Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Kauza Gorila: Sprisahanie politikov a skupiny PENTA ..alebo pravda o Slovensku ?

21
reakcií
5869
prečítaní
Tému 4. januára 2012, 18:38 založil Ónya.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Ónya žena
   4. 1. 2012, 18:38 avatar
O obsahu kauzy Gorila ste už podrobne informovaní. Odhaľuje skutočné priority našich politikov. Pravica i ľavica slúžia len svojim mecenášom, a nie bežným občanom Slovenska. Odhaľuje aj to, že všetky parlamentné strany sú nakazené korupciou a touto nákazou infikovali celý štát.

Kauza Gorila má aj oveľa horší rozmer. Zdanliví nezmieriteľní politickí rivali nedokázali zabezpečiť ani len dôstojnú minimálnu mzdu, ale bez problémov sa dohodli na ututlaní zistení Slovenskej informačnej služby, ktoré ich usvedčujú, že rozkrádajú tento štát.

www.99percent.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Stojí za to si články prečítať )))

dolezite.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

malý výcuc:
....Pred ukončením doby platnosti rozhodnutia sudcu bola spracovaná nová žiadosť o použití ITP „Gorila 1“ pod č.p. 63/950-D-284-37/2006-S zo dňa 16.5.2006 na záujmové osoby Zoltán VARGA a Jaroslav HAŠČÁK. Dôvod na použitie ITP „Gorila 1“ bol oproti ITP „Gorila“ rozšírený o aktivity predstaviteľov finančnej skupiny PENTA, ich využívanie príslušníkov Policajného zboru vo svoj prospech pri ovplyvňovaní vyšetrovania v niektorých prípadoch týkajúcich sa najmä závažnej hospodárskej trestnej činnosti. Tieto poznatky následne PENTA využíva vo svoj prospech pri privatizácii a pri získavaní významných štátnych zákaziek.
..............

Časť spisu Gorila potvrdil policajt, ktorý informoval Pentu
malý výcuc:
Ján Rejda sa priznal, že chodil do bytu, ktorý sa spomína v dokumente Gorila. Spisom sa bude zaoberať aj Európska komisia.

V dokumentoch s názvom Gorila a Gorila 1 sa píše o údajnom ovplyvňovaní politiky finančnou skupinou Penta. Rozsiahly materiál popisuje dosadzovanie politických nominantov do štátnych podnikov, provízie pri privatizácii a pavučinu vzťahov naprieč politikou, podnikateľskou sférou a bezpečnostnými zložkami. Údajný spis SIS sa nedávno objavil na internete.

Prepisy odpočúvaných rozhovorov, ktoré unikli na verejnosť si môžete prečítať
TU

O dokumente Gorila vedeli podľa investigatívneho novinára Toma Nicholsona nielen niektorí ľudia z médií, ale aj samotní politici, vrátane ľudí z SaS.
Európska komisia sa bude Gorilou zaoberať

Kauzu Gorila by podľa predstaviteľov strany 99 % mala prešetriť Európska komisia (EK) a tiež tie krajiny Európskej únie, ktorých sa prípad dotýka. Lídri 99 % Alena Dušatková a Pavol Pavlík sa dnes v kauze obrátili na veľvyslancov Nemecka, Rakúska, Francúzska, Talianska a na zastúpenie Európskej komisie.

"Strana 99 % zástupcovi delegácie Európskej komisie na Slovensku odovzdala list so žiadosťou o prešetrenie zainteresovania viacerých vplyvných podnikateľských skupín z členských krajín EÚ do kauzy Gorila," povedala médiám Dušatková.

Zástupcovia 99 % veľvyslancom odovzdali aj kompletný údajný spis akcie Gorila v podobe, v akej ho možno nájsť na internete. Podľa lídrov strany sú v prípade Gorila okrem slovenských veľkopodnikateľov, politikov a vysokých štátnych funkcionárov podozriví aj predstavitelia zahraničných firiem, pretože podľa zverejnených dokumentov Slovenskej informačnej služby mali údajne vyplácať domácim výpalníkom provízie za privatizáciu a pomáhať slovenským podnikateľským subjektom pri praní špinavých peňazí.

"Veríme, že EK, respektíve EÚ nie je žiadna banánová republika a že takéto veci prešetrí," vyhlásil Pavlík, ktorý dúfa, že v Európe prípad nikto nebude chcieť ututlať tak, ako sa to robí na Slovensku.

Zástupca EK dnes lídrom strany prisľúbil, že prípadom sa budú ďalej zaoberať. "Na veľvyslanectvách si to prevzali, uistili nás, že tomu budú venovať náležitú pozornosť," doplnil Pavlík. Strana sa podľa jeho slov obracia aj novinárov zahraničných tlačových agentúr, ktorých by tiež kauza mohla zaujímať viac, ako tých slovenských.
Bývalý šéf oddelenia osobitných činností Úradu boja proti korupcii (ÚBOK) Ján Rejda priznal, že chodil do bratislavského bytu na Vazovovej ulici, kde sa stretával so Zoltánom Vargom, prepojeným na finančnú skupinu Penta.

viac tu:
www.webnoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Cely zaznam ITP GORILA
viac tu:
petermikletic.blog.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

zaujímavé , stojí za to si pozrieť :
www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
...................
Súhlasí Petrana, fufu fu


2.
označiť príspevok

Ónya žena
   4. 1. 2012, 18:44 avatar
pre zaujímavosť, sú toho plné noviny, ..to ešte len bude "veselo )))

tvina.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

rains
   4. 1. 2012, 19:00 avatar
nic nove pod slnkom, ze si politikov kupuju financne skupiny.
Súhlasí red rose


4.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   5. 1. 2012, 12:04 avatar
v com by to bolo lepsie?


5.
označiť príspevok

Petrana žena
   5. 1. 2012, 13:31 avatar
...a preto vravím, že politické strany streba zrušiť a zaviesť priamu demokraciu. V tomto sa s Borisom zhodujeme. Asi nám rovnako jebe na hlavu zo Zdroja. *9 


6.
označiť príspevok

Ónya žena
   5. 1. 2012, 13:49 avatar
nechápem na čo sú politické strany.


7.
označiť príspevok

Sóley žena
   5. 1. 2012, 13:52 avatar
..aby si mala pocit, ze mas na vyber


8.
označiť príspevok

tatko muž
   5. 1. 2012, 14:06 avatar
...hmm.. ako vidím,do slovenskej politicko-eonomickej hry vstupuje nový "operátor"... 


