hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Ročné zjavenie Panny Márie Mirjane Dragicevic Soldo 18.3 2015 Medžugorie

príspevkov
20
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 26.10.2015 11:13
posledná zmena 27.10.2015 18:56
1
26.10.2015, 11:13
Ročné zjavenie Panny Márie Mirjane Dragicevic Soldo 18.3 2015 Medžugorie. Vypočujte si ho. Niekoho osloví a niekoho nie.
odkaz
none
3

1. 26.10.2015, 11:13

Ročné zjavenie Panny Márie Mirjane Dragicevic Soldo 18.3 2015 Medžugorie. Vypočujte si ho. Niekoho osloví a niekoho nie.
https://www.youtube.com/watch?v=AiV0UuP_3xg

26.10.2015, 11:53
biznis musí prekvitať, každý rok, kopa hlupákov na púti, musia jesť, piť a niekde byť ubytovaný....na budúci rok tak idem predávať krucifixi a cukrovú vatu....
none
4

3. 26.10.2015, 11:53

biznis musí prekvitať, každý rok, kopa hlupákov na púti, musia jesť, piť a niekde byť ubytovaný....na budúci rok tak idem predávať krucifixi a cukrovú vatu....

26.10.2015, 12:04
aj obrázky si nachystaj...a nezabudni na vyvolávanie : kupujte ľudkovia sväté obrázky boha kristaježiša
none
7

1. 26.10.2015, 11:13

Ročné zjavenie Panny Márie Mirjane Dragicevic Soldo 18.3 2015 Medžugorie. Vypočujte si ho. Niekoho osloví a niekoho nie.
https://www.youtube.com/watch?v=AiV0UuP_3xg

26.10.2015, 13:14
Diabol vie čo robí, lea mu naslúcha...
none
2
26.10.2015, 11:41
Rocne zjavenie, to znamena, ze sa zjavuje kazdy rok? Alebo sa len oslavuje kazdy rok jej zjavenie?
none
5

2. 26.10.2015, 11:41

Rocne zjavenie, to znamena, ze sa zjavuje kazdy rok? Alebo sa len oslavuje kazdy rok jej zjavenie?

26.10.2015, 12:15
Zjavuje sa každý rok. Vždy 18.3.
none
6

5. 26.10.2015, 12:15

Zjavuje sa každý rok. Vždy 18.3.

26.10.2015, 12:19
zjavuje sa každému ožratému Jozefovi....
none
9

5. 26.10.2015, 12:15

Zjavuje sa každý rok. Vždy 18.3.

27.10.2015, 00:46
zjavuje sa kazdemu, alebo len "vyvolenym" "vizionarom"?
none
15

9. 27.10.2015, 00:46

zjavuje sa kazdemu, alebo len "vyvolenym" "vizionarom"?

27.10.2015, 09:06
ja viem, tak, že tým vizionárom, na druhej strane aj vizionári čo viem zdôrazňujú, že nie sú lepší ani vyvolení oproti iným ľuďom, všetci sme Božie deti
none
18

15. 27.10.2015, 09:06

ja viem, tak, že tým vizionárom, na druhej strane aj vizionári čo viem zdôrazňujú, že nie sú lepší ani vyvolení oproti iným ľuďom, všetci sme Božie deti

27.10.2015, 18:02
Ono je fakt dost tazke uverit nieco co clovek nevidi na vlastne oci..
Sam fakt nechapem ako som zacal znova verit..

Niekedy sa stava, ze som akysi programovatelny (pomaly by ma niekto nahovoril na cokolvek, aj (napriklad) na uctievanie Marie) a inokedy som zadrety, ako kolik vo dverach..

Inak aj tak mi to pride divne, ze sa vobec stavaju zazraky a zjavenia uz kvoli pribehu o Bohacovi a Lazarovi...
Lk 16,27-31
27 Tu povedal: "Prosím ťa, Otče, pošli ho do domu môjho otca.
28 Mám totiž piatich bratov; nech ich zaprisahá, aby sa nedostali aj oni na toto miesto múk."
29 Abrahám mu odpovedal: "Majú Mojžiša a Prorokov nech ich počúvajú."
30 Ale on vravel: "Nie, otec Abrahám. Ak príde k nim niekto z mŕtvych, budú robiť pokánie."
31 Odpovedal mu. Ak nepočúvajú Mojžiša a Prorokov neuveria, ani keby niekto z mŕtvych vstal."

