Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Prečo je dnešná ženská móda zvrhlá?

68
reakcií
7951
prečítaní
Tému 18. augusta 2008, 11:13 založil milan.s..

podobné témy:1.
označiť príspevok

milan.s.
   18. 8. 2008, 11:13 avatar
Pozor! Nasledovný text môže spôsobiť a žiaľ, aj spôsobuje, neprimerané emocionálne reakcie u osôb ženského pohlavia. Pravdivo a otvorene sa v ňom totiž hovorí o skutočnostiach, ktoré sú väčšinou ľudí dneška považované za „normálne“. Avšak v skutočnosti normálne nie sú! Ďalšie čítanie len na vlastnú zodpovednosť.

O čom svedčí nevhodné, vyzývavé a dráždivé odievanie žien v letných mesiacoch? Veľmi jednoducho povedané, o „kvalite“ ich vnútorného života!

Náš vzhľad i všetko naše vonkajšie jednanie je totiž vždy iba očividným svedectvom toho, ako cítime a ako uvažujeme, teda toho, akí naozaj sme. No a žiaľ, vzhľadom ku „kvalite“ súčasného odievania nemožno úroveň vnútorného života dnešnej ženskej populácie definovať inak, ako iba dvoma výstižnými slovami – vnútorný rozvrat!

Prečo? Určite každý z nás niekedy videl prostitútku. Či už vo filme, alebo „naživo“. Každý teda vie, za akým účelom a ako asi býva „oblečená“. Jej vonkajší zjav i jej „práca“ sú ale svedectvom hlbokého vnútorného, mravného úpadku, či doslova rozvratu osobnosti. I všeobecnou verejnou mienkou sú takéto osoby odsunuté na samotný okraj spoločnosti.

No a skúsme teraz celkom nezainteresovane porovnať „oblečenie“ prostitútok s oblečením žien v teplých, letných dňoch. Ak budeme naozaj objektívni zistíme, že tých rozdielov nebude napodiv až tak veľa.

A teraz uvažujme: Je správne, ak dievčatá, ženy a matky podliehajú „móde“, ktorá sa nie veľmi líši od odievania neviestok? „Móde“, ktorá neraz nachádza práve v tomto prostredí doslova zdroj svojej inšpirácie? Nevraviac o tom, čo všetko sú schopné súčasné ženy odhaliť na plážach a kúpaliskách, ktoré sa z tohto dôvodu stávajú priam pareniskom morálneho bahna.

Len si napríklad prečítajme bežné ženské časopisy, v ktorých rôzni „odborníci“ odporúčajú čitateľkám, ako najlepšie zvádzať a dráždiť mužov, ako byť zmyslené a čo najviac „sexy“, časopisy, kde sú celkom bez hanby opisované rôzne techniky telesného styku dvoch pohlaví, ktoré by mohli slúžiť ako popis pracovnej náplne „zamestnankýň“ vo verejných domoch. Hanba ženám, že vôbec takéto časopisy čítajú a podporujú ich redakcie svojim finančným príspevkom a hanba im, že sa odievajú tak, ako im káže dnešný, mravne zvrhlý diktát „módy“.

Ako už teda bolo povedané, naše vnútro a naše vonkajšie konanie sú akoby spojené nádoby, takže zmieňovaný spôsob odievania musí byť celkom logicky iba odzrkadlením „kvality“ vnútorného života súčasných žien. Podobný spôsob odievania vypovedá o uvoľňovaní, devastácii a strhávaní všetkých morálnych a mravných zábran, vypovedá o devalvácii až deštrukcii vnútorného života a o postupnom znehodnocovaní a úpadku osobnosti.

Podrobenie sa spomínanej „móde“ býva teda žiaľ, nespochybniteľným a neklamným svedectvom o reálnej vnútornej „zrelosti“ každej jednotlivej ženy, ktorá môže mať sama o sebe samozrejme omnoho vyššiu mienku, avšak jej zovňajšok až príliš očividne odzrkadľuje skutočný stav jej vnútra.

