hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Živly

príspevkov
61
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 19.3.2010 21:34
posledná zmena 22.3.2010 14:46
1
19.03.2010, 21:34
Sú štiri živly: oheň,vzduch,zem a voda.
Ktorý ste?Ja som voda.
none
31

1. 19.03.2010, 21:34

Sú štiri živly: oheň,vzduch,zem a voda.
Ktorý ste?Ja som voda.

19.03.2010, 22:38
Ja ohen
none
56

1. 19.03.2010, 21:34

Sú štiri živly: oheň,vzduch,zem a voda.
Ktorý ste?Ja som voda.

20.03.2010, 10:33
Podla znamenia som zivel zem...hmmm...a mozno je mozne ma tvarovat do nejakej podoby...ale tak, ze o tom neviem...ze to so mnou niekto robi, inak sa budem branit
none
57

56. 20.03.2010, 10:33

Podla znamenia som zivel zem...hmmm...a mozno je mozne ma tvarovat do nejakej podoby...ale tak, ze o tom neviem...ze to so mnou niekto robi, inak sa budem branit

20.03.2010, 13:11
Ja sa nechám zase tvarovať iba od tých ktorím dvôverujem a prímem ich ako niekoho kto ma chce niečo naučiť. Lenže takých ľudí je iba zopár.
none
2
19.03.2010, 21:35
Voda
07.09.2009
Voda. čo si predstavujem pod slovom Voda . . . ?: Ľahkosť, žblnkanie, trpezlivosť, more, oceán, veselosť, morské víly, morské panny, morské víly, morský ľud, krásu . . .

Kľúčové slová: Náladová, Citlivá, Zraniteľná, Sentimentálna, Empatická, Reaktívna, Závislá, Vyživujúca, Ochranárska, Tajnostkárska, Osobná, Tečúca, Intuitívna, Imaginatívna, Pasívna.
Voda je studená, hlboká, prenikavá, čistá, tmavá, citlivá na Energiu. Paraelou pre živel vody je podvedomie, hlboké, tiché, nepreskúmané, ukazuje i aspekty múdrosti.

Astrologické pririadenia: Rak, Škorpión, Ryby.
Rak je matkou nás všetkých - materskou ústupňou, starajúcou sa o nás, živiacu - lonom života samotného.
V Škorpiónovi prúdi Voda v bezedné hĺbke - Tajomná A Naplnená neznámim. Z jej temných hlbín vystúpujú Zvláštne Bytosti nevedomé Duše.
V Rybách je Voda najviac vo vo svojom vlastnom Živle. Rybám vládne Neptún, Vládca Morí, a domovom Rýb je Ríša Citov, to nikdy neustávajúce prúdenie vnútorného Života.

Chovanie Vody: Voda je plynúca, intuitívna, imaginatívna. Mieri vždy dole a má sklon šíriť sa vodorovne. Dokáže sa jednoducho prispôsobiť akejkoľvek forme, potrebuje však k tomu nádobu. Voda preniká látkami a rozpúšta ich.
Bez vnějších príčin je v pokoji, ale reaguje na sebemenšie okolné dianie - aspoň zachvením. Dokáže sa aj rozbúriť a spôsobiť katastrofy. Je ťažká, pozná len jeden smer - dole. Priťahujú ju oblúky preniká kam môže, tlakom. Keď nemôže tiecť, zostáva v pokoji, čaká, potom sa začne vyparovať a Tvorí Mraky. Kolobehom Vody v Prírode je obrazom kolobehu Života - bez Vody není plodnosť. Vo Vode vidíme predmety skreslene. Voda nadnáša, a však, brzdí pohyb, tlmí zvuky. S hĺbkou rastie tlak. Je schopná meniť formu.
Energia Vody plynulo prúdi a v Živote Vodních Ľudí hrajú veľkú úlohu rôzne nepostižitelné veci. Ľudia Vody sú Intuitívny, Vnímaví a Imaginatívny, sú dokonalo naladení na City - svoje vlastné aj iných Ľudí. Vodné Znamenia majú hlboké City, a ich citové reakcie môžu siahať od krajného súcitu po vlastnú sebaľútosť. Sú si jasno vedomí nevedomých Duševných pochodov, ktoré ostatním pripadajú nejasné a zvláštne. Oni vedia. Odkiaľ toto ich Vedomie pramení, možno nevedia - ale dôverujú svojim vnuknutiam a jednajú podľa nich, niekedy nezávislo na svojej vôli , v rozpore s obvylou realitou. Sú to Mystykovia a Snílkovia, sú spojení s hlbšími dimenziami života, i keď toto spojenie nemôžu dokázať. :( Plynú ako Voda - dovnútra a von. Sú ponorení do hĺbky svojho vnútra, zmietaní neviditeľnými prúdmi sem a tam. Voda tiahne k Vode, ale príliš mnoho Vody má sklon vytvárať Ostrovy - pocity samoty. Voda dobre vychádza so Zemou, Vzduchom hore, ale priťahuje ju. Oheň spôsobuje, že Voda vrie, cíti sa nepríjemne, ale voda môže Ohen zhasiť.
Človeka s týmto Živlom reprezentujú Vášne, Náruživosti, Túhy a Chtíče. Škála od utrpenia a sebaobetovania až k bláznivému Šťastiu. :D Radosť i Žiaľ. Je schopná preniknúť do duše cudzích Ľudí, chápať ich a mať s nimi súcit. Nebezpečenstvo závisloti - byť alebo nás učiniť. Jedná Subjektívne, vlastná Pravda je závislá na Emóciach. Taktiež nebezpešie tápania ( para) - únik z reality , snílkovství, drogy. Taktiež však Fantázia, Sny - umelecká činnosť.

