Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Moja posledná téma na DF

34
reakcií
1395
prečítaní
Tému 15. februára 2012, 21:16 založil slaboduchá.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
21. 02. 2012
32
15. 09. 2013
75
21. 09. 2016
1
03. 05. 2010
34
22. 10. 2010
35
 
 


1.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   15. 2. 2012, 21:16 avatar
trinity 8:47
24. dubak

prelozim to >22

nemozes ma zabit..

dubák 8:49
ale prosím ťa, nenamýšľaj si, keby som ťa zabil hneď, nemal by som už predsa tú možnosť sa tešiť z tvojej spoločnosti a to si ver, či never nechcem nechať újsť:o)

Viac na: Depresivna tema#r695522#ixzz1mTgQqQAm

takže ty si, aj si bol zamilovaný do nej, lenže ona je v Anglicku.. a ona ťa nechce, nie ty ju.. a že z NZ. bola som vám na zábavu. dobre. klamal si mi vo všetkom. som už smrteľne vyčerpaná, unavená, mám dlhé roky už anémiu a veľmi zvýšený homocisteín, nemôžem si dovoľiť dalej sa kvôli tebe stresovať a nechať sa tebou vyhrážať a vydierať a robiť zo seba piču a robiť ti sexuálnu spoločníčku, kedy sa ti zachce! dakujem. bavte sa príjemne, znudení príživníci.


5.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   18. 2. 2012, 11:51 avatar
a túto tému som nevytvorila ja, ale dubák na mojom nicku. nuž, všetci sa bavíme ako vieme. nebola som tu tri dni. ale to je jedno. zbytočne vysvetľovať, aj tak tomu nerozumiete a nikoho to ani nezaujíma.
Súhlasí Scarlett X, Sóley


6.
označiť príspevok

dubák muž
   18. 2. 2012, 11:55 avatar
mňa zaujímaš


7.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   18. 2. 2012, 12:06 avatar
prečo? mám sociálnu fóbiu a neznášam ľudské dotyky ani otrokárov. vážim si iba ľudskosť, neobyčajné vnímanie vecí okolo nás, a nestádové správanie sa. nie som sleponemá duševná masochistka a opovrhujem ľudmi, ktorí si nevážia súkromie a dôstojnosť, právo na vlastný život druhých a správajú sa ako bohovia. nie som tvoj výtvor. som sama sebou. radšej slaboduchá, ale čistá, ako byť bohom, ale zvráteným.
Súhlasí Petrana


8.
označiť príspevok

dubák muž
   18. 2. 2012, 12:08 avatar
presne pre to


9.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   18. 2. 2012, 12:11 avatar
nie som virtuálna, chcem zostať žiť v reáli. ty nie si schopný reálneho života, nie si dobrý učiteľ, ťaháš ma len späť a neposunieš ma okrem hrobu nikam. a tam sa dostanem aj bez teba. to je asi všetko.
Súhlasí Lea Smeja


10.
označiť príspevok

dubák muž
   18. 2. 2012, 12:19 avatar
takže tento nick už nebudeš potrebovať. nech sa ti darí v reálnom živote. ahoj.


11.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   18. 2. 2012, 12:22 avatar
ahoj, uži si to tu, aj ked sa vieš baviť iba na môj úkor.


12.
označiť príspevok

dubák muž
   18. 2. 2012, 12:26 avatar
máš možnosti. môj e-mail, telefón, môžeš sa vyjadriť k súkromným záležitostiam ktoré sú pre teba posvätnou modlou, nemusíš sa ma tu snažiť za každú cenu očierňovať áno, áno, aj ty mi chýbaš dobre. vydrž ešte nejako tie dva dni. budem sa ponáhľať. veľmi sa na vás teším.


13.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   18. 2. 2012, 12:48 avatar
neočierňujem ťa. píšem iba fakty. používaš moje profily s mojou fotkou a s mojimi údajmi na pokeci, na FB, a už aj tu.. z pomsty.. je to nefér voči ostatným, ved nie si odkázaný baviť sa na môj úkor s tvojou inteligenciou. môžeš si vytvoriť vlastné profily a nicky, ktoré charakterizujú teba, nie mňa. je to úbohé a poľutovaniahodné, čo robíš. ale ostatní to o tebe nevedia, a tebe záleží na virtuálnej imidži. ako vždy. ved si tu už legenda. s tisíckami nickmi a rozvrátenými osudmi kvôli tvojej manipulácii, za čo si zodpovedný jedine ty.


