hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Prezidentske volby 2009

príspevkov
3
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 6.3.2009 17:07
posledná zmena 18.3.2009 20:35
1
06.03.2009, 17:07
Pozrel som si úvodné tlačovky našich kandidátov,a nemôžem sa zbaviť dojmu,že Gašparovičovi ide len o jeho pokračujúce komfortné prežitie,som apolitický ale vždy sa pousmejem nad Mečiarovým sloganom,,viac prejedol ako urobil" čo sa mi pri Gašparovičovi zdá dosť trefné.Radičová má síce ,,úžasné"vysokoúrovňové slovné vyjadrovanie, ale jej Bratislavský nadraďovacio-flegmatický akcent do toho sa predsa nemôže snúbiť s nárečím niekde na dedinke na východnom Slovensku,a na tom to všetko spadne.No a čo povedať k Martinákovej,tá doslova prosila o zvolenie,lebo sa jej to jednoducho páči byť ,,prezidentkou",mal som z nej taký pocit,priniesla by však len vákuum.
none
2

1. 06.03.2009, 17:07

Pozrel som si úvodné tlačovky našich kandidátov,a nemôžem sa zbaviť dojmu,že Gašparovičovi ide len o jeho pokračujúce komfortné prežitie,som apolitický ale vždy sa pousmejem nad Mečiarovým sloganom,,viac prejedol ako urobil" čo sa mi pri Gašparovičovi zdá dosť trefné.Radičová má síce ,,úžasné"vysokoúrovňové slovné vyjadrovanie, ale jej Bratislavský nadraďovacio-flegmatický akcent do toho sa predsa nemôže snúbiť s nárečím niekde na dedinke na východnom Slovensku,a na tom to všetko spadne.No a č...

18.03.2009, 20:10
Východniari už mali po "nežnej" dvoch svojich prezidentov, a bratislavčania to pohode prežili, východniari to zvládnu tiež!
none
3
18.03.2009, 20:35
Keby mali strany ,ktore maju mat z toho ,že niekto prezident bude ci nie, rozum, tak by tam hodili bezvyznamnu ale peknu žensku a ja by som ju volil.Aspon by v TV bolo obcas vidiet aj pri politike peknu tvar.Inac prezident je naozaj len "odmena" nebeska komusi za cosi a nema nejaku vahu .
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 84 076 B vygenerované za : 0.112 s unikátne zobrazenia tém : 47 383 unikátne zobrazenia blogov : 779 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Pretože si v mojich očiach vzácny a cenný a pretože ťa milujem .... Iz 43,4 Súhlasíte so mnou, že viac kresťanov dnes pozná Desatoro ako novú zmluvu o nezaslúženej Božej milosti? Keby ste sa prešli po Times Square v New Yorku, alebo pod Manderlou a...

citát dňa :

Hoci temperament velí zahrešiť z plných pľúc, intelekt káže zachovať chladnú hlavu a argumentovať triezvo.