hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Nekonečný príbeh okolo Sputnika V: Rusi si ho vypýtali späť na pretestovanie, očkovanie sa o mesiac odkladá

príspevkov
2
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 27.4.2021 18:18 Osvietený
posledná zmena 27.4.2021 18:20
1
27.04.2021, 18:18
Huaaaaaaa

Nekonečný príbeh okolo ruskej vakcíny Sputnik V pokračuje. Po rošádach s testovaním na Slovensku a neskôr aj v Maďarsku, sa najnovšie bude táto vakcína skúmať aj v samotnom Rusku. Podľa ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského si o to požiadali samotní Rusi.

„Súčasťou dohody o zverejnení je aj to, že ruská strana si vo štvrtok odvezie 600 dávok vakcín na svoju vlastnú kontrolu. A vypýtali si mesiac na to, aby to skontrolovali sami vo vlastnej réžii. To znamená, že definitívne rozhodnutie padne až po tejto skúške,“ vyhlásil minister v relácii Na telo plus.

V súčasnosti sa vakcíny, ktoré prišli na Slovensko, testujú v Budapešti, pričom výsledky by mali byť známe už koncom tohto týždňa. Práve po nich sa ministerstvo malo vyjadriť, či očkovanie ruskou vakcínou spustí.

No tým, že Rusi požiadali o pretestovanie vlastných vakcín, v praxi znamená, že najmenej o mesiac sa toto rozhodnutie odkladá.
odkaz
none
2
27.04.2021, 18:20
Také milé že chcu pretestovať to čo nám dodali a čo mali jednobunkovce mať už v pleciach napichané
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 95 352 B vygenerované za : 0.103 s unikátne zobrazenia tém : 74 025 unikátne zobrazenia blogov : 1 622 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Chránený v Otcovi Veď aj Kristus raz trpel za hriešnikov, spravodlivý za nespravodlivých, aby nás priviedol k Bohu, keď bol podľa tela usmrtený, ale Duchom oživený. 1 Petra 3,18 Môžem vám ukázať krásny obraz Božej lásky k vám v príbehu o Danielovi...

citát dňa :

Ponúkať priateľstvo tomu, kto túži po láske, je ako umierajúcemu od smädu dávať chlieb.