hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Vianočné ozdoby

príspevkov
7
zobrazení
65
tému vytvoril(a) 2.12.2017 23:22 mary16
posledná zmena 2.12.2017 23:36
1
02.12.2017, 23:22
Kde kupujete pre tento rok vianocne ozdoby a dekoracie?
none
3

1. mary16 02.12.2017, 23:22

Kde kupujete pre tento rok vianocne ozdoby a dekoracie?

02.12.2017, 23:26
nebyvas v okoli Zvolena ? ukazal by som ti jednu ozdôbku
none
2
02.12.2017, 23:26
Ešte ze toto neriešim, každý rok máme tú istú výzdovu, zachováva sa v našej rodine už niekolko generácií, len teda tradične vždy dokupujeme jednu dekoráciu z návštevy na vianočných trhoch na niektorom z europskych miest😉
none
4

2. PetkaPetka 02.12.2017, 23:26

Ešte ze toto neriešim, každý rok máme tú istú výzdovu, zachováva sa v našej rodine už niekolko generácií, len teda tradične vždy dokupujeme jednu dekoráciu z návštevy na vianočných trhoch na niektorom z europskych miest😉

02.12.2017, 23:27
nerozumiem ?
none
6

2. PetkaPetka 02.12.2017, 23:26

Ešte ze toto neriešim, každý rok máme tú istú výzdovu, zachováva sa v našej rodine už niekolko generácií, len teda tradične vždy dokupujeme jednu dekoráciu z návštevy na vianočných trhoch na niektorom z europskych miest😉

02.12.2017, 23:31
PetkaPetka tak to nechoď isto do Nemecka . Vo Frankfurte som našiel obchodík že v nom s vianočnou výzdobou môžeš straviť aj celý den .
none
5
02.12.2017, 23:29
mary16 ja v tescu a tento rok som dostal na kartičku clubcard slušné prekvapenie . Každoročne sú to nejaké tie bonus zlavičky . Tento rok ma kuponiky na 9.90 a ine zaskočili . Veľmi som to neštudoval došlo to poštou . Odovzdal som to predavačke pri pokladni a tá nech si odráta . Na moje počudovanie z nákupu 186 € som doplatil 4,30€ Nie je to prvá cena na športke ale poteší . Môj najoblúbenejší obchodík je tesco . Žiadne mince do košíka žiadne uzke uličky . Okrem toho pošta bez dlhých radov nie ako v centre a excelentná lekareň okrem toho ešte mnoho ďalších obchodíkov po hromade .
none
7
02.12.2017, 23:31
V sconte majú pekné ozdoby aj doplnky pre vianocnu tabulu, ale asi najviac ma poteší ručne vyrobená ozdoba od detí, ktorú prinesú zo školy!
👍: Osvietený
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 101 010 B vygenerované za : 0.051 s unikátne zobrazenia tém : 2 115 304 unikátne zobrazenia blogov : 21 678 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

Accessing Immediate Cash Through 콘텐츠이용료 현금화 Is Easier Than You Think The process of using odkaz to access immediate cash is significantly easier than most people expect when they first encounter it. You do not need to ...

citát dňa :

Dneškom začína zvyšok tvojho života, tak ho nepremárni.