hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Mrmlanie naprázdno!

príspevkov
2
zobrazení
52
tému vytvoril(a) 22.9.2018 13:14 Shagara
posledná zmena 23.9.2018 22:48
1
22.09.2018, 13:14
Žalmista uvádza:.........."Prečo je rozruch medzi národmi a národnostné skupiny stále mrmlú naprázdno? 2 Králi zeme sa stavajú a vysokí úradníci sa zhŕkli ako jeden [muž] proti Jehovovi a jeho pomazanému 3 [a hovoria]: „Roztrhnime ich putá a odvrhnime od seba ich povrazy!“ 4 Ten – ten, ktorý sedí na nebesiach, sa bude smiať; samotnému Jehovovi budú na posmech". 2 Žalm 1-4

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nemôžem si pomôcť, ale dnes ak niekto rieši nejaké politické otázky,.....poukazuje na možné politické dopady,.....možno aj ľudské riešenia,.....poukazuje na isté politické javy,situácie a podobne,.........a verí v ľudské snahy,ktoré povedú k vyriešeniu problémov sveta,....tak to je skutočne na smiech. Bez urážky,....ale v čase keď nám ide o život a mali by sme robiť opatrenia na záchranu a mi sa pritom bavíme o niečom,čo Písmo opisuje ako "mrmlanie naprázdno",...tak to je naozaj nepochopiteľné!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A tak Boh k daným slovám dodáva riešenie,ktoré jediné má opodstatnenie v dnešných časoch a môže viesť k niečomu, po čom všetci túžime!

"A tak, králi, prejavujte pochopenie; napravte sa, sudcovia zeme. 11 Slúžte Jehovovi s bázňou a radujte sa s trasením. 12 Bozkávajte syna, aby sa On nenahneval a aby ste nezahynuli [na] ceste, lebo jeho hnev ľahko vzplanie. Šťastní sú všetci tí, ktorí ho robia svojím útočišťom." 10-12 verš 2 Žalmu

none
2
23.09.2018, 22:48
2,...ale ja si ťa rád vypočujem. Ale o niečom inom ako o "čučoriedkach". Dobre?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 89 053 B vygenerované za : 0.154 s unikátne zobrazenia tém : 2 078 623 unikátne zobrazenia blogov : 20 980 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

Understanding the Hidden World of Credit Card Cash Advance Services in Korea When it comes to alternative financial solutions in East Asia, few topics generate as much discussion as the underground credit ecosystem. While mainstream banking services ...

citát dňa :

Iniciatívny hlupák je horší ako triedny nepriateľ!