Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Projekt Montauk

22
reakcií
1594
prečítaní
Tému 14. decembra 2011, 19:10 založil slaboduchá.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
01. 05. 2011
56
19. 01. 2015
11
21. 01. 2010
23
22. 11. 2010
40
27. 09. 2012
6
 
 


1.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   14. 12. 2011, 19:10 avatar
Po ukončení nepodareného projektu Rainbow sa zdalo, že vláda upustí od ďalších experimentov. Opak bol však pravdou. Vládu fascinovala predstava, že by mohla poraziť vo vojne nepriateľa bez vystrelenia čo i len jednej guľky. Súhlasila s pokračovaním projektu. Armáda súhlasila s presunom akéhokoľvek vybavenia a personálu potrebného na samotný výskum. Bolo zvýšené dotovanie projektu z pôvodných 100 miliárd dolárov na neobmedzené. Avšak tieto dotácie nepochádzali od vlády, ale z vonkajších zdrojov. Kto dotoval celý projekt, ostáva aj dodnes veľkou neznámou. Niektoré hlasy hovoria, že projekt financovala samotná Nemecká vláda, ale žiaľ chýbajú dôkazy.

Vláda USA dodnes popiera existenciu projektu Montauk. Doposiaľ známe informácie sú však šokujúce, ba až neuveriteľné. Všetko sa to zdá byť ako z nejakého fantastického filmu. O tom, čo sa vlastne stalo v roku 1980 sa len ťažko hovorí. Dokonca oficiálna internetová stránka venujúca sa projektu Montauk bola v USA vládou zakázaná a jej autori sú stíhaní pod podmienkou. (www.montaukproject.com).

Tu je zopár neoficiálnych faktov (ktoré sú síce dokázané, ale vládou nepotvrdené - logicky).

* Celá základňa pod zemou mala viac ako 12 podlaží a pracovalo v nej niekoľko stovák pracovníkov.
* Bezdomovci a deti boli taktiež zapletené do experimentov ovládania mysle a programovania mozgu - len zopár z nich prežilo. Fakty sú neúprosné - počas 70-tych rokov zmizlo z New Yorku vyše 80% všetkých bezdomovcov.
* Bol vytvorený časový tunel, pomocou ktorého bolo možné cestovať kdekoľvek v čase a v priestore
* V projekte bola použitá mimozemská technika, ktorá sa v spolupráci s mimozemskou civiilzáciou nakoniec použila pri vytvorení priestorového tunelu na priamy presun na domovskú planétu v súhvezdí Sirius
* Na unesených bezdomovcoch sa sirotách boli skúšané rôzne experimenty naprogramovania mozgu a ich mysle boli preprogramované. Množstvo z nich zomrelo a sú pochovaní priamo v oblasti. Ostatní boli prepustení s vymazanou pamäťou.
* Nikola Tesla, ktorého smrť bola nafingovaná na zmätenie verejnosti, bol vedúci výskumu

