Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Má zmysel vyberať si partnera podľa horoskopu?

37
reakcií
8033
prečítaní
Tému 6. októbra 2008, 20:32 založil janyjany.

podobné témy:1.
označiť príspevok

janyjany
   6. 10. 2008, 20:32 avatar
Astrológia je merací prístroj, ktorý umožňuje zistiť, aké astrálne sily pôsobia v určitom čase, na určitom mieste. Pomocou nej je možné zistiť, či sa k sebe hodia astrálne telá, nie či sa hodí človek k človeku. Ak sa aj astrálne telá k sebe hodia, ale ja každého z nich chce ísť iným smerom, je problém.


2.
označiť príspevok

salbea žena
   6. 10. 2008, 20:43 avatar
janyjany,co ak sa nam dvom hodia astralne tela,ale ked sa stretneme nepreleti v ociach iskra..kde bude chyba.....najprv pocuvat asi,dotycneho dlhsiu dobu,az potom vidiet? nahoda je lepsia..secret..


3.
označiť príspevok

janyjany
   6. 10. 2008, 20:51 avatar
salbea - ak sa astrálne telá k sebe hodia, je medzi nimi veľa duševných väzieb a človek ešte podlieha astralite, tak iskra preletí.


4.
označiť príspevok

sonulique
   6. 10. 2008, 20:57 avatar
Odpoveď - nie.


5.
označiť príspevok

salbea žena
   6. 10. 2008, 21:00 avatar
alle ako sa dozvieme ci sa k sebe my dvaja hodime,ked ja ti sem nehodim datumy.. ..hm.nedozvieme sa to..vidis,na vine su datumy a nie vzajomna sympatia... 


8.
označiť príspevok

janyjany
   6. 10. 2008, 21:07 avatar
salbea - asi si pozorne nečítala. Astrológia vie zistiť aké astrálne sily pôsobia v určitom čase na určitom mieste. Aby bolo možné porovnať astrálne telá dvoch jedincov, je logicky nutné vedieť presný čas a miesto narodenia. Aby bolo možné zistiť aké astrálne sily vtedy boli v činnosti.


10.
označiť príspevok

salbea žena
   6. 10. 2008, 21:10 avatar
ja viem hodinu aj minutu svojho narodenia..iba vypocitat spravnym astrologom.. 


15.
označiť príspevok

janyjany
   6. 10. 2008, 21:27 avatar
salbea - vypočítať horoskop je v astrologickom programe otázkou pár sekúnd. Výklad zaberie veľa času.


11.
označiť príspevok

janyjany
   6. 10. 2008, 21:11 avatar
salbea - asi si pozorne nečítala. Astrológia dokáže zistiť astrálnu situáciu. Aby bolo možné porovnať astrálne telá dvoch jedincov, je logicky nutné vedieť presný čas a miesto narodenia. Potom vidíme z akých astrálnych síl sa skladajú astrálne telá oboch. Kde sú harmónie a kde napätia.


6.
označiť príspevok

ether muž
   6. 10. 2008, 21:01 avatar
Odpoveď - NIEEE!!!


7.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 10. 2008, 21:04 avatar
Zaujímava otazka z toho dovodu,že som nedavno čítal od Prabhupádu to ako sa este v nedavnek minulosti vzajomne sobasili ludia v indii.Už od detstva boli navzajom zasnubení aj na zaklade zhody horoskopov a nepoznali rozvody.Vtedy som nad tým premyslal ake je to pre nas Europanov nepochopitelne.Spomínal tam čosi,že dnesný čas tohto veku je prave o telesnej prítazlivosti,ktora ma pramene pri chuti na sex dvoch ludí a to ich vzajomne pritiahne.Ak potom niekomu to so sexom nejde akoby malo laska vyprsí,pretože ich laska je o sexe ako prícine vztahu a divíme sa absurdne vysokej rozvodovosti v tomto svete.Takže po premyslaní som mu dal za pravdu,že horoskop umoznuje budovat trvalejsie vztahy.Takže odo mna mas ano.Má to zmysel,ale horoskop to musí byt taky ako sa patrí a nie nejaky iba o znameniach.


12.
označiť príspevok

slon v lese
   6. 10. 2008, 21:12 avatar
ani v Írsku a iných katol. krajinách donedávna nepoznali rozvody...


16.
označiť príspevok

janyjany
   6. 10. 2008, 21:28 avatar
slon v lese - správna poznámka. A určite nie preto, že všetky manželstvá boli harmonické.