Podoby Vody:
Rybník - Matka: Voda je kľudná, stála. Má pevné okraje, je izolovaná ( ako Rodina). Hladina je Pokojná.
Rieka - Dieťa ( Nadšenec): Je v pohybe smeruje od Prameňa k Moru. Napred len zurčí a je príjemný, potom naberá na sile. Vytvára Sútoky môže byť Dravá.
More - Fantasta ( Snílek A Badatel): Na Pobreží vľúdne, priezračné a teplé , v hĺbke temnota, chlad a nevyspytateľnosť. Od obzoru k obzoru nič len Voda, všetko je len smietkom na hladine. Schopnosť Tvoriť Destruktívne Vlny.
none
3
19.03.2010, 21:36
Kľúčové slová: Praktická, Materialistická, Zemitá, Potrebuje Istotu, Realistická, Produktívna, Metodická, Náročná, Pečlivá, Poriadna, Trpezlivá, Vytrvalá, Stála, Spoľahlivá, Stabilná.
Zem je ťažká, stála, spoľahlivá, pevná, liečivá a krásna. Združuje Energiu Vody, Ohňa a Vzduchu, dáva im pevnosť, stálosť, vyrovnanosť, tvar a telo. Z hľadiska mysli rezprezentuje pamäť , vedomosti a poznanie.

Vlastnosti Živlu Zeme: zásadnosť, spoľahlivosť, pevnosť, vernosť.
Krása, presnosť, rovnováha.
Starostlivosť, Liečivá Energia ( Orientácia na Zdravie)
Stálosť, spoľahlivosť, Láska k domovu, rodine, deťom a k hmote, vernosť, usporiadanosť, pracovitosť.
Ctižiadostivosť, náhle zlomy, hrdosť, potreba pocitu užitočnosti a váženosti.
Praktičnosť, potreba stability a stálosti.
Ľahostajnosť k zmenám, pôžitkárstvo, stráta Duchovnosti, materiálnosť.
Realizácia.
Strach so zmien, skostnatelosť, zatrpknutosť,tvrdohlavosť.

Astrologické priradenie: Býk, Panna, Kozorožec.
Býk je najzemštejší zo všetkých zemských znamení - silno materialistický, vlastnícky, flegmatický, tvrdohlavý, neochvejný.
V Panne je Zem mentálnejšia a menej ťaživá - i keď je praktická, a žiadny Snílek, preto je mysliteľ.
V Kozorožcovi dosahuje Zem svojho ideálneho výrazu ako znamenie vodca, generála, náčelníka štábu - toho, kto hýbe a otriasa Svetom.

Chovanie Zeme: Zem je najťažší prvok a mieri dolu. Je na rozdiel od ostatných Živlov hmatateľná a pevná, a pretože si vie zachovať jednu nabytú formu, symbolizuje stálosť a trvanie.
Je stabilná a nepohyblivá. Je tvrdá, stála a večná. Sadíme do nej Rastliny, pre našu obživu, vyšľapávame do nej cesty. Sme schopní ju spracovať a dať jej inú formu, vyžaduje to však prácu, pilnosť a vytrvalosť. Čo z nej vyrobíme, má dlhu životnosť. Môže byť plodná, úrodná i kamenitý suchopár.

