hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Výpovede lekárov 2

príspevkov
30
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 2.9.2011 17:32
posledná zmena 3.9.2011 08:06
1
02.09.2011, 17:32
Boris ,systém financovania zdravotníctva je nasledovný : Konkrétne lekár ,ktorý je v pracovnom pomere má stály plat a úplatky plus bonusy od farmaceutických firiem .To všetko ,bez ohľadu na to či niekomu pomôže ,alebo nie . Lekár ,ktorý má svoju ambulanciu ," dojí " poisťovňu a hlavne berie od dílerov za predpisovanie hociakých sračiek , tiež nie je preňho dôležité ,či ťa lieči 🙂 .......:(. Ked o tomto nevieš tak tu nepíš ,tie svoje ****viny po výpovediach lekárov . Najlepšie je doktora obísť zdaleka ,lebo ti môže kôli peniazom za predpisovanie JEMU výhodných receptov ublížiť .
none
26

1. 02.09.2011, 17:32

Boris ,systém financovania zdravotníctva je nasledovný : Konkrétne lekár ,ktorý je v pracovnom pomere má stály plat a úplatky plus bonusy od farmaceutických firiem .To všetko ,bez ohľadu na to či niekomu pomôže ,alebo nie . Lekár ,ktorý má svoju ambulanciu ," dojí " poisťovňu a hlavne berie od dílerov za predpisovanie hociakých sračiek , tiež nie je preňho dôležité ,či ťa lieči 🙂 .......:(. Ked o tomto nevieš tak tu nepíš ,tie svoje ****viny po výpovediach lekárov . Najlepšie je doktora obísť z...

02.09.2011, 23:02
somik uz si prilis skapitalizovaný. Vidís vsetko cez love..., ale mas pravdu len obmedzene. Lebo mne sa vzdy stalo, ze lekar ked mi dal nejake lieky tak pridal vysvetlenie, ze normalne by mi to nemal predpísat, co mi dava, ale ze ked som taky sympos tak nech sa uzdravím, ze serie nato
none
2
02.09.2011, 17:34
Vera Bože, keď chceš byť zdravý, nechoď k lekárom, k lekárkam je to iné, ale aj tak si nezapicháš, jedine keď ti mrdne tetanofku do hnáty 🙂)
none
3

2. 02.09.2011, 17:34

Vera Bože, keď chceš byť zdravý, nechoď k lekárom, k lekárkam je to iné, ale aj tak si nezapicháš, jedine keď ti mrdne tetanofku do hnáty 🙂)

02.09.2011, 17:44
cumel ,pre takého ****a jak si ty ,to vysvetlím 🙂 .Ak ti automechanik neopraví auto ,ale zobere peňáze, tak vácej ku nemu nejdeš . Ked ti doktor nepomóže prvý ráz ,chodíš ku nemu dálej .
none
4

3. 02.09.2011, 17:44

cumel ,pre takého ****a jak si ty ,to vysvetlím 🙂 .Ak ti automechanik neopraví auto ,ale zobere peňáze, tak vácej ku nemu nejdeš . Ked ti doktor nepomóže prvý ráz ,chodíš ku nemu dálej .

02.09.2011, 17:45
Jasné, že chodím ďalej, čo mám chodiť za Bohom do boha, aloha do boha.
none
9
02.09.2011, 19:18
Inak o uplatkoch som sa nie davno bavil s fotrom a obaja sme prisli k zaveru, ze uplatky su problem hlavne ludi, ktori uplacaju a tak si naucia aj doktorov na uplatky... Niektori ludia nejdu bez uplatku k lekarovi, na urad, za majstrom... proste je to taky nestastny zvyk, ktory nam ale ruinuje kvalitu sluzieb, takze pricina uplatkarstva je v ludoch samotnych.. podla mna.
none
13

9. 02.09.2011, 19:18

Inak o uplatkoch som sa nie davno bavil s fotrom a obaja sme prisli k zaveru, ze uplatky su problem hlavne ludi, ktori uplacaju a tak si naucia aj doktorov na uplatky... Niektori ludia nejdu bez uplatku k lekarovi, na urad, za majstrom... proste je to taky nestastny zvyk, ktory nam ale ruinuje kvalitu sluzieb, takze pricina uplatkarstva je v ludoch samotnych.. podla mna.