9.
označiť príspevok

starec muž
   5. 1. 2012, 19:44 avatar
Hmm,nový finančný operátor.Vycicia peniaze od ľudí podobne,ako iní operátori. 


10.
označiť príspevok

Vlado muž
   9. 1. 2012, 08:45 avatar
Správa z tlače:

SaS zbiera podpisy na mimoriadnu schôdzu, chce otvoriť nové ZOO v Bratislave.


11.
označiť príspevok

fajer
   9. 1. 2012, 09:34 avatar
nevoliť pravicu,moc predala Pente,tak že pre ľudí nemôže urobiť nič,nemá žiadnu moc...
Súhlasí Ranexill


12.
označiť príspevok

Ranexill muž
   9. 1. 2012, 09:36 avatar
Ludia stale nieco kotkodakaju o tom, ze treba setrit atp. A nechapu jednu vec, ze pravica nesetrí, oni si to o nej iba myslia.


13.
označiť príspevok

protiexekutor muž
   26. 1. 2012, 12:25 avatar
Gorilia koalícia.
A zase raz nám pravicový zlepenec ukázal, ako je to u nás s tou rovnosťou občana pred zákonom. Tí, čo u nás kradnú miliardy, sú si rovnejší ,ako tí, čo pravidelne platia odvody tomuto úžerníckemu štátu. ,,Ti co nám kradou po léta, dnes dvojnásobně kradou!“(Karel Kryl to videl už v deväťdesiatych rokoch v pesničke Demokracia).
Pán minister Lipšic nás presviedča, že spis Gorila sa za jeho vlády vyšetroval, ale prokuratúra vyšetrovanie zastavila. Prečo ste pán minister išli s týmito Gorilami do vlády, ak ste vedeli o týchto zlodejinách? Ak ste do vlády s týmito zlodejmi išli, prečo ste nezverejnili, čo ste vyšetrili? Robíte tlačovky pre hlúposti a tu ste boli ticho? Hrdíte sa odvahou v boji so zločincami a tu ste pustili do gatí? Váš pán predseda Figeľ vyzýva Fica na diskusiu o vymožiteľnosti práva a jeho brat, ktorý okradol ľudí o miliony a falšoval doklady, býva vlastne v cudzom luxusnom dome a behá si po slobode? Váš pán predseda dostal byt v Bratislave za babku a ide rozdávať ,,rozumy“ o sociálnych témach? Váš pán predseda vyhodil tisícky ľudí na ulicu(železnice, diaľnice) a on ide diskutovať s Ficom o nezamestnanosti u nás? Dôchodcom rozdávate po kile múky a idete im brať domy za umiestenky v starobincoch? Takto si predstavujete dôstojnú starobu, ktorú ste im sľubovali pred voľbami na plagátoch? Niektorí sa nedožili. Onkologickým pacientom by Váš pán minister Uhliarik nasadil liečbu necertifikovanými liekmi, ako sa vyjadril v médiách, to kde žijeme? Dzurinda v Afrike(či kde to bolo) nedávno rozdával lieky, my, čo na ne robíme kapeme na rakovinu ako muchy? Poisťovniam ste priznali zisk aj z platov týchto onkologických pacientov. Ani psa by som neliečil liekmi, ktoré nemám odskúšané. Ale liekov je dosť, však pán Gorila?
Čo bude Vaše KDH dnes sľubovať týmto naivným ľuďom v kostoloch? Čisté kostoly? Odpustky? To tu už raz bolo.
Platíme si tisícky úradníkov ktorí chrápu v kanceláriách cez pracovnú dobu a trasú sa na koncoročné odmeny a predčasné štátne dôchodky a nič neurobili? Načo ich živíme? Načo máme prokuratúru a ešte k tomu bez šéfa? Čo robili Daňové úrady, ak sa na účtoch prelievali miliony? Čo robili úrady na dohľad nad bankovým sektorom? Čo robili naše tajné služby? Čo robila naša polícia? Čo robili organizácie ako Fair play ? Čo robili naše ,,nezávislé“ súdy, špeciálna prokuratúra? Čo robili naše ,,nezávislé“ médiá? Ako pracujú, pre koho pracujú? Kde idú tie miliardy? Načo živiť týchto darmojedov, ktorí vedia od nás vymáhať tzv. nedoplatky, aj úžerníckou komorou, od miliardároch nežiadajú nič? Naše súdy nás súdia, za to, že nás tieto Gorily najprv pripravili o dane, potom o prácu, peniaze, deti a nakoniec aj o tú strechu nad hlavou.
Páni z SAS sa predháňajú v kritizovaní kauzy Gorila ,ale ešte len nedávno sa objímali s Gorilami v pravicovom zlepenci. Pan Sulík prišiel o poslednú štipku dôvery v Dzurindu, to pred voľbami nevedel, že tento tárajko sa už za dvadsať rokov toľko nasľuboval, že mať jeho slovo cenu fajky, Slovensko je najväčším vývozcom fajok na svete. Pán Mihál, ten veľký malý bojovník proti sociálnym podnikom ich teraz obhajuje a napriek úžerníckemu Zákonníku Práce, ktorý si presadil ,nezamestnanosť stúpa, takže to už necháva na ďalšiu vládu. Načo ste sa trepali do vlády, pán kórejský lobista a už sa trepete do ďalšej?
Gorily nám vládnu a my to všetko platíme? Dokedy budeme ešte,, držkou rýt zemi“?
Súhlasí fufu fu, Kasafran