Ľudia Zeme: Energia Zeme je mohutná, v úzkom vzťahu s fyzickou rovinou a zmyslami. Zemské znamenia sú známe svojou střízlivou praktičnosťou, chcú výsledky a mjaú dosť Trpezlivosti a sebekázne, aby ich dosiahli.
none
4
19.03.2010, 21:37
Oheň
31.08.2009
Živel Ohňa majú väčšinou ľudia narodený v znamení Barana, Leva a Strelca. Ľudia, ktorý majú živel Oheň sú väčšinou veľmi Odvážni, Vášniví, Aktívni, Horliví, Nadšení, Rozhodní, Tvoriví, Smelí, Snaživí ale sú tiež hádaví, podráždení, majú pud všetko zničiť, nemierny, žiarlivý, žravý, pomstychtliví, prudkí, nenávistliví, zlostní, náhle vzkypenie...

Ale nie všetci ľdia s týmto živlom musia mať všetky tieto charakteristické body. 🙂) Čo si predstavíte pod pojmom Oheň?
V Ohni vidím žiarlu Lásky, takú vášnivú a oddanú.
V ohni vidím smelosť a Odvahu, pustiť sa do nepriateľa
a objaviť Tajomstvá v hlbokých tmách. Oheň ma zohreje, keď
zima mi je. V očiach a Srdci mi horí dávny praoheň.
V Noci ku mne Ohnivý Phoenix priletí a zdelí mi správu,
že o polnoci uvidím v Ohni tancovať Víly Divožienky.
none
5
19.03.2010, 21:37
A co quintesencia?
none
6

5. ranexil 19.03.2010, 21:37

A co quintesencia?

19.03.2010, 21:37
A čo to je?
none
19

6. 19.03.2010, 21:37

A čo to je?

19.03.2010, 22:22
to je najskor piaty element
👍: ranexil
none
21

19. dorota 19.03.2010, 22:22

to je najskor piaty element

19.03.2010, 22:24
na.
ho spomen a uz je za dverama.
none
7
19.03.2010, 21:38
• Živel ohňa
Pozitívna polarita: aktívnosť, horlivosť, nadšenie, odvaha, rozhodnosť, sila tvorivosti, smelosť, snaživosť...
Negatívna polarita: hádavosť, podráždenosť, pud všetko zničiť, vášnivosť, nemiernosť, žiarlivosť, žravosť, pomstychtivosť, prudkosť, nenávisť, zlosť, náhle vzkypenie...

• Živel vzduchu
Pozitívna polarita: bdelosť, bezstarostnosť, dobrosrdečnosť, dôverčivosť, jasnosť, ľahkosť, nezávislosť, obratnosť, optimizmus, usilovnosť, prenikavosť, radosť, usmievavosť...
Negatívna polarita: nedostatok vytrvalosti, nepoctivosť, klebetnosť, prefíkanosť, ohováranie, táravosť, premenlivosť, urážlivosť, márnotratnosť...

• Živel vody
Pozitívna polarita: chápavosť, pokojnosť, jemnosť, dôverčivosť, oddanosť, milosrdenstvo, odpúšťanie, skromnosť, súcit, vrúcnosť, poddajnosť, meditatívnosť, zvnútornenie...
Negatívna polarita: ľahostajnosť, bezcitnosť, lajdáckosť, lenivosť, nepoddajnosť, nesmelosť, nedotknutosť, nestálosť, skľúčenosť...

• Živel zeme
Pozitívna polarita: dôslednosť, svedomitosť, vytrvalosť, dochvíľnosť, obozretnosť, odolnosť, zodpovednosť, opatrnosť, pevnosť, spoľahlivosť, triezvosť, cieľavedomosť, úctivosť, vecnosť...
Negatívna polarita: fádnosť, povrchnosť, lenivosť, ľahostajnosť, ťažkopádnosť, urážlivosť, nesvedomitosť, nepravidelnosť, plachosť, pohŕdavosť.
none
8
19.03.2010, 21:42
mno neviem či to, že som lonom života ma uspokojuje.
none
9

8. 19.03.2010, 21:42

mno neviem či to, že som lonom života ma uspokojuje.