EXPERIMENT ZAČAL

Jednou z podstatných častí vybavenia bol aj tzv. "múdry radar", ktorý dokázal pomocou frekvencie medzi 425-450Mhz ovládať ľudskú myseľ. Takýto systém mohol byť jednoducho premenený na obrovskú radarovú stanicu s ďalekým dosahom. Množstvo armádnych pracovníkov, ktorí prišli do kontaktu s týmto zariadením tvrdia, že nálada v tábore sa menila v závislosti na frekvencii vysielanej radarom. Práve toto bolo základom ďalších pokusov, ktorých cieľom bolo zistiť, ktorá frekvencia vyvoláva aké reakcie. Do experimentu bolo zahrnutých množstvo ľudí, ktorí slúžili ako testovacie subjekty. Títo ľudia boli umiestnení do malej miestnosti, na ktorú bol namierený účinok radaru. Títo ľudia boli doslova zasypaní množstvom mikro a rádiových vĺn. Zmenou frekvencie radaru výskumníci dosiahli, že sa osoby smiali, plakali, boli nervózni alebo ospalí.
Teraz keď sa dokázalo, že radar dokáže meniť ľudské emócie, ďalším cieľom bolo pokúsiť sa kontrolovať ľudské myslenie. Testy pozostávali v zosilnení radarového žiarenia a v zmene rozkmitu radarových vĺn, ktoré boli zmenené tak, aby ovplyvnili biologické funkcie človeka. Týmto krokom mohli vedci presne kontrolovať, čo si osoba myslí a čo chce urobiť. Treba však podotknúť, že takéto množstvo žiarenia bolo pre ľudské telo zničujúce. Mnoho obetí testovania malo spálené vnútorné orgány, najviac poškodené boli pľúca a mozog.
V roku 1973 nabral tento výskum nový rozmer. Vedci chceli experimentovať s veľkým množstvom ľudí, masívne meniť ich myseľ a monitorovať výsledky. Kroky, ktoré vláda nariadila boli šokujúce. Rozhodla sa namieriť radar voči občanom žijúcim na neďalekom Long Islande, ako aj v New Jersey a Connecticute. Cieľ týchto testov bol jednoznačný - vytvoriť zoznam frekvencií s popismi účinkov, ktorý by im neskôr dovoľoval použiť presne danú frekvenciu na vytvorenie konkretného účinku. Vedci zistili, že môžu zvyšovať kriminalitu, podnecovať násilie, ako aj spôsobovať masívnu paniku medzi zvieratami. Dokonca vytvorili program, ktorý znepojazdňuje vozidlá, prepálením všetkých elektrických vodičov. V tomto momente mali vedci v oblasti Montauk v rukách mocný nástroj, o ktorom sa ľuďom doteraz ani nesnívalo. Jednoducho boli na vrchole možností a ostatní boli pre nich len šachovými figúrkami.
Projekt však pokračoval ďalej. Vedci zostrojili ďalší prístroj, ktorý dokázal čítať ľudské myšlienky. Základnou jednotkou celého zariadenia bol superpočítač Cray 1, ktorý posielal dáta do "niečoho", čo nikdy ľudská myseľ nepochopila. Technológia použitá pri vytvorení tohto zariadenia ostáva záhadou. Údajne to "niečo" bolo vláde USA poskytnuté mimozemskou civilizáciou. Ako presne vedcom mimozemšťania túto technológiu odovdzali, nie je známe. Vedcom sa podarilo spojiť čítačku mysle so sériou počítačov, elektrických cievok a s "múdrym radarom", čo viedlo k vytvoreniu stroja, ktorý dovoľoval neviditeľnosť a cestovanie v čase. Toto zariadenie nazvali "Montauk Chair". Prvý krát bol uvedený do činnosti v roku 1974. Prepojený bol s počítačmi Cray1 a IBM 360. Prvým "pokusným králikom" pre tento vynález bol Duncan Cameron. Vedci sa pokúsili odoslať jeho myšlienky na iné miesto na Zemi (konkrétne Southampton). Po približne roku experimentovania (ktoré sprevádzalo množstvo problémov) mali teraz výskumníci k dispozícii ďalši fantastický nástroj, ktorý dokázal zasielať myšlienky z ľudského mozgu pomocou rádiových vĺn. Nanešťastie narazili na nový problém - časové poruchy. Časové nezrovnalosti spôsobovali poruchy prenosu medzi Montaukom a Southamptonom. Aby sa problém odstránil, vedci sa rozhodli kompletne prerobiť zariadenie. Nové zariadenie používalo nové Delta T cievky a bolo tienené pred akýmykoľvek vonkajšími vplyvmi. Po niekoľkých nastavovaniach a dolaďovaniach, nové zariadenie bolo spustené v roku 1976.
Cestovanie v čase

Pri pokusoch so zariadením si výskumníci všimli zaujimavý vedľajší efekt. Niekedy sa stávalo, že to, čo si Duncan myslel, vyslal vysielač už niekoľko hodín vopred. Najprv si mysleli, že je to nejaká chyba, ale ďalší výskum ukázal, že Duncan je vlastne schopný istým spôsobom kontrolovať tok času. V roku 1980 bola preto zkonštruovaná nová anténa Orion Delta T, ktorá umožňovala Duncoanovi presnú kontrolu nad časovým tokom. Mohol otvárať časovú bránu koncentrovaním sa na určitý dátum. S týmito časovými tunelmi však nastali ďalšie problémy. Množstvo bezdomovcov bolo unesených a pripravovaných na vhodenie do tunelu, aby po svojom návrate podali komplentú správu o tom, čo videli na druhej strane tunela. Väčšina z nich sa však nevrátila. V ďalšom pokuse bolo viac než 8000 ľudí poslaných 300 rokov do minulosti - presný dôvod tohto kroku nevieme.

