Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Práca v zahraničí pre 36/175/75

6
reakcií
928
prečítaní
Tému 15. januára 2013, 11:26 založil biskup.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
25. 12. 2005
5

1.
označiť príspevok

biskup muž
   15. 1. 2013, 11:26 avatar
Ahojte, viete ma prosím niekto nasmerovať na nejaký seriózny kontakt pre prácu v zahraničí? Veľmi rád by som odišiel zo Slovenska za lepším životom a som pripravený okamžite odísť. Uvítam akýkoľvek tip, radu, tel.číslo, FB profil, skype, čokoľvek. Čas náhli, nie je na čo čakať.. peniaze utekajú  .

Ak zaregistrujem naozaj dôveryhodnú a serióznu ponuku, určite sa ozvem. Na 1000% !
Mám skúsenosti s riadením ľudských zdrojov, z archívnej oblasti, v logistickej-skladovej oblasti, zber ovocia v sadoch, práce na poli, mám preukaz sk.B ; 36r. a anglický jazyk ovládam lepšie na komunikačnej úrovni, ako na písomnej.

Vopred ďakujem.

7.
označiť príspevok

Vladko muž
   17. 1. 2013, 18:29 avatar
1 biskup

Tu na DF chodí správny chlap BUMBRLICEK z USA, spýtaj sa ho.

2.
označiť príspevok

trin i ty muž
   16. 1. 2013, 15:04 avatar
chces dopadnut takto?

Upratovačka uniesla švédsky vlak a havarovala

15.01.2013 15:40:22| Zdroj: TASRTA3| Foto: SITA

Upratovačka vo švédskej metropole Štokholm sa v utorok zmocnila jedného z vlakov a narazila s ním do trojpodlažného domu v obci Saltsjöbaden, keď so súpravou, ktorú riadila, prerazila bariéry na konci trate. Utrpela pri tom vážne zranenia, informovali miestne médiá.
Čítajte viac: www.ta3.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

Ónya žena
   16. 1. 2013, 15:06 avatar
čo ju k tomu viedlo ?..neponáhľala sa na rande? 
inak smutné.

4.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 1. 2013, 15:07 avatar
podla mna si chcela naplnit detsky sen kedy chcela byt rusnovodickou

5.
označiť príspevok

biskup muž
   16. 1. 2013, 15:28 avatar
tak dúfam, že budem mať viac šťastia, ako dotyčná pani, a že nájdem iné, skoré uplatnenie svojich skúseností mimo Slovenskej republiky, na ceste za lepším a slušnejším životom, že nestratím na viere. veľkú radosť by mi urobil kontakt napr. na pracovnú agentúru ponúkajúcu prácu aj ubytovanie, najlepšie v severských krajinách, prípadne niekto, kto mal možnosť pôsobiť v tomto kúte Zeme a vedel by nasmerovať.

6.
označiť príspevok

trin i ty muž
   17. 1. 2013, 18:25 avatar
5.

dobre, slaboducha
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 07:49,  Predseda Výboru NR SR pre európske záležitosti Ľuboš Blaha (Smer-SD) o miniMajdane na čele...
dnes, 07:28,  Áno, pohľad nemakačenka, ktorý žil z ockových peňazí. Nebolo ich za čo minúť. Dnes už...
dnes, 06:18,  V knihe. Sa pise ze vsetci zhresili... Mozno sme tu preto....teda za trest...
dnes, 06:17,  Z časti aj za trest z casti na ponaucenie.... Z casti aj z lasky.z casti aj z nevedomosti sme...
dnes, 06:13,  K tomu trestu asi len tolko... Ze...podla toho ako preciťujeme ten život... Niekto si...
dnes, 05:42,  Lebo kapitalista toho napracuje....... *13 Po 30 rokoch kapitalizmu (alebo čo to chce byť..)...
dnes, 03:18,  https://sk-sk.facebook.com/roman.maca.9/videos/10218329675060040/
dnes, 03:06,  https://sk-sk.facebook.com/roman.maca.9/videos/10218329675060040/
dnes, 02:59,  majko1 Samozrejme , že korupčne kauzy boli i za spomenutých vlád a budú i pri tých...
dnes, 02:53,  Všetky strany ktoré majú v programe vystupenie z EU alebo nato .
dnes, 02:28,  Len takýto darmožráč a boľševický povaľač urobí pre vás všetko, čo vám na očiach...
dnes, 02:21,  Liberalizmus stojí v protiklade s totalitou. Pod označením liberalizmus (latinsky liber...
dnes, 02:16,  Peter celu genezu si doštuduj . hlavne tie frakcie
dnes, 02:15,  V Rusku zhoreli miliony km štvorcových len tento rok Číňané potichu kácejí Sibiř....
dnes, 02:03,  Prezidentka o svojom rozhodnutí ešte koncom októbra listom informovala predsedu parlamentu...
dnes, 01:52,  extrastory je fajn matroš . Niečo ako lysohlavky
dnes, 01:45,  Tu mozes jasne vidiet ze ide do tuheho slova pravdy sa dostavaju aj k tym menej vzdelanym a aj...
dnes, 01:21,  Prezradil američanom počet MiG 29 na slovensku
dnes, 00:34,  120. tych 30 litrov bol vklad do druzstva, vlastníctvo bytov neexistovalo. :) tj akoby si teraz...
včera, 23:40,  mal by si sa poriadne vyspať, lebo vedecké a technické informácie sa získavajú za životné...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Neexistuje cesta ku šťastiu, pretože šťastie je cesta.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(69 377 bytes in 0,844 seconds)