Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Paragraf $21 elektrotechnika

4
reakcií
1158
prečítaní
Tému 15. februára 2016, 08:35 založil JohnCenaWWE.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
03. 05. 2009
4
24. 07. 2009
51
11. 07. 2018
4
22. 12. 2013
10

1.
označiť príspevok

JohnCenaWWE muž
   15. 2. 2016, 08:35 avatar
ahojte na skole som mal 4r elektrotechniku s maturitou ale skusky sme nemali iba klasicka maturita,v zamestnani by sa mi velmi zisiel paragraf$21 2r. prax som mal v r.2004-2005 tu viem zdokladovat ale co potrebujem na ziskanie tohto paragrafu?Aky zakon to riesi dik.

2.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   15. 2. 2016, 08:46 avatar
musíš absolvovať školenie a úspešne spraviť záverečný test...
www.sez-kes.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   15. 2. 2016, 08:52 avatar
nájdi vzdelávacie stredisko blízko bydliska ktoré robí tieto školenia...napr. tu si vyber...
www.google.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

4.
označiť príspevok

JohnCenaWWE muž
   15. 2. 2016, 09:02 avatar
aha dobre tak prax mi staci ta z tych rokov?a na to potvrdenie o praxi sa pise aky paragraf a zakon z roku?

5.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   15. 2. 2016, 09:34 avatar
vyber si vzdelávacie stredisko(ak si z BB tak aj stredná škola Murgaša robí školenia), choď tam si vypýtať prihlášku, vyplň ju(tam sa uvedie aj počet rokov praxe, paragraf ktorý chceč robiť, či aj bleskoistky),daj si potvrdiť u lekára že môžeš vykonávať prácu na elektrozariadeniach/ prípadne aj vo výškach-býva to často spojené/, odnes naspäť,vyber termín školenia(býva 3dňové), po jeho absolvovaní dostaneš certifikát oprávňujúci Ťa robiť na elektrozariadeniach
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:49,  JA za to nemôžem, ty si si vybral ma ignorovať ;)
dnes, 16:48,  24- no v komunikácii s tebou immane, to zatiaľ smeruje k entropii.*24
dnes, 16:48,  Keby nebol namyslený tak si nevyberá medzi diskutérmi ;)
dnes, 16:47,  A možno nastane chyba vo vesmíre a potom bude zas BIG BANG ;)
dnes, 16:47,  kntsz namyslený nikdy nebol ba poodhalil svoju minulosť čo nemusel . U mňa je to topka...
dnes, 16:46,  20- kntsz zatiaľ sem dal iba svoju informáciu a bude čakať či a u koho to bude smerovať k...
dnes, 16:45,  presne Ondro
dnes, 16:45,  Vidno, že je namyslený ;)
dnes, 16:45,  Aj iní Bohovia sa nám zjavili ;)
dnes, 16:45,  A čo keby Lemmy oslovil zopár ruských miliardarov a poprosil ich i jediný dolár ??? Nie...
dnes, 16:44,  ano matovič to dava zatiaľ skvele......uvidime dalej
dnes, 16:41,  kntsz si vyberá s kým utratí slovo .
dnes, 16:41,  Peter ja nechapem jednu vec, ved biblický Boh sa na zjavil uplne presne, neni o com diskutovať
dnes, 16:40,  Peter s tým naj prezidentom a prezidentkou súhlasím to je to že národ neosprostel ....
dnes, 16:38,  Ale veď kntsz debatuje s havranom, nie naopak ;)
dnes, 16:38,  havran kvantity nebuď onééé. Nemôžeš debatiť s kntsz lebo na to nemáš .
dnes, 16:34,  Nuž vtedy keď hrá naša krajina o metale sú aj vlastenci keď nehrá netreba šetriť...
dnes, 16:31,  1, 2, - vypisuješ tu ako keby si tomu rozumel. Naštuduj si čo znamená entropia v...
dnes, 16:28,  By si sa čudoval, čo gulag dokáže s krikľúňmi ako je kntsz ;)
dnes, 16:27,  Keď nekorešponduje, tak ste v sčítaní obyvateľstva uviedli nesprávne údaje ;)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Žena je najkrajšie umelecké dielo. Niet divu, veď autorom je sama príroda.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(52 597 bytes in 0,326 seconds)