Čo je však treba urobiť, aby došlo k zlepšeniu tohto nežiaduceho stavu? Ak sa vo všeobecnosti hovorí o dôstojnosti a rozvoji človeka i celej spoločnosti, ak sa hovorí o raste a dozrievaní ľudskej osobnosti, ak sa hovorí o práci na sebe samom a tak ďalej, prvý a rozhodujúci krok týmto smerom spočíva v nevyhnutnej, osobnej vnútornej premene každého jednotlivca, to znamená, v jeho vnútornom prerode smerom k lepšiemu a ušľachtilejšiemu.

Aby k nemu ale mohlo vôbec dôjsť, musí mu predchádzať pravdivé, dôsledné a nekompromisné oboznamovanie verejnosti s tým, čo je správne a teda hodné nasledovania a čo je naopak nesprávne a zvrhlé a preto musí byť odsúdené a zavrhnuté. Čo je správne a nesprávne nie podľa ľudských kritérií, názorov a prianí, ale podľa Zákonov vo stvorení, reprezentujúcich vôľu jeho Tvorcu a Majiteľa. Podobná osveta je teda prvým krokom. Jednoducho povedané, ľudia sa už konečne musia naučiť rozoznávať dobré od zlého.

No a na základe poznania a uvedomenia si správneho a nesprávneho má potom nasledovať druhý krok a síce – zmienená vnútorná premena. A ak bude skutočná a hlboká, teda taká, aká byť musí, celkom logicky prerastie v krok tretí, čiže v nevyhnutné prejavenie sa navonok, v celkovom jednaní človeka, v jeho reči i v jeho prístupe ku každej životnej situácii, nie samozrejme iba k samotnému odievaniu.

Cesta k obrodeniu ľudstva vedie teda cez obrodenie vnútorného života každého jednotlivca v duchu vecného poznania Zákonov stvorenia, bez ohľadu na jeho pohlavie, bez ohľadu na jeho vierovyznanie, či príslušnosť k nejakému duchovnému smeru. Táto cesta je skrytá, pre dnešných ľudí v snáď až príliš prostých slovách: „Udržujte krb svojich myšlienok čistý! Tak založíte mier a budete šťastní“.

Kto teda začne vedome dbať o čistotu a ušľachtilosť svojho myslenia a cítenia, ten potom postupne, ak bude vytrvalý, pozdvihne svoj vnútorný život až na úroveň skutočného a pravého človečenstva. A toto pravé človečenstvo, táto znovunadobudnutá a znovuobjavená, pravá ľudskosť, začne z neho potom automaticky tryskať zvnútra navonok, prejavujúc sa jeho rečou, jednaním, názormi, postojmi i ...odievaním! Ušľachtilé a ľudsky dôstojné vnútro sa teda celkom logicky premietne i do dôstojného a ušľachtilého zaodetia fyzického tela. Iba tadiaľto vedie jediná správna cesta ku kráse, harmónii a všeobecnému pozdvihnutiu všetkého okolo nás.

M.Š.
priaznivec stránky : www.ao-institut.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


20.
označiť príspevok

ateista muž
   18. 8. 2008, 21:57 avatar
POZOR,POZOR!NEMORALNE ODIEVANIE SA MUZOV NA KUPALISKACH. Vyzývavo chodia LEN v plavkách!!! je to moralny upadok ludi ktory sa CHCU KUPAT!!!KOLKÁ NEMORÁLNOSŤ!!!Alebo morálny úpadok mužov ktorí nechcú zdochnúť z tepla a tak sa nemoralne vystavuju na ulici v KRÁTKYCH NOHAVICIACH a BEZ TRIČKA!!!
U6 sa teším na tvoju reakciu milan.s.


27.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 8. 2008, 07:53 avatar
..neviem preco sem tahas kupaliska (viem, milan to tam schomolil, ale tak s rezervou)...
Chlapa uplne hore bez niekde v centre mesta povazujem tiez za primitiva nerespektujuceho iste "nepisane" moralne zasady slusnosti v spolocnosti..... moj nazor..