14.
označiť príspevok

janyjany
   6. 10. 2008, 21:25 avatar
Ranexil - ano v Indii ešte donedávna zvykli rodičia vyberať deťom partnera podľa horoskopu. Zamyslel si sa nad tým, prečo už dnes nie? Prečo to už nefunguje? Nepoznáš vývoj vedomia. Potom by si vedel, že ešte v staroveku ohniskom vedomého prežívania bola astralita. Vtedy človek spoluprežíval rytmy kozmu. Ak v tom čase astrálne telá do seba zapadali ako kľúč do zámky, keď si boli takto hviezdami určení, ich duše súzneli, pociťovali k sebe takú mocnú príťažlivosť, že nechceli jeden bez druhého žiť. Vtedy neboli v hre také významné sily, ktoré by mohli túto sympatiu narušiť. Rozumová vypočítavosť i vyššie duchovné články mali byť rozpečatené až neskôr. Ak má byť vzťah založený na tom najvyššom v človeku, nie na tom nižšom - astralite, tak dnes musí byť rozhodujúce len jedno: aby muž a žena mali spoločný cieľ v Duchu. Ostatné ide až v ďalšej rade.


9.
označiť príspevok

slon v lese
   6. 10. 2008, 21:09 avatar
kravina, prečo si radšej nevyberať partnera podľa veštieb zo zvieracích vnútorností? alebo by si niekto dal inzerát do novín, že hľadá osobu narodenú v nejaký deň a v istú hodinu + súradnice miesta narodenia?


13.
označiť príspevok

salbea žena
   6. 10. 2008, 21:18 avatar
janyjany si profesionalny astrolog,alebo iba teoretik


17.
označiť príspevok

janyjany
   6. 10. 2008, 21:32 avatar
salbea - čo myslíš profesionálnym astrológom. Či sa tým živím? Nie. Mám o astrológii okolo 90 kníh a nejaký čas som venoval jej štúdiu, samozrejme i praktickému štúdiu.


18.
označiť príspevok

salbea žena
   6. 10. 2008, 21:38 avatar
chces vediet ci sa k sebe hodime..a si ty vobec chlap?


20.
označiť príspevok

janyjany
   6. 10. 2008, 21:53 avatar
salbea - nevyplýva z toho, čo som napísal jasne, že nemá zmysel vyberať si partnera pomocou horoskopu? Ak by som sa aj pozrel na vzťahy medzi našimi astrálnymi telami, tak by som videl duševnú spriaznenosť alebo nespriaznenosť. O našich duchovných ja nie je v horoskope nič. A medzi nimi by mal byť hlavne súlad. Sú ženy, ktoré sa nevedia odtrhnúť od kriminálne ladených jedincov kvôli astrálnej spriaznenosti a spôsobujú si komplikácie. Ak aj pri porovnaní horoskopov je veľa negatívnych aspektov, nie je to dôvod, aby sa dvaja rozišli. Ak majú spoločný duchovný cieľ, budú jeden druhému tvrdými, brúsnymi kameňmi, ale ich duchovná odmena bude o to väčšia.


22.
označiť príspevok

salbea žena
   6. 10. 2008, 22:04 avatar
janyjany napisal,len ja uz nevnimam..co sa tyka mna a mojho ex..ja citim skor po jeho odchode z bytu strasnu vycerpanost..a stale sa vracia naspat,ale to nema nic spolocne s priaznenostou vsak? prave ze sa bojim noveho partnera,ze sa budem chciet nechtiac na jeho ukor nacucat toho,co mi on berie.....fakt komplikovane


19.
označiť príspevok

salbea žena
   6. 10. 2008, 21:48 avatar
janyjany,radsej mi zisti ci salbea zajtra normalne pride za doktorom,alebo sa tam doplazi..strasne sa bojim..a ide iba o laserovy zakrok..asi to necham na jar...


21.
označiť príspevok

janyjany
   6. 10. 2008, 21:58 avatar
akého orgánu sa to týka?


23.
označiť príspevok

salbea žena
   6. 10. 2008, 22:09 avatar
janyjany,na jednej nohe mam varixy..chcem byt beze,nepaci sa mi to..


