hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Psychodotazník 4/4

príspevkov
18
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 14.8.2013 22:46
posledná zmena 15.8.2013 21:44
1
14.08.2013, 22:46
1. Mali ste už niekedy Deja vu?
2. Ak ste slobodní: oženili/vydali by ste sa za svojho momentálneho partnera/ku? Ak ste ženatí: so skúsenosťami, ktoré máte dnes, vydali/oženili by ste sa opätovne za Vášho manžela/manželku?
3. Máte v živote osobu, ktorá Vás vždy dokáže rozosmiať?
4. Ak by ste si mohli vybrať iba jednu z možností, mali by ste radšej v obývačke televízor alebo krb?
5. Aké máte momentálne zvonenie mobilu?
6. Aký bol Váš posledný nápoj?
7. Vie osoba, ktorú momentálne ľúbite o Vašich citoch?
8. Ako zvládate lúčenie?
9. Koľko cudzích jazykov ovládate?
10. Mali ste už niekedy sex bez lásky?
11. Čo Vás dokáže najrýchlejšie vystresovať alebo vyviesť z rovnováhy?
12. Ak by ste si mohli želať jednu jedinú materiálnu vec do hodnoty 1000€, čo by ste si želali?
13. Ako Vám idú verejné prejavy?
14. Už ste niekedy niekoho zbavili panictva/panenstva?
15. Ako si predstavujete ideálnu dovolenku?
16. Už ste niekedy spali do rána s inou osobou na gauči?
17. Čo je podľa Vás menšie zlo: prehnané sebavedomie alebo nedostatok sebavedomia?
18. Veríte v lásku na prvý pohľad?
19. Aké najexotickejšie jedlo ste ochutnali?
20. Ak by ste sa mohli vrátiť v čase späť, do akého obdobia Vášho života by ste sa vrátili?
none
3

1. 14.08.2013, 22:46

1. Mali ste už niekedy Deja vu?
2. Ak ste slobodní: oženili/vydali by ste sa za svojho momentálneho partnera/ku? Ak ste ženatí: so skúsenosťami, ktoré máte dnes, vydali/oženili by ste sa opätovne za Vášho manžela/manželku?
3. Máte v živote osobu, ktorá Vás vždy dokáže rozosmiať?
4. Ak by ste si mohli vybrať iba jednu z možností, mali by ste radšej v obývačke televízor alebo krb?
5. Aké máte momentálne zvonenie mobilu?
6. Aký bol Váš posledný nápoj?
7. Vie osoba, ktorú m...

15.08.2013, 00:49
1. Samozrejme áno.
2. Nemám partnerku, otázka irelevantná.
3. Nie, nie som debil, našťastie.
4. Musím si vybrať? Ani jedno nechcem.
5. Približne ako elektro-mechanický zvonček, zo zvyšujúcou sa výškou tónu.
6. Čistá voda.
7. Áno.
8. Myslím, že v pohode.
9. 1 trocha písomne.
10. Čo ešte je a čo už nie je láska?
11. Ľudská tuposť spojená s nebezpečnosťou.
12. Aladinovu lampu.
13. Neviem, som hanblivý, no liečim sa.
14. Nie.
15. Vrátim sa do práce, keď sa mi bude chcieť.
16. Asi nie.
17. Nedostatok.
18. Nie.
19. No, exotické jedlá som doteraz nejedol - také malé morské článkonožce - asi nejaké krevety - tie nie sú už veľmi exotické...
20. Neviem, asi tesne po skončení SŠ alebo hocikde predtým, ako mi prepukla chronická choroba...
none
4

3. ruwolf_5 15.08.2013, 00:49

1. Samozrejme áno.
2. Nemám partnerku, otázka irelevantná.
3. Nie, nie som debil, našťastie.
4. Musím si vybrať? Ani jedno nechcem.
5. Približne ako elektro-mechanický zvonček, zo zvyšujúcou sa výškou tónu.
6. Čistá voda.
7. Áno.
8. Myslím, že v pohode.
9. 1 trocha písomne.
10. Čo ešte je a čo už nie je láska?
11. Ľudská tuposť spojená s nebezpečnosťou.
12. Aladinovu lampu.
13. Neviem, som hanblivý, no liečim sa.
14. Nie.
15. Vrátim...

