hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

V roku 2013 budeme môcť sledovať superkométu aj cez deň

príspevkov
61
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 5.10.2012 20:29
posledná zmena 8.10.2012 11:20
1
05.10.2012, 20:29
Dvaja ruskí astronómovia sa postarali o objav, ktorý sa k nám blíži pomerne veľkou rýchlosťou no i tak by sme ho mohli na vlastné oči vidieť až koncom roka 2013. K našej slnečnej sústave sa totiž blíži veľká kométa. Kométa momentálne nesie označenie C/2012 S1. Zo všetkých žijúcich ľudí na tejto planéte by tak mohli všetci zažiť práve túto kométu ako najjasnejšiu vôbec. Vidieť by ju malo byť možné aj za denného svetla, čo by znamenalo tretie vesmírne teleso na oblohe pozorovateľné voľným okom po Slnku a Mesiaci.

Predpoklady a čísla
Kométa je vzdialená niekoľko miliárd kilometrov od Zeme. Zem by mala minúť, v čo dúfame, a k slnku sa má dostať najbližšie približne 28. novembra. Niekoľko mesiacov pred tým sa bude možné na internete informovať o polohe kométy, takže si ju budú môcť pozrieť aj záujemcovia bežným ďalekohľadom. Následne aj po 28. novembri bude ešte stále viditeľná niekoľko mesiacov. Všetko je však odhad a predpoklad dráhy kométy. Narušiť túto dráhu by mohla výraznejšia gravitácia nejakej planéty po ceste, prítomnosť čiernej diery alebo gravitačné vesmírne anomálie. V tom prípade by mohla predstavovať určité riziko. S touto myšlienkou sa však odborná verejnosť nezaoberá.
odkaz
none
19

1. 05.10.2012, 20:29

Dvaja ruskí astronómovia sa postarali o objav, ktorý sa k nám blíži pomerne veľkou rýchlosťou no i tak by sme ho mohli na vlastné oči vidieť až koncom roka 2013. K našej slnečnej sústave sa totiž blíži veľká kométa. Kométa momentálne nesie označenie C/2012 S1. Zo všetkých žijúcich ľudí na tejto planéte by tak mohli všetci zažiť práve túto kométu ako najjasnejšiu vôbec. Vidieť by ju malo byť možné aj za denného svetla, čo by znamenalo tretie vesmírne teleso na oblohe pozorovateľné voľným okom po ...

06.10.2012, 13:15
takže konečne to astrofyzici dali aj na verejnosť. už hodne dávno sledujú túto vecičku.či je to tá bájna Nibiru, ktorá tu bola naposledy cca pred 3000-3600 rokmi, ktovie. kedže sa staré záznamy stratili a to čo zostalo sa nikdy nebralo vážne, nevieme ktorý príchod to je . ono totiž pri dvoch stretnutiach so Zemou sa nestane nic moc, iba sa trošku porúcha počasie, zmení sa pohyb zeme ale nie o toľko aby sme si to všimli. pri treťom návrate je najbližšie pri zemi a tak nastávajú zemetrasenia a záplavy oveľa väčšieho druhu ako sme zvyknutí.
ale koniec sveta? zem už prežila toho hodne a aj bytosti na nej. takže nie nemyslím si, že tu bude koniec sveta. ale niečo sa zmení... podnebie určite, ale aj myslenie . uvidíme čo to bude
none
25

19. 06.10.2012, 13:15

takže konečne to astrofyzici dali aj na verejnosť. už hodne dávno sledujú túto vecičku.či je to tá bájna Nibiru, ktorá tu bola naposledy cca pred 3000-3600 rokmi, ktovie. kedže sa staré záznamy stratili a to čo zostalo sa nikdy nebralo vážne, nevieme ktorý príchod to je . ono totiž pri dvoch stretnutiach so Zemou sa nestane nic moc, iba sa trošku porúcha počasie, zmení sa pohyb zeme ale nie o toľko aby sme si to všimli. pri treťom návrate je najbližšie pri zemi a tak nastávajú zemetrasenia a záp...

06.10.2012, 17:20
Neviem, čo je to Nibiru, ale ak myslíš tú planétu v 0:33 odkaz , tak už tu dávno je.
none
26

25. 06.10.2012, 17:20

Neviem, čo je to Nibiru, ale ak myslíš tú planétu v 0:33 http://www.youtube.com/watch?v=t5Sd5c4o9UM , tak už tu dávno je.

