hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Vzorka číslo 616 mala hlad ...

príspevkov
10
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 29.3.2011 10:40 Eupsychius
posledná zmena 30.3.2011 10:16
1
29.03.2011, 10:40
Prebudil ho ostrý hlas operačného počítača ozývajúci sa celým neudržiavaným bytom, ktorý sa nachádzal v tichej časti dožívajúceho orbitálneho sídliska.
"Pohotovosť! Pohotovosť!",bodalo mu do celého tela, z ktorého bolo cítiť zápach nočného baru.
"Ak je to len nácvik, tak niekomu za to rozbijem hubu", precedil pomedzi zuby, keď so zalepenými očami šmátral na nočnom stolíku po krabičke cigariet.
Pol tretej ráno pozemského času ustráchane hlásil otlčený analógový budík - nostalgická spomienka na už takmer zabudnutú minulosť, poznamenaný mnohými ťažkými ránami.
"Tak poďme na to...", zašomral vypľúvajúc vyhasnutú cigaretu do záchoda.

Keď vybehol zo Subportu v centrálnej časti strediska pre výskum metafyzických anomálií, pri pohľade na svoju ruku škaredo zahrešil. Chýbal mu kúsok palca. "Niekto by mal tým technikom Subportu rozkopať ...", nahnevane zamrmlal, no vetu nedokončil. Bežiac uvidel, že ľudia sa začali otáčať jeho smerom a v ich tvárach sa zračilo znechutenie. Pristúpil k nemu security android prvej úrovne a dôležitým hlasom ho napomenul, „Dobre viete pán Nepp, že sa do Subportu s alkoholom v krvi vstupuje len na vlastné riziko, už ste zabudli na vášho kolegu, ktorého namol Subport zmizol celého?“. „Staraj sa o seba ty securiprd“, odvrkol zadýchaný Nepp a skočil do do služobného výťahu. "Podlažie 2216 smer dolu", povedal lapajúc dych chrapľavým hlasom a výťah sa rozbehol do temnej hĺbky odvrátenej strany Mesiaca...

Dvere výťahu sa otvorili bežnou rýchlosťou typickou pre tento typ výťahov. Na červeno osvetlené steny chodby už tušili čo bude nasledovať. Z tmavého rohu sa na Neppa so šialeným vreskotom vyrútila Vzorka č. 616. S praskotom v kĺboch sa hodil na dlážku a ťažkým kontrmelcom človeka s opicou sa prevalil popod letiacu šelmu, ktorej pôvod doteraz nikto z kolegov nedokázal identifikovať. "Do riti, do riti, tak to nie je cvičenie", preblehlo mu hlavou, keď ležiac na sklenej podlahe z puzdra vyťahoval služobnú zbraň a tromi krátkymi dávkami zasiahol telo tvora, ktoré sa rozprsklo po stenách chodby ešte stále ožiarenej červeným svetlom alarmu.
"Do pekla, šéf ma zabije", zašomral si popod nos, keď sa zohol a prstom sa začal vŕtať vo vnútornostiach mŕtvej Vzorky č. 616.
Mohol však ostať kľudný, potrhané torzo tela, ktoré sa ešte včera nechalo oslovovať ako šéf, objavil hneď za rohom pri otvorených dverách do laboratória. Nebude ho škoda, pomyslel si a zapaľujúc cigaretu si s úškrnom na tvári spomenul na rozprávku o podprahovom trpaslíkovi, gerontodontovi a ufrfľanom dažďomorovi.
none
5

1. Eupsychius 29.03.2011, 10:40

Prebudil ho ostrý hlas operačného počítača ozývajúci sa celým neudržiavaným bytom, ktorý sa nachádzal v tichej časti dožívajúceho orbitálneho sídliska.
"Pohotovosť! Pohotovosť!",bodalo mu do celého tela, z ktorého bolo cítiť zápach nočného baru.
"Ak je to len nácvik, tak niekomu za to rozbijem hubu", precedil pomedzi zuby, keď so zalepenými očami šmátral na nočnom stolíku po krabičke cigariet.
Pol tretej ráno pozemského času ustráchane hlásil otlčený analógový budík - nostalgická spo...

29.03.2011, 11:48
Dobré scifi, veľa fantázie aj akcie.
none
8

5. 29.03.2011, 11:48

Dobré scifi, veľa fantázie aj akcie.

30.03.2011, 10:15
... ze dik...
none
2
29.03.2011, 11:07
vcera som akurat sledovala Legiu..nieco podobne,esteze tam bol Michael
odkaz
none
3

2. 29.03.2011, 11:07

vcera som akurat sledovala Legiu..nieco podobne,esteze tam bol Michael
http://www.youtube.com/watch?v=tGE_zSdCzDU

29.03.2011, 11:12
ake to je? na imdb to ma len 5/10 ...
none
4
29.03.2011, 11:16
hm co ja viem,Gabriel tam bola akysi cudny a v zlom svetle...daleko od pravdy..
none
6
29.03.2011, 11:59
raz som mal tusim taku spszku.
none
9

6. ranexil 29.03.2011, 11:59

raz som mal tusim taku spszku.

30.03.2011, 10:16
cislo selmy? ... no toto
none
7
29.03.2011, 13:55
heh posledny odstavec, tak to je asi tajna fantazia kazdeho druheho zamestnanca, najst sefa lezat na cucky
none
10

7. 29.03.2011, 13:55

heh posledny odstavec, tak to je asi tajna fantazia kazdeho druheho zamestnanca, najst sefa lezat na cucky

30.03.2011, 10:16
tak tak .... veru tak ...
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 110 885 B vygenerované za : 0.120 s unikátne zobrazenia tém : 47 775 unikátne zobrazenia blogov : 818 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

Nerastieme, keď to máme jednoduché, rastieme keď čelíme prekážkam.