuliaka 🙂))
none
71

69. 29.12.2010, 23:30

skor ze je gramblavy ne 🙂))

29.12.2010, 23:31
a na***aný ako prasa :D
none
74

71. 29.12.2010, 23:31

a na***aný ako prasa :D

29.12.2010, 23:37
nevyzerali este na mol aj to isli hned utierat, reflexy este funkcne 🙂))
none
72

69. 29.12.2010, 23:30

skor ze je gramblavy ne 🙂))

29.12.2010, 23:32
a neuveritelne v tom, ze az geometricky presne a crepy v prostriedku
none
73

72. 29.12.2010, 23:32

a neuveritelne v tom, ze az geometricky presne a crepy v prostriedku

29.12.2010, 23:33
Hiiii to je urcite moje :DDD
none
75

73. 29.12.2010, 23:33

Hiiii to je urcite moje :DDD

29.12.2010, 23:38
co vino alebo srdce na crepy? 🙂))))
none
78

75. 29.12.2010, 23:38

co vino alebo srdce na crepy? 🙂))))

29.12.2010, 23:47
Co skorej zlepis 🙂)))
none
83

78. 29.12.2010, 23:47

Co skorej zlepis 🙂)))

29.12.2010, 23:56
niektore veci sa nedaju zlepit, len prist zase s novym srdcom tradaaaaa

odkaz
none
81
29.12.2010, 23:55
odkaz

spokojný večer a radostného Silvestra vám, ahojte 🙂
none
84
30.12.2010, 00:00
aj do noveho roku all the best 4u ninus, ak nejaky cas necitali..
uz som predfkovana, eh na dlhu dobu 🙂))))))
👍: ninka
none
85

84. 30.12.2010, 00:00

aj do noveho roku all the best 4u ninus, ak nejaky cas necitali..
uz som predfkovana, eh na dlhu dobu 🙂))))))

31.12.2010, 16:26
odkaz

smejo... nápodobne
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 238 673 B vygenerované za : 0.139 s unikátne zobrazenia tém : 47 429 unikátne zobrazenia blogov : 779 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Navždy dokonalý skrze Ježišovo dokonalé dielo Ale tento priniesol obeť za hriechy a navždy sa posadil po pravici Boha. ...Lebo jednou obetou navždy zdokonalil tých, čo sú posväcovaní. Hebrejom 10:12,14 Boli ste niekedy ako kresťan sužovaní myšlienk...

citát dňa :

Neexistuje cesta ku šťastiu, pretože šťastie je cesta.