06.10.2012, 17:58
nie ja som myslela na planétu návratu odkaz

písali o nej na sumerkých tabuľkách , babyloňania ju spomínali pod názvom Marduk .
none
2
05.10.2012, 20:30
a prve co ma napadlo ( no jasne, ze nic normalne )....ze pride na svet Jezisko cislo dva 🙂
none
3
05.10.2012, 20:31
...alebo už nebude mať kam prísť, winry ; )
none
4

3. rose.madder 05.10.2012, 20:31

...alebo už nebude mať kam prísť, winry ; )

05.10.2012, 20:32
🙂 nebodaj veris, ze v decembri nastane koniec vsetkych koncov, rose? 🙂
none
5

4. 05.10.2012, 20:32

🙂 nebodaj veris, ze v decembri nastane koniec vsetkych koncov, rose? 🙂

05.10.2012, 20:36
...nie, neverím.....joj, nedokážem sa viac ako jeden príspevok hrať na pesimistu a skeptika, hrozné niečo so mnou : ))
none
6
05.10.2012, 20:37
Ahoj Winry. Tešíš sa na to ako ju budeš môcť pozorovať?
none
8

6. harrybka 05.10.2012, 20:37

Ahoj Winry. Tešíš sa na to ako ju budeš môcť pozorovať?

05.10.2012, 20:41
ano, budem ju prenasledovat a hladat Jeziska 🙂))
none
9

8. 05.10.2012, 20:41

ano, budem ju prenasledovat a hladat Jeziska 🙂))

05.10.2012, 20:44
Tak ti držím palce. Potom daj vediť a pošli aj mms.
none
11

9. harrybka 05.10.2012, 20:44

Tak ti držím palce. Potom daj vediť a pošli aj mms.

05.10.2012, 20:48
pssssst, nemooozeeem 🙂
none
12

11. 05.10.2012, 20:48

pssssst, nemooozeeem 🙂

05.10.2012, 20:49
Prečo?
none
13

12. harrybka 05.10.2012, 20:49

Prečo?

05.10.2012, 20:50
pre istotu 🙂
none
20

8. 05.10.2012, 20:41

ano, budem ju prenasledovat a hladat Jeziska 🙂))

06.10.2012, 13:20
vieš bude to zaujímavé s čím sa stretneš v každom prípade ťa smiech prejde ... nie nemyslím, že preto lebo stretneš niečo zlé, ani to že niečo dobré. iba to , že to bude niečo veľmi veľmi iné. nesmej sa z Jesua, on urobil čo mohol vtedy a tam, že neuspel, že vniklo len ďaľšie náboženstvo ... čo už ,my ľudia nie sme ľahké prípady. určite každý dostane druhú príležitosť, ale určite už nie v takje forme a na takej úrovni sa objaví ako pri poslednom raze.
Takže winry, môže byť aj tu medzi nami na nete, či niekde v tvojej blízkosti
none
23

20. 06.10.2012, 13:20

vieš bude to zaujímavé s čím sa stretneš v každom prípade ťa smiech prejde ... nie nemyslím, že preto lebo stretneš niečo zlé, ani to že niečo dobré. iba to , že to bude niečo veľmi veľmi iné. nesmej sa z Jesua, on urobil čo mohol vtedy a tam, že neuspel, že vniklo len ďaľšie náboženstvo ... čo už ,my ľudia nie sme ľahké prípady. určite každý dostane druhú príležitosť, ale určite už nie v takje forme a na takej úrovni sa objaví ako pri poslednom raze.
Takže winry, môže byť aj tu medzi n...

06.10.2012, 13:47
Ale ja sa nevysmievam, viem, ze kristova energia JE., no preco by sa opat nemohol zrodit clovek, kt. je nou naplneny na 100%?
PRE SPASU CNOSTNYCH A SKAZU NICOMNYCH TU VZDY SAM SEBA ZRODIM NA SVET V KAZDOM VEKU, ABY SOM OPAT OBNOVIL SVOJ PORIADOK.
Verim tomu..
none
33

23. 06.10.2012, 13:47

Ale ja sa nevysmievam, viem, ze kristova energia JE., no preco by sa opat nemohol zrodit clovek, kt. je nou naplneny na 100%?
PRE SPASU CNOSTNYCH A SKAZU NICOMNYCH TU VZDY SAM SEBA ZRODIM NA SVET V KAZDOM VEKU, ABY SOM OPAT OBNOVIL SVOJ PORIADOK.
Verim tomu..

06.10.2012, 18:15
dobre no , verím ti. ja som netvrdila, že sa nemôže narodiť niekto kto má takú energiu ako onoho času jesua len to, že Jesua, aj keď sa narodí už tú enegiu nebude mať, alebo bude mať len časť z nej ...
none
34

33. 06.10.2012, 18:15

dobre no , verím ti. ja som netvrdila, že sa nemôže narodiť niekto kto má takú energiu ako onoho času jesua len to, že Jesua, aj keď sa narodí už tú enegiu nebude mať, alebo bude mať len časť z nej ...

06.10.2012, 18:19
ved kresťania čakajú na druhý príchod mešiáša, či?
none
38

34. 06.10.2012, 18:19

ved kresťania čakajú na druhý príchod mešiáša, či?

06.10.2012, 18:23
aj židia to je pravda. lenže mnohí si myslia že je to tá istá entita. ale nie je , je to iná entita s podobnou silou a energiou. ale vieš aj podľa teologov už tu môže byť, a ktovie, či teraz to spoznanie mesiaša nebude osobné, nie verejné ako v dobe Jesuu ...
none
39

38. 06.10.2012, 18:23

aj židia to je pravda. lenže mnohí si myslia že je to tá istá entita. ale nie je , je to iná entita s podobnou silou a energiou. ale vieš aj podľa teologov už tu môže byť, a ktovie, či teraz to spoznanie mesiaša nebude osobné, nie verejné ako v dobe Jesuu ...

