Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Planéta X

29
reakcií
1814
prečítaní
Tému 6. apríla 2016, 21:28 založil Mierotvorca.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
21. 01. 2016
4
29. 10. 2013
15
26. 06. 2015
2
13. 08. 2013
76
 
 


1.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   6. 4. 2016, 21:28 avatar
Súhlasí Scarlet666, bystrik


3.
označiť príspevok

bystrik muž
   7. 4. 2016, 06:30 avatar
Je viac ako zaražajúce, že k takému niečomu dôležitému, ani jedná odpoveď...prečo asi je to tak?


6.
označiť príspevok

bystrik muž
   7. 4. 2016, 06:32 avatar
Tiež zaujímavý odkaz na niečo, čo má súvis: orgo-net.blogspot.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Mierotvorca


9.
označiť príspevok

asmodei muž
   7. 4. 2016, 08:25 avatar
(6.) Co je zaujimaveho na 10 rokov starej sprave o objaveni Eris? :D


23.
označiť príspevok

bystrik muž
   7. 4. 2016, 11:50 avatar
Vidno, že si prečítal celý článok, že?
Súhlasí Mierotvorca


2.
označiť príspevok

asmodei muž
   7. 4. 2016, 06:27 avatar
Skoro som sa rozplakal, ked som cital tieto somariny. Jedna vec, je hypoteza existencie deviatej planety, to je uplne v pohode, ale nasledne napasovanie tejto planety na predstavu o Nibiru, je kompletne z rise konspiratorskych vlhkych snov.
Súhlasí  ×


5.
označiť príspevok

bystrik muž
   7. 4. 2016, 06:31 avatar
Ja viem asmodei, kamaráti z NASA mu to ešte nepotvrdili...


8.
označiť príspevok

asmodei muž
   7. 4. 2016, 08:19 avatar
(5.) Co s tym ma NASA? :D Tebe kto potvrdil, ze sa na nas ruti nibiru? :D Aj ty si myslis, ze na tych videach je na oblohe viditelna skutocna planeta?


22.
označiť príspevok

bystrik muž
   7. 4. 2016, 11:43 avatar
asmodei nám to istotne rád povie, že čo je na jednotlivých záberoch postupne, pekne jeden za druhým...


4.
označiť príspevok

asmodei muž
   7. 4. 2016, 06:30 avatar
Teraz pozeram to posledne video... to si fakt myslite, ze parhelion je Nibiru? Mierotvorca,,, ja viem ze si hlupy clovek, ale ze az tak velmi? :D


10.
označiť príspevok

Kaonashi
   7. 4. 2016, 08:52 avatar
Ale je, je. Veď gaussovka.


11.
označiť príspevok

asmodei muž
   7. 4. 2016, 09:19 avatar
(10.) IQ distribucia ale predpoklada, ze aj priliz hlupych ludi je na svete malo.


12.
označiť príspevok

Kaonashi
   7. 4. 2016, 09:27 avatar
To sú už potom ľudia, čo nezvládajú ani osobnú hygienu. Ale podpriemerne hlúpych sú ešte mraky. Aj keď nemyslím, že toto až tak súvisí s IQ, skôr s nedostatkom vzdelania a kritického myslenia - a aj s tým, že niekto žerie tamtie hlúposti už celé roky, tak ho to ešte dodatočne vypatlá a je už mimo reality, lebo si ju zamieňa s videjkami na jútube.
Súhlasí Scarlet666


13.
označiť príspevok

Kaonashi
   7. 4. 2016, 09:29 avatar
*nadpriemerne hlúpych
No a potom je tu ešte osobnosť - paranoidné tendencie alebo rovno paranoia. Paranoidní schizofrenici a ľudia s bludovými poruchami tieto veci náramne žerú.


21.
označiť príspevok

bystrik muž
   7. 4. 2016, 11:37 avatar
Povedal sám nadpriemerný a hlúpy...


24.
označiť príspevok

asmodei muž
   7. 4. 2016, 12:03 avatar
(13.) Vacsina ludi tu trpi ukazkovym pripadom Dunning-krugera. Tito ludia uveria hocicomu, len aby sa mohli "vzopriet".


27.
označiť príspevok

Kaonashi
   7. 4. 2016, 13:28 avatar
Áno... a brutálnym konfirmačným biasom. Väčšinou si tu myslia, že ich nepodložený názor je fakt a ostatní to tak tiež musia brať


28.
označiť príspevok

asmodei muž
   7. 4. 2016, 13:36 avatar
(27.) Skor si myslia, ze youtube je hlavnym sposobom peer-reviewu. A ked ma elektrikar inziniersky titul, tak to znamena, ze je odbornikom na biologiu.


