hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Rusky systém PVO S-400 nema alternativu

príspevkov
3
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 23.9.2019 19:11 humanitárny bombardér
posledná zmena 23.9.2019 19:25
1
23.09.2019, 19:11
Ruský senátor Alexej Puškov spochybnil účinnosť amerických taktických mobilných raketových systémov Patriot a vyhlásil, že ruské protiraketové systémy S-400 nemajú alternatívu.

odkaz

Reagoval tak na vyjadrenia amerického ministra zahraničných vecí Mikea Pompea, ktorý podľa agentúry AP priznal, že americké systémy Patriot nedokázali minulú sobotu odraziť útok dronov na ropné zariadenia v Saudskej Arábii.
none
2
23.09.2019, 19:18
Tak senátor ? To je ten čo agentov GRU Alexandra Petrova a Ruslana Boširova. označil za britských komparzistov ???






Kde bol ten S system ked na Sýriu tomahawky lietali ?



Trump zbombardoval Asadovi po chemickom útoku leteckú základňu, Rusi sa hnevajú

odkaz
none
3
23.09.2019, 19:25
Rusko zostrelí každé americké lietadlo, alebo raketu, ktorá bude ohrozovať armádu Sýrie

Ruské systémy protivzdušnej obrany v Sýrii nebudú v prípade cudzieho útoku strácať čas identifikáciou pôvodu lietadiel a rakiet, ktoré budú svojou trajektóriou ohrozovať sýrsku armádu alebo ruský vojenský kontingent v Sýrii, vyhlásil generál-major Igor Konašenkov z ruského Ministerstva obrany.


odkaz


Nuž a ako to dopadlo ???

Spojené štáty, Francúzsko a Británia zaútočili v Sýrii, aby potrestali prezidenta Baššára al-Asada za zjavný chemický útok proti civilistom a odradili ho od toho, aby to spravil znovu, oznámil americký prezident Donald Trump. Podľa zástupcov Pentagonu bol útok namierený proti Asadovmu programu vývoja a výroby chemických zbraní.

Americký minister obrany Jim Mattis uviedol, že nemajú správy o žiadnych stratách na americkej strane, pričom útok bol podľa neho tvrdý, no starostlivo naplánovaný. So spojencami vybrali ciele tak, aby minimalizovali civilné obete.

Útok vykonali pilotované lietadlá, pričom zároveň z lodí v Stredozemnom mori vystrelili rakety s plochou dráhou letu.

Trump pokarhal Rusko a poslal mu výzvu

Trump zároveň pokarhal dvoch hlavných spojencov sýrskeho režimu, Rusko a Irán, ktoré podľa neho podporujú „vraždiacich diktátorov“ a poznamenal, že prezident Vladimir Putin súhlasil s medzinárodnou dohodou z roku 2013, podľa ktorej sa mal Asad zbaviť všetkých chemických zbraní.

Zároveň tiež vyzval Moskvu, aby zmenila svoje smerovanie a pridala sa k Západu. „Rusko sa musí rozhodnúť, či bude pokračovať na tejto temnej ceste alebo sa pridá k civilizovaným národom a stane sa silou pre stabilitu a mier,“ uviedol.



Ruský veľvyslanec v USA Anatolij Antonov útok odsúdil a varoval, že takéto činy nebudú bez následkov. Dodal tiež, že urážka „ruského prezidenta je neprijateľná a neprípustná“.

Sýrska televízia informovala, že na útok reagovala sýrska protivzdušná obrana. Zranenia údajne utrpeli traja civilisti.



S štyristoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

odkaz
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 15.4.2024 5:00 ) veľkosť : 98 986 B vygenerované za : 0.131 s unikátne zobrazenia tém : 46 179 unikátne zobrazenia blogov : 735 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Ahojte som tu noví a volám sa vlado mam 33 rokov a stala sa mi nečakaná udalosť s ktorou si neviem poradiť a potreboval by som od ľudí súrne potrebujem pomôcť☹️ chcel by som sa opýtať či sa tu nenájde dobrý človek ktorý by mi vedel pomôcť do výplaty...

citát dňa :

Nikdy neopúšťaj niekoho, koho miluješ, pre niekoho,
kto sa ti páči, pretože ten, kto sa ti páči, ťa opustí pre niekoho, koho miluje.