30.
označiť príspevok

ateista muž
   19. 8. 2008, 12:07 avatar
a samozrejme som zabudal na nemoralne 1.5 rocne deti ktore su nemoralne BEZ plaviek. samozrejme toto aj predchadzajucu spravu som pisal aby sa milan.s. uvedomil


31.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 8. 2008, 12:15 avatar
..ateista pleties sprostosti.. pointa ti ocividne uplne usla, alebo sa snazis ospravedlnovat sam seba no argumenty pouzivas viac ako chabe......

..ill society..


33.
označiť príspevok

senzana
   19. 8. 2008, 16:52 avatar
slušné odievanie patrí ku kultúre ľudí a nemôžeš porovnávať deti a dospelých - detské telo je ešte nevyvinuté a nevzbudzuje pohoršenie  


34.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 8. 2008, 16:55 avatar
hej, male dieta vzbudzuje pravy opak.. Mam rad tych malych tlstosov, vzdy mi vycaruju usmev na tvari    


66.
označiť príspevok

ateista muž
   26. 8. 2008, 21:07 avatar
precitajte si cely moj prispevok hlavne jeho koniec ja to nemyslim vazne pisem to len aby sa Milan.s. uvedomil


28.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 8. 2008, 09:23 avatar
Cesta k obrodeniu ludstva vedie cez poznanie zakonov stvorenia a mnohe dalsie veci?Pre ludstvo niet metra,ludstvo sa sprava ako banda virusov ,ktora používa to co okupuje na množenie vlastnej existencie bez ohladu na to co okupuje.Ked choru bunku v tomto prípade zem zhumpluje ,tak sa vrhne na dalsiu-trebars Mars.A odevy su len sprievodný jav,ako daleko sme už zasli v arogancii a paratizme.A cím lepsie pozname zakony stvorenia tým viacej ich zneužívame v prospech nasho druhu.Takyto sme my ludia.Cakam kedy sa zacne prebudzat v ludoch i cosi in enež len snaha využit cokolvek v prospech vlastnej replikacie,a o tom svedci i obliekanie veduce k stimulacii sexualnych tužob u opacneho pohlavia.Takže Milan s. ty to neporiesiš a tých par ludí co si povedat daju vojnu nerobí a ani vítazstva.


32.
označiť príspevok

fajer
   19. 8. 2008, 16:46 avatar
podla povesti a baji,adam a eva zili v raji nahy,tak co sa tu pohorsujes,doporucujem nevychadzat v lete z domu,len ak tak do kostola.


63.
označiť príspevok

Tigra
   21. 8. 2008, 08:07 avatar
ale no, vobec nie je zvrhlá, ved sa musíme nejako zviditelnit . . . prsíčka von až po bradavky a sukienka po okraj nohavičiek, ved to sa našim mužom páči


64.
označiť príspevok

Juliana3 žena
   21. 8. 2008, 11:36 avatar
Tak to je jediný spôsob zviditeľnovania, čo? Vždy robíš len to čo sa druhým páči? 


65.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 8. 2008, 11:42 avatar
myslim, ze tomu zacinam rozumiet    

no teda.. tak to nemusi byt az take zle riesenie  


2.
označiť príspevok

slon v lese
   18. 8. 2008, 11:20 avatar
sa teším až začneš kritizovať aj mužov, ale toho sa asi nedočkám...


3.
označiť príspevok

SlecnaXY
   18. 8. 2008, 11:56 avatar
slon sakra, ty máš ale obrovské ústa   Vidím, že chobot ti už chiturgicky odstránili, ale veľká diera ti po ňom ostala  


9.
označiť príspevok

slon v lese
   18. 8. 2008, 14:02 avatar
to už niekto písal, asi ty


11.
označiť príspevok

SlecnaXY
   18. 8. 2008, 15:00 avatar
hej, no nedal si mi odpoveď...tak do Teba rýpem opätovne  


