hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  vlákno

Pripomeňme si moc Ježišovej krvi

príspevkov
55
zobrazení
52
tému vytvoril(a) 20.6.2026 21:57 Yanko
posledná zmena včera
31

27. Tomas123456 21.06.2026, 22:48

Nerozimiem, definuj to

21.06.2026, 23:02
oceňujem tvoj odvážny avatar ...
none
ako odpoveď na :
27

26. solo12 21.06.2026, 22:47

tisíc vecí

21.06.2026, 22:48
Nerozimiem, definuj to
none
ako odpoveď na :
26

25. Tomas123456 21.06.2026, 22:43

Co tym myslis "bez postrannych umyslov" ?

21.06.2026, 22:47
tisíc vecí
none
ako odpoveď na :
25

24. solo12 21.06.2026, 22:41

vlastnými slovami(!), bez postranných úmyslov ... ako to len najúprimnejšie vieš.

Ja som za vypočutie tvojej modlitby a otvorenie tvojich očí už pomodlil.

21.06.2026, 22:43
Co tym myslis "bez postrannych umyslov" ?
none
ako odpoveď na :
24

23. Tomas123456 21.06.2026, 22:39

Idem sa pomodlit k Bohu Jehovovi nech mi prostrednictvom svojho anjela Ježiša pomoze.

21.06.2026, 22:41
vlastnými slovami(!), bez postranných úmyslov ... ako to len najúprimnejšie vieš.

Ja som za vypočutie tvojej modlitby a otvorenie tvojich očí už pomodlil.
none
ako odpoveď na :
23

22. solo12 21.06.2026, 22:24

a tiež je niečo aj v májovej téme Trochu srandy nezaškodí: 9

21.06.2026, 22:39
Idem sa pomodlit k Bohu Jehovovi nech mi prostrednictvom svojho anjela Ježiša pomoze.
none
ako odpoveď na :
22

21. Tomas123456 21.06.2026, 22:22

nasiel som toto :

"modli sa úprimne a vlastnými slovami o všetko, čo ťa trápi ... najlepšie nahlas, aj keď potichu.
v modlitbe Boha oslovuj opakovane jeho vlastným menom Jehova.
ak sú tvoje problémy (aj) psychické (hlasy, panika ...), vtedy môže pomôcť len duchovná sila silnejšia, ako sú oni.

no a najsilnejší duchovný tvor je predsa Boh Jehova.

modli sa k nemu tak dlho a často ako len chceš, pros ho o vyzdravenie a tiež o to, aby sa ti dal lepšie spoznať.

na zá...

21.06.2026, 22:24
a tiež je niečo aj v májovej téme Trochu srandy nezaškodí: 9
none
ako odpoveď na :
21

20. solo12 21.06.2026, 22:21

pozri máj - téma Niečo pre Svedka Jehohoveho solo
2,3,10,11,50

a ešte - nič ti nebráni zadať do nášho vyhľadávača tému "modlitba"

21.06.2026, 22:22
nasiel som toto :

"modli sa úprimne a vlastnými slovami o všetko, čo ťa trápi ... najlepšie nahlas, aj keď potichu.
v modlitbe Boha oslovuj opakovane jeho vlastným menom Jehova.
ak sú tvoje problémy (aj) psychické (hlasy, panika ...), vtedy môže pomôcť len duchovná sila silnejšia, ako sú oni.

no a najsilnejší duchovný tvor je predsa Boh Jehova.

modli sa k nemu tak dlho a často ako len chceš, pros ho o vyzdravenie a tiež o to, aby sa ti dal lepšie spoznať.

na záver pripoj, že sa k nemu modlíš prostredníctvom jeho Syna Ježiša Krista ... lebo"
👍: solo12
none
ako odpoveď na :
20
21.06.2026, 22:21
pozri máj - téma Niečo pre Svedka Jehohoveho solo
2,3,10,11,50

a ešte - nič ti nebráni zadať do nášho vyhľadávača tému "modlitba"
none
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 61 973 B vygenerované za : 0.043 s unikátne zobrazenia tém : 2 109 743 unikátne zobrazenia blogov : 21 541 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Poviem to na príklade svojom 😉 Keď píšem, že SOM bol v "pekle", tak sa tým nemyslí, že SOM vycestoval na planétu plnú ohňa, kde pobehovali čertovia s rohmi a "Satanom" ako ich šéfom ...

citát dňa :

Keď vytočíte nesprávne číslo, nikdy nie je obsadené.