15.08.2013, 01:01
...môžeš mi bližšie vysvetliť príčinu Tvojej odpovede v bode tri?..
none
5

4. 15.08.2013, 01:01

...môžeš mi bližšie vysvetliť príčinu Tvojej odpovede v bode tri?..

15.08.2013, 01:04
Čo na tom nechápeš? Len debil sa dokáže smiať za každej situácie... Napr. keď pred ním niekoho mučia a pod.
none
6

5. ruwolf_5 15.08.2013, 01:04

Čo na tom nechápeš? Len debil sa dokáže smiať za každej situácie... Napr. keď pred ním niekoho mučia a pod.

15.08.2013, 01:26
..ja so tú osobu, ktorá Ťa rozosmeje pochopila asi celkom inak....a nemyslím si, že by som bola tým debil...asi len mám viac lásky a dôvery v sbe ako je treba....preto sa dokážem pri určitých osobách usmiať aj keď mi je najhoršie...a to preto, lebo tie osoby mi zohrejú srdce a je mi ľahšie....no hold....nahodil si iný uhol pohľadu...v podstate je týmto celý psychotest na nič, lebo udávajúci tento test bude robiť závery na základe svojho uhla pohľadu na dané otázky...viď ppríklad naša nezrovnalosť v čísle tri...Ty by si urobil zo mňa debila...
none
7

6. 15.08.2013, 01:26

..ja so tú osobu, ktorá Ťa rozosmeje pochopila asi celkom inak....a nemyslím si, že by som bola tým debil...asi len mám viac lásky a dôvery v sbe ako je treba....preto sa dokážem pri určitých osobách usmiať aj keď mi je najhoršie...a to preto, lebo tie osoby mi zohrejú srdce a je mi ľahšie....no hold....nahodil si iný uhol pohľadu...v podstate je týmto celý psychotest na nič, lebo udávajúci tento test bude robiť závery na základe svojho uhla pohľadu na dané otázky...viď ppríklad naša nezrovnalos...

15.08.2013, 01:40
Tiež si myslím, že psychotest je na nič - pokiaľ neskúmaš príčiny odpovedí...
none
2
14.08.2013, 23:26
1. Mali ste už niekedy Deja vu? Ano.
2. Ak ste slobodní: oženili/vydali by ste sa za svojho momentálneho partnera/ku? Ak ste ženatí: so skúsenosťami, ktoré máte dnes, vydali/oženili by ste sa opätovne za Vášho manžela/manželku? Ma aj fotku nejaku, ci si musim nejaku domysliet? 🙂
3. Máte v živote osobu, ktorá Vás vždy dokáže rozosmiať? Opakovana otazka tusim. Ano.
4. Ak by ste si mohli vybrať iba jednu z možností, mali by ste radšej v obývačke televízor alebo krb? Mne je to jedno.
5. Aké máte momentálne zvonenie mobilu? Already dead (z filmu),
6. Aký bol Váš posledný nápoj? Budis Ananas.
7. Vie osoba, ktorú momentálne ľúbite o Vašich citoch? Mozno.
8. Ako zvládate lúčenie? Dobre.
9. Koľko cudzích jazykov ovládate? Len ten svoj. 🙂 Ale priblizne 0.
10. Mali ste už niekedy sex bez lásky? Samozrejme. Lasku som este nezazil. 🙂
11. Čo Vás dokáže najrýchlejšie vystresovať alebo vyviesť z rovnováhy? Vselico prudke a nepredvidatelne.
12. Ak by ste si mohli želať jednu jedinú materiálnu vec do hodnoty 1000€, čo by ste si želali? Nic.
13. Ako Vám idú verejné prejavy? Nie som recnik.
14. Už ste niekedy niekoho zbavili panictva/panenstva? Nie.
15. Ako si predstavujete ideálnu dovolenku? Lahnut si do travy a ruky rozpazit. 🙂
16. Už ste niekedy spali do rána s inou osobou na gauči? Nie. Mozno so sestrou, ked som o sebe nevedel. 🙂 (detstvo)
17. Čo je podľa Vás menšie zlo: prehnané sebavedomie alebo nedostatok sebavedomia? Neviem.
18. Veríte v lásku na prvý pohľad? Ano.
19. Aké najexotickejšie jedlo ste ochutnali? Cibulu, surove zemiaky. 🙂)) Velmi davno nejake morske one.
20. Ak by ste sa mohli vrátiť v čase späť, do akého obdobia Vášho života by ste sa vrátili? Robievam to casto. 🙂
none
8
15.08.2013, 10:49
jéééj...hrám ďalej 🙂)