14.
označiť príspevok

slon v lese
   18. 8. 2008, 17:02 avatar
a čo by som mal napísať? no áno, mám dieru v hlave, občas do nej hodím nejakú potravu a občas z nej vychádzajú rôzne zvuky  


4.
označiť príspevok

Berenika
   18. 8. 2008, 11:59 avatar
Aké neprimerané emocionálne reakcie mi má spôsobiť ten tvoj text? Zatiaľ snáď len malé opotrebovanie krčnej chrbtice od krútenia hlavou, že takéto niečo môže niekto dať na papier. Ale vidno, písal to niekto, kto veľmi dobre pozná prostredie prostitútok a možno si aj lebedí v morálnom bahne na plážach a kúpaliskách a hlavne číta všetky tie ženské časopisy, v ktorých sú všetky tie návody na zvádzanie a dráždenie mužov. Možno to všetko písal pri čistom krbe svojich myšlienok.
Asi mi nič neostáva, len sa zahaliť od hlavy po päty, aby som zachovala ušľachtilé a ľudsky dôstojné vnútro, chrániac sa tak pred zrakom mužov, ktorí vo mne v letnom oblečení vidia hneď prostitútku, ktorá sa snaží len o ich zvedenie a morálny úpadok.
A ja som si doteraz myslela, že čistému je všetko čisté.


15.
označiť príspevok

dorota
   18. 8. 2008, 19:49 avatar
mna uz v krku seklo  
no ale je mile.ze tu mame samovyslanca moralky ne?


5.
označiť príspevok

Boris muž
   18. 8. 2008, 12:48 avatar
.. suhlasim s milanom. tentokrat )

Ale v podstate je mi to jedno.. je to hrdost tych zien resp. aka hrdost ?? ))
Mna aj tak zaujimaju veci zahadne skryte.. o to vacsie je potesenie po odhaleni  
Ak zana beha odhalena uz po ulici, tak na co sa ma clovek tesit ? Nevravim, ze sa nepozriem.. klamal by som. som tiez len chlap.. ale nejavim ziaden zaujem o take. Zdrava, sebavedoma zena je presvedcena o svojej zvodnosti aj bez toho, aby sa vsade otrcala pred slintajucimi chlapmi.


6.
označiť príspevok

pollio
   18. 8. 2008, 13:18 avatar
zvrhlá móda, to by som netvrdil. Podľa mňa práveže je potrebná, lebo napr uľahčuje výber partnera. V iných kultúrach, kde povedzme vyberajú partnerov rodičia je odhaľovanie nepotrebné... aj keď... leto je leto))


7.
označiť príspevok

Boris muž
   18. 8. 2008, 13:27 avatar
.. beriem to tak, ze si vyberas partnerku podla fyzickeho vzhladu.. co ma v hlavicke je uz asi nepodstatne...............dost smutne...


10.
označiť príspevok

sedmikraska žena
   18. 8. 2008, 14:13 avatar
na prvyx pohlad si ale vsimnes vonkajsok a az potom zacnes spoznavat akya vlastne je. Len mi este povedzte, ze by sa vam pacilo, keby chodime zahalene ako arabky


23.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 8. 2008, 00:37 avatar
jasne... najlepsie pouzit protikladny extrem........


53.
označiť príspevok

sedmikraska žena
   20. 8. 2008, 18:33 avatar
z extremu do extremu 
kazdy by sa mal obliekat primerane svojej postave, nalade a postaveniu


54.
označiť príspevok

Mortiisia žena
   20. 8. 2008, 19:03 avatar
postaveniu?toto ma nejasnosti,podla mna na postaveni nezalezi,ale nalada-ano to mas pravdu.


56.
označiť príspevok

SlecnaXY
   20. 8. 2008, 19:05 avatar
Aj od postavenia sa odvíja odev...sedmikráska to zrejme myslela tak, že keď človek robí v nejakej vyššej pozícii či funkcii, zvyčajne sa vyžaduje odev typu kostým, oblek, kravata a tak ďalej pri ďalších typoch povolaní...


