hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Počujte podbratia o tomto by mali v slovenskej gubernii vedieť!!!!! Dobre si tie zábery pozrite...

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 6.9.2020 22:43 Čeka
posledná zmena 6.9.2020 22:43
1
06.09.2020, 22:43
Je ťažké hľadať tie správne slová a komentovať toho hnusného odporného starého kolchozníka, ktorý mláti mužov, decká a ženy, len aby sa udržal vo funkcii. Pomenovali by sme ho pravým menom a zas by sme dostali ban od moralistov z FB (mimochodom toho FB, ktorý toleruje tie najdebilnejšie hoaxy a dezinformácie)...

Starec Lukašenko neznesie, že bieloruský národ sa z neho smeje a pohŕda ním. Jediná reakcia akej je schopný (tak ako každý primitív, ktorý má v ruke kyjak, palicu), je nepríčetná agresia. Myslel si, že sfalšuje voľby, pozatvára oponentov a ľudia sklopia hlavy ako predtým. Prerátal sa, ulice sú plné jeho odporcov. Národ sa nasral. Hasiči a mestské služby nestíhajú dávať dole bieločervené vlajky. Deti kričia aby odstúpil. Ľudia držia spolu a spojila ich nenávisť voči prezidentovi. Teraz sa starec Lukašenko ukazuje so samopalom, jeho rezidenciu chránia ozbrojenci a obrnené transportéry.
Kde je tých jeho 80%, ktorí ho volili, že sa tak bojí? Nedokáže doviezť na námestie pár dôchodkýň a vojakov so zástavami.
Lukašenko sa musí podkladať Kremľu a je ochotný predať i vlastný národ, len aby si uchránil stoličku pod svojím zadkom.

Tentokrát do mlátenia ľudí zapojil tú najodpornejšú lúzu - titušky za spoluúčasti bieloruských tajných služieb. Bezbranných ľudí, za asistencie štátnych bezpečnostných zložiek, bijú profesionálni bitkári.

Slovenské médiá informujú o Bielorusku takpovediac korektne. Kde sa objavili zábery plačúcich študentov, ktorých na univerzite zadržal OMON? Kde sa objavia zábery ľudí bitých na zem? A potom nejaký nejaký Hopta či Blaha, sa to bude snažiť porovnávať s Parížom či Atlantou. Lenže tu nehoreli autá, nerabovali sa obchody, nikto nehodil na policajta molotovov koktejl. Tí ľudia spievali, mali v rukách kvety a vlajky, mnohí prišli s deťmi či svojimi psíkmi.

Na záver malý odkaz
Milé slovenské médiá, stojíte za h..vno. Nie ste schopné reagovať na realitu z východu, dávate nerušene 6 rokov takto priestor tým najodpornejším putinským ****ometom, ktoré si z toho spravili živobytie.

odkaz
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 87 476 B vygenerované za : 0.072 s unikátne zobrazenia tém : 75 230 unikátne zobrazenia blogov : 1 656 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

Je dobré, keď ľudia dokážu tolerovať tých netolerantných.