Takze preco by sa zjavoval Jezus, alebo Maria, ked Jezis to povedal takto v tom pribehu o Lazarovi?
none
8
26.10.2015, 15:35
Všetci ľudia ktorí to vidia si akurát zabudli mobil doma
Keby to bola pravda už by bol internet zaplavený samými zjaveniami všetkých svätých od A do Z
none
10
27.10.2015, 01:36
Toto bolo 2. oktobra 2015 od Panny Márie:

„Drahé deti, tu som medzi vami, aby som vás povzbudila, naplnila svojou láskou a znovu pozvala, aby ste boli svedkami lásky môjho Syna. Mnohé moje deti nemajú nádej, nemajú pokoj, nemajú lásku. Hľadajú môjho Syna, ale nevedia ako a kde ho nájsť. Môj Syn k nim vystiera ruky a vy im pomôžte prísť do jeho objatia. Deti moje, preto sa musíte modliť za lásku. Musíte sa veľa, veľmi veľa modliť, aby ste mali stále viac lásky, pretože láska víťazí nad smrťou a spôsobuje to, že život trvá. Apoštoli mojej lásky, deti moje, pravdivým a jednoduchým srdcom sa zjednocujte v modlitbe akokoľvek ďaleko by ste boli od seba. Povzbudzujte sa navzájom v duchovnom raste tak ako vás ja povzbudzujem. Bdiem nad vami a som s vami kedykoľvek si na mňa pomyslíte. Modlite sa aj za svojich pastierov, za tých, ktorí sa všetkého zriekli kvôli môjmu Synovi a kvôli vám. Milujte ich a modlite sa za nich. Nebeský Otec vypočúva vaše modlitby. Ďakujem vám.“
none
12

10. omega 27.10.2015, 01:36

Toto bolo 2. oktobra 2015 od Panny Márie:

„Drahé deti, tu som medzi vami, aby som vás povzbudila, naplnila svojou láskou a znovu pozvala, aby ste boli svedkami lásky môjho Syna. Mnohé moje deti nemajú nádej, nemajú pokoj, nemajú lásku. Hľadajú môjho Syna, ale nevedia ako a kde ho nájsť. Môj Syn k nim vystiera ruky a vy im pomôžte prísť do jeho objatia. Deti moje, preto sa musíte modliť za lásku. Musíte sa veľa, veľmi veľa modliť, aby ste mali stále viac lásky, pretože láska víťazí nad s...

27.10.2015, 06:24
tie tvoje bláboli si nechaj, ....
none
13

10. omega 27.10.2015, 01:36

Toto bolo 2. oktobra 2015 od Panny Márie:

„Drahé deti, tu som medzi vami, aby som vás povzbudila, naplnila svojou láskou a znovu pozvala, aby ste boli svedkami lásky môjho Syna. Mnohé moje deti nemajú nádej, nemajú pokoj, nemajú lásku. Hľadajú môjho Syna, ale nevedia ako a kde ho nájsť. Môj Syn k nim vystiera ruky a vy im pomôžte prísť do jeho objatia. Deti moje, preto sa musíte modliť za lásku. Musíte sa veľa, veľmi veľa modliť, aby ste mali stále viac lásky, pretože láska víťazí nad s...

27.10.2015, 07:04
Omega ďakujem. Krásne posolstvo nám posiela Panna Mária(každé jedno je plné lásky a odporúča modlitbu a každé jedno smeruje k láske k Ježišovi, k blížnym), túto milosť jej povolil jej Syn a náš Pán Ježiš. Je to Božie milosrdenstvo a plán záchrany každého hriešníka, Ježiš miluje každého, ale kto ho nepozve, k tomu prísť nemôže. Je potrebné si uvedomiť, že nech by duša bola celá čierna od hriechov, Ježiš ju príjme a vyslobodí, len musí človek pozvať Ježiša a dovoliť mu nech Pán koná. Z každého hriešnika čo uzná Ježiša ako svojho Pána a oľutuje hriechy je obrovská radosť v nebi u Boha. Ono je to veľký povzbudením a netreba si myslieť, že mňa už nikto nezmení, že ja som najhorší, že mne niet pomoci... práve naopak.
none
14

13. 27.10.2015, 07:04

Omega ďakujem. Krásne posolstvo nám posiela Panna Mária(každé jedno je plné lásky a odporúča modlitbu a každé jedno smeruje k láske k Ježišovi, k blížnym), túto milosť jej povolil jej Syn a náš Pán Ježiš. Je to Božie milosrdenstvo a plán záchrany každého hriešníka, Ježiš miluje každého, ale kto ho nepozve, k tomu prísť nemôže. Je potrebné si uvedomiť, že nech by duša bola celá čierna od hriechov, Ježiš ju príjme a vyslobodí, len musí človek pozvať Ježiša a dovoliť mu nech Pán koná. Z každého hr...

27.10.2015, 08:49
Neodpovedala si (radsej?) na 10...

Niekto sa moze otvorit Jezisovi, ale nemusi sa otvorit k "zjaveniam" a Marii..

Pred par dnami sme s manzelkou pozerali nejake vec, co sme nechali v dome mojej matky, a bol tam taky medajlon, kde vsetci klacali a klanali sa pred Mariou. To mi smrdi ako povysovanie sa nad Boha, jedine jemu sa mame klanat a uctievat ho...
none
16

14. 27.10.2015, 08:49

Neodpovedala si (radsej?) na 10...

Niekto sa moze otvorit Jezisovi, ale nemusi sa otvorit k "zjaveniam" a Marii..