58.
označiť príspevok

Mortiisia žena
   20. 8. 2008, 19:14 avatar
jup pravda z tejto stranky som na to nemyslela   tak v parlamente si na seba nedaju teplaky,potom by neboli moc reprezentativny pre nasu krajinu 


60.
označiť príspevok

sedmikraska žena
   20. 8. 2008, 19:55 avatar
presne tak som to myslela 
a este sa k tomu da dodat postavenie v rodine


8.
označiť príspevok

pollio
   18. 8. 2008, 13:58 avatar
čo by tam mala mať? kuká na teba a vraví si: -prisadne si, alebo nie?-)))


13.
označiť príspevok

pollio
   18. 8. 2008, 15:15 avatar
ty to berieš veľmi emotívne. Naša spoločnosť je moderná a táto modernosť sa prejavuje aj v móde. Kult tela si žiada, aby telo bolo videné. Aj to je moderné. Raz možno preváži vplyv inej kultúry ako Západnej a zmení sa aj odev. Zatiaľ však v odievaní (resp v odhaľovaní) platí viac-menej osobná miera a zvyky odpozorované doma resp v blízkom okolí jednotlivca, pretože všeobecne definovať mieru odhalenia tela ktorá je -ešte prípustná- je veľmi ťažké a nie je k tomu ani žiadny spoločenský tlak.


24.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 8. 2008, 00:42 avatar
praveze vobec nie... emotivne to beries ty. Davas len na emocie.. emocie chlapa, ktory nevie odolat... co je ale prirodzeny jav pre samca........ zvierata..............
aneb... ovecka v stade a stado vede.........

nezazlievam nikomu nic.. ani tebe pollio. Spravas sa tak, ako to vyzaduje vacsina. No ty mne nemozes zazlievat to, ze sa tej vacsinovej demagogii snazim vyhybat. Nepokladam to za inteligentne spravanie a odovodneni na to, tu na diskusnom fore padlo az..az..


49.
označiť príspevok

pollio
   19. 8. 2008, 23:55 avatar
pozri Boris, chcel som len napísať aká je realita, bez toho aby som preháňal ako milan.s. buďme triezvi aj v názoroch aj v odievaní...
A ešte môj typ na najväčšiu -perlu- milana s.:
-.....musí mu (prerodu jednotlivca) predchádzať pravdivé, dôsledné a nekompromisné oboznamovanie verejnosti s tým, čo je správne a teda hodné nasledovania a čo je naopak nesprávne a zvrhlé a preto musí byť odsúdené a zavrhnuté.-
To vyzerá prinajlepšom na Irán.


12.
označiť príspevok

maya...
   18. 8. 2008, 15:05 avatar
Naozaj som žasla nad tým úvodným príspevkom. To naozaj považuješ minisukne (mám na mysli skutočné sukne, nie tie pásy látok, čo nosia štetky na dialnici), tielka alebo šaty za niečo nemorálne? To ako teraz si kúpime burky a budeme behať v nich a manžela oslovovať Môj pane? Dlhé vlasy sú tiež pomerne sexy, asi by sme sa mali všetky ostrihať, aby si to nejaký debil zle nevysvetlil, však? No a ešte k tým časopisom: ženám sú aspoň určené časopisy o zvádzaní, kdežto mužská populácia si vyžaduje časopisy buď u autách alebo porná (tých pár vedecko - technických nestojí za zmienku). A že morálne bahno!


22.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 8. 2008, 00:36 avatar
..asi si ignorovala milanove POZOR na zaciatku....


16.
označiť príspevok

Juliana3 žena
   18. 8. 2008, 20:40 avatar
Pravdou je, volgárne oblečenie si všimnem aj ja. zdôraznila by som primeranosť oblečenia k postave. Nie je nič horšie ako vidieť vytrčajúce "pneumatiky" mladých dievčat (bedrové nohavice, krátke tričká )ktoré pôsobia veľmi rušivo. Niektorým ženám chýba sebakritika a dajú na seba čokoľvek len aby držali krok s módou.
Určite primeranosť nesmie byť zanedbaná. No a mimochodom obtiahnuté trička s výstrihom nosím aj ja. Čo je na tom zlé?? 


