hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Pripomeňme si moc Ježišovej krvi
príspevkov 55 |
zobrazení 52 |
tému vytvoril(a) 20.6.2026 21:57 Yanko
posledná zmena včera
|
33
|
|
|
32. solo12 21.06.2026, 23:04
mňa z ďakovačiek vynechaj ... tie prináležia len Bohu
▲
21.06.2026, 23:08
|
Len ta prosim o modlitbu za mna u Jehovu
|
 |
|
ako odpoveď na :
32
|
|
|
30. Tomas123456 21.06.2026, 23:02
Modli sa aj ty za mna, lebo ak je Boh Jehova tak ja som cely cas stal na zlej strane, a v tom pripade ty si spravodlivy a tvoja modlitba zmoze pred Jehovovom ovela viac ako moja.
▲
21.06.2026, 23:04
|
mňa z ďakovačiek vynechaj ... tie prináležia len Bohu
|
 |
|
ako odpoveď na :
30
|
|
|
28. solo12 21.06.2026, 22:55
napr. ak sa modlíš k jedinému pravému Bohu Jehovovi, nepredstavuj si pri tom, že sa modlíš k Trojici. na čas sa osloboď od takýchto postranných úvah a modli sa k nemu s vedomím, že sa modlíš k jedinému Bohu. (lebo skutočne ich viac nieje).
▲
21.06.2026, 23:02
|
Modli sa aj ty za mna, lebo ak je Boh Jehova tak ja som cely cas stal na zlej strane, a v tom pripade ty si spravodlivy a tvoja modlitba zmoze pred Jehovovom ovela viac ako moja.
|
 |
|
ako odpoveď na :
28
|
napr. ak sa modlíš k jedinému pravému Bohu Jehovovi, nepredstavuj si pri tom, že sa modlíš k Trojici. na čas sa osloboď od takýchto postranných úvah a modli sa k nemu s vedomím, že sa modlíš k jedinému Bohu. (lebo skutočne ich viac nieje).
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 48 392 B
vygenerované za : 0.043 s
unikátne zobrazenia tém : 2 109 683
unikátne zobrazenia blogov : 21 540
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...