Pred par dnami sme s manzelkou pozerali nejake vec, co sme nechali v dome mojej matky, a bol tam taky medajlon, kde vsetci klacali a klanali sa pred Mariou. To mi smrdi ako povysovanie sa nad Boha, jedine jemu sa mame klanat a uctievat ho...

27.10.2015, 09:08
Tvoja mama je múdra žena. Máš šťastie aj na mamičku aj na manželku, váž si to. Som presvedčená, že z oboch ide veľký pokoj a láska.
none
17

16. 27.10.2015, 09:08

Tvoja mama je múdra žena. Máš šťastie aj na mamičku aj na manželku, váž si to. Som presvedčená, že z oboch ide veľký pokoj a láska.

27.10.2015, 17:55
Mama je evanjelicka, aj ked osobne si myslim, ze do kostola chodi zo zvyku, pretoze tam chodila cely zivot a mysli si, ze je to spravne, nepocitujem z nej nejaky entuziazmus... To skor jej sestra a moja krstna (najblizsia teta), ta zboznejsia ovela viac (ale to ma asi po dedkovi, ktory bol dozorcom - nieco ako veduci zboru, kym tam bol, tak bolo super- organizoval rozne cirkevne vylety, akcie pre deti a mladez atd), ale pokoj z nej rohodne nevyzare, je ironiou, ze mama nehresi NIKDY, teta niekedy..

Manzelka je skor ateistka.. predtym bola skoro fanaticka katolicka.. (Zbierala rozne svate obrazky, niektore z medajlonmi, , ale to skor ako hobby. Sem tam si kupovala nejake veci v predajni SSV, okrem toho aj preto, ze tam mala zamestnanecku lavu)


Ale stastie na obe mam, s tym suhlasim.. Laska ide z oboch (aj ked mama, ta to moc nejak nevedela vyjadrit), pokoj... z koho ide dnes pokoj, pri takom hektickom sposobe zivota, chorobach a stresoch...

Ono mat pokoj a klud je velmi tazke, a neviem ci to vobec niekto dokaze, niekedy sa snazi clovek oklamat inych ale aj sam seba.. To je este horsie, ako ked to pusti von, pretoze sa to nahromadi pod tou pokryvkou a nakoniec to moze vybuchnut ako sopka...
none
19

17. 27.10.2015, 17:55

Mama je evanjelicka, aj ked osobne si myslim, ze do kostola chodi zo zvyku, pretoze tam chodila cely zivot a mysli si, ze je to spravne, nepocitujem z nej nejaky entuziazmus... To skor jej sestra a moja krstna (najblizsia teta), ta zboznejsia ovela viac (ale to ma asi po dedkovi, ktory bol dozorcom - nieco ako veduci zboru, kym tam bol, tak bolo super- organizoval rozne cirkevne vylety, akcie pre deti a mladez atd), ale pokoj z nej rohodne nevyzare, je ironiou, ze mama nehresi NIKDY, teta nieke...

27.10.2015, 18:04
No vidíš ide z nich láska. Pokoj nepríde sám od seba a v dnešnej dobe je to ozaj ťažké, ale dá sa získať resp. získava sa modlením, ja si tak myslím, ja mám skúsenosť s Ružencom a veľmi dobrú, ale každý má svoje modlitby, ktoré vyhovujú mu, resp. čerpá zo svojej cirkvi či spoločenstva. Čo sa týka čo si napísal, že nehreší, taký človek neexistuje. Možno si myslel, že nenadáva, nie je vulgárna- to si myslel?
none
20
27.10.2015, 18:56
ano mal som tym na mysli vulgarnost...
Ono sa strasne ujalo hovorit vulgarne = hresit a potom neviem ci hovorime o hovoreni vulgarne alebo pachani hriechov..
Ale to bude aj tym, ze ona pracovala niekolko rokov medzi robotnikmi, takze sa to na nu nalepilo...

Ako nebudem sa tajut, tiez niekedy hovorim vulgarne, ale nemam to vo svojom slovniku, ale ked som nahnevany, alebo zufaly, tak mi to dost casto ujde..

Ale ak si prejdes cele diskusne forum, tak nikde som nebol nikdy vulgarny, doknca este ked som chodil na IRC (taky kecaci server) tak ja a jeden Cech sme boli taki mentori slusneho spravania, ked tam niekto moc vulgarne nadaval...

Ruzenec.. sltale sa tu o nom hovori, (mozno preto) niekedy akoby ma aj pritahoval, inokedy mi to pride nespravne, a tak sa to vo mne pali navzajom...
none

najnovšie príspevky :

havran [zobraz vlákno] pred 6 hodinami
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 126 129 B vygenerované za : 0.073 s unikátne zobrazenia tém : 36 318 unikátne zobrazenia blogov : 539 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Žena sa vydáva s nádejou, že manžela zmení. Ale on sa nemení.
Muž sa žení s nádejou, že sa žena nezmení. Ale ona sa mení.