17.
označiť príspevok

dorota
   18. 8. 2008, 20:59 avatar
na tricku nic. na tvojich "nadrach" vsetko. aspon podla M-ako moralistu  
podla mna je vulgarne modne nosenie ponoziek do sandal u panov. taktiez ranajkovanie tresky a zastanci "prirodneho" stylu nech radsej necestuju MHD  


59.
označiť príspevok

Mortiisia žena
   20. 8. 2008, 19:15 avatar
ponozky a sandale T_____T brrrr vystihla si to,to je dost spatneeee.


62.
označiť príspevok

Juliana3 žena
   20. 8. 2008, 23:08 avatar
a už sa na to môžme tešiť...pretože čo chvíľa to príde k nám- ako módna vlna  


21.
označiť príspevok

maya...
   18. 8. 2008, 22:08 avatar
Podľa normálnych ľudí nič. Podľa úchylákov všetko.


40.
označiť príspevok

Bonna
   19. 8. 2008, 18:48 avatar
čo nič a čo všetko ?  


18.
označiť príspevok

Juliana3 žena
   18. 8. 2008, 21:02 avatar
Musia si uvedomiť je 21.storočie !
A v horúčavách cestovať MHD je naozaj hrôza. To sa niektorí necítia, al. je im to jedno?? 


19.
označiť príspevok

Mortiis
   18. 8. 2008, 21:33 avatar
Netreba hadzat vsetky zeny do jedneho vrecia... Zeny su prirodzene krasne a zvodne a nemaju nutkanie ukazovat celu svoju krasu hocikomu, iba svojmu partnerovi. Je aj problem hlavne v lete, lenze moda tlaci stale dopredu, a aj ked zena si chce obliect nieco lahsie, ale zaroven vhodne, nie je to jednoduchy vyber, ked v obchodoch uz nie je dostat nic ine len ako niektori pohorseni hovoria "nemravne" oblecenie. Pochybujem, ze si v 21. stor. niekto da na seba napr. "mrkvace"...


25.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 8. 2008, 00:44 avatar
... moda je len biznis.... je na kazdom individualne.... ci sa necha ovladat, alebo pojde vlastnou cestou...


35.
označiť príspevok

senzana
   19. 8. 2008, 16:56 avatar
môže si dať tričko so slušným výstrihom, aby jej nevyliezali cecky a sukňa tiež nemusí odhaľovať jej nohavičky  


36.
označiť príspevok

z1x2c3 muž
   19. 8. 2008, 17:23 avatar
A ako má dievča zbaliť podľa teba chlapca? Má sa asi stále usmievať... ALE POZOR! NESMIE ODHALIŤ SVOJE ZUBY.  


37.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 8. 2008, 17:27 avatar
.. trapna poznamka s velkym T.. omg ludia toto nemyslite vazne...

NIE ROVNO MU OTRC A ZARUCENE POJDE JAK PES ZA TEBOU...................................

.. no ale ocividne niektori ludia nemaju na viac ako vyzliect sa.. smutne smutne smutneeeee.


38.
označiť príspevok

senzana
   19. 8. 2008, 17:35 avatar
NEČUDUJ SA, VEĎ UŽ AJ UČITEĽKA V MŠ SA NECHÁVA FOTIŤ NAHÁ DO MUŽSKÉHO EROTICKÉHO ČASOPISU  


39.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 8. 2008, 17:39 avatar
..musim sa cudovat.. ved je to tak primitivne.   Akoby sme sa vracali evoluciou spat k zvieratkam......


51.
označiť príspevok

fajer
   20. 8. 2008, 09:31 avatar
primitívne sú tvoje názory,ako keby som počul svoju 95 ročnú babku,aj Vilma Jamnická mala triezvejšie názori ako ty.


52.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 8. 2008, 09:38 avatar
ty vies fajer.. ja si svoju nebohu babku vazim...................................