19.03.2010, 21:42
A čo by ťa tak uspokojilo?
none
15

9. 19.03.2010, 21:42

A čo by ťa tak uspokojilo?

19.03.2010, 21:49
buhaha..Verony ..na tvoju "zaujímavú" otázku môžem povedať iba jedno : to sa nedá povedať "))
none
16

15. 19.03.2010, 21:49

buhaha..Verony ..na tvoju "zaujímavú" otázku môžem povedať iba jedno : to sa nedá povedať "))

19.03.2010, 21:50
Viem že som aj rátala s niečim takým?
none
10
19.03.2010, 21:43
Do kelu neviem nájisť nič poriadne o živle vzduchu na nete.
none
11
19.03.2010, 21:44
tak tá voda sa dá ...až také hrozné to nie .., či ?.. vždy je to nejaký príliv a odliv. A tým že raci majú radi čisté vody ..tak si potrpia aj na čisté vzťahy celkovo...))
none
12
19.03.2010, 21:44
Fire !! 🙂 ja som jasný požiar 🙂)
none
18

12. 19.03.2010, 21:44

Fire !! 🙂 ja som jasný požiar 🙂)

19.03.2010, 21:52
Flamo..to je čo ! ..voda hasí oheň ..hneď by som ťa skrotila ..
none
13
19.03.2010, 21:45
ten phoenix to ma vystihuje
none
14
19.03.2010, 21:47
Dôležitý je aj Ascendent, a Luna. Ak máš napríklad Lunu v Baranovi, si vášnivá aj keď máš Slnko v zemskom znamení...a keď máš Ascendent napr. vo Váhach, tak aj krásna, priateľská, komunikatívna a spravodlivá, len trochu náročná...a ešte závisí od iných asi 100 aspektov v mape tvojho zrodenia. A deň, či pondelok, utorok, a dátum ako číslo dňa, no, je toho požehnane.
none
17

14. 19.03.2010, 21:47

Dôležitý je aj Ascendent, a Luna. Ak máš napríklad Lunu v Baranovi, si vášnivá aj keď máš Slnko v zemskom znamení...a keď máš Ascendent napr. vo Váhach, tak aj krásna, priateľská, komunikatívna a spravodlivá, len trochu náročná...a ešte závisí od iných asi 100 aspektov v mape tvojho zrodenia. A deň, či pondelok, utorok, a dátum ako číslo dňa, no, je toho požehnane.

19.03.2010, 21:51
Dôležité je zobrať znamenie komplexne, čiže planétu, živel, aspekt, dom, tri kvality a diginitu. Potom to previesť do sefiry a nakoniec tarot.
none
20

17. 19.03.2010, 21:51

Dôležité je zobrať znamenie komplexne, čiže planétu, živel, aspekt, dom, tri kvality a diginitu. Potom to previesť do sefiry a nakoniec tarot.

19.03.2010, 22:23
proste brnkacka pre mortisa
lavou zadnou...
none
26

17. 19.03.2010, 21:51

Dôležité je zobrať znamenie komplexne, čiže planétu, živel, aspekt, dom, tri kvality a diginitu. Potom to previesť do sefiry a nakoniec tarot.

19.03.2010, 22:27
zabudol si na ascendent ))
none
30

26. 19.03.2010, 22:27

zabudol si na ascendent ))

19.03.2010, 22:37
Ascendent a descendent súvisí s domami a aspektami.
none
38

30. 19.03.2010, 22:37

Ascendent a descendent súvisí s domami a aspektami.

19.03.2010, 22:56
no jednoducho na teba Mortis nemám "))
none
40

38. 19.03.2010, 22:56

no jednoducho na teba Mortis nemám "))

19.03.2010, 22:59
Ale nešaškuj Ónya, veď určite si si niečo o tom prečítala (o astrológii).
none
43

40. 19.03.2010, 22:59

Ale nešaškuj Ónya, veď určite si si niečo o tom prečítala (o astrológii).

