Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Žena a spiritualita časť.5

7
reakcií
624
prečítaní
Tému 28. marca 2012, 17:45 založil Lea Smeja.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií

1.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   28. 3. 2012, 17:45 avatar
Příroda nutí jak ženy, tak muže, dosáhnout duchovna zatímco žijí v tomto světě.
Ženy jsou od přírody natolik ovlivněny starostmi běžného života, že si občas říkají, zda je možné dosáhnout duchovna. Kabala vysvětluje, že jak muži, tak ženy - ať už vědomě či přinuceni - musí dosáhnout svého duchovního kořene, ze kterého sestoupili do našeho světa, kde získali materiální formu.

Během naší existence na této planetě, ať už v tom životě či dalším, musíme všichni dosáhnout našeho duchovního kořene a existovat současně v obou světech jako v jednom.

Čím dřív to uděláme, tím lepší, jednodušší a šťastnější budou naše životy. Čím více se od této cesty odchylujeme, tím většími utrpeními budeme procházet. Jako tvrdohlavé dítě, které neposlouchá své rodiče, ale nakonec je přinuceno udělat, co je po něm požadováno.

Náš duchovní kořen ja náš cíl, kterého musíme dosáhnout. A kabala nám pomáhá odhalit tento kořen a úlohu naší existence na zemi.

Jakmile to objevíme, začneme se postupně dostávat do rovnováhy sami se sebou a naším úkolem. Náš život se okamžitě stane mnohem stabilnějším, pokojnějším a jistějším.

zdroj:www.kabbalah.info Tento odkaz smeruje mimo DF.skživot-láska-&-rodina/kabala-a-ženy/duchovní-dosažení-ženy
Súhlasí Petrana, rain...

2.
označiť príspevok

Petrana žena
   28. 3. 2012, 18:13 avatar
...to je už iné kafe. 

3.
označiť príspevok

ether muž
   28. 3. 2012, 20:56 avatar
tvl to niekedy kabala bola o inom

4.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   29. 3. 2012, 09:03 avatar
Vsetko sa meni. Ani mladez nie je taka ako bola niekedy.

5.
označiť príspevok

rain...
   29. 3. 2012, 11:33 avatar
Kabala, tak ako všetko sa mení naším vplyvom. Čím sme vyspelejší a viac chápeme, otvára pred nami ďalšie levely.....vyvíja sa a dospieva. Mne sa to páči. Žiadne učenie nestagnuje. To si len ortodoxní myslia, že je dané a nijako ináč to nie je a nebude.

6.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   29. 3. 2012, 12:17 avatar
Rain presne. Nič je ako bolo predtým, ale tak to má byť. Vývoj ide dopredu.

7.
označiť príspevok

ether muž
   30. 3. 2012, 12:46 avatar
len som to tak myslel, že smerovala a zaoberala sa trošku niečim iným 

8.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   31. 3. 2012, 09:06 avatar
Ether a cim som sa zaoberala?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:57,  Peter pre objektívnosť nie Nemecko so spoluprácou so Slovenskom ale i ZSSR . Aby sme...
dnes, 14:56,  Osvietený- tak NAKA si vymýšľa a čo ty? Ty tu suverénne táraš hovadiny. Kedy budeš vo...
dnes, 14:53,  Osvietený- máš predstavy akko Hurvínek. Aj Hitler si to tak predstavoval a pred ním...
dnes, 14:49,  Majko príspevok 1 " Nagy je obeť pomsty a NAKA si vymyslela celú kauzu...
dnes, 14:46,  Drahý Omdrík, ty máš preklep aj keď kopíruješ, to je už teda výkon!!! = O sobitné...
dnes, 14:44,  Ondro skôr si myslím že to nie je tým V roku 1989 sme sa ako národ vedeli spojiť...
dnes, 14:42,  Nemci by ZSSR boli dobyli hravo . Prechádzali zbedačenou krajinou ako nôž maslom ....
dnes, 14:37,  Možno musíme rozlišovať stretnutia pracovné a kamarátske. *13*13*13*13 Kebyže priznám,...
dnes, 14:33,  Ja som osobne na Vianoce nikdy nedostal!!!!! Nech to tak bude navždy. *04 Ináč dostávam...
dnes, 14:31,  Kam zjavne patríš ty? Vyjav mi to. Lebo sa podľa mňa radíš medzi totalitníkov. *04
dnes, 14:28,  To si trošku prehnal!!! Stačí bohato 14,88%? *04
dnes, 14:12,  Ako stručne pracuje vojenske spravodajstvo ??? Nie ako Baba Vanga na sputniku Konkrétnych...
dnes, 14:08,  Vojenské spravodajstvo je veľmi dôležité – teda pokiaľ robí to, čo má! Vojenské...
dnes, 14:08,  Môj dedo - vojak v prvej línii v I. sv. vojny tvrdil, že Slovensko bolo srdcovou...
dnes, 14:03,  era cez sis ktorá podala správu akú popísal Ondrej Ruská federácia SIS pokračovala...
dnes, 13:56,  era ton nie je o strachu . Ano Rusko sa z pochopiteľných dôvodov snaží oslabiť EU ....
dnes, 13:54,  Tiež reaguješ cez amygdalu? :)
dnes, 13:53,  rpzbiť Uniu ano....ale vojensky ju obsadiť?.....Rusi to robia fikane, dezinformaciami, aby sme...
dnes, 13:53,  To je iba taký náš folklór :)
dnes, 13:51,  My Slovaci sme rozvadení aj vdaka našej minulosti si myslím.....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Zmyslom života je žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(72 628 bytes in 0,675 seconds)