hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  vlákno

Ak Ježiš uzdravuje aj dnes, prečo to Jehovisti nazývajú diablovým?

príspevkov
29
zobrazení
31
tému vytvoril(a) pred 10 hodinami qwert
posledná zmena pred 27 minútami
18

17. qwert dnes, 17:26

Pozri si svoje prispevky a nešaškuj

dnes, 17:28
netroluj.....bo ťa admin vykopne....normalne diskutuj alebo padaj
none
ako odpoveď na :
17

16. Osvletený dnes, 17:24

Ďakujem a to chcem aj od teba, lebo ťa admin vykopne !!!!!!!!!!

dnes, 17:26
Pozri si svoje prispevky a nešaškuj
none
ako odpoveď na :
16

15. qwert dnes, 17:23

nie vravim ti aby si normalne diskutoval....a netroloval..zrejme si ožratý

dnes, 17:24
Ďakujem a to chcem aj od teba, lebo ťa admin vykopne !!!!!!!!!!
none
ako odpoveď na :
15

14. Osvletený dnes, 17:23

Vyhrážaš sa mi ty eštebák ?

dnes, 17:23
nie vravim ti aby si normalne diskutoval....a netroloval..zrejme si ožratý
none
ako odpoveď na :
14

13. qwert dnes, 17:22

netroluj.....bo ťa admin vykopne....normalne diskutuj alebo padaj

dnes, 17:23
Vyhrážaš sa mi ty eštebák ?
none
ako odpoveď na :
13

12. Osvletený dnes, 17:20

Maš hemeroidy ?

dnes, 17:22
netroluj.....bo ťa admin vykopne....normalne diskutuj alebo padaj
none
ako odpoveď na :
12

11. qwert dnes, 17:19

Maš upal?.....

dnes, 17:20
Maš hemeroidy ?
none
ako odpoveď na :
11

10. Osvletený dnes, 17:17

Mám, ale takému *****ovi ako ty to nedám !!!!!!!!!!!

dnes, 17:19
Maš upal?.....
none
ako odpoveď na :
10

9. qwert dnes, 17:03

Mas niečo proti uzdravovaniu v mene Ježiš?

dnes, 17:17
Mám, ale takému *****ovi ako ty to nedám !!!!!!!!!!!
none
ako odpoveď na :
9

8. Osvletený dnes, 16:41

Chceš aj ty problémy ?

dnes, 17:03
Mas niečo proti uzdravovaniu v mene Ježiš?
none
ako odpoveď na :
8

7. qwert dnes, 16:39

Vaše publikacie su proti Ježišovi..proti krestanstvu.....
Povedal im:(Ježiš) „Choďte do celého sveta a hlásajte evanjelium všetkému tvorstvu. 16Kto uverí a dá sa pokrstiť, bude spasený. Kto však neuverí, bude odsúdený. 17Tých, čo veria, budú sprevádzať tieto znamenia: V mojom mene budú vyháňať démonov a hovoriť novými jazykmi. 18Budú brať do rúk hadov, a keď aj niečo smrtonosné vypijú, neublíži im to. Na chorých budú klásť ruky a oni ozdravejú.“

dnes, 16:41
Chceš aj ty problémy ?
none
ako odpoveď na :
7

6. solo12 dnes, 16:16

tomáš:
https://wol.jw.org/sk/wol/d/r38/lp-v/1992400?q=uzdravovanie&p=doc#h=8
https://www.jw.org/sk/kniznica/casopisy/wp20101001/Praktizuj%C3%BA-Jehovovi-svedkovia-uzdravovanie-vierou/
https://www.jw.org/sk/kniznica/casopisy/wp20081201/Z%C3%A1zra%C4%8Dn%C3%A9-uzdravovanie-v-dne%C5%A1nej-dobe-je-od-Boha/

ešte:
nerád by som celé naše publikácie (resp. link na ne) umiestňoval na fórum.
ale v ojedinelých prípadoch ... je živá adresa tomasharustiak2@centrum.cz?

dnes, 16:39
Vaše publikacie su proti Ježišovi..proti krestanstvu.....
Povedal im:(Ježiš) „Choďte do celého sveta a hlásajte evanjelium všetkému tvorstvu. 16Kto uverí a dá sa pokrstiť, bude spasený. Kto však neuverí, bude odsúdený. 17Tých, čo veria, budú sprevádzať tieto znamenia: V mojom mene budú vyháňať démonov a hovoriť novými jazykmi. 18Budú brať do rúk hadov, a keď aj niečo smrtonosné vypijú, neublíži im to. Na chorých budú klásť ruky a oni ozdravejú.“
none
ako odpoveď na :
6
dnes, 16:16
tomáš:
odkaz
odkaz
odkaz

ešte:
nerád by som celé naše publikácie (resp. link na ne) umiestňoval na fórum.
ale v ojedinelých prípadoch ... je živá adresa tomasharustiak2@centrum.cz?

none
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 75 578 B vygenerované za : 0.050 s unikátne zobrazenia tém : 2 110 871 unikátne zobrazenia blogov : 21 576 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Poviem to na príklade svojom 😉 Keď píšem, že SOM bol v "pekle", tak sa tým nemyslí, že SOM vycestoval na planétu plnú ohňa, kde pobehovali čertovia s rohmi a "Satanom" ako ich šéfom ...

citát dňa :

Keď vytočíte nesprávne číslo, nikdy nie je obsadené.