Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Pandorum 2016

1
reakcií
742
prečítaní
Tému 6. marca 2016, 11:25 založil RighteousFred.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
03. 12. 2015
42
27. 03. 2016
2
03. 01. 2016
3
29. 09. 2016
15
31. 12. 2015
10
10. 12. 2015
5

1.
označiť príspevok

RighteousFred
   6. 3. 2016, 11:25 avatar
Smer stratil moznost jednofarebnej vlady, KDHci su vonku, SDKU sa ukazala uz len ako politicka mrtvola.
SaS ma opat moznost robit na SK dusno, Matovic ma iste zaspinene trenky od radosti, ze jeho tupe a prazdne zaskodnicenie malo uspech, aj ked ten clovek jakziv nepovedal jedine politicke riesenie, taky maly triedny donasac, ktory este len zle dopadne. SNS je vysledok reklamnych agentur a tajnej podpory Fica, ale ako sa zda, tento plan nevystrelil uplne tak, ako si predstavoval. Vlada SMER+SNS nieje mozna. Volicom sa pacili aj Kollarove šále, kedže nazbieral parlamemntne minimum a okrem salov nic nove neukazal, nic nove nepovedal, znamena, ze na SK staci byt medialne znamy a mozete odstartovat politicku karieru....
Most-Hid je nezaujimava, taka uz standardna strana vdaka nekonfliknosti Belu Bugara, ktora je dobra len na vyrabanie hlasov. Niesu osohom ani pre Madarov na Slovensku, nie to este Slovakov..
Prochazka je deto ako SNS prikladom uspesnosti reklamnych agentur a Kotleba sa dostal do parlamentu z coho kazdy odpadava a nechape.. Nuz nechape prave preto, ze je odtrhnuty od reality.

Z tychto volieb je podla mna jasne len jedno a to, ze budu najneskor do pol roka volby nove a dovolim si tiez povedat, ze v tych ziska Kotleba opat viac hlasov a opat len vdaka neschopnosti, nadutosti a arogancii ostatnych stran a politikov.

Pre priklad, taky Danko z SNS sa po volbach pohorsene vyjadril, ze na Slovensku by mala vladnut elita!!! Len pozabudol povedat, o aku elitu by sa malo jednat. Z takychto a podobnych vyjadreni musi byt beznemu obcanovi jasne, ze tu uz nejde o politiku, o stat, o obcanov, ide tu len o bohapusty konkurencny boj o peniaze zo statnej kasy a privilegia vychadzajuce z vladneho postavenia..
Súhlasí Mierotvorca, Wolfe

2.
označiť príspevok

jan vydarený muž
   6. 3. 2016, 17:39 avatar
Z tychto volieb je podla mna jasne len jedno a to, ze budu najneskor do pol roka volby nove a dovolim si tiez povedat, ze v tych ziska Kotleba opat viac hlasov a opat len vdaka neschopnosti, nadutosti a arogancii ostatnych stran a politikov.

Úspech M.Kotlebu a jeho strany zrejme nie je náhodný. Za jeho úspechom asi stoja všetky ústrky , neprávosti a doteraz neriešené frustrácie Slovenského - štoprávneho a majoritného národa. Určite k hlbinným príčinám by som mimo iných radil:
- nenaplnenie historického poslania národno-buržoáznej revolúcie /po r.1918 čechoslovakizmus/
- obdobie Slovenského štátu -významný medzník ekonomického a národného vývoja
-nedôsedné riešenie národnostnej otázky v ČSSR/reziduá čechoslovakizmu a proletársky internacionalizmus/
-rozdelenie Československa ideálny predpoklad na zavŕšenie procesu dozrievania národa -bolo zvrátené ideami o európskom či svetovom občianstve pod kepienkom ktorých odtiekli všety naše národné istoty do cudziny alebo do rúk naších národných zločincov tráviacich bezstarostne náš národný majetok v zahraničí. V tomto smere naše očakávania po dobrom nenaplnila ani SNS/tobôž , ktorákoľvek iná strana/. Nuž a keď to nejde po dobrom spravidla sa toľké roky hromadená energia musí kdesi uvoľniť. Preto mi z toho všettkého vychádza , že o cigáňov tu ide len potiaľ , pokiaľ sa vyhraňujú k iným občanom , ako k lacnému zdroju svojej obživy.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 15:29,  Škoda Rapid - nekvalitná verzia zo Slovenska (1986) Hr dosť...
dnes, 15:28,  Tak teda nebolo masla a vajec *13*13*13*13 Vlastne ako v socíku zlatom...
dnes, 15:25,  Mne nemusí tata nič hovoriť, pamatám si dosť sám. A práve preto sa ja zabávam na...
dnes, 15:23,  Edo neklam !
dnes, 15:23,  Nuž hlavne Borat dnes tuzex našťastie neexistuje. Nikdy v čase predaja neexistoval na...
dnes, 15:21,  Tvoje manipulácie sú detinské Edko. Vytrhávaš z kontextu.. Aj dnes by si mohol...
dnes, 15:19,  klasický štýl *13*13*13
dnes, 15:18,  Vežiačik nepretechnizovaný nechladný...
dnes, 15:17,  Ako obyčajne prehánaš až no Edko. Niekedy bola pred Tuzexom rada až za roh a niekedy tam...
dnes, 15:16,  30 stále nieje 60, že Edko. A dnes nieje pred 40 rokmi, že Edko.. *40
dnes, 15:14,  Nič neznáme aj na západe. Za akcia sa tam ľudia dokážu ušlapať.......
dnes, 15:06,  Asin tak Borat . Snažíš sa lož za pravdu vydávať a to je vec nelahká až nemožná *13*13*13
dnes, 15:05,  Takto sme boli hrdí na tatramatky made in cechsolovakia...
dnes, 15:03,  Mimochodom ten dieslový golf dal na prdel tej tatre 613 *13*13*13 v rýchlosti a to hocikedy
dnes, 15:02,  Tak voz teda Borat preto tatra 613 žrala 30 litrov na 100 km a preto stala 300 000 kčs A...
dnes, 14:55,  sudruh dobova pravda komunistickej tv *13*13*13...
dnes, 14:54,  Takto sme nakupovali https://sk-sk.facebook.com/roman.maca.9/videos/10218329675060040/
dnes, 14:53,  Naša sebestačnosť a dobové video https://www.youtube.com/watch?v=ThL3jc02l3k
dnes, 14:52,  kesha 1 tušíš zle favorit uviedli na trh s cenou 86 000 kčs to bola iba virtualna cena ta...
dnes, 14:52,  Tak teda hrdý na made in cechoslovakia stojac v mnohohodinových radoch pred tuzexom Taka to...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Čaro prvej lásky je v tom, že nikto vopred nepočíta s tým, že sa raz skončí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(50 590 bytes in 0,535 seconds)