19.03.2010, 23:12
no niečo prečítala ..niečo málo viem ..niečo poznám ... ale na teba nemám si macher ".. vyzeráš tak profesionálne a ja som oproti tebe v tomto malý ..amatérik "))
none
48

43. 19.03.2010, 23:12

no niečo prečítala ..niečo málo viem ..niečo poznám ... ale na teba nemám si macher ".. vyzeráš tak profesionálne a ja som oproti tebe v tomto malý ..amatérik "))

19.03.2010, 23:28
Ale no Ónya, nepodceňuj sa, to nie je dobrý prístup. Ja sa snažím vidieť súvislosti. A som len teoretik. Ale mám slušnú library. Veď skús prečítať Eliphasa Léviho, Papusa, Fortune Dion, českých hermetikov (Lasenic, Kabelák, Bardon, Kefer) a máš slušný základ
none
22
19.03.2010, 22:25
ja neviem co som. proste mi nieco pridelte.
none
23
19.03.2010, 22:25
Najlepsie je nebyt vobec nicim z tohto-vsetko je to len egocentricka nauka, vytzvorena za ucelom zotrocit kazdeho, kto ju nepozna..Pritahuje egocentrikov.
none
27

23. ranexil 19.03.2010, 22:25

Najlepsie je nebyt vobec nicim z tohto-vsetko je to len egocentricka nauka, vytzvorena za ucelom zotrocit kazdeho, kto ju nepozna..Pritahuje egocentrikov.

19.03.2010, 22:28
Načo sem potom drbeš kvintesenciu... zotročený egocentrik
none
29

27. 19.03.2010, 22:28

Načo sem potom drbeš kvintesenciu... zotročený egocentrik

19.03.2010, 22:30
ale on ju pozna.
none
32

29. dorota 19.03.2010, 22:30

ale on ju pozna.

19.03.2010, 22:39
jaj fakt, veď čo on nepozná... samého seba?
none
33

32. 19.03.2010, 22:39

jaj fakt, veď čo on nepozná... samého seba?

19.03.2010, 22:41
co ja vie? opytajs a ho.
ja len usudzujem z jheo vety a z tvjho komnetara k tomu.
none
34

33. dorota 19.03.2010, 22:41

co ja vie? opytajs a ho.
ja len usudzujem z jheo vety a z tvjho komnetara k tomu.

19.03.2010, 22:47
Casto pán vacsí otrok nez otrok panom.
👍: dorota
none
35

33. dorota 19.03.2010, 22:41

co ja vie? opytajs a ho.
ja len usudzujem z jheo vety a z tvjho komnetara k tomu.

19.03.2010, 22:47
Dobre usudzuješ. Ja to činím podobne.
👍: dorota
none
37

35. 19.03.2010, 22:47

Dobre usudzuješ. Ja to činím podobne.

19.03.2010, 22:52
No sak povedz v com som sa sekol. Co nepoznám? Nepoznam pomenovanie zla tienov, a ni ich ucel v tomto bytí.( v ziadnom bytí) -vlastne poznam...kua no sak povedz mi coby som mal vediet o sebe samom?
none
39

37. ranexil 19.03.2010, 22:52

No sak povedz v com som sa sekol. Co nepoznám? Nepoznam pomenovanie zla tienov, a ni ich ucel v tomto bytí.( v ziadnom bytí) -vlastne poznam...kua no sak povedz mi coby som mal vediet o sebe samom?

19.03.2010, 22:58
Ranexil, ja som reagoval na dorotin príspevok č. 29. Ja neviem čo ty vieš. Veď nebuď taký egocentrik
none
41

39. 19.03.2010, 22:58

Ranexil, ja som reagoval na dorotin príspevok č. 29. Ja neviem čo ty vieš. Veď nebuď taký egocentrik

19.03.2010, 23:01
ale mortis, rozbal to. som zvedava.
none
42

39. 19.03.2010, 22:58

Ranexil, ja som reagoval na dorotin príspevok č. 29. Ja neviem čo ty vieš. Veď nebuď taký egocentrik

19.03.2010, 23:02
Mortiis-Ako casto vídas vlnenie a "svetlusky"?(je to doležité)
none
46

42. ranexil 19.03.2010, 23:02

Mortiis-Ako casto vídas vlnenie a "svetlusky"?(je to doležité)

19.03.2010, 23:22
Podľa toho čo myslíš pod pojmom svetlušky. A nechcem hovoriť o týchto záležitostiach na fóre. Vlnenie poznám iba vlnenie elektrónov pri zmršťovaní hviezdy na neutrónovú alebo čiernu dieru. Tiež neviem čo pod tým pojmom presne myslíš.
none
24
19.03.2010, 22:26
nemozem byt tekutost?
none
25

24. dorota 19.03.2010, 22:26

nemozem byt tekutost?