14.
označiť príspevok

protiexekutor muž
   26. 1. 2012, 12:26 avatar
Na túto paškvilvládu budeme dlho spomínať...
Každý deň sme svedkami, výsledkov Dzurindových reforiem v zdravotníctve.
Operácia sa podarila, pacient zomrel. Máme európske ceny, slovenské platy. Len si spomeňme na táraniny pána Dzurindu či Novotného, že ak bude viacej poisťovní, budú sa biť o pacienta. Skutočnosť je taká, že po Zajacových ,,reformách“(pokusoch na pacientoch) a Dzurindových sľuboch, už nás nemá kto liečiť. Poisťovne sa naopak museli zlučovať, čuduj sa svete, z dôvodov úspory peňazí. Raz sa ktosi namastil, keď poisťovne zakladali, druhý raz, keď ich zlučovali. To sú tie systémové riešenia pán Hrušovský, čo ponúkate ubolenému pacientovi? Napriek tomu, že my platíme každý mesiac do zdravotníctva stále viac a viac, naše peniaze sa strácajú v diere, ktorá sa volá,, Dzurindove modré zajtrajšky“.
Dnes, keď nás nemá kto liečiť, pán Dzurinda poriada tlačovky, že už má kandidátku do nových volieb. Ešte nedo.... jedno volebné obdobie a už sa chystá na ďalšie. Ešte mi znie v ušiach kauza odpočúvania novinárov a opozičných politikov a už je tu kauza, kto nás bude liečiť. Pán Dzurinda, Hrušovský, Bugár, Sulík, nehanbíte sa tak trochu, keď ste priznali zisk zahraničným zdravotným poisťovniam a nás nemá kto liečiť? Kde idú naše peniaze? Pán Mikloš a paní Radičová, vám nie je hanba, že nám beriete a Grékom dávate? To čo ste vy za predstaviteľov ľudu? V Portugalsku berú ľuďom trináste a štrnáste platy. Nehanbíte sa, že u nás pracujem po vašom prevrate dvadsaťdva rokov a trinásty plat som nikdy nemal? O štrnástom nechyruje u nás asi nikto. Najprv sme mali vydržať päť rokov, potom desať a už je to dvadsaťdva čo držíme a k úrovni 89-teho roku sme sa platmi ani nepriblížili. Zato pôžičky vám u nás dá dnes mafián na každom kroku. Potom vás okradne aj o to posledné, o strechu po rodičoch a je z vás bezdomovec. Vy neviete robiť reformy, ale deformy, vy neviete vládnuť, vy viete len kradnúť, nám, obyčajným ľuďom, peniaze , priamo z vrecka. Odíďte už prosím z politiky a nikdy sa už nevracajte. Ako že to písal o vás váš súkmeňovec z parlamentu pán Banáš? Idio.i v politike? Vadí vám Lukašenko v Bielorusku a nevadí vám, že v Bali strieľajú ľudí za bieleho dňa na ulici ako mačky? Vadí vám,, nesloboda“ v Číne a nevadí vám, že v Amerike priamo na ulici rozbíjajú hlavy daňovým poplatníkom policajti obuškami len za to, že si dovolili vyjsť do ulíc a povedať svoj názor? To čo ste vy za demokratov? Vaše ,,modré zajtrajšky“ zažívame už teraz a myslím, že lepšie to už nebude ani s našimi dôchodkami. V Anglicku dva milióny ľudí v dnešných dňoch hodnotí na ulici deformy podobné tým našim. Obyčajný občan má pracovať do 68 roku života(ak sa dožije), pán poslanec ,,sir“ si dáva do svojich paušálnych náhrad plastové kačičky vo svojom bazéniku . To je tá spravodlivosť, čo nám ponúkate? Pre toho čo nerobí hojno, pre nás, pracujúcich hov.o.
Už to vidím, ako slovenský lekár, ktorý utiekol do Brna kvôli platu zo Slovenska sa ráno prediera závejami so svojím autom , do Malaciek, len aby pomohol slovenskému zdravotníctvu.
Už aj pesničku ,,očujem“, ,,Išiel lekár Macek do Mauacek pacientov liečiť, ukradli mu gumy z auta, musel on ísť peši“...
Stále platiaci pacient...
Súhlasí fufu fu, Kasafran


15.
označiť príspevok

protiexekutor muž
   26. 1. 2012, 12:27 avatar
Desatoro pre pána grafológa.
Pravicový zlepenec do seba zahľadených záujmových privatizérov sa rozpadol a s ním aj naša nádej na lepšie,, modré zajtrajšky“. Okrem zdražovania a výhovoriek na predchádzajúcu vládu, sa nás pán Mikloš a jeho suita snaží presvedčiť grafmi, že jeho vláda robí kroky na udržanie verejného deficitu a zamestnanosti. Tento záchranca našich verejných financií šliapne na krk fajčiarom, pijanom a majiteľom nehnuteľností a z biedy sme vonku. Pán Mikloš, dám Vám zopár rád, kde zobrať peniaze a úplne zadarmo.
1.Policajti a lampasáci dostávajú štátny príspevok na bývanie, ešte mladí idú do dôchodku, tam sú státisíce našich, do neba vyhodených korún. Chrápu v autách a sú vraj takí dorobení, že musia ísť skôr do dôchodku?
2.Idete zvyšovať daň z nehnuteľností ,ale zabezpečiť, aby sa majiteľ o pozemok a nehnuteľnosť aj riadne staral, to neviete(zaburinené polia, rozpadajúce sa domy, chodníky ako tankodromy),prečo nevymáhate pokuty ako všade vo svete? Hneď by stúpla zamestnanosť, kosenie, opravy atď.
3.Cigáni majú tie svoje chuče postavené bez povolenia na pozemkoch, ktoré im nepatria a ešte aj zasviňujú okolité životné prostredie. Im tiež zdaníte tie nelegálne chuče? Prečo ich nikto nepokutuje? Ak nemajú peniaze, prečo si to neodpracujú? V Londýne bol nedávno záťah, keď takéto nelegálne chuče buldozérmi rozprášili. Či azda chcete povedať, že tam nemajú demokraciu? To isté bolo v Taliansku pri Ríme. Nedávno robili poriadok v Riu De Janeiru. .Ja keby som vyhádzal smetie pred dom, hneď by ma pokutovali, ak by som nezaplatil daň z pozemku, poslali by ste na mňa exekútora. A Vy len tárate že je kríza? Bordel je tu, v tejto našej republike a nie kríza! Stačí ísť do Košíc a po pravej strane v ovocnom sade geto ako vyšité. To nevidíte, keď idete v bavorákoch na predvolebnú kampaň? A že vraj ,,európske mesto kultúry“. Česi majú jednu pesničku, Já jsem nepřízpůsobivej, já nemusím nic...( Relácia paní Bubílkovej)
4.Okolo potokov neporiadok, že ani na prechádzku nemôžte ísť s deťmi, prečo sa to nečistí, nebriketuje, tam je toľko biopaliva a my platíme drahý plyn z Ruska. Ja viem ,máme kontrakty ,,na večné časy a nikdy inak“, aj provízie sa Vám hodia. Tak nenariekajte, že je kríza a nieto peňazí!!!
5.Váš pravicový zlepenec sa postaral o predčasné voľby, bude nás to stáť miliony. ,,Zaplaťte si to!“ Načo dostávate peniaze na činnosť politických strán? To ja Vám mám platiť, že ste sa nevedeli dohodnúť? Ak by som ja utiekol z práce, nedodržal výpovednú lehotu, zamestnávateľ ma môže pokutovať a Vás nie? Skúste raz v živote vyvodiť politickú zodpovednosť voči sebe, nielen požadovať od Fica! Ukrajina je jediná krajina v Európe, kde sa politická zodpovednosť voči politikom aj vyvodzuje. Okradla Tymošenková štát, teda daňových poplatníkov, sedí v base. Toho keby sme sa tu na Slovensku aj dožili. Bolo by že to miliónov , ušetrených pre budúce generácie.
6.Utekajú nám vysokoškoláci do zahraničia, koľko nás to stálo a Vám to nevadí? Prečo ich nezaviažeme, aby si štúdium tu odpracovali? Nie spoplatniť štúdium ,ale využiť, že máme múdrych ľudí. Za Fica ste kričali, že ide dávať peniaze na nemú tvár a Vy by ste dali do vedy. Kde sú tie peniaze? Tak dávajte! Veď Vám učitelia vyhlasujú štrajkové pohotovosti, lekárom idete rozdávať, učiteľom nie? A čo my? My obyčajní ľudia, my sme od macochy?
7.Milióny nám utekajú v zdravotníctve, ale nie preto, že nie sú akciovky, ale preto, že Vaši nominanti politikárčia, namiesto toho, aby lekárov a toky peňazí a liekov, ako aj úkonov kontrolovali. Podosadzovali ste si na miesta hlupákov, nie odborníkov, nám sťahujú nemalé nemocenské, zdravotné, invalidné, ale skutek utek.
8.Kritizovali ste vianočné príspevky pre dôchodcov, prečo ste ich nezrušili? To sa Vám zdá systémové riešenie, rozdávať im múku a cestoviny tesne pred vypršaním doby spotreby, priamo na ulici? A to kde sme v Afrike? To je tá ,,dôstojná staroba“, čo im KDH pred voľbami na plagátoch sľubovalo?
9.Zasvinené Slovensko s bilbordami. Ak by ste zdanili viac reklamu a tie plagáty, ktoré špatia našu krajinu by ste osobitne zaťažili vysokými pokutami, garantujem Vám Pán Mikloš, že by ste mali dosť peňazí pre lekárov aj učiteľov. Čierne stavby by som nielen odstránil ale aj pokutoval. Toľko plagátov, čo je u nás, to už nie je snáď ani v Las Vegas.
10.Fajčiara pokutujete na zastávke, súhlasím s tým. Ale prečo nepokutujete smradľavé staré autobusy, ktoré nám dodnes jazdia po cestách, staré rozhegané Tatry či V3S-ky? Viete koľko lietadiel nám lieta dennodenne nad hlavami a rakovinu nám púšťa priamo z neba? Tých prečo nezdaníte?
Ak budete mať záujem Pán Mikloš, nájdem Vám ďalšie zdroje do štátneho rozpočtu, tak sa nevyhovárajte na krízu, ste neschopný minister, ako aj politik a zdaniť toho najbiednejšieho je strašne jednoduché.
Milionkrát okradnutý občan.