1. Mali ste už niekedy Deja vu? - vždy obdeň
2. Ak ste slobodní: oženili/vydali by ste sa za svojho momentálneho partnera/ku? Ak ste ženatí: so skúsenosťami, ktoré máte dnes, vydali/oženili by ste sa opätovne za Vášho manžela/manželku? – už tu bola táto otázka, či by sme sa vrátili k ex
3. Máte v živote osobu, ktorá Vás vždy dokáže rozosmiať? – občas aj rozplakať
4. Ak by ste si mohli vybrať iba jednu z možností, mali by ste radšej v obývačke televízor alebo krb? – som ochotná sa presťahovať kvôli krbu v obývačke
5. Aké máte momentálne zvonenie mobilu? – na otca?, na deti? či na teba?
6. Aký bol Váš posledný nápoj? - hannasaki
7. Vie osoba, ktorú momentálne ľúbite o Vašich citoch? – všetkým to píšem každé ráno
8. Ako zvládate lúčenie? – bohovsky.. „ďalší prosím“
9. Koľko cudzích jazykov ovládate? – všetky tie,čo som sa s nimi bozkávala
10. Mali ste už niekedy sex bez lásky? – len lásku bez sexu
11. Čo Vás dokáže najrýchlejšie vystresovať alebo vyviesť z rovnováhy? – čo je to stres?
12. Ak by ste si mohli želať jednu jedinú materiálnu vec do hodnoty 1000€, čo by ste si želali? – toľko peňazí som pokope ešte v rukách nemala
13. Ako Vám idú verejné prejavy? – tie doma pred deťmi najlepšie
14. Už ste niekedy niekoho zbavili panictva/panenstva? - jasné Branko sa volal
15. Ako si predstavujete ideálnu dovolenku? - vo dvojici
16. Už ste niekedy spali do rána s inou osobou na gauči? – často ..s dieťaťom
17. Čo je podľa Vás menšie zlo: prehnané sebavedomie alebo nedostatok sebavedomia? - oba sú extrémy
18. Veríte v lásku na prvý pohľad? – minule sa to stalo jednému zákazníkovi, skoro zabudol odísť
19. Aké najexotickejšie jedlo ste ochutnali? - krab aj s klepetami na tanieri, tancujúca chobotnica
20. Ak by ste sa mohli vrátiť v čase späť, do akého obdobia Vášho života by ste sa vrátili? - nevrátila
none
9
15.08.2013, 10:53
Viete vobec na co tieto dotazniky sluzia? Viete kto s nimi naraba_? A ci na nich niekto nezaraba a inak nezneuziva?
Viete, ze nick vas tu neochrani, ze sme tu pod vlastnym menom, pokial sa pripajate z domu?
To ja len tak mimochodom, ked sa tu tak casto krici o ochrane sukromia a podobne, ze tu ho ponukate priamo na dlani...
A este zaujimave info odkaz
none
10

