hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Vzorec na 100%realitu?!!!

príspevkov
19
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 28.1.2009 10:35
posledná zmena 29.1.2009 21:12
1
28.01.2009, 10:35
Existuje vzorec na realitu??????????????????????????????????? Ano existuje!!!!!!!!!!!!.......................stymto vzorcom jednuducho vysvetlite preco je tu dusa....hmota a casopriestor...tak dlho sa rosprava o 4 rozmere a nik nevie co je to..treba si uvedomit ze ten 4 rozmer je dusa!!!!! ...........nie hmota cas aani priestor...po zhliadnuti vzorca na 100%realitu sa vam jednoducho dani clovek vysvetli preco a co a ako stoji a jak to funguje ..tento vesmir!!!! :-)
none
2
28.01.2009, 10:45
a preco si este tu?
none
3
28.01.2009, 11:09
ocuvajte..myslel som si ze tu k niecomu dospeje tento rozhovor..ale ste len deti co si kecaju jak sa maju tom mozte ist rovno na pokec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a lutujem ze som tu nieco napisal
none
5

3. 28.01.2009, 11:09

ocuvajte..myslel som si ze tu k niecomu dospeje tento rozhovor..ale ste len deti co si kecaju jak sa maju tom mozte ist rovno na pokec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a lutujem ze som tu nieco napisal

28.01.2009, 12:12
lutovat by si mal nas,ze tie sprostosti vobec citame,daj sa vysetrit,alebo neber drogy....
none
4
28.01.2009, 11:16
vsak si aj dospel..tahun
none
6
28.01.2009, 12:15
babuslavko...takže prichadzame zo 4D priestoru? Ja si niekedy predstavujem 100D, i ked uznaš, že veľmi ťažko mi je si spomenut... Iste kvoli Platonovej anamnésis.
none
7
28.01.2009, 15:24
cawte, ceknite odkaz, pozeral som to a ten kto nakresli trojobrazkovy komiks na jednu A4 moze vyhrat dokopy az 12 000 EUR. Pisu tam nieco, ze je to hlavne pre vytvarnikov, ale na druhej strane je tam napisane, ze zapojit sa moze hocikto, kto ma viac ako 16...
none
8
28.01.2009, 17:07
bubuslavko chceš Vzorec na 100%realitu?!!! Dobre upravím to trochu O.N.E.D.L.H.O-S.K.A.P.E.M.E na druhú mínus 1. Kruté jak macocha čo ťa nemá rada.
none
9
28.01.2009, 17:18
Bubu a nemôže to byť jednoduchšie?
Priamka, ktorá má jeden rozmer, má dva vrcholy alebo konce (2 na prvú).
Štvorec, dvojrozmerný útvar, má štyri vrcholy alebo konce (2 na druhú).
Kocka, ktorá má tri rozmery, má osem vrcholov alebo koncov (2 na tretiu).
Štvorrozmerná hyperkocka má šestnásť vrcholov (2 na štvrtú).
Päťrozmerná hyperkocka má tridsaťdva vrcholov (2 na piatu).
Pridaním ďaľšej dimenzie sa počet vrcholov zdvojnásobí.
Číslo 32 definuje päťrozmerný priestor, teda 32 ciest, ktoré sú zhodné s počtom vrcholov päťrozmernej hyperkocky. Predstav si vesmír ako kozmogonický strom, 32 ciest tvorí 10 sefir a 22 písmen hebrejskej abecedy. 32 je paralelou nervového systému človeka. Štyri zmysli, zrak, sluch, čuch a chuť prichádzajú z lebečných nervov, ktoré sú v mozgu. Impulzy, ktoré prichádzajú z nižších 31 nervov, sa týkajú hlavne hmatu a cítenia.

Obdivujem ťa Bubu, stalo sa ti niečo traumatické, a ty si nezabudol písať.
none
10
28.01.2009, 19:12
Nakor tak teraz mi padla sánka dole . Síce analogiou je možne vyššie rozmery odôvodniť ,ale oveľa tazsie je si ich predstavit ,ked do toho pleteme 3D zrak. A co tzv. tretie oko ,je to o schopnosti vidiet 4D realitu ? Čo myslíš ako vyzerá ? Clovek ak chce dokaže to ,ale treba trenovat .
none
12

10. ranexil 28.01.2009, 19:12

Nakor tak teraz mi padla sánka dole . Síce analogiou je možne vyššie rozmery odôvodniť ,ale oveľa tazsie je si ich predstavit ,ked do toho pleteme 3D zrak. A co tzv. tretie oko ,je to o schopnosti vidiet 4D realitu ? Čo myslíš ako vyzerá ? Clovek ak chce dokaže to ,ale treba trenovat .