26.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 8. 2008, 00:47 avatar
..Spravna tema pre nespravne publikum.. zvykajme si...


29.
označiť príspevok

dobšinčan muž
   19. 8. 2008, 10:17 avatar
Ani by som nepovedal že ženská móda je zvrhlá. Je taká, aká je doba. Keď pred 100 rokmi chodievali na kúpaliská ešte aj muži zahalení.... Čo ja viem, niekomu by možno vyhovovala tá doba pred 100 rokmi, alebo viac. Čo je prirodzené, to je krásne. V prírode je to už tak, že aj mláďatá zvierat sú milšie ako dospelé jedince a pri tom sa nijako nezahalujú.
Takže pokiaľ je vystavené pekné telo kdesi na kúpalisku, alebo už hoc kde inde, ten pohľad padne dobre každému normálnemu jedincovi. Blbšie je keď nejaký rozkysnutý jedinec vytŕča svoj bachor, či zadok na obdiv okoliu
 , ale aj to je živý tvor, tak čo už, akurát nepozerám na to čo sa mi nepáči. Myslím, že príspevok : " Prečo je dnešná ženská móda zvrhlá? " je trošku prehnaný
 


68.
označiť príspevok

milenia žena
   3. 9. 2008, 19:23 avatar
No možno je to tak myslené, že keď Milan S. zbadá odhalený členok alebo lakeť tak sa mu hneď postaví! To je na tom zvrhlé! Muž neovládajúci svoje pudy to samozrejme hodí na zvrhle odeté ženy.


69.
označiť príspevok

kráska
   3. 9. 2008, 19:30 avatar
nevysmievaj sa z inteligentného a slušného človeka ! pochybujem o tom, že ty si odhaľuješ iba členok a lakeť  


41.
označiť príspevok

starec muž
   19. 8. 2008, 18:59 avatar
Viac odhalená žena asi najviac prekáža jej mužovi,lebo sa bojí,aby o ňu neprišiel,alebo druhým ženám,čo im závidia ich krásu.


42.
označiť príspevok

senzana
   19. 8. 2008, 19:09 avatar
môj exmanžel by bol najradšej, keby som sa obliekala do vreca - taký bol žiarlivý a nakoniec ma podviedol s inou, ktorá má nižšie vzdelanie, ako ja, ale sa k nemu aj viac hodila , lebo aj on mal také vzdelanie  


43.
označiť príspevok

BetonFist muž
   19. 8. 2008, 20:08 avatar
Myslis ze mu islo o jej nizsie vzdelanie? 


55.
označiť príspevok

senzana
   20. 8. 2008, 19:04 avatar
pri mne mal komplexy menejcennosti nielen kôli vzdelaniu, ale aj kôli výzoru  


57.
označiť príspevok

SlecnaXY
   20. 8. 2008, 19:10 avatar
senzi...chápem, my krásne a vzdelané ženy to nemáme v živote ľahké  
Môžem sa opýtať, ak to nie je tajné, aké máš vzdelanie?


61.
označiť príspevok

BetonFist muž
   20. 8. 2008, 21:20 avatar
No citim tam vela pohrdania....neposudzujem,nepoznam...


44.
označiť príspevok

BetonFist muž
   19. 8. 2008, 20:11 avatar
a kto moze za to ze je zenska moda taka aka je???
ved keby tie zvrhle odevy ci ako to nazyvate nikto nenosil,tak by tu nic take nebolo....
takze za vsetkym hladaj zenu... 