16.
označiť príspevok

protiexekutor muž
   26. 1. 2012, 12:27 avatar
Kam idú naše dane? Odpočet tejto vláde.
1.Do zdravotníctva.
Platíme už také dane do zdravotníctva, že by nás mali voziť sanitkami sem a tam. Realita je však taká, že sem a tam vozia opitých cigánov a bezdomovcov a my len platíme. Poisťovne si vytvárajú zisk z našich odvodov a my len platíme, ako to stádo. Otec mal rakovinu,, preliečili“ ho a keď už mali doňho viacej investovať, naznačili mu, že už je starý, že sa im to neoplatí. Celý život Vám tvrdia, že si platíte na starobu, keď príde, nie sú peniaze, čo ste si tam roky ukladali. Otec zomrel a s ním aj moje presvedčenie, že si zbieram na chorobu. Lekári, z ktorých sme urobili div nie modly, nás dnes vydierajú, že nás nebude mať kto liečiť. Čo robili naši politici za dvadsať rokov so zdravotníctvom, že je v takom stave? Koho máme žalovať, ak sa pre zástupy chorých , nedostaneme na rad? Ako prinútia pána doktora, aby Vás ošetril včas? Prečo ešte nie sú kamery v ambulanciách či čakárniach, aby poisťovne videli, ako lekári využívajú pracovný čas? My musíme robiť pod kamerami a keď sa zastavím, už ma pandúr napomína. A to robíme za žobračenky. Pán Novotný z SDKÚ dnes len čumí, ako bacil do lekárničky, keď bolo pred voľbami, recept mal na všetko. Vraj vymenili všetkých riaditeľov nemocníc a nič. Povedal v priamom prenose. A to sme im platili odstupné zbytočne? ,,Koľko že to stálo miliónov pán Novotný?“ Koľko krát ešte budeme oddlžovať nemocnice?
Prečo ja musím platiť a cigán nemusí?(nie som rasista ale realista).

2.Do školstva.
Školstvo potrebujeme, ak nechceme učiť svoje deti popri zamestnaní sami.
Pán Jurzyca, keď ešte nebol minister, recept mal v školstve na všetko. Teraz, nevie, ani len základné veci zabezpečiť a to sú knihy. Mal by som úšporné opatrenie v týchto neľahkých časoch, pán minister. Myslím, že sa to volalo ,,griflik“, doštička, ktorú si žiak nosil pod pazuchou, napísal a zmazal. Koľko ušetreného papiera pre naše lesy, aj VLK by bol spokojný aj lykožrút a ministerstvo sýte...Vysokoškoláci nemajú prácu a tí čo majú, pracujú na podradných, zle platených miestach, alebo vycestovali, starkým zadky do Nemecka prebaľovať. Hitler by sa tešil, ako je tá naša ekonomika na tú nemeckú naviazaná. Prečo nedávate do školstva, keď ste tárali, že učiteľ je nedocenený? Vyhlasujú Vám štrajkové pohotovosti a Vaši úradníci vedia len vymýšľať, čo už raz bolo vymyslené. Už pred tridsiatimi rokmi vymýšľali množiny ,aby ich vzápätí rušili. Dopravné ihriská sa rozkradli, dnes idete stavať nové? Ani ochranu učiteľa ste nedokázali presadiť, načo tam ste? Čo vlastne robíte? Vešiate krížiky ku svojej fotke ? V Anglicku protestovali študenti proti spoplatneniu vysokého školstva a to tam majú inú životnú úroveň. A čo my?

