hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  počítače  /  vlákno

Linux lepší než Microsoft?

príspevkov
4
zobrazení
78
tému vytvoril(a) 15.4.2023 01:43 vrana
posledná zmena pred 3 hodinami
4
dnes, 12:12
Ja som na Linux, konkretne na Mint. Presiel som asi pred rokom, ked mi stary notebook s Windowsom uz neskutocne sekal a nechcelo sa mi kvoli tomu kupovat novy. Nahodil som ho tam a ten stroj normalne chytil druhy dych, vsetko ide svizne a hlavne mi system nevnucuje aktualizacie kazdy druhy den. Netreba mat ale ruzove okuliare, lebo to nie je uplne pre kazdeho. Ak clovek potrebuje hrat najnovsie hry alebo kvoli robote vyuziva specificky softver, tak tie alternativy na Linuxe nie su vzdy idealne a clovek s tym zbytocne bojuje. Ale na take to bezne fungovanie, internet, filmy a klasicku pracu je to za mna ovela lepsie a stabilnejsie nez Microsoft
none
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 40 930 B vygenerované za : 0.042 s unikátne zobrazenia tém : 2 113 236 unikátne zobrazenia blogov : 21 622 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 😉 alebo aj : Slnko svieti, voda láka, postavme si snehuliaka... Tento model opisuje nielen tvorbu, ale aj životný cyklus softvéru. 1. Nosná myš‑lienka – prvá veľká guľa Každá tvorba...

citát dňa :

Obráť tvár k slnku a všetky tiene padnú za teba.