9. 15.08.2013, 10:53

Viete vobec na co tieto dotazniky sluzia? Viete kto s nimi naraba_? A ci na nich niekto nezaraba a inak nezneuziva?
Viete, ze nick vas tu neochrani, ze sme tu pod vlastnym menom, pokial sa pripajate z domu?
To ja len tak mimochodom, ked sa tu tak casto krici o ochrane sukromia a podobne, ze tu ho ponukate priamo na dlani...
A este zaujimave info http://www.protiprudu.org/co-google-o-vas-vie/

15.08.2013, 11:12
veď nech si poslúži .. nehanbím sa za tú PRAVDU

ani používatelia gmailu nemôžu očakávať súkromie odkaz
none
11

10. 15.08.2013, 11:12

veď nech si poslúži .. nehanbím sa za tú PRAVDU

ani používatelia gmailu nemôžu očakávať súkromie http://www.zive.sk/pouzivatelia-gmailu-nemozu-ocakavat-sukromie-pise-google-sudom/sc-4-a-311326/default.aspx

15.08.2013, 11:24
Tu nejde o hanbu, ale zneuzivanie.
Na zaklade toho, co ma niekto rad a co nie sa da napriklad toho cloveka na nieco lahko namotat.. teda inteligentnejsi jedinci by mali byt v pohode, ale hlupaka takto dokazu zmanipulovat takmer na cokolvek.. Strategia spociva len v tom, ze si z neho najprv urobia kvazi najlepsieho kamarata, lebo oni su ti, ktori mu rouzumeju..
A presne, Gmail, cely Google je jedna velka ŠTB o tom je aj ten link, co som tam daval.
none
12

11. 15.08.2013, 11:24

Tu nejde o hanbu, ale zneuzivanie.
Na zaklade toho, co ma niekto rad a co nie sa da napriklad toho cloveka na nieco lahko namotat.. teda inteligentnejsi jedinci by mali byt v pohode, ale hlupaka takto dokazu zmanipulovat takmer na cokolvek.. Strategia spociva len v tom, ze si z neho najprv urobia kvazi najlepsieho kamarata, lebo oni su ti, ktori mu rouzumeju..
A presne, Gmail, cely Google je jedna velka ŠTB o tom je aj ten link, co som tam daval.

15.08.2013, 11:27
ja si myslim,že prave tí inteligenti su najviac zraniteľní, lebo nie sú ostražití..taký róm ani DF neotvorí
preto je lepší úhlavný nepriateľ ano internetový priateľ
none
13

12. 15.08.2013, 11:27

ja si myslim,že prave tí inteligenti su najviac zraniteľní, lebo nie sú ostražití..taký róm ani DF neotvorí
preto je lepší úhlavný nepriateľ ano internetový priateľ

15.08.2013, 11:29
Ako myslis, ja som chcel len dobre.
none
14

13. 15.08.2013, 11:29

Ako myslis, ja som chcel len dobre.

15.08.2013, 11:35
dúfam, že aj ostatní si budú vážiť tvoju radu

Anjeli sú preto takí populárni, lebo zbožne načúvajú, aj ked vôbec ničomu nerozumejú.
none
16

14. 15.08.2013, 11:35

dúfam, že aj ostatní si budú vážiť tvoju radu

Anjeli sú preto takí populárni, lebo zbožne načúvajú, aj ked vôbec ničomu nerozumejú.