06.10.2012, 18:28
nie, židia na prvý 🙂
none
40

38. 06.10.2012, 18:23

aj židia to je pravda. lenže mnohí si myslia že je to tá istá entita. ale nie je , je to iná entita s podobnou silou a energiou. ale vieš aj podľa teologov už tu môže byť, a ktovie, či teraz to spoznanie mesiaša nebude osobné, nie verejné ako v dobe Jesuu ...

06.10.2012, 18:37
môže tu byť, alebo možno poslal iba zvestovateľa, posla, kde ho môžeme očakávať.. trochu sa na to už zabúda..
odkaz
none
43

40. 06.10.2012, 18:37

môže tu byť, alebo možno poslal iba zvestovateľa, posla, kde ho môžeme očakávať.. trochu sa na to už zabúda..
http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/nove-video-takto-vyzeral-meteorit-ktory-dopadol-na-slovensko.html

07.10.2012, 11:01
nie celkom , nie zvestovateľ. je určitá legenda o osiris a isis. v čase keď sa Jesua narodil vraj boli v blízkosti Zeme,tiež keď sa narodil František z asisi , a udajne aj okolo roku 2000 sa tu ponevierali. nie som hvezdár a tak to neviem posúdiť.
aj podľa evangelia podľa Jána príde nečakane,".. nevieme ani dňa ani hodinu "
none
47

43. 07.10.2012, 11:01

nie celkom , nie zvestovateľ. je určitá legenda o osiris a isis. v čase keď sa Jesua narodil vraj boli v blízkosti Zeme,tiež keď sa narodil František z asisi , a udajne aj okolo roku 2000 sa tu ponevierali. nie som hvezdár a tak to neviem posúdiť.
aj podľa evangelia podľa Jána príde nečakane,".. nevieme ani dňa ani hodinu "

07.10.2012, 11:18
aha.. to ma zaujíma, môžeš mi prosím napísať nejaký link?
none
48

47. 07.10.2012, 11:18

aha.. to ma zaujíma, môžeš mi prosím napísať nejaký link?

07.10.2012, 11:35
žiaľ nie, ja som skôr knižný typ. a keďže robím numerologiu, tak hltám všetky knižky o nich. skúsenosti moje sú jedna vec, ale veľa pomôžu aj skúsenosti iných.našla som toto v rôznych knižkách, ale v knihe od Lindy Goodmanovej to bolo obšírnejšie.
v skratke : Osiris a Isis boli jedna duša v dvoch telá. Seth roztrhol telo Osirisa na 14 častí a ukryl na rôznych miestach. ale isis ich našla a spojila.počas trvania tejto ľudskej éry sa na zem inkarnuje jeden diel Osirisa a dva diely Isis /sme v patriarcháte myslím, že preto je to takto ... hoci ,ktovie / ak sa narodia všetky diely v jednom človeku ako Isis a ako Osirisa, tak ľudstvo postúpi ´dalej.
keď sa narodil Jesua , v ňom sa inkarnoval jedne diel Osirisa a v jeho matke a v Márii z Magdaly tiež po jednom diely z Isis. to isté sa stalo v čase keď sa narodil františek z Asisi. v obidvoch prípadoch v blízkosti Zeme boli planétky Isis a Osiris. ono je to zaujímave, predchádzajúce príchody akosi zostali v tieni, alebo my sme ich považovali za rozprávky. totiž podľa egyptskej chronologie, osiris a isis žili niekedy pred 36000 rokmi , neexistuje, aby odvtedy sa nebolo nikto inkarnoval.
tieto planétky sa objavili okolo roku 2000 .
v každom prípade ak si všimneš, jesua hovoril zástupom,ale nepočúvali ho pozorne, chceli aby niekto ich spasil, ale oni nemuseli nič robiť až na výnimky . františek skôr liečil ako kázal ,nechcel strhnúť celé zástupy. a tento tretí /Sila troch , čo drží tento svet pohromade / ten asi nás naučí ako nájsť lásku, pokoj aj v sebe samom ....
none
49

48. 07.10.2012, 11:35

žiaľ nie, ja som skôr knižný typ. a keďže robím numerologiu, tak hltám všetky knižky o nich. skúsenosti moje sú jedna vec, ale veľa pomôžu aj skúsenosti iných.našla som toto v rôznych knižkách, ale v knihe od Lindy Goodmanovej to bolo obšírnejšie.
v skratke : Osiris a Isis boli jedna duša v dvoch telá. Seth roztrhol telo Osirisa na 14 častí a ukryl na rôznych miestach. ale isis ich našla a spojila.počas trvania tejto ľudskej éry sa na zem inkarnuje jeden diel Osirisa a dva diely Isis /s...

