hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Levice: Pri vážnej autonehode zomrel 18-ročný mladík, počas zásahu bol zrazený aj hasič

príspevkov
10
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 24.6.2012 17:41
posledná zmena 25.6.2012 07:46
1
24.06.2012, 17:41
Zo soboty na nedeľu vyhasol v Leviciach mladý život. (Levičan.sk) V noci zo soboty na nedeľu, približne hodinu pred polnocou sa stala v Leviciach tragická dopravná nehoda. Podľa našich informácii mladý približne 19 ročný vodič so 16 ročnou spolujazdkyňou viedol motorové vozidlo zn. Ford Mondeo kombi. Cestovali z mesta Levice smerom k mestskej časti Kalinčiakovo, na cieľ víkendovej jazdy sa už nedostavili. Vodič po výjazde z pravotočivej zákruty pravdepodobne vo vysokej rýchlosti stratil kontrolu nad vozidlom, vyletel mimo cesty.
Nehoda si odniesla mladú obeť
Podľa našich informácii mladý vodič nebol údajne držiteľom vodičského oprávnenia, na mieste nehody zahynul. Jeho spolujazdkyňa bola s ťažkými zraneniami transportovaná helikoptérou do nemocnice, jej stav bol údajne stabilizovaný.
Počas nehody nevystrelili airbagy
Ako vidieť na fotografiách nižšie, na havarovanom aute neplnili účel airbagy, ktoré sú určené spolu s bezpečnostnými pásmi a predpínačmi pásov na eliminovanie poškodenia hlavy, hrudníka a nôh pri náraze.
Nepozorný okoloidúci vodič zrazil hasiča
Počas nakladania zranenej osoby do sanitky došlo k zriedkavej udalosti. Okoloidúci nepozorný vodič zachytil časťou vozidla zasahujúceho hasiča. Hasič bol následne odvezený sanitkou na ošetrenie do levickej nemocnice.
Príčiny a okolnosti dopravnej nehody vyšetrujú levickí policajti
Foto je na odkaz
Kde vidíte príčiny takýchto nehôd:
none
2
24.06.2012, 17:43
je kvalita vykonávaná autoškolami v požadovanej kvalite, alebo je to výchova a príčinou je niečo iné ... strašné niečo!
none
3

2. 24.06.2012, 17:43

je kvalita vykonávaná autoškolami v požadovanej kvalite, alebo je to výchova a príčinou je niečo iné ... strašné niečo!

24.06.2012, 17:47
Príčina je v tom, že dnešná mládež sa nevie vpratať do predkože!!!!!!!!!!!!
none
4
24.06.2012, 17:59
pozeranie amerikánskych filmov, hranie počítačových hier, to je to, čo tiež ovplyvňuje našich mladých ...
none
5

4. 24.06.2012, 17:59

pozeranie amerikánskych filmov, hranie počítačových hier, to je to, čo tiež ovplyvňuje našich mladých ...

24.06.2012, 18:00
Taká je doba Ivo, skúsime ju zmeniť?
none
6
24.06.2012, 18:01
nik ju nezmení, lebo sme si ju sami zmenili. smutná realita.
none
7

6. 24.06.2012, 18:01

nik ju nezmení, lebo sme si ju sami zmenili. smutná realita.

24.06.2012, 18:04
Ja by som ju dokázal zmeniť, ale terazky sa mi nechce,.
none
8
25.06.2012, 07:34
Voči hazardu a ľudskej hlúposti niet obrany a bude to aj ďalej.........
none
9

8. 25.06.2012, 07:34

Voči hazardu a ľudskej hlúposti niet obrany a bude to aj ďalej.........

25.06.2012, 07:44
majomajo - hlúposť je večná a nekonečná jej výhodou je že funguje aj bez námahy , lebo myslenie vraj bolí....
none
10
25.06.2012, 07:46
Veď to aj znie hlúpo, zodpovedný, nehazardujúci 18 ročný vodič...........
👍: havran
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 98 965 B vygenerované za : 0.088 s unikátne zobrazenia tém : 36 431 unikátne zobrazenia blogov : 543 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

V kontexte blogu Nadji som si dovolil k problematike zaujať obšírnejší názor. Naozaj musíme poznať takmer všetko, aby sme si z toho mohli vyberať pravdu? Naozaj musím poznať pokiaľ možno všetku pravdu protistrany, aby som mohol povedať, ale aj nepov...

citát dňa :

V jednoduchosti je krása.