15.08.2013, 13:30
Mne to nerobi problem, lebo sa priatelim s kazdym od nejakej doby a nerozvijam nepriatelstvo vlastnymi myslienkami (snazim sa o to). Prilis velke obavy skor tuto okolnost podporuju. Kto jedna otvorene a s detskou nevinnostou, kto tvrdi o sebe pravdu, len pravdu a nic len pravdu, ten sa vyvaruje chyb a hanba je mu na mile vzdialena. (Modifikovane slova Konfucia, alebo niektoreho z tych ostatnych cinskych filozofov tej doby). I-ting hovori, ze mudry clovek odpusta chyby druhych a prijima tresty. Dalai Lama tvrdi, ze vsetko zle vychadza z nas a teda, ze mame tu moc sa ochranit pred cimkolvek, pokial to nie je v rozpore s tym, co nas presahuje (fyzicke telo nemozeme ochranit pred prirodzenou smrtou, lebo to je jeho ucel; trpiet vsak nie je zmyslom zivota).
none
17
15.08.2013, 19:43
1-áno
2-áno
3-nie
4- televízor
5- "Owner Of A Lonely Heart " od skupiny YES
6- voda
7- nerozumiem celkom otázke
8- tvárim sa že o nič nejde, ale vo svojom vnútri ťažko
9- český a ruský, teda dva
10- myslím, že nie
11- nespravodlivosť a krivda
12- v skutočnosti by som si želal asi niečo iné, ako keď to je iba ako, takže neviem
13- zle, lebo mám trému
14- nie
15- minimálne rok na opustenom ostrove, kde je pitná voda, banány, kokosové orechy, dá sa tam niečo pestovať a je tam teplo od 20 do 33 stupňov
16- nie
17- nedostatok sebavedomia
18- áno
19- bryndzové halušky
20- asi do obdobia, keď som spoznával svoju manželku.
none
18
15.08.2013, 21:44
1. Mali ste už niekedy Deja vu? - ano
2. Ak ste slobodní: oženili/vydali by ste sa za svojho momentálneho partnera/ku? Ak ste ženatí: so skúsenosťami, ktoré máte dnes, vydali/oženili by ste sa opätovne za Vášho manžela/manželku? - heh.
3. Máte v živote osobu, ktorá Vás vždy dokáže rozosmiať? - asi nie.
4. Ak by ste si mohli vybrať iba jednu z možností, mali by ste radšej v obývačke televízor alebo krb? - krb
5. Aké máte momentálne zvonenie mobilu? - odkaz
6. Aký bol Váš posledný nápoj? - sprite
7. Vie osoba, ktorú momentálne ľúbite o Vašich citoch? - ano
8. Ako zvládate lúčenie? - ako s kym
9. Koľko cudzích jazykov ovládate? - 2, ak aj pasivne, tak 3 a pol :D
10. Mali ste už niekedy sex bez lásky? -
11. Čo Vás dokáže najrýchlejšie vystresovať alebo vyviesť z rovnováhy? - poziadavky
12. Ak by ste si mohli želať jednu jedinú materiálnu vec do hodnoty 1000€, čo by ste si želali? - hm. asi nejake ojazdene auto, ktore by som mohla poobijat, nemusela by som si nan davat pozor a nebolo by mi luto, ak by som ho naburala :D
13. Ako Vám idú verejné prejavy? - fuu. hrozne :D teda vlastne neviem, lebo verejnym prejavom sa vyhybam
14. Už ste niekedy niekoho zbavili panictva/panenstva? -
15. Ako si predstavujete ideálnu dovolenku? - ja, *******, more, a plno pouzitych kondomov :D
16. Už ste niekedy spali do rána s inou osobou na gauči? - hej, viackrat
17. Čo je podľa Vás menšie zlo: prehnané sebavedomie alebo nedostatok sebavedomia? - neviem. ale viac ma rozculuje nedostatok
18. Veríte v lásku na prvý pohľad? - nie
19. Aké najexotickejšie jedlo ste ochutnali? - este kedysi davno, ked som jedla maso, tak akesi morske potvorky, u zneviem presne
20. Ak by ste sa mohli vrátiť v čase späť, do akého obdobia Vášho života by ste sa vrátili? - hm. 12r. .. alebo potom radsej by som sa nevracala vobec. teraz mi je dobre 🙂
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 124 265 B vygenerované za : 0.101 s unikátne zobrazenia tém : 50 721 unikátne zobrazenia blogov : 915 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Nadmerné upieranie sa o ideály brzdí vlastný intelektuálny rast!