07.10.2012, 11:46
no, ak tá planétka príde koncom roka 2013, to znamená, že len teraz príde čas na splodenie fyzického tela bytosti, ktorá sa do toho reinkarnuje, a bude našim dalším učiteľom.. takže sa hľadajú vhodný rodičia? 🙂 tu je dosť výnimočných, mladých ľudí.. ja by som povedala, že by sa to malo začať tu.. 🙂 krásne, na vianoce.. aa nevtipkujem, ale práve robím poradkyňu synovi cez fb, má problémy, moment.
none
50

49. 07.10.2012, 11:46

no, ak tá planétka príde koncom roka 2013, to znamená, že len teraz príde čas na splodenie fyzického tela bytosti, ktorá sa do toho reinkarnuje, a bude našim dalším učiteľom.. takže sa hľadajú vhodný rodičia? 🙂 tu je dosť výnimočných, mladých ľudí.. ja by som povedala, že by sa to malo začať tu.. 🙂 krásne, na vianoce.. aa nevtipkujem, ale práve robím poradkyňu synovi cez fb, má problémy, moment.

07.10.2012, 11:46
vhodní
none
51

49. 07.10.2012, 11:46

no, ak tá planétka príde koncom roka 2013, to znamená, že len teraz príde čas na splodenie fyzického tela bytosti, ktorá sa do toho reinkarnuje, a bude našim dalším učiteľom.. takže sa hľadajú vhodný rodičia? 🙂 tu je dosť výnimočných, mladých ľudí.. ja by som povedala, že by sa to malo začať tu.. 🙂 krásne, na vianoce.. aa nevtipkujem, ale práve robím poradkyňu synovi cez fb, má problémy, moment.

07.10.2012, 11:56
práve, každý si myslí, že ten mesiaš sa narodí v rusku. ono totiž v knihe akáši sa objavuje práve slovanský princíp. ale ja si myslím tiež , že to bude tu. slovensko je v strede europy, a tiež leží na mieste kde mohla ležať bájna Zem Dilmun. veď len tie rozprávky o obroch, vílach rusalkách.a žili tu draci, ich sila tu je aj naďalej... takže áno ono asi bude tu na našom území. dúfajme, že sa mnohí prebudia a pochopia, prečo ľudia narodení na tomto kúsku zeme musia držať spolu, prečo by mali zabudnúť na náboženské, rasové a národnosté rozdiely... sme z jednej krvi
ale user, to čo prichádza je síce tiež bájne, ale volá sa to Nibiru, podľa legiend obieha okolo Zeme každých 3600 rokov a každý tretí obeh je trošku katastrofický na zem, lebo prejde veľmi blízko . pri jednom takom blízkom obehu prišli na zem aj naši stvoritelia , podľa legiend a zaujímavé aj podľa biblie, hoci tá túto informáciu oklieštila, musíš čítať pozorne knihu genesis aby si prišla , že tam niečo chýba ....
planétky mali byť v blízkosti okolo roku 2000 .....
none
55

51. 07.10.2012, 11:56

práve, každý si myslí, že ten mesiaš sa narodí v rusku. ono totiž v knihe akáši sa objavuje práve slovanský princíp. ale ja si myslím tiež , že to bude tu. slovensko je v strede europy, a tiež leží na mieste kde mohla ležať bájna Zem Dilmun. veď len tie rozprávky o obroch, vílach rusalkách.a žili tu draci, ich sila tu je aj naďalej... takže áno ono asi bude tu na našom území. dúfajme, že sa mnohí prebudia a pochopia, prečo ľudia narodení na tomto kúsku zeme musia držať spolu, prečo by mali zabu...

07.10.2012, 12:09
ja som naopak počula, že páter pio mal také proroctvo ohľadom madarov, že je vyvoleným národom, lebo z neho vyjde veľmi výnimočný človek (další mešiáš), a tiež to predpovedal na tieto časy.. teda mal by byť madarskej národdnosti 🙂 o tomto vieš niečo? ano, viem o nibiru.. dosť.. zaujímavé, čo píšeš.
none
56

55. 07.10.2012, 12:09

ja som naopak počula, že páter pio mal také proroctvo ohľadom madarov, že je vyvoleným národom, lebo z neho vyjde veľmi výnimočný človek (další mešiáš), a tiež to predpovedal na tieto časy.. teda mal by byť madarskej národdnosti 🙂 o tomto vieš niečo? ano, viem o nibiru.. dosť.. zaujímavé, čo píšeš.