3.Na Políciu.
Keby som mal spočítať, koľko krát som v živote potreboval policajta, myslím, že jedna ruka by mi na to stačila. Ak by som si kúpil psa či zbraň, asi by som sa viac ochránil ako ma chráni policajt. A to stačí psovi nasypať zo pár granúl na deň a natrhne zlodejovi gate raz dva. Koľko že by to bolo ušetrených miliónov na predčasných dôchodkoch policajtov, sprevádzaní fanúšikov zo zápasov, nových autách, tlačových konferenciách, uniformách, prevážaní domnelých zločincov hore, dole atď. atď... Policajti v našom meste chrápu medzi kostolom a knižnicou, alebo medzi činžiakmi, či zaparkovanými autami, lebo ich nikto nekontroluje. V jednej českej pesničke o Varnsdorfu a občianskych nepokojoch sa spieva: ,,jednomu jsem šloh kolo, ten mně těžko zbije, aby mně mohl dohnat ,mu brání policie...“Výstižné, asi takto pracuje naša polícia na našej ochrane.
Nedávno ubil cigán starkú pri Poprade priamo v jej byte kameňom. Sfetovaný mladík podrezal svojich starých rodičov v ich byte. Zločincom dovolia zahaľovať si tvár, poškodeného dajú celé meno a adresu. To aby si ho mohol nájsť, keď ho prepustia pre procesné chyby sudcu pán Lipšic a paní Žitňanská? Natárali ste sa pred voľbami a v parlamente toľko, že mi z toho vlasy zosiveli. Skutek utek, hovoria bratia Česi. Len nedávno zmrzačil ožran s autom v druhom aute nič netušiacu posádku, cigáni zabíjajú(ale aj bieli) našich starkých priamo v ich domoch, rabujú nám záhrady a kradnú a naša polícia poriada tlačovky! Odcudzené autá s GPS si radšej nájdite sami, lebo vás ešte obvinia, že ste vošli s autom na pole či prekročili rýchlosť pri jeho prenasledovaní. Rôzni podvodníci sa nám špacírujú po domoch a pod rôznymi zámienkami zabíjajú ešte tú trošku dôvery, čo v nás ešte zostala z čias socializmu. Pod prísľubom dobrého nákupu a lacného výletu vás podvodníci pod hrozbou násilia držia v autobuse a nútia , kúpiť si desaťkrát predražený hrniec pochybného pôvodu . Potom sa čudujeme, ak človeka s infarktom, považujú ľudia za pijana a neveria už ničomu. Vyvodzovanie zodpovednosti voči policajtom za svoj rajón sa akosi nedeje, ako nám sľuboval pán Spišiak. Asi pozeral pán minister americký malorozpočťák Rambo, kde policajt okamžite zmerčil podozrivý subjekt a už sa ho nepustil. Len snívajte pán minister, veď my to všetko zaplatíme. Pán minister, a čo takto rozmnožiť plagáty(figuríny) policajtov a postaviť ich medzi činžiaky, možno by sa potencionálny zločinec zľakol a upustil od svojho úmyslu, zatiaľ čo policajt si podriemkáva v aute za kostolom? Ušetrili by sme na uniformách, predčasných dôchodkoch a iných pôžitkoch, čo dávate z našich daní policajtovi, len aby vám neutiekol ku konkurencii. Už ste zriadili aj občianské hliadky, kedysi sa to volalo,, pomocník verejnej bezpečnosti“ (ktoré ste tak zatracovali), tak už sme na dobrej ceste späť k socializmu. Len, jedna otázka. Ak sa máme brániť sami, načo si platíme políciu? V Číne dávajú školákom mobily s GPS, aby trafili domov, u nás poriadajú tlačovky.

4.Justícia.
Ak ide o to, uvaliť na Vás exekútora pre nejaký nedoplatok, o ktorom ani neviete, na to sú kabrňáci, hovoria bratia Česi. Ak ale majú zaplatiť Vám, nedosúdite sa ničoho.
Nebankové subjekty okradli občanov o milióny, Fruni si už behá po slobode, hlavne že si platíme súdy, však paní Žitňanská? Ak sa domáhate pravdy na Ústavnom Súde, napíšu Vám, že ste ešte nevyužili všetky možnosti. Veľakrát sa rozsudku ani nedožijete, nieto ešte spravodlivého. Ale ak ide o nezávislosť súdov, to je už iná reč. Sú dokonca tak nezávislé, že si sami už pomaly aj platy schvaľujú, len či to utiahneme, my radoví, daňovníci.
Ernest Valko sa pozerá zvrchu na tú našu slepú spravodlivosť a určite by prehodnotil svoje poprevratové slová o slobode a demokracii o ľudských právach, keby vedel, ako osobne sa ho to dotkne. Pán Lipšic tára o päťmetrových plotoch. A kto im povolil takéto zlodejiny a obchádzanie práva? Vaša rodná strana KDH sa hrdí tým, že je najdlhšie v parlamente. Čo tam doteraz robili vaši prďúsi, galgani, táraji, za tie roky? Ako je možné, že dva súdy v tom istom prípade rozhodnú inak? Vymáhať dane od človeka ktorý prišiel o prácu a potom mu vziať aj ten úbohý byt, čo mu ešte zostal z čias socializmu, to je hyenizmus najhrubšieho zrna. Ale to naše súdy vedia, brať tomu najbiednejšiemu. Naši úžernícki politici odpúšťajú dane umelcom na dôchodku, miliardárskym korporáciám, nadnárodným spoločnostiam, nás by však najradšej z kože zodreli.
Čudujete sa, že si občan potom vystrieľa spravodlivosť na ulici?

5.Tajné služby.
Tajne s nami manipulujú za naše peniaze. Už ani neprezentujú svoje úspechy so zločincami či teroristami, lebo žiadne nie sú? Načo ich teda platiť? Aby nás špicľovali?
V čase, keď si pancierovými päsťami vybavujú účty naši mafiáni priamo na uliciach, keď sa strieľajú samopalmi na verejnosti a autá horia každú noc, naše tajné služby odpočúvajú novinárov a opozičných politikov. Už chápem, prečo sa nechceli vzdať imunity, tí naši zákonodarcovia. Na tajné služby dávame miliardy, oni však nezisťujú, skade berie naša mafia zbrane a výbušniny, oni naháňajú opozičných politikov.