29.
označiť príspevok

Kaonashi
   7. 4. 2016, 13:49 avatar
Ale hlavne, že oni "vedia", síce zmanipulované bezcenné nezmyselné hovno, ale "vedia"! A nikto im nedokáže opak!


7.
označiť príspevok

elemír muž
   7. 4. 2016, 07:19 avatar
Pozor ale aj na predčasnú múdrosť, zvlášť ak ju máme ušitú z toho, že sme urobili niekoho iného idiota, To síce je dnes najrozšírenejšia konfekcia, najrozšírenejších ľudových más, ktoré hýbu slovenskom a automaticky celým svetom a polovicou neba, ale má to následky aj na niektorých politikov, ktorí si o sebe myslia, že sú veľmi mocní a preto aj ranní ruskí mortorizovaní kokoti na ceste do vytúženej českej krajiny slovensko radšej obišli. Neviem, či to je náhoda, alebo to niekto zariadil naschvál, že ruský kokot je po slovenský kohút, ale slováci sa asi budú musieť pozerať po inom nádhernom a rajcovnom mene toho, čomu rusi hovoria, že chuj, lebo rusi na to vobec neberú ohľad, že tak nádherného pomenovania toho najdôležitejšieho na tomto svete, čo niekedy majú radi aj ženy, sa musíme na slovensku vzdať, aby sme neurazili ruskú ješitnosť. Presne tak, ako to bolo s tou našou zástavou, mali sme ju pred tým mnoho desať ročí, bola nádherná a no ale preto sa im asi zapáčila tak vlak prešiel stanicou bez pozdravu výpravcu a nám neostalo nič iné, ako vymyslieť niečo ešte krajšie, ako bola ta krása čo nám ukradli a a tak máme zástavu ešte krajšiu ako pred tým a to že nám ju závidí celý svet to je normálne, ale že nám ju závidia česi, tak to je na nobelku.
A tak to bude aj tým naším kokotom,čo nám zase ukradli, neradi to robíme, ale určite nájdeme ešte niečo krajšie , stačí vypísať súťaž cez SMS, ale zrejme si to už rusi uvedomili, začali sa nás hanbiť a do čiech musia chodiť len cez polsko, dokonca aj plynovod natiahli radšej cez pobaltské krajiny, len aby nemuseli preťať srdce europy.


