hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Ak Ježiš uzdravuje aj dnes, prečo to Jehovisti nazývajú diablovým?
príspevkov 25 |
zobrazení 29 |
tému vytvoril(a) pred 9 hodinami qwert
posledná zmena pred hodinou
|
18
|
|
|
17. qwert dnes, 17:26
Pozri si svoje prispevky a nešaškuj
▲
dnes, 17:28
|
netroluj.....bo ťa admin vykopne....normalne diskutuj alebo padaj
|
 |
|
ako odpoveď na :
17
|
Pozri si svoje prispevky a nešaškuj
|
 |
|
ako odpoveď na :
16
|
|
|
15. qwert dnes, 17:23
nie vravim ti aby si normalne diskutoval....a netroloval..zrejme si ožratý
▲
dnes, 17:24
|
|
ako odpoveď na :
15
|
nie vravim ti aby si normalne diskutoval....a netroloval..zrejme si ožratý
|
 |
|
ako odpoveď na :
14
|
|
|
13. qwert dnes, 17:22
netroluj.....bo ťa admin vykopne....normalne diskutuj alebo padaj
▲
dnes, 17:23
|
|
ako odpoveď na :
13
|
netroluj.....bo ťa admin vykopne....normalne diskutuj alebo padaj
|
 |
|
ako odpoveď na :
12
|
|
|
11. qwert dnes, 17:19
Maš upal?.....
▲
dnes, 17:20
|
|
ako odpoveď na :
11
|
|
|
10. Osvletený dnes, 17:17
Mám, ale takému *****ovi ako ty to nedám !!!!!!!!!!!  
▲
dnes, 17:19
|
|
ako odpoveď na :
10
|
|
|
9. qwert dnes, 17:03
Mas niečo proti uzdravovaniu v mene Ježiš?
▲
dnes, 17:17
|
Mám, ale takému *****ovi ako ty to nedám !!!!!!!!!!!  
|
 |
|
ako odpoveď na :
9
|
Mas niečo proti uzdravovaniu v mene Ježiš?
|
 |
|
ako odpoveď na :
8
|
|
|
7. qwert dnes, 16:39
Vaše publikacie su proti Ježišovi..proti krestanstvu..... Povedal im:(Ježiš) „Choďte do celého sveta a hlásajte evanjelium všetkému tvorstvu. 16Kto uverí a dá sa pokrstiť, bude spasený. Kto však neuverí, bude odsúdený. 17Tých, čo veria, budú sprevádzať tieto znamenia: V mojom mene budú vyháňať démonov a hovoriť novými jazykmi. 18Budú brať do rúk hadov, a keď aj niečo smrtonosné vypijú, neublíži im to. Na chorých budú klásť ruky a oni ozdravejú.“
▲
dnes, 16:41
|
|
ako odpoveď na :
7
|
|
|
6. solo12 dnes, 16:16
tomáš: https://wol.jw.org/sk/wol/d/r38/lp-v/1992400?q=uzdravovanie&p=doc#h=8 https://www.jw.org/sk/kniznica/casopisy/wp20101001/Praktizuj%C3%BA-Jehovovi-svedkovia-uzdravovanie-vierou/ https://www.jw.org/sk/kniznica/casopisy/wp20081201/Z%C3%A1zra%C4%8Dn%C3%A9-uzdravovanie-v-dne%C5%A1nej-dobe-je-od-Boha/
ešte: nerád by som celé naše publikácie (resp. link na ne) umiestňoval na fórum. ale v ojedinelých prípadoch ... je živá adresa tomasharustiak2@centrum.cz?
▲
dnes, 16:39
|
Vaše publikacie su proti Ježišovi..proti krestanstvu..... Povedal im:(Ježiš) „Choďte do celého sveta a hlásajte evanjelium všetkému tvorstvu. 16Kto uverí a dá sa pokrstiť, bude spasený. Kto však neuverí, bude odsúdený. 17Tých, čo veria, budú sprevádzať tieto znamenia: V mojom mene budú vyháňať démonov a hovoriť novými jazykmi. 18Budú brať do rúk hadov, a keď aj niečo smrtonosné vypijú, neublíži im to. Na chorých budú klásť ruky a oni ozdravejú.“
|
 |
|
ako odpoveď na :
6
|
tomáš: odkazodkazodkazešte: nerád by som celé naše publikácie (resp. link na ne) umiestňoval na fórum. ale v ojedinelých prípadoch ... je živá adresa tomasharustiak2@centrum.cz?
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 75 622 B
vygenerované za : 0.056 s
unikátne zobrazenia tém : 2 110 726
unikátne zobrazenia blogov : 21 573
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
In the era of information overload, we often face numerous dilemmas when purchasing goods: incomprehensible parameters, difficulty in discerning quality, and lack of after-sales support, all of which frequently hinder rational decision-making. Yet Be...
citát dňa :
I v pekle dobre, keď máš strýca diabla.
|