14.
označiť príspevok

hoax2 muž
   18. 2. 2012, 12:53 avatar
neočierňuješ ho, ale ako Chvála mi to tiež nepríde   musí ta veľmi mrzieť, že od teba ušiel a prestal ti dávať všetko, ako sa tu na iných témach píše, a ako som pochopil. hoci ako sa zdá, mala si šancu a on príležitosť. mali ste nádej, škoda že si ho takýmto spôsobom stále plašila, pod maskou priateľstva a pri tom skutočne odháňala, pretože asi si niečo všimol, asi niečo odhalil. škoda, že si mu za to svoju bolesť a strach dala vycítiť až do tejto chvíľky .. nie si o nič lepšia, a nevinnejšia.


15.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   18. 2. 2012, 13:02 avatar
možno dubák, ale nepoužívam tvoju identitu zákerne a nechcem sa ti pomstiť. ani som ťa nezbila. ani som ťa nezradila. len som ťa pustila blízko, urobila som chybu, nepočítala som s tým, že ak budem chcieť byť sama sebou, všetko obrátiš proti mne. do očí ma chváliš a za chrbtom zradíš. je mi to hnusné.


16.
označiť príspevok

dubák muž
   18. 2. 2012, 13:11 avatar
Nechceš sa mi pomstiť, ale ďalej veselo všetkú vinu hádžeš iba na mňa No veď nech sa páči, buď sama sebou. Buď prostitútkou ktorá chce aby ju preťahovali v aute za dvadsať eur, na celú dedinu, aby sa Rebeke deti smiali v škole, a až do konca života im bola na smiech, že mama má každý týždeň nového otca, na ktorých si musí stále zvykať, a ani sa poriadne nevyspí, lebo ujovia vzdychajú nahlas keď ejakulujú na falošný jazyk, lebo mame sa nechce robiť, len lamentovať, čatovať, čítať bulvár a zabávať sa pridávaním hudobných videí v čase keď jej syna Davida Csána z Trstíc prevezú na psychiatriu v Galante pre pokus o samovraždu, a kým vyhadzuješ salámy, ktorí ti sestra Marinény nosí ako hlupaňa, lebo verí, že si v núdzi, kým sa zabávaš pridávaním odkazov na linky so samovraždami pre Lukáška, takýmto príkladom ideš deťom, pani dokonalá, pani bezchybná. Kým dom sa čo nevidieť zosype, kým záhrada čo nevidieť zarastie pýrom, kým napokon aj Rebeka Lili Takács od Teba neutečie, len premýšľam, za koho sa potom budeš skrývať, koho budeš používať ako nástroj vydierania proti každému slušnému človeku


17.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   18. 2. 2012, 13:18 avatar
tvoju fantáziu ti nikto brať nemôže. tak si to uži. aj s vlastnou fotkou. aj ja by som mohla vytvárať denne 30 nových nickov, ako ty s falošným identitom a oblbovať tu všetkých, ale nemám nato žalúdok. je mi z teba zle, lebo ťa poznám a viem, aký si zákerný a nebezpečný v skutočnosti. a na pomstu využívaš ešte aj svoju matku. toto sú fakty, nie bludy a polopravdy, ktoré si mixuješ ako sa ti zachce. ak si mal o mne takú mienku, akú si vypisuješ, načo chceš prísť? načo?? pomstiť sa mi ešte viac? si zlo.


18.
označiť príspevok

hoax2 muž
   18. 2. 2012, 13:21 avatar
veď si to od neho chcela, aby prišiel a doniesol ti desať tisíc eur ako dôkaz lásky, ako dôkaz, že mu na vás stále záleží, aby ste mohli začať spoločne budovať, ako rodina, a ako si sa ho stále snažila vydierať a tlačiť do takýchto sľubov, pretože si mu chcela naznačiť, že ho ľúbiš, že ho máš úprimne rada, aj v chudobe aj v chorobe. že nie si taká, akú ta videl. že sa dubák mýlil, alebo sa nemýlil?