6.Úradníci.
Stále sa menia tlačivá, až by človek povedal, že za tie roky, by už mali byť tak dokonalé, že ich vyplní aj bezdomovec, skutočnosť je však taká, že vysokoškolákovi už pomaly treba poradcu, aby to vyplnil správne. To sme to dopracovali. Úradníci pracujú stále na tom, aby si človek myslel, že ich potrebuje. Už Vlasta Burian o nich točil filmy a stále sú aktuálne. Ale sme sa posunuli v tej transparentnosti, však páni ministri? SOI- ka pre nás nemôže nič robiť, úrady majú stále úradné dni. Zaplatil by som im len úradné dni, a robili by pod kamerou, tak, ako musíme robiť my. To by bolo ušetreného času a peňazí, však páni primátori? Ja viem, nie je politická vôľa.

7.Daňové Úrady.
Zdaňujú nás, daňovníkov, platíme dane z príjmov právnických a fyzických osôb. Právnické osoby, ktoré majú bočné príjmy(napr. nepriznané toky peňazí a tovaru, ktoré neidú cez pokladne),na tých páky nevedia. Odpisujú si autá, budovy, počítače, mobily, my si musíme všetko zaplatiť. Neprispôsobiví občania dane neplatia. Vám, čo ešte robíte zdania aj zlatú žilu, ak máte. Samy sa sťahujú do honosných priestorov, však z cudzieho krv netečie. A my len platíme a platíme. Kde idú naše dane? No do diery zvanej ,,Dzurindove modré zajtrajšky“.
Nespokojný daňovník...
Súhlasí Kasafran


17.
označiť príspevok

protiexekutor muž
   26. 1. 2012, 12:28 avatar
KDH-ácky socializmus.
Nechal sa počuť pán minister zdravotníctva, že vraj pridá všetkým lekárom po tristo eur mesačne, len aby stiahli výpovede. ,,To sme kde, pán minister, už v socializme?“ Rovnako platiť schopného chirurga, čo zachraňuje životy, ako aj zdravotníckeho úradníčka, ktorý nás len posiela od Šaula do Pavla je len vaša drzosť a nekompetentnosť, ktorú nám predvádzate.
Pustil do gatí, náš pán minister, pred ,,výpalníkmi“ v bielych plášťoch, ktorí, vedomí si nedostatku lekárov na trhu, využívajú len neschopnosť ponovembrových vlád, riešiť problémy v spoločnosti. Zatiaľ čo my platíme mesiac čo mesiac nemalé nemocenské, invalidné, zdravotné, drahé lieky, atď...stále viac a viac, veľakrát z platov, ktoré sú len o niečo vyššie, ako je ponuka pána ministra, naši Vatikánski prisluhovači idú rozdávať. My čakáme v čakárni na to, než si pán ,,doktor“ vypije rannú kávu, poklábosí so sestričkou o prežitom víkende a o ôsmej nás konečne začne liečiť, lebo ho nikto nekontroluje, pán minister ide rozdávať. My čakáme v poradovníkoch na operácie, ktoré sme si už dávno predplatili, naši poslanci z pravicového zlepenca idú rozdávať. Koľko z nás ešte musí zomrieť pán Uhliarik, než konečne zdravotníctvo začne plniť úlohu, na ktorú bolo zriadené? Pán Novotný zo zdravotníckeho výboru parlamentu (boľšego teatra) povedal minulý týždeň, že vymenili riaditeľov nemocníc a nepomohlo to. Rozumej, dosadili si svojich a nič. To povedal ten pán Novotný, ktorý pred voľbami mal recept v zdravotníctve na všetko. Máme to tak chápať, pán ,,neschopný“, že ste povyhadzovali riaditeľov a zaplatili im odstupné a zbytočne? Príde nová vláda a zase bude vyhadzovať a platiť odstupné? Dokedy? Dokiaľ Vás niekto, komu zomrie dieťa v náručí a roky si platil dane, nechytí pod krk? To sú tie systémové riešenia, čo ste nám sľubovali? Hanbíte sa vôbec? Ešte sa pamätám, ako na Dzurindu lekári plášte hádzali. ,,Čo ste odvtedy zlepšili, Pán tárajko?“ Rozprávali ste nám, že čím bude viacej poisťovní tým lepšia starostlivosť(Mečiara ste obviňovali , že chce poisťovne rušiť), teraz, keď ste ich rušili (pardón zlučovali), tárali ste pravý opak? To si myslíte že my sa nepamätáme?
Pán Fígeľ povedal pri výročí 17-teho novembra niečo v tom zmysle aby sme nežili na úkor druhých. ,,To ste mysleli pán Figeľ ten Váš vopred pridelený byt v Bratislave za babku od Vašich súkmeňovcoch, či Vášho brata, ktorý si napožičiaval milióny (podľa médií) od ,,kamarátov“ a nespláca? Na nás posielate exekútorov pre hlúposti ,svojim blízkym či Grékom odpúšťate milióny?
Najlepšie to zakontroval pán Mikloš, keď povedal že platíme detské prídavky milionárom. Ktože to pán minister rozprával o tom, ako je to nespravodlivé, ak milionári platia nemalé odvody štátu a nedostávajú prídavky? V čase, keď ste krátili prídavky nám, obyčajným ľuďom podľa Mečiarovho vzorca, priznávali ste prídavky milionárom? Aj v Bratislave vtedy odborári protestovali, to ste už zabudli?
Zase máme jednoho kolenačkového ministra, prečo kolenačkového? No lebo išiel žobrať do Kóreje skoro kolenačky, investičné stimuly , čo im nadelila Dzurindova verchuška sa im minuli a čakajú ďalšie. Nestačia im vykúpené pozemky, postavené byty pre menežerov, nové materské škôlky pre ich deti, inžinieske siete, lacná pracovná sila, garancia zisku na večné časy, oni chcú viac. A čo keby sme sa im rovno vypratali zo Slovenska? Veď už sa aj, stovky do Česka, stovky do Anglicka.
Takíto paraziti ak nám majú vládnuť ,potom nenadávajme na nikoho len na seba.
Obyčajný človek...
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