Cestovanie vesmírom

Teraz, keď vedci mali v rukách mocný nástroj, sa začali výskumníci zaoberať vytvorením portálu medzi Marsom a Zemou. Vieme, že obsahom výskumu bola aj tajná dohoda medzi USA a Sovietskym zväzom ohľadom spoločnej cesty na Mesiac a na Mars. Ďalej vieme, že bolo na Zem donesených hneď niekoľho artefaktov z povrchu Marsu. Ich vek sa odhaduje na 125 000 rokov. Nanešťastie všetky ďalšie materiály ohľadom tohto výskumu boli zničená.
Koniec projektu Montauk

Projekt Montauk konečne skončil 12. augusta 1983. Tohto dňa bolo vedcom nariadené otvoriť portál 40 rokov do minulosti, aby ovplyvnili a zachránili Projekt Rainbow. Počas doby, ako bol tunel otvorený sa niekoľko pracovníkov rozhodlo ukončiť všetky zverstvá a celé smerovanie projektu. Počas otvorenia tunelu zničili hlavnú riadiacu jednotku. Týmto činom však spôsobili poruchu systému a z tunela sa do komplexu dostalo neznáme stvorenie. Opisovali ho ako vysoké monštrum s dlhými vlasmi. Po odpojení prístrojov od elektrického napätia sa však stvorenie vytratilo.

O rok neskôr, v roku 1984 jednotka "zelených baretov" vstúpila do základne s príkazmi zabiť všetko, čo sa hýbe. Vláda sa týmto krokom snažila zatajiť celý experiment, no neúspešne. Dnes už vieme, že sú zachované aj písomné, foto a video materiály z čias tohto projektu. Vyčistili základňu od všetkého živého a odviezli všetko vybavenie na neznáme miesto. Po tomto úkone boli všetky podzemné priestory základne zaliate betónom. Následne boli brány základne Montauk AFB zatvorené po druhý krát a tentorkát už navždy. Celá oblasť bola verejnosti sprístupnená 18. septembra 2002 ako Camp Hero State Park. Radarová veža bola zapísaná do národného registra historických miest.
Následky výskumov

Ako dnes vieme, celé experimenty s časom majú aj svoje neblahé následky. Svoje by o tom vedel rozprávať známy wreastlingový zápasník Rob Van Dam, ktorý sa v priamom prenose počas výstupu do ringu nešťastne dostal do časového tunelu a priamo pred zrakmi miestnych aj televíznych divákov doslova zmizol. Spočiatku to obecenstvo bralo ako podarený trik usporiadateľov, no neskôr po príchode polície a evakuovaní celej arény situácia zvážnela. Van Dam bol asi o 50 minút objavený v šatni a bol v šoku. Neskôr sa priznal, že pri svojom "pobyte" v časovom tuneli bol na neznámom mieste, kde stretol chlapíka, ktorý sa mu predstavil ako Nikola Tesla a tvrdil, že sa musí vrátiť do roku 2005, aby to všetko zastavil. Ak sa chce Tesla vrátiť do roku 2005 aby to všetko zastavil, znamená to, že v onom roku 2005 sa niečo muselo začať. Ale čo? Zdá sa, že verejnosť toho opäť veľa nevie. Ktovie, aké dokumenty sa odtajnia o 50 rokov. Až vtedy zistíme, čo všetko sa napáchalo teraz.

A čo Bermudský trojuholník ? Kde zmizli všetky tie lietadlá a lode ? Nemohli padnúť do časovej smyčky, ktorá je práve týmito pokusmi narušovaná?

V súčasnosti môžeme na celý projekt Montauk spomínať len prostredníctvom počítačovej hry Half-life, ktorej tvorcovia si vzali ako námet presne tento prípad. Hoci vláda USA dodnes striktne popiera akúkoľvek existenciu základne Montauk, faktom ostáva, že v parku Camp Hero skutočne dodnes existujú vchody, ktoré sú zaliaté betónom......


2.
označiť príspevok

Vlado muž
   14. 12. 2011, 20:06 avatar
Vyberám: počas 70-tych rokov zmizlo z New Yorku vyše 80% všetkých bezdomovcov.

Čo znamená zmizlo? Že sa nasťahovali do domov?


5.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   14. 12. 2011, 20:14 avatar
www.cez-okno.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Cestovanie v čase


9.
označiť príspevok

Vlado muž
   14. 12. 2011, 20:50 avatar
Odkaz je na nič. Poviem inakšie: Možno autor tamtej vety si myslí, že New York je hlavným mestom Antarktídy, a tak aj vyzerajú jeho názory. Je to haluz, čo píše. Pokiaľ povieš, že ide o folklór, alebo určitý druh zábavy, tak potom OK, nemám nič proti zábave, hoci sa tvári ako niečo vážne. 


11.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   14. 12. 2011, 20:54 avatar
odpoved na tvoju otázku je v odseku Cestovanie v čase. prečo by to bolo na nič? boli to existujúce experimenty, aj filadelfia aj montauk, netreba to prehliadnuť, a asi nikdy viac o tom ani nedozvieme, a ani nevieme, čo sa okolo nás deje. na to sú iní vyvolení.


