hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Mary Pereira - Zaslúžené a nezaslúžené utrpenie 1. časť

príspevkov
2
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 14.3.2017 12:56
posledná zmena 14.3.2017 13:38
1
14.03.2017, 12:56
odkaz

Krásne video o utrpení. Utrpenie je asi jedna z oblasti, ktoré nedokážeme chápať a akceptovať. Kto normálny chce trpieť a mať problémy? Z našej perspektívy bežného človeka nenávidime utrpenie a berieme ho ako zlo. Ja osobne som tiež taká a okrem toho som svojho času od utrpenia, bolesti utekala, stačil problém a ja by som bola ochotná všetko zanechať a mať svätý pokoj. Ale pozrime sa na utrpenie z Božej perspektívy alebo z perspektívy kresťanstva resp. z perspektívny Pána Ježiša Krista.Inak som aj rasistka, ale s pokorou musím uznať, že napr. Indovia, Černosi, Arabi, ak sú kresťania, si myslím, že na nich mi mnohí nemáme. Rovnako neľúbim škaredú a nezmyselnú angličtinu, ale či chcem či nechcem, relevatné info nájdem práve v ingliš textoch a ingliš youtube videach. Viackrát ma ľudia inej rasy zahanbili a ukázali, že nie sú menejcenní ani hlúpejší než my biela rasa resp. Slovania. Už sa mi stalo,že ma pobožnosťou aj vierou zahanbili aj Rómovia. Ba naopak ja si čoraz viac uvedomujem obohatenie napr. od Číňanov a Arabov, a že im vďačíme za mnoho dobrého. Teraz neberiem do úvahy zlé veci a negatívum, lebo aj to prinášajú, ale teraz sa skôr zamýšľam nad perspektívou pozitívnych vecí.
👍: Scarlet666
none
2
14.03.2017, 13:38
To si priebezne pozriem :-)
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 81 572 B vygenerované za : 0.115 s unikátne zobrazenia tém : 49 765 unikátne zobrazenia blogov : 879 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Škoda krásy, keď rozumu nieto.