protiexekutor muž
   26. 1. 2012, 12:28 avatar
Miklošov chozraščot, alebo naše ,,modré zajtrajšky“ sú už tu.
Každý deň nás naše ,,nestranné“ médiá strašia, ako nám budúci rok bude ťažko. Tie isté médiá, ktoré nás počas celého Ficovho funkčného obdobia strašili, ako zle je a ako dobre bude, ak príde šetriaca pravica. Šetriaca pravica je pri moci a čuduj sa svete, šetrí, ale nie na sebe, ale na nás, najchudobnejších. Nám podvíhali ceny potravín, plynu ,benzínu, vody, daní, proste všetkého a naša ,,modrá“ koalícia si nadelila vianočné odmeny sebe aj svojim pätolízačom, lebo voľby sú za humnami. Tento Miklošov chozraščot (samofinancovanie), kde od našich starých a chorých spoluobčanov táto zlodejská banda vydranká poslednú korunu, vo forme nehnuteľností, čo im ešte zostali, tento Miklošov chozraščot je zvrátené zvärstvo a nie dôstojná staroba. Zvärstvo v podobe matky, ktorej dva dni pred vianocami povie zamestnávateľ, že pre ňu od nového roka nemá prácu, ale ak sa zamestná cez agentúru, znovu ju prijme. Táto matka odteraz bude živiť nielen svojho zamestnávateľa, ale ešte aj parazita vo forme agentúry, ktorá s ňou bude pohadzovať sem a tam, ako sa jej zachce. Pravicové zvärstvo v podobe našich súdov, kde ožran s autom na prechode zabije dve deti a dostane štyri roky basy. Zvärstvo v podobe vyšších daní z nehnuteľností pre nás, lebo vedia, že ich musíme zaplatiť. Tieto pravicové zvieratá, nám vnucujú chozraščot, zatiaľ čo oni žijú z našeho. Plakali títo úžerníci, keď pochovávali symbol svojho rýchlozbohatlíctva, Havla. Tento, naoko sa tváriaci demokrat, mal plné ústa demokracie v Bielorusku, keď však bili ľudí v Amerike priamo na ulici, keď zabíjali občanov Egypta či Sýrie ako mačky, vtedy bol ticho. Tento ,,demokrat“, vedel rozbiť socializmus u nás, presadiť referendum o rozdelení štátu však nevedel. Tento ,,hrdina“ nežnej revolúcie, ak išlo o jeho majetky, vedel bojovať ako o dušu, ak išlo o pravdu, zaliezol ako podkan.
Hyenizmus tejto vlády je v tom, že zatiaľ čo my si máme zase roky uťahovať opasky, oni si nadeľujú. Byť to v Číne, strelili by ich medzi oči, u nás však sú to vážení politici, div nie svätí...Táto úžernícka vláda prepustila riaditeľov nemocníc, vyplatila im odstupné a zobrala svojich. Tak to aj vyzerá v týchto nemocniciach, kde neodborný blb.c narobí viacej škody ako úžitku. Stratégia pravice je takáto. Najprv sa dostať k moci, potom rozbiť čo ešte funguje, nakoniec to lacno rozkradnúť(sprivatizovať).
Dokedy ešte budeme ryť držkou zemi?
Súhlasí Kasafran


19.
označiť príspevok

protiexekutor muž
   26. 1. 2012, 12:29 avatar
Ozdravovanie verejných financií alá Mikloš.
Mikloš s Dzurindom sa v kauze Gorila vyhovárajú, že museli byť nestranní, keď kauzu, ako sa hovorí, našli na stole, a polícia mala konať, nakoľko je nezávislá. Odkedy páni? Veď minister vnútra a policajný prezident je priamo dosadený politickou stranou, ktorá sa dostane ku korýtku, teda vami!(koaličné rokovania) Dokonca dosadzujete politických nominantov aj na Daňové úrady. Všade dosadzujete svojich úžerníkov, len aby sme platili, ak máte zaplatiť vy, vyhovárate sa na nezávislosť inštitúcií. Aká nezávislosť? Nás zderie úžernícka exekútorská komora z kože, vy ste nedotknuteľní? Matovič mal zverejniť politické nominácie, akosi z toho zišlo. Snáď nechcete tvrdiť prosťáčikovi z ulice, že by sa postavil proti svojmu šéfovi v práci, v čase takej veľkej nezamestnanosti, alebo minister či šéf polície proti tomu, kto ho do funkcie nominoval?(viď. povýšenie na generála, či koncoročné odmeny pánovi Spišiakovi) Nebyť ohrdnutého Sulíka, bolo by to v suchu pod kobercom? Čo ste mu tiež dačo nedali z tých provízií od Penty? Riadi Penta tento štát? Páni ministri? Dosadzuje pán Haščák cez provízie do inštitúcií, svojich? Aký má majetok Malchárek? Prečo ste zverili celý FNM do rúk jednej osoby? Ako sú ochránené štátne a strategické podniky proti lacnému výpredaju a rozkrádaniu? Kto rozhoduje, komu sa podnik predá? Koľko percent berie privatizačný poradca? Je pravda, že do VSŽ Košice ste dosadili Gabriela Eichlera s platom 10 000 000 Sk mesačne v čistom? Viete koľko by z tých peňazí bolo pracovných miest, tu na Východe? Je pravdou že v dôsledku tohto Vášho ozdravenia prišlo o prácu v Košiciach a okolí 14 000 ľudí? Je pravdou že čo ste chceli privatizovať išlo cez Pentu, ako sme sa dočítali na internete? Viď. Mýty a realita o privatizácii. Vy už dopredu viete, že do volieb sa kauza Gorila nevyšetrí? Odkiaľ to viete, ak je polícia nezávislá? Pán Dzurinda povedal, že kauza Gorila Vás spojí. Jasné, veď aj Cosanostra je založená na mlčanlivosti a hlavne loajalite svojich kšeftárskych bosov. Zatiaľ Vás kšefty a provízie na verejných privatizačných rabovačkách stále stmelili. Sú zdanené tieto provízie, o ktorých sa tam píše? Platíte z toho DPH?
Nám viete vyrubiť DPH, a vy čo, beriete keš?
Prečo ste ešte nezrušili politické nominácie a nedali apolitických odborníkov? Tárate o tom už dvadsať rokov o tej Vašej transparentnosti pán Bugár! No práve preto, aby ste mohli kradnúť, sorry, ozdravovať naše verejné financie. Tárate, že nemôžete jednať proti zákonom, ale veď vy tieto zákony tvoríte, k obrazu svojmu. (stovky pozmeňovákov)
Hájite sa tým, že ste priamo s Haščákom (z Penty) neboli nachytaní na hruškách a Fico hej. A čo to dokazuje? Vaša doterajšia privatizačná story hovorí jasne, pre koho ste kopali ligu(Penta).
To ako keby ste sa nám snažili nahovoriť, že naše médiá sú nezávislé. A prečo s tým prišiel na verejnosť zahraničný novinár Nicholson?
Fico napriek tomu že nevedel, že je odpočúvaný(či vedel?) nepodľahol, o tom ma presvedčila jeho povolebná politika neprivatizovať a bral Pente kšefty.
Tak o čom to tárate? A pán Mikloš, keď ste bol zodpovedný za ozdravenie verejných financií to cez provízie od Penty ste ozdravovali? Ak ste taký čistý, zrušte provízie a dajte za šéfa polície nezávislého odborníka a potom Vám budem veriť! Ináč sú to len politické drísty.
Ľahko sa dá prešetriť, či nominanti, o ktorých je v Gorile reč sedeli na týchto postoch, ak áno, prešetril by som ich majetky, a pozatváral ich aj tých, čo ich tam dosadili. Totiž toto už hraničí s vlastizradou, národ či jeho mena je len taký silný, aký majetok za ním stojí, ak máte holú r.ť, ešte aj pes Vás oš.í. V tom má Slota pravdu, že keby prekročili maďarskí poľovníci s guľovnicami hranice Slovenska, museli by sme kapitulovať.
Odíďte vy banda zlodejov a vlastizradcov!!!
Súhlasí Kasafran