12.
označiť príspevok

Vlado muž
   14. 12. 2011, 20:57 avatar
Lebo nezmizlo z New Yorku vyše 80 %. Preto.

Z náboženskými veriacimi, s rôznymi šarlatánmi je to veľmi zložité, nevidím veľký dôvod sa tým zaoberať, len som sa vyjadril k tomu, čo je evidentné, že je to nezmysel. Okrem kopca iných nezmyslov, ktoré mi už nestoja za pozornosť. Sú tak hlúpe, že sa k nim nevyjadrujem. Náboženskí veriaci, ako povedzme kresťania, si aspoň vymýšľajú tak, aby to bolo vierohodné aspoň pre nich, ale tie táraniny, ktoré tu teraz prezentuješ, nemajú ani toľko zmyslu, ako kresťanské…
Súhlasí red rose


14.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   14. 12. 2011, 21:02 avatar
ty toho iste veľa vieš. ešte napíš, že Nicola Tesla bol šarlatán, a ty by si to urobil lepšie.


16.
označiť príspevok

Vlado muž
   14. 12. 2011, 21:05 avatar
Neviem veľa, ale naučil som sa nešíriť nezmysly. Jednoducho, v tom sa odlišujeme. Ja nie som z tých, ktorí majú radosť pri šírení rôznych táranín. Prečítam, a vidím… ak hneď zbadám nezmysel, text hádžem do koša. Nauč sa to! Ty zrejme ani nečítaš to, čo kopíruješ. Tomu sa vraví slepá viera.
Súhlasí red rose


19.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   14. 12. 2011, 21:11 avatar
ja som o tom čítala už pred 15imi rokmi. bola som v tom až po uši. a následky tých experimentov ešte len prídu. hneď na začiatok nám sem vrátili zo stredoveku teba.


3.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   14. 12. 2011, 20:12 avatar
Následky výskumov

Ako dnes vieme, celé experimenty s časom majú aj svoje neblahé následky. Svoje by o tom vedel rozprávať známy wreastlingový zápasník Rob Van Dam, ktorý sa v priamom prenose počas výstupu do ringu nešťastne dostal do časového tunelu a priamo pred zrakmi miestnych aj televíznych divákov doslova zmizol. Spočiatku to obecenstvo bralo ako podarený trik usporiadateľov, no neskôr po príchode polície a evakuovaní celej arény situácia zvážnela. Van Dam bol asi o 50 minút objavený v šatni a bol v šoku. Neskôr sa priznal, že pri svojom "pobyte" v časovom tuneli bol na neznámom mieste, kde stretol chlapíka, ktorý sa mu predstavil ako Nikola Tesla a tvrdil, že sa musí vrátiť do roku 2005, aby to všetko zastavil. Ak sa chce Tesla vrátiť do roku 2005 aby to všetko zastavil, znamená to, že v onom roku 2005 sa niečo muselo začať. Ale čo? Zdá sa, že verejnosť toho opäť veľa nevie. Ktovie, aké dokumenty sa odtajnia o 50 rokov. Až vtedy zistíme, čo všetko sa napáchalo teraz.

A čo Bermudský trojuholník ? Kde zmizli všetky tie lietadlá a lode ? Nemohli padnúť do časovej smyčky, ktorá je práve týmito pokusmi narušovaná?

V súčasnosti môžeme na celý projekt Montauk spomínať len prostredníctvom počítačovej hry Half-life, ktorej tvorcovia si vzali ako námet presne tento prípad. Hoci vláda USA dodnes striktne popiera akúkoľvek existenciu základne Montauk, faktom ostáva, že v parku Camp Hero skutočne dodnes existujú vchody, ktoré sú zaliaté betónom......


4.
označiť príspevok

Anastasija žena
   14. 12. 2011, 20:14 avatar
take tapy sproste ako si ty americka vlada potebuje :D


18.
označiť príspevok

Vlado muž
   14. 12. 2011, 21:08 avatar
Nielen táto vláda, ale všetci, čo sledujú nejaký zisk, aj naši podnikatelia majú radi tupých zákazníkov, len predať, a ty, sprostáčik, kupuj! Biznis! Cirkevníci detto.


6.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   14. 12. 2011, 20:22 avatar
Fenomén Zero Time
Zero Time je nulový čas a je to nejaký nulový bod v čase keď predmet vznikol, keď bol stvorený. Má ho každý predmet a aj človek. A dá sa zistiť. Čo je zarážajúce je to, že ZT človeka je väčší ako ZT Zeme. Znamená to, že človek je starší, ako Zem. A teda aj to, že bol v určitom čase stvorený. Toto je vedecký dôkaz existencie Boha. Alebo niečoho, čo nazývane Stvoriteľom.


