hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Pamätáte ako nás vojská NATO a USA okupovali v roku 1968 ???

príspevkov
5
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 29.9.2018 23:01 Osvietený
posledná zmena 30.9.2018 23:43
1
29.09.2018, 23:01
Ja teda nie ale Janko Paviš si to živo pamätá odkaz
none
2
30.09.2018, 18:28
Okupácia je okupácia, napadnutie je napadnutie. Je jedno, kto ho vykoná. Dnes máme iných spojencov, sme členmi iných zväzkov, oháňame sa inými hodnotami. Takže zopakovať to, čo sa tu stalo v roku 1968, už môžu len tí iní.
Položme si len otázku, či sú naozaj iní. Lebo my sme už iní. Dnes by bolo omnoho menej tých, čo by protestovalo a omnoho viac tých, ktorí by okupantov vítali.
Darmo, tak ako rok 1968 už nebol rokom 1956 (Maďarsko), tak dnešok už nie je rokom 1968...
👍: J.Tull , nrbatas
none
3
30.09.2018, 22:02
Kaies v skratke aký je rozdiel medzi okupáciou v roku 1968 keď na naše územie vtrhli vojská riadené Kremľom a vraždili našich neozbrojených ľudí a napadnutím ?
Len iní ???

To je kto ten iný čo sem môže násilim vtrhnúť vojenskou silo a vraždiť neozbrojených civilistov ???
To sa v akej členskej krajine nato stalo za skoro 70 rokov jej existencie ???

Dnes by sa myslíš našli ľudia ktorí by do vraždenia okupantov tlieskali ??? Kto by to bol Rostas , Húďo , Pavliš a Čarnogurský ??? Či nejakí voňav kári ?
none
4

3. Osvietený 30.09.2018, 22:02

Kaies v skratke aký je rozdiel medzi okupáciou v roku 1968 keď na naše územie vtrhli vojská riadené Kremľom a vraždili našich neozbrojených ľudí a napadnutím ?
Len iní ???

To je kto ten iný čo sem môže násilim vtrhnúť vojenskou silo a vraždiť neozbrojených civilistov ???
To sa v akej členskej krajine nato stalo za skoro 70 rokov jej existencie ???

Dnes by sa myslíš našli ľudia ktorí by do vraždenia okupantov tlieskali ??? Kto by to bol Rostas , Húďo , Pavl...

30.09.2018, 22:56
4. Rozmýšľam, či mám neako doplniť či vysvetľovať, čo Kaies napísal, aby aj Osvietený pochopil, ale to asi nedokážem. Ja som to pochopil a isto aj iní, on nepochopil a smeje sa tomu. Má na to právo.
none
5
30.09.2018, 23:43
O tom že to nedokážeš nepochybujem
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 95 393 B vygenerované za : 0.080 s unikátne zobrazenia tém : 47 721 unikátne zobrazenia blogov : 817 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Vaše modlitby prinášajú úžasné výsledky ... Úprimná modlitba spravodlivého človeka má veľkú moc a prináša obdivuhodné výsledky. Jakub 5,16 Keď bol Ježiš popravený na kríži, nielenže zmyl všetky vaše hriechy svojou drahocennou krvou, ale dal vám a...

citát dňa :

V jednoduchosti je krása.