28.01.2009, 20:18
Tretie oko sa spomína vo veľa okultných náukách. Väčšinou je priraďované k šiestej čakre.
Najviac sa s ním zaoberajú jogíni.
Pre ľudí je známe najmä ako šuškovité teliesko, alebo Epifýza. Je nesmierne citlívé na denné svetlo a nedostatok svetla môže človeku psychicky uškodiť.
Dlho sa predpokladalo, že ak bude človek užívať enzým vylučovaný prostredníctvom Epifýzi, teda Melatonín, otvorí svoje tretie oko, teda samotnú žľazu. Ale to som nechcel ďalej rozoberať.
Okultisti a iní duchovní pavedári hovoria, že človek sa sprofanizoval a zaujala ho väčšmi hmota, ako duchovno a preto nikdy neotvorí tretie oko.
A keďže sa tretie oko viaže na vnímanie nefyzickej roviny, tak to moc nesúvisí so schopnosťou vidieť 4D alebo vyššie, pretože tieto dimenzie stále spadajú pod fyziku, aj keď veľa ľudí ju radí to metafyziky.
none
11
28.01.2009, 20:11
ranexil trenuj svojho kara..a budes mat tolko vypulenich oci dade na stene ze to az boli...auuuuuuuuuuuu
none
13

11. 28.01.2009, 20:11

ranexil trenuj svojho kara..a budes mat tolko vypulenich oci dade na stene ze to az boli...auuuuuuuuuuuu

28.01.2009, 20:18
No aj v biblii to stojí "a vokol boli plné očí". Bubuslavko prepáč chcem ta poprosit ,aby si nespomínal tieto veci inych rozmerov verejne . Ak to nie je v rozpore s želaním tvojho Boha,aby si šíril poznanie a vedomosti ,ktorým aj tak tazko rozumiet a este tazsie nescvoknut sa.
none
14

13. ranexil 28.01.2009, 20:18

No aj v biblii to stojí "a vokol boli plné očí". Bubuslavko prepáč chcem ta poprosit ,aby si nespomínal tieto veci inych rozmerov verejne . Ak to nie je v rozpore s želaním tvojho Boha,aby si šíril poznanie a vedomosti ,ktorým aj tak tazko rozumiet a este tazsie nescvoknut sa.

28.01.2009, 21:51
no stacilo mi 4 krat na psychiatrii a raz v nemecku
none
15

14. 28.01.2009, 21:51

no stacilo mi 4 krat na psychiatrii a raz v nemecku

28.01.2009, 21:51
takze mam aj na to ze som cvok paiere🙂
none
16

15. 28.01.2009, 21:51

takze mam aj na to ze som cvok paiere🙂

28.01.2009, 21:57
Takže spokojnosť?
none
17

16. ranexil 28.01.2009, 21:57

Takže spokojnosť?

28.01.2009, 22:02
no ide o to ze preco som tam bol🙂........drogy
none
18

13. ranexil 28.01.2009, 20:18

No aj v biblii to stojí "a vokol boli plné očí". Bubuslavko prepáč chcem ta poprosit ,aby si nespomínal tieto veci inych rozmerov verejne . Ak to nie je v rozpore s želaním tvojho Boha,aby si šíril poznanie a vedomosti ,ktorým aj tak tazko rozumiet a este tazsie nescvoknut sa.

29.01.2009, 21:11
Ludia prosim Vas ani zo zartu nepiste o tychto veciach ako o poznani a nespominajte radsej rozne hluposti ako 6. cakra atd. Vsak nevidite ze autor vlakna pise len o svojich halucinaciach? Nepodporujte jeho nemoc, radsej mu ziaden okultizmus a pod. nespominajte a povedzte ze cely ten vzorec sa mu len zdal, snival a pod. Toto su vazne veci, ked je niekto dusevne chory, a Vy pisete vazne o jeho bludoch sposobenych chorobou.
Bubuslavko je mi to luto, ale zial musim Ti povedat ze ziaden taky vzorec neexistuje, vsetko sa Ti to iba zdalo. Ver mi, Ja som Matematik a o vzorcoch uz co to viem!
none
19

13. ranexil 28.01.2009, 20:18

No aj v biblii to stojí "a vokol boli plné očí". Bubuslavko prepáč chcem ta poprosit ,aby si nespomínal tieto veci inych rozmerov verejne . Ak to nie je v rozpore s želaním tvojho Boha,aby si šíril poznanie a vedomosti ,ktorým aj tak tazko rozumiet a este tazsie nescvoknut sa.

29.01.2009, 21:12
Ludia prosim Vas ani zo zartu nepiste o tychto veciach ako o poznani a nespominajte radsej rozne hluposti ako 6. cakra atd. Vsak nevidite ze autor vlakna pise len o svojich halucinaciach? Nepodporujte jeho nemoc, radsej mu ziaden okultizmus a pod. nespominajte a povedzte ze cely ten vzorec sa mu len zdal, snival a pod. Toto su vazne veci, ked je niekto dusevne chory, a Vy pisete vazne o jeho bludoch sposobenych chorobou.
Bubuslavko je mi to luto, ale zial musim Ti povedat ze ziaden taky vzorec neexistuje, vsetko sa Ti to iba zdalo. Ver mi, Ja som matematik a o vzorcoch uz co to viem!
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 119 627 B vygenerované za : 0.071 s unikátne zobrazenia tém : 36 454 unikátne zobrazenia blogov : 544 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Navždy dokonalý skrze Ježišovo dokonalé dielo Ale tento priniesol obeť za hriechy a navždy sa posadil po pravici Boha. ...Lebo jednou obetou navždy zdokonalil tých, čo sú posväcovaní. Hebrejom 10:12,14 Boli ste niekedy ako kresťan sužovaní myšlienk...

citát dňa :

Kuj železo, pokiaľ je ešte horúce.