24.
označiť príspevok

janyjany
   6. 10. 2008, 22:20 avatar
salbea - ak by som ja mal ísť zajtra na operačný zákrok na nohe, tak by som sa to snažil odložiť. Zajtra je Mesiac v Kozorožcovi a to nie je vhodný čas na operácie nôh. Dobrú noc.


25.
označiť príspevok

ranexil muž
   7. 10. 2008, 08:42 avatar
Tak Jany ako najsť ten najharmonickejší sulad?Nedavno som si prezeral stranky nejakeho českeho astrologa,s ktorým som zdielal názor na partnerstva v pevnom kríži,pretože tiež tvrdil,že títo partneri sa lepsie ku sebe hodia,ako je zaužívaný názor o trigonoch.Čo komentoval tým,že v praxi sa neustále stretá prave s tým,že tie manželstva su stabilnejsie.A tiež spomínal,že astrológia akosi stagnuje vo vývoji,keďže nekopíruje to čo je,ale to čo bolo ako funkčne.Veď človek sa už za par tisícov rokov velmi zmenil a aj z tohot pohladu nachadza čosi viac,tam kde to nebolo.Pretože aj môj názor je taký,že opätovné inkarnácie sú aj o skúsenostiach,ktoré sme nemali v predošlom bytí.A ,ďalsia vec ,keď sme pri astrológii ,kedysi bežný človek pomenoval svoje narodenie podĺa toho v akom súhvezdí sa slnko fyzicky nachádzalo a netrapili ho znamenia a ich "výseče" a tak proroctvá realizované v tých časoch su o presnom postavení slnka v súhvezdí a nie v znamení.Ja si preto myslím ,že "diablove" dielo su znamenia,tie čo používame a to preto,aby sli veci nie tak ako to bolo dané,ale aby ovplyvnil a zmenil vedomie ludí,aby sme verili tomu čo nie je.Ja viem o tomto sme mali polemiku,aj o aynamsi,ale nemyslím priamo aynamsu.Odpozoroval som na osobách,že tie charakteristiky ich vlastností-to ich pravejsie ja,je o presnom postavení v suhvezdí.Ba dokonca,ak nemali slnko(väčsmi ide o mužov pri slnku) priamo v suhvezdí dvanastich,tak naberali charakteristiku toho suhvezdia,ktore je kdesi medzi aj s "tarotom" čo pre ich suhvezdie bol daný.Veď u niektorých ludí je to pozorovatelne, a astrolog si môže hlavu lamat kolko chce a stale je kdesi mimo.A čo sa týka astrality a zbavenia sa jej zakonitostí to nie je žiadna sranda,podla mna to na zemi dosahuje možno 5 ludí,viac asi tažko.Pretože astralita pôsobí časom a vedie človeka prave udalostami,a kazdy znas je nou ovladany i ked si to nechce pripustat.Komu sa podarí povzniest nad nu ten realizoval svoje ja v transcendeciu k času a vidí minulost aj budúcnost.A takí ludia sa stali bohmi.


26.
označiť príspevok

anata
   7. 10. 2008, 08:51 avatar
ranexil, obdivujem Tvoju výrečnosť   potom si nezabudni všimnúť žiarlivostné reakcie niektorých neprajníkov ženského rodu, ktorým tiež imponuješ  


35.
označiť príspevok

janyjany
   7. 10. 2008, 17:47 avatar
Ranexil - pomocou astrológie je možné zistiť len súlad alebo nesúlad astrálnych tiel. Lenže človeka robí človekom ja. Aby mohol človek prežívať čo najharmonickejší súlad vo vzťahu, najskôr sám musí mať v sebe súlad. Partneri sú naším zrkadlom. My sme príčinou toho, s kým spojíme svoj život. Ak niekto nadáva na partnera, nevedomky nadáva sám na seba. Hovoríš o postavení Slnka. Lenže to je len jedna z informácií. Horoskop treba skúmať komplexne. Ak sa Ti zdá, že napr. niekto, kto má Slnko v Baranovi, vykazuje skôr charakteristiku predchádzajúceho znamenia Rýb, tak tu sa treba pozrieť, či dotyčný nemá nejaké osobné planéty v Rybách. Ten, kto premenil astralitu, toho nazývam zasvätencom a taký človek už nie je človek.


27.
označiť príspevok

anata
   7. 10. 2008, 08:57 avatar
jany a ktorý mesiac je vhodný na operáciu nôh ?  