46.
označiť príspevok

dorota
   19. 8. 2008, 20:12 avatar
nabeton! preto vacsinu velkych modnych navrharov treba hladat mezi muzmi  


45.
označiť príspevok

dorota
   19. 8. 2008, 20:11 avatar
ach, neuveritelne, ze tato tema este zije  


47.
označiť príspevok

Mortiisia žena
   19. 8. 2008, 21:47 avatar
Zenska moda a zvrhla? a kto ju spravil zvrhlou? zeby muzi?   staci si pozriet niekolko dokumentov o formovani mody + par knizociek,a hned sa docitate,kto spravil zo zien zvodne bohyne  hm studovala som na strednej umeleckej skole kde sa vyucovalo i maskerstvo a kostymerstvo,takze pisem zasvatene  naco skryvat krasne ladne zenske krivky pod tonov latok? kto ma pekne nohy nech si ich ukaze v minisukne. Ja som typ zeny ktoru v nohaviciach moc neuvidite,paci sa mi vsetko zenske.Pekne vystrihy,cipky,pancuchace,podvazky-ked sme to uz vynasli preco sa netesit z toho,ze mozme byt zvodne? ehm pravdaze nie prehnane -typu jak som tu citala-nohavicky pri ktorych kratka sukna nepomoze,to je uz vulgarnost.


48.
označiť príspevok

BetonFist muž
   19. 8. 2008, 21:52 avatar
Tak,tak...suhlas,kto s tym ma taky problem,ma skor problem sam so sebou,alebo nema ine problemy,ked riesi take banality...


50.
označiť príspevok

fajer
   20. 8. 2008, 06:49 avatar


67.
označiť príspevok

knihomol5 žena
   3. 9. 2008, 14:09 avatar
ešteže chodím slušne oblečená, žiadne veľké výstrihy, kdejaké topy, priesvitné veci, obtiahnuté veci, topánky na 15 cm podpätkoch som nemala, a nemala som ani podpätky ani 3-cm, takže v pohode
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:25,  Je to stále o tom - mocní si robia čo chcú, nehľadiac na predpisy, dohody, papierovačky....
dnes, 13:53,  Ako americkí zločinci v OSN obhajovali vraždy, vraj sebaobrana :) To je akoby niekto zabil...
dnes, 13:50,  Netanjahuov potkan nie je sa z čoho radovať. Americkí zločinci len zlotu robia.
dnes, 13:48,  Vidím, že si aj tý šťastný putinov Potkan....tak ti to nebudem brať....raduj sa aj s...
dnes, 13:45,  Netanjahuov potkan, Irán Trumpa dobre vyfackal a ten sa na nič nezmohol.
dnes, 13:43,  Ano "stiahol chvost".....a Irančťania možu oslavovať.....To by bolo lepsie, ak by...
dnes, 13:38,  Trump spáchal teroristické vraždy a po iránskom útoku stiahol chvost.
dnes, 13:33,  Trump dal týmto jasne najavo, že nechce vojnu a zaroveň dal najavo, že chce likvidovať...
dnes, 13:28,  všetko dobré pre neobyčajných ľudí
dnes, 13:23,  všetci si myslia ostane kameň na kameni a ono sa stane pravý opak...
dnes, 13:21,  Kntsz, preco sa o to zaujimas?
dnes, 13:20,  Židovský potkan Trump sa vyhrážal že po prípadnom útoku Iránu bude nasledovať tvrdá...
dnes, 13:19,  Mrzí ťa to, ty smradlavý Putinov potkan, že sa to tam akotak ukľudnilo?......
dnes, 13:18,  Potrebuješ k tomu Toyotu Corola 1979 a obrázok Hitlera s nápisom My hero....
dnes, 13:16,  Č kvikoceš Putinov potkan?....Nech urobi Amerika čokolvek, tak kvikoceš ....To by bola vojna...
dnes, 13:15,  peter67 takých ľudí by si mal prosiť Katy Perry - E.T. (Official) ft. Kanye West
dnes, 13:07,  havran neprekvapila ťa mierna reakcia Trumpa ? Trump sa vyhrážal, že na prípadný iránsky...
dnes, 13:04,  All Of The Lights - Kanye West [OFFICIAL LYRICS] Gladiator ~ Elysium / Honour Him / Now We Are...
dnes, 13:03,  Odkaz pre Ima: Humanistická zbierka Protect Humanists At Risk:...
dnes, 12:59,  3/ Citis zodpovednost za ciganov a migrantov????:)))
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
I v pekle dobre, keď máš strýca diabla.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(169 751 bytes in 0,462 seconds)