19.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   18. 2. 2012, 13:37 avatar
dokonale manipuluješ, dubák, alias hoax2, ale iba ostatných. opovrhuješ každým človekom, lebo podľa teba sú prázdni a nežijú plnohodnotne, lebo sú ovce, ale tvoj život ťa tiež neuspokojí, zrejme nie je hodnotnejší ako život ovcí. neľúbim ťa, pretože si mi ublížil. a aj mojej dcérke. viackrát. a bolesť už nepotrebujeme. nechcem od teba už dávno nič. dokonca ťa zbytočne žiadam aj o rešpekt môjho súkromia, tak čo viac by som chcela od takého chcieť? nebud prízemný s tvojou inteligenciou a užívaj si virtuál, ktorý ti dá viac, ako reál, ale s vlastnou identitou. alebo ti k tomu chýba odvaha? odvahu máš iba ked udrieš ženu? smutné. chudobu/zadlžená/ aj chorobu/jazvy po tvojich útokoch/ mám najviac kvôli tebe, a som rada, že som vôbec prežila tvoje snahy o moje likvidovanie. nechcem a nemusím ti nič dokazovať. žiadam ťa posledný krát o rešpektovanie základného ľudského práva, rešpektovania môjho súkromia a identity.


20.
označiť príspevok

hoax2 muž
   18. 2. 2012, 13:45 avatar
neprekvapuje ma, že dubáka vidíš v každom, kto ti povie otvorenú pravdu bez servítky. ako tak sledujem jeho príspevky, má oči otvorené. ale zrejme si ho neprestala milovať, ak si ho vôbec niekedy aspoň trochu úprimne milovala, a ak to nebol len pokus maskovať sa. lebo podľa toho ako o ňom píšeš sa mi skôr zdá, že ti naletel a napriek tomu trval na tom, že ti odpustí a príde, aby ste mohli začať, pretože aj on určite niečomu verí. verí v nápravu takých, ktorých zastávaš a na ktorých stranu sa staviaš, aby si ho odčlenila od tých, ktorých si potrebuješ nakloniť na vlastnú stranu pretože bez neho si tým, čo o tebe už veľa krát napísal. tvojím právom je starať sa o seba, o dcéru a o majetok, ktorý ti zanechali rodičia, namiesto strácania času ohováraním ho a aroganciou nevďačnosti ako manifest chorej osobnosti.
Súhlasí rain...


21.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   18. 2. 2012, 13:49 avatar
niekedy.. ale vadí mi , že neskutočne a bezhranične klameš. ak mi veríš, tak som ti až tak asi neublížila, ako ty mne. a neprestávaš. ale v jednom si mal pravdu. je to moja posledná téma, aj ked si ju vytvoril ty. bav sa. ahoj.


22.
označiť príspevok

dubák muž
   18. 2. 2012, 14:52 avatar
A v čom tak neskutočne a bezhranične klamem, hm? Kde som napísal nejaké klamstvo? Alebo kedy som teba oklamal, a ako? No odpovedz, toto ma zaujíma.


24.
označiť príspevok

nmato32
   23. 2. 2012, 14:46 avatar
nedodržala si to...


25.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   23. 2. 2012, 14:49 avatar
nemala som čo nedodržať. nič som nikomu nesľúbila. tú tému som nevytvorila ja,a keďže mi nepíšeš na mail, tak je pravdepodobné, že si tiež dubák, takže off.


26.
označiť príspevok

nmato32
   23. 2. 2012, 14:53 avatar
dubák ?nie ale vyhráža sa


29.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   23. 2. 2012, 14:59 avatar
ak nie si dubák, môj e-mail je v profile. tam mi môžeš napísať a ja hneď zistím či si, alebo nie si on. stačí sa mi opýtať sa na pár vecí, ktoré by vedel len on. je to jednoduché. takže, sorry.


34.
označiť príspevok

Nadja žena
   23. 2. 2012, 15:05 avatar
Považuješ Dubáka za dementa, ktorý nevie odpovedať "Neviem"? Mne to teda až tak jednoduché nepripadá  


35.
označiť príspevok

nmato32
   23. 2. 2012, 15:06 avatar
ahoj
Súhlasí Nadja


2.
označiť príspevok

ether muž
   15. 2. 2012, 21:18 avatar
solve it in private!
Súhlasí Mojka, ruwolf


3.
označiť príspevok

Mojka žena
   15. 2. 2012, 21:20 avatar
teperka taká móda 


4.
označiť príspevok

Sóley žena
   15. 2. 2012, 21:30 avatar
..tak toto je absurdne...
Súhlasí dubák


23.
označiť príspevok

dubák muž
   22. 2. 2012, 14:19 avatar
nech sa páči, tu som. chceš mi niečo povedať? niečo k zajtrajšej brigáde?