32.
označiť príspevok

janyjany
   7. 10. 2008, 17:32 avatar
keď nie je Luna v Kozorožcovi, Vodnárovi alebo v Rybách


36.
označiť príspevok

nezábudka
   7. 10. 2008, 17:59 avatar
to sú ktoré mesiace ?  


37.
označiť príspevok

janyjany
   7. 10. 2008, 18:15 avatar
Luna obehne celý zverokruh za 28 dní. Napr. teraz je v Kozorožcovi. Vstúpila do neho v pondelok. A opustí ho vo štvrtok.


31.
označiť príspevok

salbea žena
   7. 10. 2008, 16:07 avatar
janyjany dnes neidem,ale dovodom je hlavne strach z doktorov..ale ked tu este budeme v januari,necham si od teba poradit na mexiac februar ci marec 


33.
označiť príspevok

janyjany
   7. 10. 2008, 17:33 avatar
dobre salbea


28.
označiť príspevok

clear1 muž
   7. 10. 2008, 09:01 avatar
Odpoveď je logická - nie, nemá to zmysel. Keď stretnem úžasnú ženu s úžasnými názormi, tak je mi šumafuk aký má dátum narodenia... ľudia si to zbytočne komplikujú dátumami, výpočtami... Keď ju miluješ, nie je čo riešiť - kofola  


29.
označiť príspevok

anata
   7. 10. 2008, 12:03 avatar
znamenia podľa horoskopov sú pravdivo charakterizované - mám to overené  


30.
označiť príspevok

BetonFist muž
   7. 10. 2008, 14:16 avatar
Ja strelec,priatelka blizenec a po siestich rokoch sme este stale nezistili ze sa k sebe nehodime....tak to aspon vravia horoskopy...


34.
označiť príspevok

dorota
   7. 10. 2008, 17:34 avatar
ja som narcis   my sa hodime k sebe,...


38.
označiť príspevok

ranexil muž
   7. 10. 2008, 19:35 avatar
Ja som vojenská bota.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:43,  Okamura kontra Čaputová Prezidentka Zuzana Čaputová reprezentovala Slovensku republiku na...
dnes, 10:41,  Kasafran a tento hoax poznáš ? www.diskusneforum.sk/tema/biznis-kisku-s-ledeckym
dnes, 10:38,  Alebo sa nenávisť bude stupňovať šírením nenávisti a dezinformácií. Kto má taký...
dnes, 10:20,  majko1 aj pri novej vláde , ktorá ako si správne pochopil bude bez smeru budú ludia ktorí...
dnes, 10:19,  just one touch...phoebe cates&billy wray.wmv
dnes, 10:18,  Phoebe Cates - How Do I Let You Know (Private School) (1983)
dnes, 10:09,  Ono je to vždy od Kotlebovcov také plazivé ako keď Mizík písal ako si mohol prezident...
dnes, 10:07,  Only Hope - Mandy Moore [A Walk to Remember - with Lyrics]
dnes, 09:55,  Otázka i odpoved zaznela na videu v príspevku sedem . Možno som to nespravne interpretoval že...
dnes, 09:50,  Friends theme song - I'll be there for you - official music video HQ
dnes, 09:49,  SIMA MARTAUSOVÁ - BUĎ MI DOKTOROM (audio video)
dnes, 09:48,  Karmen Pál-Baláž - Púšťam ťa
dnes, 09:46,  era kde som písal o predložení zákona na analýzu neslovanských črt ? Pamätné...
dnes, 09:43,  Zem netreba klamat, ani ohovarat a uz vobec nie podrazit samotnymi parazitmi,nac takeho hriechu,...
dnes, 09:33,  Z dlhodobého hľadiska niekolko generácií vyplýva že ľudia sú vzdelanejší, múdrejší...
dnes, 09:30,  9. A nebude to tá typická dezinformácia ?????*13
dnes, 09:23,  No zatiaľ si ma nepresvedčil. Jediné, čo sa stalo, bolo, že Kotleba v nejakom prejave...
dnes, 09:02,  Tuto to začínalo Kotlebov paranoidný útok na slovenské osobnosti 28.10.2016 11:59...
dnes, 08:53,  era vôbec ma neprekvapuje že si potrebuješ preverovať túto nechutnosť od ľsns . Lebo je...
dnes, 07:54,  Môže ma niekto nasmerovať na nejaké vyhlásenie Kotlebovcov, či je naozaj pravda, že...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
while ( ! $success ) $try ++ ;
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(119 678 bytes in 0,439 seconds)