hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Práca v zahraničí pre 36/175/75

príspevkov
6
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 15.1.2013 11:26
posledná zmena 17.1.2013 18:29
1
15.01.2013, 11:26
Ahojte, viete ma prosím niekto nasmerovať na nejaký seriózny kontakt pre prácu v zahraničí? Veľmi rád by som odišiel zo Slovenska za lepším životom a som pripravený okamžite odísť. Uvítam akýkoľvek tip, radu, tel.číslo, FB profil, skype, čokoľvek. Čas náhli, nie je na čo čakať.. peniaze utekajú .

Ak zaregistrujem naozaj dôveryhodnú a serióznu ponuku, určite sa ozvem. Na 1000% !
Mám skúsenosti s riadením ľudských zdrojov, z archívnej oblasti, v logistickej-skladovej oblasti, zber ovocia v sadoch, práce na poli, mám preukaz sk.B ; 36r. a anglický jazyk ovládam lepšie na komunikačnej úrovni, ako na písomnej.

Vopred ďakujem.
none
6

1. 15.01.2013, 11:26

Ahojte, viete ma prosím niekto nasmerovať na nejaký seriózny kontakt pre prácu v zahraničí? Veľmi rád by som odišiel zo Slovenska za lepším životom a som pripravený okamžite odísť. Uvítam akýkoľvek tip, radu, tel.číslo, FB profil, skype, čokoľvek. Čas náhli, nie je na čo čakať.. peniaze utekajú .

Ak zaregistrujem naozaj dôveryhodnú a serióznu ponuku, určite sa ozvem. Na 1000% !
Mám skúsenosti s riadením ľudských zdrojov, z archívnej oblasti, v logistickej-skladovej oblasti, zber...

17.01.2013, 18:29
1 biskup

Tu na DF chodí správny chlap BUMBRLICEK z USA, spýtaj sa ho.
none
2
16.01.2013, 15:04
chces dopadnut takto?


Upratovačka uniesla švédsky vlak a havarovala

15.01.2013 15:40:22| Zdroj: TASRTA3| Foto: SITA

Upratovačka vo švédskej metropole Štokholm sa v utorok zmocnila jedného z vlakov a narazila s ním do trojpodlažného domu v obci Saltsjöbaden, keď so súpravou, ktorú riadila, prerazila bariéry na konci trate. Utrpela pri tom vážne zranenia, informovali miestne médiá.
Čítajte viac: odkaz
none
3

2. 16.01.2013, 15:04

chces dopadnut takto?


Upratovačka uniesla švédsky vlak a havarovala

15.01.2013 15:40:22| Zdroj: TASRTA3| Foto: SITA

Upratovačka vo švédskej metropole Štokholm sa v utorok zmocnila jedného z vlakov a narazila s ním do trojpodlažného domu v obci Saltsjöbaden, keď so súpravou, ktorú riadila, prerazila bariéry na konci trate. Utrpela pri tom vážne zranenia, informovali miestne médiá.
Čítajte viac: http://www.ta3.com/clanok/1013111/upratovacka-uniesla-svedsky-vla...

16.01.2013, 15:06
čo ju k tomu viedlo ?..neponáhľala sa na rande?
inak smutné.
none
4
16.01.2013, 15:28
tak dúfam, že budem mať viac šťastia, ako dotyčná pani, a že nájdem iné, skoré uplatnenie svojich skúseností mimo Slovenskej republiky, na ceste za lepším a slušnejším životom, že nestratím na viere. veľkú radosť by mi urobil kontakt napr. na pracovnú agentúru ponúkajúcu prácu aj ubytovanie, najlepšie v severských krajinách, prípadne niekto, kto mal možnosť pôsobiť v tomto kúte Zeme a vedel by nasmerovať.
none
5

4. 16.01.2013, 15:28

tak dúfam, že budem mať viac šťastia, ako dotyčná pani, a že nájdem iné, skoré uplatnenie svojich skúseností mimo Slovenskej republiky, na ceste za lepším a slušnejším životom, že nestratím na viere. veľkú radosť by mi urobil kontakt napr. na pracovnú agentúru ponúkajúcu prácu aj ubytovanie, najlepšie v severských krajinách, prípadne niekto, kto mal možnosť pôsobiť v tomto kúte Zeme a vedel by nasmerovať.

17.01.2013, 18:25
5.

dobre, slaboducha
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 97 795 B vygenerované za : 0.092 s unikátne zobrazenia tém : 47 735 unikátne zobrazenia blogov : 817 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. Vytvor si rozpočet 2. Pokús sa míňať len do výšky svojho príjmu 3. Zabaľ si svoj obed (nekupuj v reštaurácii) 4. Nejedz toľko 5. Šetri na elektrine 6. Prestaň fajčiť 7. Choď pešo, bic...

citát dňa :

Život je ako pohár a je iba na tebe čím si ho naplníš. Aj tak si to nakoniec vypiješ sám.