19.03.2010, 22:27
ja chcem byť supravodivosť:D
none
28

25. 19.03.2010, 22:27

ja chcem byť supravodivosť:D

19.03.2010, 22:29
obycajna vodivost ti nevonia?
nenasyta.
none
36
19.03.2010, 22:50
ale vazne, preco voda,ohen,zem,vzduch a nie plamen, tekutost, vlhkost...acojaviemmauznicnenapada
none
49

36. dorota 19.03.2010, 22:50

ale vazne, preco voda,ohen,zem,vzduch a nie plamen, tekutost, vlhkost...acojaviemmauznicnenapada

19.03.2010, 23:33
Lebo vychádzame zo základu fenoménu. Napr. tekutosť je iba jeden z prejavov vody. Oheň a voda sú ako Otec a Matka, v tarote Kráľ a Kráľovna, ktorí stvoria Syna-vzduch (pretože vraj odparovaním vody ohňom vzniká para a iné "efekty").
none
50

49. 19.03.2010, 23:33

Lebo vychádzame zo základu fenoménu. Napr. tekutosť je iba jeden z prejavov vody. Oheň a voda sú ako Otec a Matka, v tarote Kráľ a Kráľovna, ktorí stvoria Syna-vzduch (pretože vraj odparovaním vody ohňom vzniká para a iné "efekty").

19.03.2010, 23:36
a zem? nepatri do rodiny?
none
44
19.03.2010, 23:15
mno lebo to je už rodina z druhého kolena
none
45
19.03.2010, 23:19
ja som nazoru ze by to bolo presnejsie. lebo taka voda npr. vie byt aj prudka, aj vasniva, aj premenliva. (to som si pozicala z opisov jej bratov)
none
47
19.03.2010, 23:25
a co brectan?
none
51
19.03.2010, 23:38
aký brečtan ? ..za to že je plazivý ?? / v 4-roch živloch sa rozpísujú vlastnosti každého jedného ... niekde nájdeš ..
none
53

51. 19.03.2010, 23:38

aký brečtan ? ..za to že je plazivý ?? / v 4-roch živloch sa rozpísujú vlastnosti každého jedného ... niekde nájdeš ..

19.03.2010, 23:39
kedze si sa zahackovala na dorotkynu pascu nadhod co znamena keds ati sniva o brectane.
none
54

53. dorota 19.03.2010, 23:39

kedze si sa zahackovala na dorotkynu pascu nadhod co znamena keds ati sniva o brectane.

19.03.2010, 23:49
načo robíš pasce ? .. ..brečtam ako samo o sebe nič neznamená., ..ak si videla listy zelené je to radosť..skús si podať lotto."))
👍: dorota
none
55

54. 19.03.2010, 23:49

načo robíš pasce ? .. ..brečtam ako samo o sebe nič neznamená., ..ak si videla listy zelené je to radosť..skús si podať lotto."))

19.03.2010, 23:51
jeho podanie mi prinesie radost? hehe,
sa mi s nim snivalo a bola som prekvapena preco ho mam v ruke ...tak som hladala ine zdroje na vyklad.
none
52
19.03.2010, 23:39
ja som ten hľadaný piaty živel...ether...whoops, teda vlastne éter
none
58
20.03.2010, 22:44
Pre dnešok sa s vami lúčim. Majte sa tu pekne a dobrú noc.
👍: piskotka , dorota
none
59
20.03.2010, 22:45
dobru noc
none
60
22.03.2010, 07:28
veronika, ja som činčin
👍: ruwolf
none
61

60. 22.03.2010, 07:28

veronika, ja som činčin

22.03.2010, 14:46
Ahoj činčin.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 217 322 B vygenerované za : 0.108 s unikátne zobrazenia tém : 49 572 unikátne zobrazenia blogov : 868 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Poviem to na príklade svojom 😉 Keď píšem, že SOM bol v "pekle", tak sa tým nemyslí, že SOM vycestoval na planétu plnú ohňa, kde pobehovali čertovia s rohmi a "Satanom" ako ich šéfom ...

citát dňa :

Žial, dnes je doba, kedy byť hlúpym prináša väčšiu pravdepodobnosť profesionáleho úspechu, ako byť múdrym.