hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Skúsenosti s mixérom Eta 1-012

príspevkov
1
zobrazení
84
tému vytvoril(a) 7.7.2025 19:50 Moničurka
posledná zmena 7.7.2025 19:50
1
07.07.2025, 19:50
Ahojte,máte niekto skúsenosti s mixérom ETA 1-012
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 93 600 B vygenerované za : 0.055 s unikátne zobrazenia tém : 2 112 200 unikátne zobrazenia blogov : 21 609 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

So, you’re looking for a fun, addictive, and endlessly replayable browser game? Look no further than Slither io. This simple yet challenging game has captured the hearts (and playing time) of millions worldwide, and for good reason. It's easy to pick...

citát dňa :

Veľa čítaj, píš, premýšľaj, aby si sa vedel vyjadriť až budeš chcieť.