07.10.2012, 12:27
nie neviem o tom, teda určite o tom nevedia ani ma´dari, to by sa už objavilo na niektorej maďarskej stránke výnimočnosti. ale ono to , že akáša spomína slovanov a pio maďarov tiež nemusí nič znamenať ... pozri na tomto kúsku zemi sa miešame medzi sebou už cca 2000 rokov , to kto je akej národnosti, závisí od toho dotyčného / poznám rodiny, kde prarodičia sa hlásili k jednej národnosti, deti a neskôr vnúčatá k úplne inej... viď Petofi alebo hviezdoslav ../ sme z jednej krvi. takže čo je za proroctvami je to , že to bude na tomto kúsku Panonie /od tatier až dole za maďarskú pustu to je to územie/ ... a ke´d si pozrieš minulosť, tak sa horná a dolná panonia dosť často miešala,dosť veľa vydržala akoby sa nechcela ukazovať ,akoby niečo skrývala ....
none
57

56. 07.10.2012, 12:27

nie neviem o tom, teda určite o tom nevedia ani ma´dari, to by sa už objavilo na niektorej maďarskej stránke výnimočnosti. ale ono to , že akáša spomína slovanov a pio maďarov tiež nemusí nič znamenať ... pozri na tomto kúsku zemi sa miešame medzi sebou už cca 2000 rokov , to kto je akej národnosti, závisí od toho dotyčného / poznám rodiny, kde prarodičia sa hlásili k jednej národnosti, deti a neskôr vnúčatá k úplne inej... viď Petofi alebo hviezdoslav ../ sme z jednej krvi. takže čo je za pr...

07.10.2012, 13:21
ved to info mám z internetu.. ten páter bol talian, a bol výnimočný tým, že mal stigmy, a vraj dokázal byť aj na dvoch miestach v jednom čase.. niečo si pohľadám, ale dnes už asi nebudem mať čas..
napríklad ja osobne nemám rada madarov, tých z madarska.. ale len tých, čo zostali za hranicami madarska, tam je ozajstná sila.
none
58

57. 07.10.2012, 13:21

ved to info mám z internetu.. ten páter bol talian, a bol výnimočný tým, že mal stigmy, a vraj dokázal byť aj na dvoch miestach v jednom čase.. niečo si pohľadám, ale dnes už asi nebudem mať čas..
napríklad ja osobne nemám rada madarov, tých z madarska.. ale len tých, čo zostali za hranicami madarska, tam je ozajstná sila.

07.10.2012, 13:34
a našla som 🙂
Pio atya: "Magyarország olyan kalitka, melyből egyszer gyönyörű madár fog kiszállni"
"Sok szenvedés vár még rájuk, de egész Európában páratlan dicsőségben lesz részük. Irigylem a magyarokat, mert általuk nagy boldogság árad majd az emberiségre. Kevés nemzetnek van olyan nagyhatalmú őrangyala, mint a magyaroknak és bizony helyes lenne erősebben kérniük hathatós oltalmát országukra!"
odkaz
none
59

58. 07.10.2012, 13:34

a našla som 🙂
Pio atya: "Magyarország olyan kalitka, melyből egyszer gyönyörű madár fog kiszállni"
"Sok szenvedés vár még rájuk, de egész Európában páratlan dicsőségben lesz részük. Irigylem a magyarokat, mert általuk nagy boldogság árad majd az emberiségre. Kevés nemzetnek van olyan nagyhatalmú őrangyala, mint a magyaroknak és bizony helyes lenne erősebben kérniük hathatós oltalmát országukra!"
http://szentkoronaradio.com/hit-vallas/2009_08_30_pio-atya-magyarorszag-olyan-kalitka-m...

07.10.2012, 13:57
poznám pátra Pia, bol to naozaj výnimočný človek/jeho obrázok spolu s obrázkom matky terezy som dlho nosila so sebou,pomáhali mi prežiť ťažké dni / ,tie stigmy boli len vedľajšie. ale dokázal sa modliť za iných tak silne, že im naozaj pomohol. ale to čo je napísané je z cirkevnej stránky a nehovorí o mesiašovi. hovorí o výnimočnom človeku, ktorý pomôže maďarskému národu, a tým aj ostatným národom.vieš niečo ako sv. Margita .....
keby hovoril o mesiašovi tak by si sa s tým stretla najmä na stránkach, ktoré sa zaoberajú ufom, proroctvami, legendami....
none
60

59. 07.10.2012, 13:57

poznám pátra Pia, bol to naozaj výnimočný človek/jeho obrázok spolu s obrázkom matky terezy som dlho nosila so sebou,pomáhali mi prežiť ťažké dni / ,tie stigmy boli len vedľajšie. ale dokázal sa modliť za iných tak silne, že im naozaj pomohol. ale to čo je napísané je z cirkevnej stránky a nehovorí o mesiašovi. hovorí o výnimočnom človeku, ktorý pomôže maďarskému národu, a tým aj ostatným národom.vieš niečo ako sv. Margita .....
keby hovoril o mesiašovi tak by si sa s tým stretla najmä n...

07.10.2012, 21:44
sv. margita.. mám o nej knihu.. v madarčine, dostala som ju ešte ako dieťa..
no vyslovene tam nie je napísaný mešiáš.. ale v preklade je asi tak: závidím madarom, lebo prostredníctvom nich prichádza veľká sláva a šťastie na ľudstvo.
none
42

33. 06.10.2012, 18:15

dobre no , verím ti. ja som netvrdila, že sa nemôže narodiť niekto kto má takú energiu ako onoho času jesua len to, že Jesua, aj keď sa narodí už tú enegiu nebude mať, alebo bude mať len časť z nej ...