02.09.2011, 19:22
lenze na to potom doplaaju ludia ktori a uplatky de facto ani nemaju, a lekari uz beru ako samozrejmost, cest vynimkam
none
15

13. 02.09.2011, 19:22

lenze na to potom doplaaju ludia ktori a uplatky de facto ani nemaju, a lekari uz beru ako samozrejmost, cest vynimkam

02.09.2011, 19:26
No prave.. takze treba povedat tomu cloveku, ze "ty ***ko preco im nosis prezenty za to, co maju robit a su za to plateni?" Jasne ze doktor vezme ved nieje na hlavu... Ale na doktorov mindzovat je uplne zbytocne...
none
18

15. 02.09.2011, 19:26

No prave.. takze treba povedat tomu cloveku, ze "ty ***ko preco im nosis prezenty za to, co maju robit a su za to plateni?" Jasne ze doktor vezme ved nieje na hlavu... Ale na doktorov mindzovat je uplne zbytocne...

02.09.2011, 19:33
to ked povedia lekarovi aj samotni kolegovia, ze to nieje koser sa im vysmeje do ksichtu, a este povedz cloveku co sa boji o svojho pribuzneho
none
23
02.09.2011, 19:48
somík; systém financovania zdravotníctva je nasledovný : vrážame nemalé peniaze do zdravotných poisťovní, ktoré nie sú ani slovenské a sú úplne zbytočné. Sú tu hlavne preto, aby pár nenažrancov mohlo bohatnúť na úkor skutočného zdravotného zabezpečenia. V médiách som nepostrehol, žeby informovali koľko z tých našich odvodov v skutočnosti zhltnú zahraničné poisťovne ... a je nastavený tak, že lekár sa musí viac starať o financie ako o zdravie človeka, ktoré sa stalo v "demokracii" tovarom ...
none
25

23. J.Tull 02.09.2011, 19:48

somík; systém financovania zdravotníctva je nasledovný : vrážame nemalé peniaze do zdravotných poisťovní, ktoré nie sú ani slovenské a sú úplne zbytočné. Sú tu hlavne preto, aby pár nenažrancov mohlo bohatnúť na úkor skutočného zdravotného zabezpečenia. V médiách som nepostrehol, žeby informovali koľko z tých našich odvodov v skutočnosti zhltnú zahraničné poisťovne ... a je nastavený tak, že lekár sa musí viac starať o financie ako o zdravie človeka, ktoré sa stalo v "demokracii" tovarom ...

02.09.2011, 19:55
alebo ..
none
24
02.09.2011, 19:55
Neni kam, tak sem......nezabudnite dnes na kvaldu Irsko - Slovensko 20:30 🙂)
👍: Ranexill
none
28

24. 02.09.2011, 19:55

Neni kam, tak sem......nezabudnite dnes na kvaldu Irsko - Slovensko 20:30 🙂)

03.09.2011, 08:00
...dobrý zápas to bol, aj keď...vo vyložene gólových príležitostiach ďalej rozohrávať??? To Íri nerobili. Ale dobre sme bránili, držali loptu...no, skôr zdržiavali loptu.
none
29

28. 03.09.2011, 08:00

...dobrý zápas to bol, aj keď...vo vyložene gólových príležitostiach ďalej rozohrávať??? To Íri nerobili. Ale dobre sme bránili, držali loptu...no, skôr zdržiavali loptu.

03.09.2011, 08:05
to ste fakt retardovani???
none
30

28. 03.09.2011, 08:00

...dobrý zápas to bol, aj keď...vo vyložene gólových príležitostiach ďalej rozohrávať??? To Íri nerobili. Ale dobre sme bránili, držali loptu...no, skôr zdržiavali loptu.

03.09.2011, 08:06
sa necudujte, ze su tu jednostaj zvady a rozbroje, ked robite ludom na priek.......... ***liny
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 113 230 B vygenerované za : 0.088 s unikátne zobrazenia tém : 47 278 unikátne zobrazenia blogov : 778 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Navždy dokonalý skrze Ježišovo dokonalé dielo Ale tento priniesol obeť za hriechy a navždy sa posadil po pravici Boha. ...Lebo jednou obetou navždy zdokonalil tých, čo sú posväcovaní. Hebrejom 10:12,14 Boli ste niekedy ako kresťan sužovaní myšlienk...

citát dňa :

Aj múdry sa stane hlúpym, keď na sebe prestane pracovať.