28.
označiť príspevok

Petrana žena
   23. 2. 2012, 14:57 avatar
...ľudia, nemáte maily, mobily, wc? To sa musíte stále dookola tu odbavovať? Ako to, že túto tému Elektric blú ešte nespamoval?


31.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   23. 2. 2012, 15:02 avatar
ak bude téma, ktorá ma zaujme, rada sa vyjadrím. ak niekto chce, mám e-mail v profile, môže ma osloviť tam. ja nikoho neobťažujem. nie som si toho vedomá.


32.
označiť príspevok

Petrana žena
   23. 2. 2012, 15:04 avatar
...vieš ako chytajú opice, priateľka? Na jeden banán! A pritom ich je v pralese nespočet! Pusti už ten jeden banán a zachráň sa!
Súhlasí slaboduchá


33.
označiť príspevok

nmato32
   23. 2. 2012, 15:04 avatar
no to sme radi


27.
označiť príspevok

Vlado muž
   23. 2. 2012, 14:56 avatar
Slaboduchá, neviem v ktorej téme sme o tom hovorili, ale predošlé slová beriem späť. Lovasz je tu opäť. Takže sa zdá, že mu nevadíte.
Súhlasí slaboduchá, VIado


30.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   23. 2. 2012, 15:00 avatar
no vidíš. mne môžeš veriť  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

včera, 23:41,  Matica je na to, aby ti zaskrutkovala tvoj malý penis !!!!!!! *13*13*13
včera, 23:39,  https://www.hlavnespravy.sk/co-sa-deje-rusku-dalsie-postupnych-krokov-odstrihavania-krajiny-dialk...
včera, 23:33,  Rómsky lekár z Košíc: Na ZŠ mi imponovalo, keď odo mňa odpisovali biele deti. Dvihlo mi to...
včera, 23:18,  60. na depku ti nepomoze ked si budeš vulgárne ulavovat na Df. ani nebudeš menej deprimovany
včera, 23:05,  Tam to treba komplet vykydať od tých prasiat a eštebackých zlodejov čo slovenský poklad...
včera, 23:04,  Marián Tkáč Ing. Marián Tkáč Ph.D. (* 25. september 1949, Čičava) bol od 19. novembra...
včera, 23:02,  Polícia začala trestné stíhanie v súvislosti s odcudzením časti národného pokladu....
včera, 23:00,  Na čo je už matica ved sudruhovia už všetko ukradli *13*13*13
včera, 23:00,  Z pokladu Matice zmizlo aj zlato Škandál okolo národného pokladu Matice slovenskej,...
včera, 22:59,  (2) Mil@níčko, to si priam bytostne prajem aj ja, a preto nielen na tomto DF robím všetko...
včera, 22:58,  Exšéfa Matice slovenskej Jozefa Markuša obvinili, hrozí mu vysoký trest Polícia...
včera, 22:57,  To ešte týchto bolševíckých zlodejov nezavreli ? To neni možné . Ešte stale...
včera, 22:53,  Chcieť môžu, ale cez nás neprejdú, kým sme tu my, tak im to neprejde !!!!!!!!!!!
včera, 22:50,  Chcú likvidovať Maticu slovenskú! V programe strany Za ľudí sa zákon o Matici slovenskej...
včera, 22:49,  Žeby tebe na peniska ? *06*06
včera, 22:49,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/83559951_2860365880673596_5056432463203532800_n.jpg...
včera, 22:49,  Kasafran stale si nevysvetlil kam by mal ten Fico padnuť ?
včera, 22:49,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/83559951_2860365880673596_5056432463203532800_n.jpg...
včera, 22:49,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/83559951_2860365880673596_5056432463203532800_n.jpg...
včera, 22:49,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/83559951_2860365880673596_5056432463203532800_n.jpg...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Čaro prvej lásky je v tom, že nikto vopred nepočíta s tým, že sa raz skončí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(126 841 bytes in 0,442 seconds)