06.10.2012, 20:01
nerozumiem..
none
7
05.10.2012, 20:41
to je dobre..možno sa narodí Mesiáš.
none
10

7. 05.10.2012, 20:41

to je dobre..možno sa narodí Mesiáš.

05.10.2012, 20:44
Len aby sa nenarodíl antikrist.
none
21

10. harrybka 05.10.2012, 20:44

Len aby sa nenarodíl antikrist.

06.10.2012, 13:27
ten sa už narodil dávno, je tu s nami. prečo by sa ľudstvo už tísíc ročia snažilo navzájom vykynožiť, prečo by bolo toľko nenávisti, závisti, nevraživosti. antikrist si tu prekrásne žije už hodne dávno a krásne zosilnel... otázka čo urobí a čo urobíme my, kde sa pridáme ?
none
44

21. 06.10.2012, 13:27

ten sa už narodil dávno, je tu s nami. prečo by sa ľudstvo už tísíc ročia snažilo navzájom vykynožiť, prečo by bolo toľko nenávisti, závisti, nevraživosti. antikrist si tu prekrásne žije už hodne dávno a krásne zosilnel... otázka čo urobí a čo urobíme my, kde sa pridáme ?

07.10.2012, 11:03
Mesiáša vymyslel Izaiáš. To,že ho ľudia očakávali a očakávajú neznamená,že bol,alebo má prísť.Je to len myšlienka jedného človeka. Je to len výsledok túžby po ideálnom a spravodlivom vládcovi,ktorá sa ľuďom nikdy nesplní,lebo ak by bol pre niekoho dobrý,pre iných bude zlý.
none
53

44. 07.10.2012, 11:03

Mesiáša vymyslel Izaiáš. To,že ho ľudia očakávali a očakávajú neznamená,že bol,alebo má prísť.Je to len myšlienka jedného človeka. Je to len výsledok túžby po ideálnom a spravodlivom vládcovi,ktorá sa ľuďom nikdy nesplní,lebo ak by bol pre niekoho dobrý,pre iných bude zlý.

07.10.2012, 12:06
no áno to označenie vymyslel on, ale to že niekto odišiel a tým skončil raj na zemi, zlatý vek , ale po čase sa vráti a prinesie so sebou šťastie, spokojnosť bohatsvo je v ľuďoch odpradávna. vyvoleného čakali už pranárody ....
none
14
05.10.2012, 21:00
veru tak kometa... odkaz
none
15
06.10.2012, 08:26
Nič neuvidíme, keďže 20.12.2012 je koniec sveta, takže sa netešme.
none
16

15. 06.10.2012, 08:26

Nič neuvidíme, keďže 20.12.2012 je koniec sveta, takže sa netešme.

06.10.2012, 08:29
21.12 tohto joku 🙂
none
17

16. 06.10.2012, 08:29

21.12 tohto joku 🙂

06.10.2012, 08:31
ňo aňo, bok po boku.
none
18
06.10.2012, 08:58
v mezoamerických územiach iba v mesiaci december tohto roku počítajú so 60-70 miliónmi turistov..
odkaz 🙂
odkaz
none
22

18. 06.10.2012, 08:58

v mezoamerických územiach iba v mesiaci december tohto roku počítajú so 60-70 miliónmi turistov..
http://mult-kor.hu/20120928_nagy_uzlet_a_maja_apokalipszis 🙂
http://www.facebook.com/MiradorAdventures

06.10.2012, 13:33
toto nebolo od teba pekné ale ja ti ďakujem za stránku, totiž študujem životy, skutky žien , a hanbím sa , ale na novodobé manželky som zabudla
no jo turistov bude habadej... lenže koľí vedia, že práve americký kontinet je najviac ohrozený teraz aj v ďaľšom roku ? najmä okolie yellowstonského parku , ale ak to tam buche, tak to ohrozí stabilitu celého severoamerického kontinentu...hoci zvedavosť je silný cit ,človek zabudne a j na nebezpečenstvo ...
none
24

22. 06.10.2012, 13:33

toto nebolo od teba pekné ale ja ti ďakujem za stránku, totiž študujem životy, skutky žien , a hanbím sa , ale na novodobé manželky som zabudla
no jo turistov bude habadej... lenže koľí vedia, že práve americký kontinet je najviac ohrozený teraz aj v ďaľšom roku ? najmä okolie yellowstonského parku , ale ak to tam buche, tak to ohrozí stabilitu celého severoamerického kontinentu...hoci zvedavosť je silný cit ,človek zabudne a j na nebezpečenstvo ...

06.10.2012, 14:00
nerozumiem ti, čo nebolo odo mna pekné? a aké novodobé manželky?
že koľký vedia? cestovné kancelárie iste, oni nás už budú informovať.
none
27

24. 06.10.2012, 14:00

nerozumiem ti, čo nebolo odo mna pekné? a aké novodobé manželky?
že koľký vedia? cestovné kancelárie iste, oni nás už budú informovať.