14.
označiť príspevok

elemír muž
   7. 4. 2016, 10:46 avatar
Dobre, skúsim to inak.
Niekedy si nezaškodí, ak sa začíname baviť o iq, SPOMENúť SI NA NIEKOLKO ZáKLADNýCH FAKTOV.
1. Prvotina stvorenstva nášho boha je stvorenie svojho syna
2. a až potom stvoril synovi tento svet, tento náš vesmírik niečo ako zrnko prachu z celého jeho časopriestoru.
3.Teda tento svet patrí Ježišovi Kristovi a Ježiš sa nenechal zabiť satanovi pretože by bol slaboch a idiot, ale preto, že človečie IQ je pre neho rozprávka pre deti a tiež vysoko prevyšuje aj satanove. Satanove IQ je však tiež nad ľudský pochop a bohato mu stačí na to, aby urobil idiota aj z toho najsvätejšieho človeka. A preto jediná záchrana človeka pred ním je možná iba vtedy, ak človek pochopí a snaží sa dodržiavať evanjelium.
Toto je bohužiaľ možné len u ľudí, ktorých mysle nie sú zaťažené obrovským majetkom a negatívnymi ľudskými vlastnosťami ako je závisť, nenávisť, smilstvo a mnoho iných hriechov, cez ktoré si hľadá cestu do naších duší.
jedným s dôkazov, že Ježišovi patrí tento svet je aj fakt, že dobro tu má ešte stále dobrý cveng a každý, aj ten najšpinavší politik sa snaži dostať k moci, musí presvedčiť voličov dobrom, musí ich presvedčiť, že je dobrý.
A teda ak chceme hodnotiť tajné mocné spolky tohoto sveta, ktoré sa usilujú strhnúť na seba celý svet, so všetkým, čo mu patrí, musia počítať s tým, že sa dostali do, boja proti Ježišovi Kristovi.
A tak sa delí svet na synov tohoto sveta a synov svetla. Skutky synov svetla sú dobré a nemusia sa báť ísť s nimi na svetlo, alke skutky synov tohoto sveta sú zlé a preto zostávajú v tme a tajnosti, aby ich zlé skutky na svetle nezhoreli.
Organizujú sa v tajnosti a v tme v nádeji, že raz vyjdú a oklamú tento svet a ovládnu, ale dejiny tohoto ľudstva potvrdzujú, že to je nezmysel, lebo na svetle nezhorí len to, čo je dobré.Podľahli satanovmu klamu cez ktorých on potom rozsieva zlo na tejto zemi.
Okrem evanjelia neexistuje žiadne iné spoločenské zriadenie, ktoré by zabezpečilo ľudstvu mier a pokoj a potom automaticky aj blahobyt. Toto tak isto dokazujú dejiny ľudstva napriek zlu, ktoré vyvolávajú tieto temne sily z popod tmy, z ktorej nemôžu vyjsť na svetlo. Neváhajú obetovať miliony a stámiliony životov vo vojnách, len aby presadili svoje.
A pri tom si nedokážum uvedomiť, že každá slza z oka bude zotretá a každá kvapka krvi zúčtovaná.
Vymýšľajú si bludy a nútia ľudí to veriť, aby si vytvorili možnosť ľahko sa zbaviť svojich nepriteľov a niektorí dokonca zabíjajú aj v mene boha, lenže v akého boha, ak ten náš nám zaručuje zúčtovanie každej kvapky krvi, a teda ten náš boh to určite nie je a ktorý potom ?????? To je ich problém, my máme svojho a ten nám ukázal na svojom synovi, že dobro na tomto svete je tak cenné, že zaň musíme bez váhania obetovať aj svoj život.
A tak, nech si tajné spolky kujú pikle a rozsievajú po svete zlo, nikdy nevyjdú na svetlo a čaká ich osud, o ktorých hovorí Ježiš, nevyjdeš odtiaľ, pokiaľ nezaplatíš do poslednej mince, za každú slzu a za každú kvapku krvi.
Vyjdite potkani z vaších dier, lebo odmena je krutá a nemilosrdná a tak radšej využite šancu cirkvi, aby ste nemuseli preniesť toto svoje svinstvo až pre Boha, lebo šesť sekúnd po smrti prídeš na to, že napriek tomu, že tvoje telo je mrtve, tvoje vedomie žije ďalej a ďaľší tvoj život bude závisieť od toho, kolko pokladov si si nazhromaždil v nebi a kolko v pekle.
lEBO TOTO JE PíSMO A TOTO JE EVANJELIUM,ale aký bude boh v skutočnosti na tých, čo majú viac pokladov v pekle, ako v nebi, to už vám nikto na svete nepovie a neverte ani nikomu, čokolvek a ktokolvek by vám rozprával, čo nie je v evanjliu.
Ja som tam bol po dopravnej nehode na ÁRE 2x, vrte mi, že kristovi patrí tento svet a teda tu musí platiť aj jeho spravodlivosť. Či su to zemšťani, alebo mimo,zemšťani, jemu patrí tento svet. Zo všetkým aj s dobroma aj so zlom, aj s dobrými a aj so zlými.

nechajkte rásť pšenicu aj s kúkolom, lebo príde čas, keď sa zrno oddelí od kúkola a zrno pôjde do sýpky a kúkol do ohňa.


15.
označiť príspevok

salbea žena
   7. 4. 2016, 10:55 avatar
tato planeta je kralovstvom Satanovym
to ostatne je klamstvo, aby bolo podla cloveka, pretoze je na obraz Satana
planeta je vojnova, vrazdiaca a zakladnym kamenom je politika


16.
označiť príspevok

salbea žena
   7. 4. 2016, 10:57 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=VEOKSpViv3s Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

vzdy a do konca vasho bytia budete skakat tak, ako vam diabol piska


20.
označiť príspevok

bystrik muž
   7. 4. 2016, 11:36 avatar
Určite, leda salbea tak tancuje ako on píska... 
Súhlasí Mierotvorca


17.
označiť príspevok

elemír muž
   7. 4. 2016, 11:06 avatar
Možno dokonca nášho života tu na zemi, ale nie dokonca nášho bytia.


18.
označiť príspevok

salbea žena
   7. 4. 2016, 11:12 avatar
vsetky modlitby a vsetky vierovyznania patria Satanovi, on je zakladom vsetkeho ziveho a neziveho
od neho zalezi cim budes po smrti v pekle
tak sa poriadne snaz elemir zit v jeho klamstve, v jeho kralovstve aj tak, ze Ho budes do konca svojho zivota nenavidiet a nim opovrhovat, pretoze od teba to tak chce


19.
označiť príspevok

bystrik muž
   7. 4. 2016, 11:33 avatar
A tak to dopadol niekto, kto uveril najväčšiemu klamárovi s klamárov!

