hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Tento rok to bude 5 rokov, čo obrovská "ruská bublina" oslepila vojská NATO v Sýrii!!!!!!

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 3.1.2020 18:53 ardun
posledná zmena 3.1.2020 18:53
1
03.01.2020, 18:53
Oslepené izraelské stíhačky potom v panike ničili neprekonateľnú ruskú protivzdušnú obranu a oslepení a vydesení Američania zlikvidovali kolónu ruských žoldnierov....

Náš milovaný ultradezinformačný ****omet rozpútal v roku 2015 peklo v slovenskom mediálnom priestore a realite to opäť pekne naložil!!!!!

odkaz

Ako uvádza článok Daily OSNet, leteckým silám NATO to znemožňuje lietať, pretože vo vnútri bubliny sú takpovediac oslepené. Jeho autor pátra, o akú tajnú technológiu ide. Predpokladá, že sa podobá systému „Ryčag“, čo je pákový efekt koncernu rádiologickej technológie Kret, s ktorého taktickou verziou novinárov v Rusku oboznámili už v apríli 2015. Armádny variant disponuje funkciami oveľa väčšieho rozsahu a odhaduje sa, že v súčasnosti neexistuje nič, čo by ho dokázalo prekonať. Jeho funkciou je oslepovanie systémov detekcie, ako sú radary či sonary, a ochrana lietadiel, vrtuľníkov, bezpilotných prístrojov, pozemných a námorných síl v okruhu niekoľkých stoviek kilometrov. Môže sa inštalovať na akékoľvek druhy ozbrojených síl – letecké (vrátane lietadiel a vrtuľníkov Mi-8MR), pozemné, ako i lodné.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 83 355 B vygenerované za : 0.074 s unikátne zobrazenia tém : 47 558 unikátne zobrazenia blogov : 793 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Ahojte som tu noví a volám sa vlado mam 33 rokov a stala sa mi nečakaná udalosť s ktorou si neviem poradiť a potreboval by som od ľudí súrne potrebujem pomôcť☹️ chcel by som sa opýtať či sa tu nenájde dobrý človek ktorý by mi vedel pomôcť do výplaty...

citát dňa :

Žena krásna a verná je tak ojedinelý prípad ako
dokonalý preklad poézie. Preklad obvykle nie je pekný, keď je verný, a nie je verný, keď je pekný.