06.10.2012, 18:01
hm, takže ty si dal /a?// fakt neviem tvoje pohlavie // stránku a ani nevieš čo sa prvé objaví? prvé sa objaví video o manželkách maďarských politikoch Károlyom začínajúc:d a len keď to zavrieš sa objaví kúsok textu o turistoch
novodobé manželkysú práve tie dámy , ja osm sa doteraz viac zaoberala Nefertiti, či Máriou Teréziou, ale vrátim sa do prítomnosti .ale to je iná téma.
none
28

27. 06.10.2012, 18:01

hm, takže ty si dal /a?// fakt neviem tvoje pohlavie // stránku a ani nevieš čo sa prvé objaví? prvé sa objaví video o manželkách maďarských politikoch Károlyom začínajúc:d a len keď to zavrieš sa objaví kúsok textu o turistoch
novodobé manželkysú práve tie dámy , ja osm sa doteraz viac zaoberala Nefertiti, či Máriou Teréziou, ale vrátim sa do prítomnosti .ale to je iná téma.

06.10.2012, 18:06
tak sorry, mne sa objaví článok o maja apokalipse, v madarčine 🙂 aj ked na to kliknem tu. žiadne video. potom preto nerozumiem aj tým novodobým manželkám. ešte raz prepáč, ale mne sa žiadne video nevyskočí.
none
30

28. 06.10.2012, 18:06

tak sorry, mne sa objaví článok o maja apokalipse, v madarčine 🙂 aj ked na to kliknem tu. žiadne video. potom preto nerozumiem aj tým novodobým manželkám. ešte raz prepáč, ale mne sa žiadne video nevyskočí.

06.10.2012, 18:08
mne áno . predpokladám, že ty tam surfuješ častejšie ú niekedy dávnejšie som aj ja tam chodila často /,možno preto sa ti to video neobjavuje ...
none
32

30. 06.10.2012, 18:08

mne áno . predpokladám, že ty tam surfuješ častejšie ú niekedy dávnejšie som aj ja tam chodila často /,možno preto sa ti to video neobjavuje ...

06.10.2012, 18:10
nikdy som na tej stránke nebola.
none
29

24. 06.10.2012, 14:00

nerozumiem ti, čo nebolo odo mna pekné? a aké novodobé manželky?
že koľký vedia? cestovné kancelárie iste, oni nás už budú informovať.

06.10.2012, 18:06
ups dodatok, to "koľkí vedia" sa týka toho, koľkí vedia, že pod yelowtovským parkom je obroská dutina plná magmy,stačí menšie zatrasenie a sopka, ktorá tam spí , vybuche. a prechod planéty alebo novy , hoci čoho blízko zeme ,zemou zatrasie, kôra popuká a magma sa dostane na povrch. tým dôjde k posunom pôdy , ktorá sa rozšíri na celý kontinet. ktovie či nie práve taký výbuch onoho času odtrhol severný kontinent od južného... tak na toto som myslela. ak si myslíš, že to spomenú cestovky, tak to ťažko . max ak by to bola adrenalínová cesta...
none
31

29. 06.10.2012, 18:06

ups dodatok, to "koľkí vedia" sa týka toho, koľkí vedia, že pod yelowtovským parkom je obroská dutina plná magmy,stačí menšie zatrasenie a sopka, ktorá tam spí , vybuche. a prechod planéty alebo novy , hoci čoho blízko zeme ,zemou zatrasie, kôra popuká a magma sa dostane na povrch. tým dôjde k posunom pôdy , ktorá sa rozšíri na celý kontinet. ktovie či nie práve taký výbuch onoho času odtrhol severný kontinent od južného... tak na toto som myslela. ak si myslíš, že to spomenú cestovky, tak to ť...

06.10.2012, 18:09
jasné, supervulkán, písala som ale o turistike za maja apokalipsou. 🙂 nem vadí.
none
35

31. 06.10.2012, 18:09

jasné, supervulkán, písala som ale o turistike za maja apokalipsou. 🙂 nem vadí.

06.10.2012, 18:19
o turistike v mezoamerických územiach a práve tie sú veľmi labilné a môžu byť tým vulkánom ohrozené. žiaden super vulkán, normálny vulkán na toto územie, ale je pravda, že môže byť ničivejšie ako Kratatoa .najmä preto, že americký kontinet je vulkánmi dosť posiaty ...
none
36

35. 06.10.2012, 18:19

o turistike v mezoamerických územiach a práve tie sú veľmi labilné a môžu byť tým vulkánom ohrozené. žiaden super vulkán, normálny vulkán na toto územie, ale je pravda, že môže byť ničivejšie ako Kratatoa .najmä preto, že americký kontinet je vulkánmi dosť posiaty ...

06.10.2012, 18:21
v yellowstone parku je jeden z najnebezpečnejších supervulkánov sveta, nie je to obyčajný vulkán.
none
37

36. 06.10.2012, 18:21

v yellowstone parku je jeden z najnebezpečnejších supervulkánov sveta, nie je to obyčajný vulkán.