Fuj, to čo je za hnusnú fotku ako ikonka?  
Súhlasí Mierotvorca


25.
označiť príspevok

elemír muž
   7. 4. 2016, 12:13 avatar
Ak ste uverili jeho nepriateľom, tak ste jeho, neviem načo sa tu ešte vytrčate. Nadokážete ani pochopiť, čo je inteligentnejšie, či za svoju pravdu položiť život, alebo udrieť a zabiť každého, kto sa dá ?????
Preto som uveril tomu prvému, inteligentnejšiemu, lebo to druhé dokáže na svete každý idiot.
A preto aj svet takto vyzerá, lebo mu vládnu takíto idioti.

A čo sa týka tej ikonky, to je sila, ktorú si si nemohol nevšimnúť, lenže ty si si nechal nabulíkať do hlavy, že to musíš nenávidieť.
Je to jediná šanca, ako sa dostať z tohoho zla, ale on ťa presvedčil, aby si svoje dobro nenávidel.

Nie sme prví a ani poslední, ani ja a ani ty, ale pravda bude krutá, strašne krutá. My máme svoje dôkazy, ktoré vy nechápete, a s vami si robí ten druhý čo chce, lebo vy naozaj nič nechápete. lebo ak by ste chápali, už teraz by ste sa začali zachraňovať.
A ak si uveri Salbee, tak ju potom volaj v tej ťažkej hodine, až k tomu príde, nech ťa potom príde zachrániť.Lebo každý dopadne tak, ako sa kto na koho spolieha. Ja som sa spolahol na moju ikonku.


26.
označiť príspevok

salbea žena
   7. 4. 2016, 13:21 avatar
ja sa vasich slovnych atakov bat nemusim, Ale vy sa musite bat utokov tych vlastnych, pretoze vas vedie nenavist, zlo a opovrhovanie stvoritelom, vasim dizajnerom a autorom vasho bytia tu na Zemi Satanom
zrkadlenie, ktore bude pre vas v tej vasej hodine smrtelnym


30.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   7. 4. 2016, 16:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:16,  Osvieteny , ved z tych 30 rokov , sme isli prvych 10 iba ku dnu . A asi 12 za SMERU sme...
dnes, 13:14,  Osprostený, mal by si vedieť, že opäť trepeš nezmysly. Na všetko nepotrebuješ dôkazy. To...
dnes, 13:13,  Lemmy ty potrebuješ na všetko dôkaz . Ked si mi do debilov nadaval lebo klamem o hitlerovi že...
dnes, 13:12,  Držím sa ho rovnako ako v prípade kresťanstva, židovstva, islamu, budhizmu, hindizmu a...
dnes, 13:11,  Lemmy ty by si snáď chcel takto nadialku ordinovať ??? *13*13*13 Vynulovaný nebola to...
dnes, 13:11,  Je fajn, že máš svoj vlastný záver. Len sa ho drž :)
dnes, 13:09,  Môj vlastný záver: Steinerove vety majú hodnotu ako Osvieteného témy, ktoré tu trolluje.
dnes, 13:04,  Ja mám tiež ten pocit, že Steiner nikde nič nedokazuje, že iba píše, rozpráva a informuje...
dnes, 13:00,  Steiner neposkytol žiadne dôkazy. Dôkazy z placebo nie sú skutočnými dôkazmi. Veda pracuje...
dnes, 12:59,  HISTERICKÉ ARTEFAKTY! Rastík sa nám nechal taktok krástne zväčšniť! História na neho...
dnes, 12:58,  Klamár Osprostený, na tebe zjavne vidno, že ti lieky chýbajú. Keby si ich bral, nevytváral...
dnes, 12:57,  MÄSOVÉ ZHROMAŽDENIE! Peťo Marček sa rozhodol zorganizovať niečo nevídané! Možno to...
dnes, 12:57,  Dobre. Beriem na vedomie, že podľa teba a ďalších zopár tisíc ľudí sa presvedčivosť...
dnes, 12:56,  A co rok 2016-2017 a hospitalizacia. Zabudame? :-))))))))))
dnes, 12:54,  Noze, prakokot, poskol diskuterov, ako Sako 85 hrdzavie. :-)))))))))))))))))))))
dnes, 12:54,  djjaro, v skutočnosti to žiadna veda nie je, ak už potom filozofia... je irelevantné či...
dnes, 12:54,  Húpací koník, ak nemá čo povedať, použije argumentum ad hominem.
dnes, 12:52,  To sa ti nepodari. Unho je to genetikou. Aky otec, taky syn. Nemakacenko, ruky lave , IQ...
dnes, 12:50,  Lemmy to je ešte nič . To uvidíš ake dostaneš dnes školenie . Možno ti i noha narastie
dnes, 12:49,  A este sa jej pochval ako vlastnis tri mobilne domy a uz siesty medak. :-))))))))))))))))))))
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nie šaty z hodvábu, nie prsteň zo zlata, ale srdce čisté je ozdobou dievčaťa.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(112 725 bytes in 0,355 seconds)