hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Séria dokumentárneho filmu o bojoch o Bachmut

príspevkov
2
zobrazení
3
tému vytvoril(a) 26.12.2022 21:03 Scarlette
posledná zmena 26.12.2022 21:16
1
26.12.2022, 21:03
Pre vašu pozornosť prvá séria dokumentárneho filmu o bojoch o Bakhmut - najhorúcejší bod frontu očami bojovníkov jednotky Azov. Napätá atmosféra každodenného rytmu vojny v e****ntre bojov o Donbas, ktorá sa už dávno stala pre ukrajinských obrancov rutinou.

Vo vojnovej kronike sú unikátne zábery vojny z frontovej línie, ťažké zákopové boje Azovčanov s útočníkmi, keď je nepriateľ viditeľný voľným okom, záchrana a evakuácia ranených spolubojovníkov. Intenzívne mestské bitky v zničených obytných budovách, nekonečné automatické fronty, dojmy z účastníkov bitiek a samozrejme čierny azovský humor.

Dnes je Bakhmut jednou z hlavných oblastí útoku nepriateľa, ktorý tu sústredil silné skupiny. Už pol roka sa napriek obrovským stratám okupanti neúspešne pokúšajú zabrať mesto za každú cenu. V dôsledku nemilosrdného nepriateľského ostreľovania bol Bakhmut takmer vymazaný z povrchu zeme, ale mesto stojí. Ukrajinské sily pokračujú v obrane.

odkaz
none
2

1. Scarlette 26.12.2022, 21:03

Pre vašu pozornosť prvá séria dokumentárneho filmu o bojoch o Bakhmut - najhorúcejší bod frontu očami bojovníkov jednotky Azov. Napätá atmosféra každodenného rytmu vojny v e****ntre bojov o Donbas, ktorá sa už dávno stala pre ukrajinských obrancov rutinou.

Vo vojnovej kronike sú unikátne zábery vojny z frontovej línie, ťažké zákopové boje Azovčanov s útočníkmi, keď je nepriateľ viditeľný voľným okom, záchrana a evakuácia ranených spolubojovníkov. Intenzívne mestské bitky v zničených oby...

26.12.2022, 21:16
neuveritelna vola a odvaha v brutalnych podmienkach . co ich pohana?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 83 030 B vygenerované za : 0.093 s unikátne zobrazenia tém : 58 608 unikátne zobrazenia blogov : 1 312 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Pretože si v mojich očiach vzácny a cenný a pretože ťa milujem .... Iz 43,4 Súhlasíte so mnou, že viac kresťanov dnes pozná Desatoro ako novú zmluvu o nezaslúženej Božej milosti? Keby ste sa prešli po Times Square v New Yorku, alebo pod Manderlou a...

citát dňa :

Buď činný vždy, keď je to možné, a odpočívaj vždy, keď je to potrebné.