Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Neviete kde by som si mohla stiahnut Piratov s karibiku 4 ale v dobrej kvalite ?

11
reakcií
1219
prečítaní
Tému 30. mája 2011, 17:33 založil Lenca.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Lenca žena
   30. 5. 2011, 17:33 avatar
pomozte mi :D pls kde moc to chcem vidiet tak ze ci neviete budem rada ak mi pomozete

11.
označiť príspevok

Petrana žena
   31. 5. 2011, 13:45 avatar
...stačí sledovať programy tv, stále to niekde beží... 

12.
označiť príspevok

Lenca žena
   31. 5. 2011, 13:59 avatar
jj ale tato 4 je len v kznach prebiehala

2.
označiť príspevok

blueevil
   30. 5. 2011, 18:35 avatar
asi: ulož to ?

3.
označiť príspevok

Vlado muž
   30. 5. 2011, 18:37 avatar
alebo suloz.to
Súhlasí blueevil

4.
označiť príspevok

ether muž
   30. 5. 2011, 18:38 avatar
torrent.com ale na to ti treba utorrent a aj tak by som si počkal na dvdrip...

5.
označiť príspevok

blueevil
   30. 5. 2011, 18:52 avatar
existuje nieaka online STV 2 ?

6.
označiť príspevok

ivan_ muž
   30. 5. 2011, 20:47 avatar
presne tak, ak niekto vie stahovat z gtorrentov alebo len rapidshare, czshare a ine, moze ist na fora napr. best4you.sk a

ak mate poradit holke alebo niekomu, kto sa v tom nevyzna, neexistuje uz lahsia cesta ako napr.: uloz.to

7.
označiť príspevok

blueevil
   30. 5. 2011, 20:52 avatar
podla mna je to asi najjednoduchšie ked k tomu ešte použiješ download manager ako Flashget, ktory ti umožnuje sa nadviazat na padnutu siet, pripadne download prerušit na par dni, ako použivat 30 linkov bez podpory d. manageru

8.
označiť príspevok

blueevil
   30. 5. 2011, 20:57 avatar
ale pozor na novy Firefox 4 ! stači ti 3,6, kde v nastaveniach vypneš aktualizacie a Flashget možeš použivat do nemoty

9.
označiť príspevok

ivan_ muž
   30. 5. 2011, 21:00 avatar
jasne, download manager, to uz znie velmi jednoducho a este ked je kazdy iny, ze mne trva chvilu, kym sa tam zorientujem
ved kto sa vyzna, si naprogramuje aj vlastny download manager
ale ked sa pyta niekto co sa v tom nevyzna?
oni ani nebudu vediet co so styrmi .rar potom, vysvetlovanie vsetkeho na hodinu

odkazes ich na stranku uloz.to a vybavene

10.
označiť príspevok

blueevil
   30. 5. 2011, 21:12 avatar
nesmieš sa toho bat...všetko v pokoji, každy na to pride nie potom spravim blog, kde si všetky mrštitka možeš stiahnut za darmo  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 15:50,  Čudo je tak hlúpe. Rusko je multikultúrna krajina kde žijú moslimovia stáročia, sú tam...
dnes, 15:47,  Liberálni extrémisti a anfifácki fašisti na pochode za práva žien vykonávať potraty...
dnes, 15:46,  Rusofóbia dostala ťažký právny úder Slobodný Výber | 22.01.2019 Rusi majú práva....
dnes, 15:43,  the X, nie, ale pamätám si z toho obdobia vyhlásenia mnohých vtedajších ekonómov,...
dnes, 15:39,  toto sú presne praktiky dezinfowebov a hownometov. klamat , klamat, dezinformovat ;)...
dnes, 15:37,  v celej európe je zvýšené množstvo freónu - ozónová diera, je potrebné jesť veľa...
dnes, 15:35,  Ľudia majú odjakživa strach z neznámych vecí, preto je neférové, ak to zneužívajú aj...
dnes, 15:30,  koho zdrazovanie, trollov zaujímaju pár migrantov na slovensku a LGBT agenda ;)
dnes, 15:29,  J.tull , ty si robil ekonóma ? :)
dnes, 15:28,  hokejis, zadĺženosť ČSSR bola ku koncu 80. rokov prakticky na nule... *21
dnes, 15:22,  5. nechaj, blázon sa vypíše. on si myslí ze to niekto číta, a my máme na háku ;)
dnes, 15:21,  Nomenklatúrtny káder bol napr. Kiska :)
dnes, 15:20,  Presne za socíku ČSSR nebolo zadlžené ako dnes.
dnes, 15:20,  kntsz, nomenklatúrneho kádra?*01 ... nikdy som sa ním byť necítil... už som spomínal,...
dnes, 15:15,  nesľubuj, čo nemôžeš splniť.
dnes, 15:14,  Všetci by sme išli bojovať za amerických jastrabov :)
dnes, 15:13,  Doteraz všetci ponovembroví poslanci podpisovali ústavný sľub ako svojprávne osoby. Ani...
dnes, 15:09,  a od Martina Bavolara dajte ruky prec dobre vam radim este jeden teror na policajnej stanici ako...
dnes, 15:06,  To sú extrémy. Ale pes mojej dcéry mne vždy zlepší náladu. Stačí, keď ho vidím.
dnes, 15:06,  veru neexistoval boli sme tazko v pluse to nasi otcovia a dedovia nasporili pre nas a tie zgerby...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Nehovor hop, ani keď preskočíš. Najprv sa pozri, do čoho si skočil.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(71 480 bytes in 0,412 seconds)