hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  vlákno

Jehovovi svedkovia si zmenia meno

príspevkov
9
zobrazení
10
tému vytvoril(a) pred 3 hodinami Johny Pravda
posledná zmena pred 2 hodinami
7

5. Johny Pravda dnes, 09:14

Tvrdia ,že bolo predpovedané že budú prenasledovaní /aj keď niesu,tak ako tvrdia/
ale v Písme je že bude to pre Kristove meno. Takže na tipujem, že bude to niečo s Kristom.
Stačí nech si spravia anketu, koľko ľudí pri otázke : kto je prenasledovaný pre Kristove meno ? povie že JS.
Majú nejaké veľké problémy, na súdoch, s poklesom členov atď, preto teraz také veľké zmeny.

dnes, 09:17
No ale v tom pripade budu dostavať ine otazky na telo....satan ich odklonil od Ježiša a kríža.....a svojimi nazormi to aj potvrdzuju. Zrejme si uvedomili, že su mimo Ježiša tym svojim fanatickým postojojom ku JHWH....ak maju byt prenasledovani tak nech je to pre meno Ježiš....aj v biblii je toho popisane dost...sam Ježiš povedal, že budu prenasledovaní pre jeho meno.....A toto zrejme chcu....
none
ako odpoveď na :
5

4. qwert dnes, 09:08

tak to som zvedavý.....jedine zeby si uvedomili to čo píšem vyssie

dnes, 09:14
Tvrdia ,že bolo predpovedané že budú prenasledovaní /aj keď niesu,tak ako tvrdia/
ale v Písme je že bude to pre Kristove meno. Takže na tipujem, že bude to niečo s Kristom.
Stačí nech si spravia anketu, koľko ľudí pri otázke : kto je prenasledovaný pre Kristove meno ? povie že JS.
Majú nejaké veľké problémy, na súdoch, s poklesom členov atď, preto teraz také veľké zmeny.
none
ako odpoveď na :
4

3. Johny Pravda dnes, 09:05

Ale zmenia, je to isté, info priamo z ich ústredia.

dnes, 09:08
tak to som zvedavý.....jedine zeby si uvedomili to čo píšem vyssie
none
ako odpoveď na :
3
dnes, 09:05
Ale zmenia, je to isté, info priamo z ich ústredia.
none
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 48 753 B vygenerované za : 0.055 s unikátne zobrazenia tém : 2 111 710 unikátne zobrazenia blogov : 21 604 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Poviem to na príklade svojom 😉 Keď píšem, že SOM bol v "pekle", tak sa tým nemyslí, že SOM vycestoval na planétu plnú ohňa, kde pobehovali čertovia s rohmi a "Satanom" ako ich šéfom ...

citát dňa :

Žena je najkrajšie umelecké dielo. Niet divu, veď autorom je sama príroda.