8.
označiť príspevok

rastos muž
   14. 12. 2011, 20:50 avatar
Aj keď som veriaci, myslím si, že vedecký dôkaz existencie Boha nemáme.
Súhlasí red rose


10.
označiť príspevok

Vlado muž
   14. 12. 2011, 20:52 avatar
Ale veď preto si veriaci, lebo nemáš dôkaz. Keby si mal dôkaz, nehovoril by si o sebe, že si veriaci. 


13.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   14. 12. 2011, 20:58 avatar
vy by ste sa obuli aj do Boha, keby sem prišiel s vami diskutovať, patologický neveriaci v ničom a ničomu.


15.
označiť príspevok

Vlado muž
   14. 12. 2011, 21:02 avatar
No, vidíš, že aj ty vieš mať vtipné komentáre.      

Inak, ja by som uvítal jeho snahu o diskusiu. Smelo, nech začne!


17.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   14. 12. 2011, 21:06 avatar
nemám rada vtipy  


7.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 12. 2011, 20:43 avatar
vyuzivame 20 percent mozgu,mozno niektori zacnu byt imunni voci signalom,pretoze zacnu z donutenia pouzivat dalsich 80 percent mozgu
Súhlasí blueevil


20.
označiť príspevok

red rose žena
   14. 12. 2011, 21:12 avatar
tak podľa mňa je to celé blbosť....ešte sme nevynašli techniku na cestovanie v čase aj ked by sme to moooc chceli...a je veľa tzv. zaručených teorii o blbostiach.


21.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   14. 12. 2011, 21:16 avatar
samozrejme a my nemáme veriť už ničomu, lebo tak je to teraz in. aj ked to bolo pokračovanie filadelfského experimentu a ten je dokázaný. určite nám prezradia viac, aby sme boli o všetkom informovaný, že, veď my sme takí dôležití.


22.
označiť príspevok

red rose žena
   14. 12. 2011, 21:29 avatar
mne to pripadá ako paranoja...nečítaj už tie veci,pretože ti to škodí...


23.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   14. 12. 2011, 21:34 avatar
nie viac, ako vy.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 06:31,  vyjadríme sa na tému galavečera, pán vzorný občan a slovenský premiér sa pýtal prečo...
dnes, 06:19,  ako by sme to zhrnuli jednoducho, hodnotné veci nám miznú takýmto spôsobom, asistent zlodeja...
dnes, 01:17,  (16 -18) Osvietený, opäť Ti skutočne úprimne ďakujem za tieto neopakovateľné zábery - a...
dnes, 01:06,  Nie je to ono ale podobá sa to...
dnes, 01:05,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/74784749_2469403819985487_2636603809387773952_n.j...
dnes, 01:03,  Nezabúdajte bezcitní britskí rusofóbovia, že ruské tanky a nukleárne holubice mieru vaše...
dnes, 01:01,  Pár silných myšlienok na záver dňa!!!! (Zdroj: "Milujeme Rusko" a jeho družina)...
dnes, 00:56,  Aspoň čosi. Opice viac nepotrebujú
dnes, 00:52,  záhorák ja som z polovice američan a z polovice Slovák . Tos nevedzeu ?
dnes, 00:37,  Nenočný vlk...
dnes, 00:36,  Asi tak https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/lide/46818/fotografie/?razeni%5BpublishedAt%5D=2
dnes, 00:34,  Kasafran váýim si že sa ti moje fotky páčia . Tak len pre teba...
dnes, 00:29,  (14) Osvietený, nebodaj si stále namýšľaš, že si dákou diskusnou "osobnosťou"...
dnes, 00:28,  https://www.youtube.com/watch?v=ks7-A-7Zvak
dnes, 00:15,  Tak to ma slabo poznáš
dnes, 00:14,  Kasafran každemu je jasne čo si ty za osobnosť *13*13*13
dnes, 00:13,  Presne tak a Norsko je v NATO ??? *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13 Zdá sa že...
dnes, 00:12,  (8) Osvietený, veďže sa už až natoľko nesnaž zhadzovať svoju "osobnosť"!...
dnes, 00:09,  Ministerstvo zahraničia komentuje kritiku poslanca Smeru Ľuboša Blahu k bezpečnostnej...
dnes, 00:05,  Pellegrini kritizuje Blahu za jeho výroky. Držím palce s propagáciou Zomri, odkázal poslanec...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Škoda krásy, keď rozumu nieto.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(101 331 bytes in 0,538 seconds)