Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Nový cestný zákon 8/2009

7
reakcií
2411
prečítaní
Tému 3. marca 2009, 22:20 založil GASGAS.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
01. 02. 2009
13

1.
označiť príspevok

GASGAS muž
   3. 3. 2009, 22:20 avatar
Ma niekto pripomienky skusenosti alebo otazky???

2.
označiť príspevok

GASGAS muž
   3. 3. 2009, 22:20 avatar
som v tejto teme dost doma tak len piste .... :D

3.
označiť príspevok

Redwing
   3. 3. 2009, 23:44 avatar
neviem či to bude k téme,,, ale chodec idúci mimo obce musí mat reflexný prvok:to by bolo v poriadku,ale na niektorých železničných prechodoch stačí stará hrdzavá značka iba jedna zašitá v kríkoch za zákrutou (mám na mysli polomku) a reflexná nebola ani nová lebo táky náter pred rokmi ani nepoznali a všetko by malo byt v poriadku ..podla mna to je viac o vyberaní penazí od tých slabších ako o ochrane

5.
označiť príspevok

GASGAS muž
   23. 3. 2009, 21:04 avatar
ano su dopravné znacky hrdzave a stare ... ale polomka nieje ulohou policie ... zeleznicne priecestie je samo o sebe nebezpecne ... je mi luto tych ludi co tam boli ... a viem ze zato nemoze nikto stalo sa a hotovo ...tak o tej dopravnej znacke ... je to jedno ci tam bola alebonie ... ludi nezachranilo ani to ze vodic autobusu o priecesti vedel ...
Reflexne prvky ludi zachranuju ... urcite ako vodic ich vrele odporucam

4.
označiť príspevok

starec muž
   4. 3. 2009, 16:01 avatar
Mne sa vidia tie výšky pokút ako nejaký trest za to,že človek šoféruje.Vidno,že nevedia,koľko zarába obyčajný človek.Asi sa držia klamlivých štatistík o priemerných platoch.

6.
označiť príspevok

GASGAS muž
   23. 3. 2009, 21:07 avatar
ano su pokuty vysoke ...ale pozor ...
do 1.2.2009 za bezpecnostne pasy policajt mal v sadzobniku 2000 Sk
po 1.2.2009 za toto iste 60 EUR co je 1800 Sk
pokuty niesu vysie u beznych priestupkov ... iba pri richlosti a pri alkohole , pri hrubom poruseni pravidiel BaPCP
Ale rychlost dokazes ovplynit, jazdu na cervenu takisto , predchadzanie cez plnu ciaru tiez ... tak staci byt disciplinovany a jazdit podla pravidiel ...

7.
označiť príspevok

LMDizajn muž
   4. 4. 2009, 17:59 avatar
Otazka 1 : Porušujem alebo ake zakony porušujem ak mam na aute nalepenu kameru ( maly mobil ) a nahravam ? Na mieste ktore nebrani ani mne ani ostatnym, pod SPZ a podobne ?
Otazka 2 : Porušujem alebo ake zakony porušujem ak na volnom viditelnom priestrastve ( parkovisko ) si cvičim svalom alebo šmyk ? Či v lete alebo v zime ? Stačilo by keby bolo parkovisko označene ? Alebo porušujem akurat to, že parkovisko nie je moje ?
Vďaka za odpoveď.
PS: Nie som žiaden dilino čo robi blbosti, chceme sa len naučiť ovladať auto aj pri blbych situaáciach, keďže na ceste jazdia naozaj lolovia, ktorí neohrzujú len seba ale aj ostatných. Musím potvrdiť, že jedno vyskúšanie si je 100 krát lepšie ako ropŕavanie o tom. Hlavne brzdenie a vyhýbanie sa na snehu.

8.
označiť príspevok

nazor
   5. 5. 2009, 17:28 avatar
Zabery chodníka popri policajnej stanici ... nie je meter a pol,ako meter a pol
http://www.youtube.com/watch?v=QjHrS-kgPM8 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:49,  francúzi ich financujú SUVERENO - DYNAMO |OFFICIAL CLIP - PROMETHEUS I.|
dnes, 09:44,  v biblii sa píše prídu dvaja farizeji, jeden z východu a druhý bude vysvätený a oklamú...
dnes, 09:38,  fbi a cia sa nevyhnete, lebo ste opovrhovali ľudmi, ktorí dokončili školu a smiali ste sa z...
dnes, 09:35,  celá dedina čo mali ľudia svadbu, nevie meno svojej matky a sestry, mimozemšťania ten ruský...
dnes, 09:31,  deti povedali, ukážeme vám všetko čo by ste mali urobiť, len nás môžu zbiť
dnes, 09:29,  starý zákon, staré okuliare a v nebi hlboký spánok
dnes, 09:25,  tento človek dostal do daru nejaký nechcený 30 ročný pc do daru a začal mazať celý...
dnes, 09:22,  chceme sa vás opýtať, je táto spoplatnená televízia normálny jav na slovensku 50 dol. za...
dnes, 09:17,  https://ulozto.sk/file/fKw8EpgK0vw9/den-v-obci-jpg
dnes, 09:15,  https://www.obeckamienka.sk/kontakt/
dnes, 09:12,  ani gogle nemá žiadne informácie, ani jeho dcérska spoločnosť, v podstate žijeme v...
dnes, 09:09,  totálna cenzúra nemôžem vyhľadať žiadneho človeka od nás na internete, vyhľadánie na...
dnes, 09:02,  havran - ak má na to právo, predvolať si tých, čo rozhodli trnku pustiť domov, tak je...
dnes, 08:32,  1/ Kamos ujebal 2000euro dostal rok vazenia aj ked chcel peniaze vratit!!!:))) Ujebes 65...
dnes, 08:26,  1/ Edko ked 99 percent svetoveho kapitalu vlastni 1 percento ludi kolko percent kapitalu zostane...
dnes, 08:22,  1/ Slovo kapitalizmus je odvodene od slova kapital cize peniaze...:))) Mas pocit ze za sociku sa...
dnes, 07:50,  Kráľovná Bielych Tenisiek
dnes, 07:46,  REVOLTA - Moudrost Hip-hopu (prod. Revolta) CZ/EN
dnes, 07:20,  Miro Jaroš & Nela Pocisková - NECH UŽ NASNEŽÍ (Oficiálny videoklip)
dnes, 06:41,  tento vedec povedal počas 2.sv.v že slovensko bude mať veľký problém s gaymi a to sa aj deje
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Najväčším rozdielom medzi kráľovstvom a parlamentnou demokraciou je
pomer medzi bohatými a chudobnými. Kým v kráľovstve bol iba jeden kráľ, teraz je tých bohatých omnoho viac.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(58 898 bytes in 0,449 seconds)