06.10.2012, 18:22
musím ísť von, medzi ľudí, inak sa zbláznim od samoty.. 🙂 je taká krásna sobota..
none
41
06.10.2012, 19:37
kokso,cokolvek sa blizi k zemi ,ma podla ludi negativny ucinok
fakt slovaci vedia premyslat iba negativne a ja ze od koho to mam
none
45

41. 06.10.2012, 19:37

kokso,cokolvek sa blizi k zemi ,ma podla ludi negativny ucinok
fakt slovaci vedia premyslat iba negativne a ja ze od koho to mam

07.10.2012, 11:06
nechcem zničiť tvoj patriotizmus, ale nielen slováci. ľudstvo zbožňuje katastrofy. a je naivné, myslí si, že joho sa tá katastrofa, netýka, on bude medzi tými čo šťastne prežijú... a keď tá katastrofa nebude po jeho chuti, tak povie, že proroctvo bolo falošné, proroctvo je hlúposť ... ale tá viera v prežitie je asi z Vedomia Sveta, len sa to týka duší a nie tela.......
v každom prípade pevne verím, že je viac ľudí, ktorí sice vedia že sa niečo zmení, ale neboja sa úplnej katastrofy... hm, také teplejšie podnebie by sa mi zišlo,mne je furt zima
none
46

45. 07.10.2012, 11:06

nechcem zničiť tvoj patriotizmus, ale nielen slováci. ľudstvo zbožňuje katastrofy. a je naivné, myslí si, že joho sa tá katastrofa, netýka, on bude medzi tými čo šťastne prežijú... a keď tá katastrofa nebude po jeho chuti, tak povie, že proroctvo bolo falošné, proroctvo je hlúposť ... ale tá viera v prežitie je asi z Vedomia Sveta, len sa to týka duší a nie tela.......
v každom prípade pevne verím, že je viac ľudí, ktorí sice vedia že sa niečo zmení, ale neboja sa úplnej katastrofy... hm, ...

07.10.2012, 11:09
Ľudstvo nezbožňuje katastrofy. To len zopár ľudí sa v tom vyžíva. Ostatní majú k tomu vlažný vzťah. Keby to bola pravda, videla by si paniku, ale ľudia pokojne nakupujú, pozerajú televízie, zabávajú sa, aj diskutujú na fóre, a majú na háku reči o katastrofách.
none
52

46. 07.10.2012, 11:09

Ľudstvo nezbožňuje katastrofy. To len zopár ľudí sa v tom vyžíva. Ostatní majú k tomu vlažný vzťah. Keby to bola pravda, videla by si paniku, ale ľudia pokojne nakupujú, pozerajú televízie, zabávajú sa, aj diskutujú na fóre, a majú na háku reči o katastrofách.

07.10.2012, 12:03
stačí počúvať ľudí, sledovať o čom hovoria. ale ľudstvo zbožňuje katastrofy. ak by nie, nemali by katastrofické filmy takú sledovanosť . čítaj pozorne o čom píšu na stránkach o roku 2012, ale sleduj najmä diskusiu. rozprávaj sa s ľuďmi okolo seba . budeš prekvapení. málo ľudí reaguje pozitívne ak im povieš, že to nebude katastrofa, len zmena myslenia, zmena pohľadu na vec .....dobre zememtrasenia a záplavy budú, ale tie boli aj doteraz ....
a vieš o tom, že v rok 1998 bol prvým kanditátom na kastrofu,našťastie sme sa zachránili , ako sa ukázalo tento svet ešte nestratil lásku , nádej a súcit... reakcia? tí ktorí vedeli o proroctve vyhlásili, že to bola faloš, nestalo sa teda ich oklamali....
2012 v kalendári sa neobjavuje ako koniec sveta, ale koniec éry.... mayovia mali vo zvyku deliť čas na éry . napr kalendár menili každých 52 rokov ako aj miesto pôsobenia.Rok 2012 bol u ich zaznamenaný ako koniec jednej epochy, a za ňou začína druhá.... žiaľ ľudstvo má jednu zlú vlastnoť, čo nechápe zničí a tak sa zničili aj kodexy mayov, ani nie sme si istí, či im rozumieme dostatočne... oni mysleli v obrazoch my v slovách ...
none
54
07.10.2012, 12:06
jej, konecne nieco z astronomie, co ma bude zaujimiat.
none
61
08.10.2012, 11:20
vôbec nemusi isť o kometu, môže to byť kľudne aj mimozemska lod
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 239 251 B vygenerované za : 0.136 s unikátne zobrazenia tém : 36 458 unikátne zobrazenia blogov : 544 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

V kontexte blogu Nadji som si dovolil k problematike zaujať obšírnejší názor. Naozaj musíme poznať takmer všetko, aby sme si z toho mohli vyberať pravdu? Naozaj musím poznať pokiaľ možno všetku pravdu protistrany, aby som mohol povedať, ale aj nepov...

citát dňa :

Nehovor hop, ani keď preskočíš. Najprv sa pozri, do čoho si skočil.