hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

SHUTDOWN DAY - 3.5.2008

príspevkov
7
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 1.5.2008 13:31
posledná zmena 2.5.2008 22:37
1
01.05.2008, 13:31
Čau, možno že ste už o tom počuli. Ste schopní žit jeden deň bez PC?

odkaz

Naštívte túto stránku a pridajte sa aj vy! Ukážme, že aj my vieme rozmýšľať ekologicky!
none
2

1. 01.05.2008, 13:31

Čau, možno že ste už o tom počuli. Ste schopní žit jeden deň bez PC?

http://shutdownday.org/

Naštívte túto stránku a pridajte sa aj vy! Ukážme, že aj my vieme rozmýšľať ekologicky!

01.05.2008, 15:16
tak uz som navstivila...a je to zaujimave..oki 3.5 den bez PC🙂 snad to prezijem 🙂)...v dnesnej dobe je to fakt ..ze travime pri pc..dost casu..ale ja sa priznam ze mna to aj trochu..a asi aj trochu viac ako len trochu otravuje..ja ako studentka...ho potrebujem na seminarky..stahujem vsemozne veci z netu...a priznavam ze ked nerobim veci na vysku...alebo nechatujem na fore 🙂) tak ma to sem absolutne netaha...davam prednost osobnemu kontaktu🙂)
none
4

1. 01.05.2008, 13:31

Čau, možno že ste už o tom počuli. Ste schopní žit jeden deň bez PC?

http://shutdownday.org/

Naštívte túto stránku a pridajte sa aj vy! Ukážme, že aj my vieme rozmýšľať ekologicky!

02.05.2008, 15:00
Pekná myšlienka, zajtra ma nikto pri počítači neuvidí :-)
none
5

4. Krištof 02.05.2008, 15:00

Pekná myšlienka, zajtra ma nikto pri počítači neuvidí :-)

02.05.2008, 16:10
thanks 🙂)) tak som zvedava ci to zajtra aj skutocne dodrzime !!🙂 ja sa o to posnazim !!🙂 dohodnem si program s kamosmi a bude 🙂) jj osobny kontakt je ovela prijemnejsi 🙂
none
7
02.05.2008, 22:37
Je to fakt trochu vystrašujúce, keď si uvedomým, že každý boží deň sedím pred kompom niekoľko hodín...je to asi prekliatie moderného života. Ale budem sa snažit zmenit si svoje zvyky 🙂
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 86 355 B vygenerované za : 0.079 s unikátne zobrazenia tém : 36 362 unikátne zobrazenia blogov : 542 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Možno si myslíš, že programovanie je náročná činnosť a vyžaduje si nejaké špeciálne zručnosti... Ale nie je to celkom tak... Snáď každý z nás denno-denne programuje a ani si to neuvedomuje... Chceš ...

citát dňa :

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.