Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Novy koniec sveta: 21.10.2011

13
reakcií
3624
prečítaní
Tému 24. mája 2011, 18:34 založil Lukas1.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
31. 03. 2009
151
03. 11. 2016
32
04. 01. 2013
21
05. 10. 2011
1

1.
označiť príspevok

Lukas1 muž
   24. 5. 2011, 18:34 avatar
Prvy ani druhy pokus Harroldovi Campingovi nevysli. Myslite, ze sa este aj napriek tomu najde dost ludi, ktori uveria tretiemu datumu? Je tu niekto taky, kto veri, ze 21.10 tohto roku si Jezis odvedie svojich vernych veriacich do neba?

2.
označiť príspevok

Lukas1 muž
   24. 5. 2011, 18:34 avatar
www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

A btw: Veril niekto tu na DF datumu 21. maj?

3.
označiť príspevok

starec muž
   25. 5. 2011, 06:29 avatar
Už bolo množstvo predpovedí konca sveta a nikomu to nevyšlo.  Vzápätí ako jeden predpovedaný termín padne,už je na svete nový,zaručene presný. 

4.
označiť príspevok

blueevil
   25. 5. 2011, 17:22 avatar
pre mna osobne už koniec sveta davno začal, aj pre vás, len si to zbytočne nahovarate, že nie, nie, sa niečo zmeni. no ako koniec sveta, teda humanoidov na tejto planete začiatkom slnovratu doobeda v piatok 11.11 v 21.12 2012 je samozrejme nezmysel, teda, ako v čom a pre koho...to že sa v tom datume zoradia planety do priamky so stredom mliečnej drahy, je ukaz, odohravajuci sa každych 26 800 rokov.nieje nikde potvrdene, ako si vtedy počinali ludia, vidime napriklad aspon znamky starych zatopenych civilizacii, aj to nepresne zdegradovane informecie o nich.koniec sveta dokaže vyvolat už taky supervulkan, odhaduju sa tri kusy, nik nevie, kedy to vypukne...NIBIRU...bude to dost zle

13.
označiť príspevok

Lukas1 muž
   28. 5. 2011, 11:29 avatar
a ako si myslis , ze svet skonci? Ale hovorme o svete, nie o zivote na zemi. Lebo medzi tym je dost rozdiel. Ci podla teba len skonci zivot na zemi, ale vesmir ostane v pohode dalej? S takym niecim sa teoreticky da stotoznit

5.
označiť príspevok

blueevil
   25. 5. 2011, 18:15 avatar
hlavne nech žiju americke deziluzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=2NYFQgxzhxQ Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

6.
označiť príspevok

Hanuman muž
   25. 5. 2011, 18:43 avatar
no koniec každého sveta sa začal v deň, kedy sa narodil :D a skončí sa až s koncom :D
NIBIRU je parádny názov na nanuk , čo vy na to? :D Nezačneme podnikať? Taký NIBIRU môže byť potom skutočne nebezpečný, najmä v zime. :D

Mimochodom, ak niekto uverí tomu fosílnemu podvodníkovi, tak jedine nejaký duševne chorý človek. Ten, kto mu veril doteraz, bol "len" super - ultra - extrémne naivný.

7.
označiť príspevok

blueevil
   26. 5. 2011, 08:51 avatar
kto niekomu niečo veri-neveri ? čomu rozhodne snad nik neveri je amicka propaganda deziluzie...fosilny podvodnik, ako ten bradaty píčus Darwin ? to rozhodne, bol to alkoholik, ktoreho zasa niekto zneužil
http://www.youtube.com/watch?v=Qeb-QSfX1zc Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
.o Nibiru otvorene hovoria v komerčnych televiziach, takže asi to nebude nieaky blud !ked sa pozrieme do minulosti a konci sveta, je jasne že to vždy písali nieaki rozumovi chudaci, dnes ? ako može niekto vediet, ake to bude ? niekto sa určite zachrani, no my to určite nebudeme

14.
označiť príspevok

Lukas1 muž
   28. 5. 2011, 11:31 avatar
evidencia pre evolucnu teoriu nezahrna len fosilne pozostatky, ale tiez vyskum z oblasti genetiky. Vdaka evolucnej teorii vedia vedci robit predpovede, co ocakavat od vyvinutejsich druhov a potom experimentalne tieto predpovede potvrdit. Ked nieco potvrdis takymto sposobom tisicky krat, mozes to povazovat za dostatocne dobru teoriu, ktora docela dobre vysvetluje, preco k evolucii dochadza.

