hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Naj dedinka Slovenska.

príspevkov
34
zobrazení
158
tému vytvoril(a) 13.7.2017 19:29 Aranjes
posledná zmena 13.7.2017 23:21
1
13.07.2017, 19:29
Dnes poobede u kafíčka som si z archívu mrkla "Naj dedinku Slovenska" . To je ten program z estévéčky,čo moderuje Brichtová s Nikodýmom a chodia po slovenských dedinách. Nemusím nejaké reality a podobné veci,ale tento program sa mi páči. Ukazuje totiž život na slovenskom vidieku a ľudí takých ,akí sú...obyčajní,normálni a napriek tomu,že mnohí nemali,alebo nemajú ľahký život,tak ho vedia žiť a užívať si ho. A o tom to je..napriek prekážkam a starostiam vedieť sa radovať zo života..či?
none
2

1. Aranjes 13.07.2017, 19:29

Dnes poobede u kafíčka som si z archívu mrkla "Naj dedinku Slovenska" . To je ten program z estévéčky,čo moderuje Brichtová s Nikodýmom a chodia po slovenských dedinách. Nemusím nejaké reality a podobné veci,ale tento program sa mi páči. Ukazuje totiž život na slovenskom vidieku a ľudí takých ,akí sú...obyčajní,normálni a napriek tomu,že mnohí nemali,alebo nemajú ľahký život,tak ho vedia žiť a užívať si ho. A o tom to je..napriek prekážkam a starostiam vedieť sa radovať zo života..či?

13.07.2017, 19:38
Aranjes a kde by si chcela bývať radšej ? V Paríži , alebo v Batizovciach ?
none
17

2. 13.07.2017, 19:38

Aranjes a kde by si chcela bývať radšej ? V Paríži , alebo v Batizovciach ?

13.07.2017, 20:00
No ja Ti nevim..v Batizovciach samos romalos a v Paríži též neco na ten spúsob 🙂)
none
4
13.07.2017, 19:46
Uhadnite , z akeho filmu je tento kratučký dialog ?

Nejradej spím na bojišti !
A válečný ryk , Vám nevadí ?
none
10
13.07.2017, 19:54
Este skus ty Aranjes ,
none
13
13.07.2017, 19:56
Je to z filmu Byl jednou jeden král
none
14

13. 13.07.2017, 19:56

Je to z filmu Byl jednou jeden král

13.07.2017, 19:56
Je to asi z roku 1954
none
15
19
13.07.2017, 20:07
..Si človek nachvílu odbjehne od plotny a helemese 🙂))
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 110 587 B vygenerované za : 0.056 s unikátne zobrazenia tém : 2 111 939 unikátne zobrazenia blogov : 21 607 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

So, you’re looking for a fun, addictive, and endlessly replayable browser game? Look no further than Slither io. This simple yet challenging game has captured the hearts (and playing time) of millions worldwide, and for good reason. It's easy to pick...

citát dňa :

Je potrebné usilovať sa o to, aby každý videl a vedel viac, ako videl a vedel jeho otec a ded.