8.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 5. 2011, 08:58 avatar
Znicienie sveta, je dielom Nibiru, co je iba informacny system. Ziadna fyzicka picovina do nikoho nedrbne. Zmena vedomia, sposobena prave tymto je tak rýchla, resp. precízna, ze nikto, a ani ty Blueevil, nezistí, ze vcera si bol niekym inym. To je cele. Tento zanik starej civilizacie a vedomia mozu odsledovat len tí, tkroí uz boli iní pred samotnym nibiru.
A aj tak uz len kricis davno po funuse. takze uz zabudnite na Mayov, boli to obete implantovanheo systemu.

9.
označiť príspevok

blueevil
   26. 5. 2011, 09:08 avatar
osobne ran neviem plavat a mam fobiu z hlbok a znečistenej vody, ale ten kannibalizmus bude horši  

10.
označiť príspevok

blueevil
   26. 5. 2011, 09:13 avatar
teda že to maso bude zakonzervovane vdaka zime  

11.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 5. 2011, 09:18 avatar
 blué, plávať neviem ani ja, ale z toho ešte nemám komplexy a ten slovensky kanibalizmus, ak vôbec existuje, už nečítam...

12.
označiť príspevok

blueevil
   26. 5. 2011, 10:58 avatar
to je pravda že slovensky kanibalizmus je najhorši  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:48,  Osvietený píšeš ... Ubezpečujem ťa , že Peter je srdečný dobrý človek . Rád...
dnes, 03:26,  Ruská hrozba je výmysel hlupákov, démonizácia Putina takisto. Sme suverénna krajina a...
dnes, 03:25,  Ďalšia várka, a ešte šťavnatejších výrokov Václava Klausa z bratislavskej konferencie:...
dnes, 01:37,  pre pad komunizmu si nemohol viac urobiť.....ale to čo robíš teraz je na nezaplatenie...
dnes, 01:25,  Osvietený, tak s tým sa dá len súhlasiť....Aj ja mam velmi dobrý pocit z toho, ked počujem...
dnes, 01:18,  Ale je . Môžeš mi veriť
dnes, 01:17,  Jediné čo ma možno trápilo . Že všetko to čo som pre pád komunizmus urobil ja bolo málo...
dnes, 01:15,  Veľmi pekný sviatočný víkend som prežil . Zaspomínal som si ako som pred 30 rokmi...
dnes, 01:13,  No vypadá že až tak inteligentný nie je.....len hlupák sa takto správa......
dnes, 01:09,  Na to je Peter príliš inteligetná osoba aby bol fašisticke prasa
dnes, 01:08,  Slovák v zahraničí...
dnes, 01:05,  to že nepoužíva vulgárny slovnik, nič neznamená , práve naopak....Normálny clovek sa...
dnes, 00:58,  Ondrej nemyslím si . Respektíve Peter nie je volič Kotlebu . Cukrík mi ešte nedal ....
dnes, 00:57,  inač aj mňa trochu zbalamutili tie cukríky....*07*07*07
dnes, 00:50,  Osvietený, nechápem , ako môžeš si držať na hrudi takého hada ako motorkár....Ved je to...
dnes, 00:49,  Nemusím nič vysvetliť . Ja na vození romských detí na motorke nič zlé nevidím
dnes, 00:47,  I Dubčekov
dnes, 00:46,  Ja súdruha Kisku nepoznám . Súdruh oslovenie si zaslúži len člen komunistickej strany čo...
dnes, 00:42,  Veď ja mu to nezakazujem ani ho nechcem zastreliť na ostnatom dráte . To sú jeho chute
dnes, 00:41,  A kávičkou *13*13*13
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Radšej ísť do roboty, ako nespať vôbec.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(75 375 bytes in 0,485 seconds)