20.
označiť príspevok

protiexekutor muž
   26. 1. 2012, 12:29 avatar
Platíme si špicľov, udavačov či donašačov paní Radičová?
Sulíkovi donašači za naše dane riešia únik informácií z vojenského spravodajstva skoro odvtedy, čo sa dostali ku korýtkam a k moci. V názve SIS vymenili asi iba I za A a už je to iná strana. Strana prihriatych feťákov, indivíduí, ktorí sa združovali cez facebook, ktorí ani nevedia svoju sexuálnu orientáciu, riadia však naše silové zložky. Majú previerky na všetko, len rozumu im trocha chýba. Majú Slobodu v názve, pre svojich politických oponentov pripravujú však roky neslobody. To už nie je len Sulíkov problém, to už je problém celého vládneho zlepenca, ktorý im umožnil, disponovať prostriedkami tajných služieb, zbraní, a pod. to je už náš problém... Desať mesiacov odpočúvajú novinárov a niektorých opozičných politikov, možno aj nás, obyčajných občanov, namiesto toho, aby riešili ozajstné ohrozenie našej republiky, napríklad únikom zbraní z armády do podsvetia, alebo pašovaním zbraní a drog cez hranice, ktoré sú dokorán otvorené. Zneužitie právomoci verejného činiteľa ako vyšité...
Potom sa nečudujme nad správami typu:

Maďarskí šovinisti pochodovali na území Slovenska.

Zdrogovaný mladík zavraždil svoju starú mamu aj starého otca, podrezal ich v ich vlastnom dome.

Gang strieľal na ulici za bieleho dňa pancierovou päsťou po opancierovanom aute bosa podsvetia ...

Samopaľom vystrieľal celú rodinu a potom strieľal ľudí aj na ulici.

Objavili sa v lese ostatky bielych koní podsvetia...

A pod...

Keď som bol ja v armáde, za tzv. totality a stratila sa jedna pištoľ, boli ozbrojené hliadky policajtov na cestách, ktoré kontrolovali civilné autá, kontráši ,ako sa im vtedy hovorilo spolu s ŠTB, vyšetrovali v kasárňach podozrivých vojakov a prehliadky boli dovtedy, dokiaľ sa zbraň nenašla. Aj kriminálka hľadala a navzájom jednotlivé zložky spolupracovali a to bola najväčšia poistka proti zneužití moci a korupcii, lebo v rámci jednoho rezortu veci utajíte, ale keď je do toho zainteresovaných viac zložiek, nedá sa to len tak zamiesť pod koberec. Preto mali aj jednotlivé zložky aj výsledky. Nie ako teraz, že sa poslanec vyberie na poslanecký prieskum, ale aj tak je všetko tajné a on ako bývalý pekár či cukrár aj tak ničomu nerozumie.
Za jeden ostrý náboj vo vrecku vojaka bolo tri dni väzenia, za delobuch sedem aj štrnásť, za pištoľ prokurátor, dva až päť rokov väzenia natvrdo Plzeň Bory. Za opustenie posádky počas boj. pohotovosti bol prokurátor, dva roky natvrdo. Na cvičeniach sa nám snažili samopaľ ukradnúť počas ,,potreby“ či rannej hygieny platení politruci, ktorí za vojakovi ukoristený samopaľ navrhovali dva roky basy natvrdo, pre tohto vojaka prokurátorovi, oni dostávali frčky, povýšenie. Na vychádzku či z vychádzky, ak ste išli, prešli ste kontrolou. O drogách sme ani nechyrovali, feťáci ak chceli fetovať, tak mohli jedine riedidlo, keď natierali plot či strechu kasární.
Dnes, keď sa podsvetie strieľa priamo na ulici za bieleho dňa, naše spravodajské služby nemajú nič iné na práci, len špicľovať politických oponentov či novinárov. Ozaj posun v politickej kultúre pán Hrušovský, Bugár, Radičová. Horúce kreslo pridelíte nominantom strany na jedno použitie, a potom pá, pá? Viem si predstaviť, ak by sa toto stalo za Fica, koľko by to bolo vybielených stránok denníkov, všetci svorne by ste kričali, aké nedemokratické praktiky tu zavádza. Teraz ste ticho ako voš pod chrastou, ako Fico rád hovorí. A pan tárajko Galko nás ide presviedčať, že za jeden deň vyšetril na detektore lži to, na čo potreboval desať mesiacov odpočúvania novinárov. Potom je na mieste otázka, načo je dobré odpočúvať ľudí, čo varili dnes k večeri, kde idú na víkend a iné nezmysly, nie je to kontraproduktívne plýtvanie časom našich tajných služieb a plytvaním našich daní? Platíme si špicľov a donašačov z našich daní paní Radičová?
Namiesto toho, aby sa naše vojenské spravodajstvo zaujímalo o to, koľko vyradených starých zbraní sa dostane na čierny trh, koľko trhaviny zmizne v baniach či iných zariadeniach, načo Grécko tak horúčkovito nakupuje tanky keď nemá ani na chlieb pre svojich ľudí, ako to, že v dvadsiatom prvom storočí sa bojíte pustiť deti hrať sa na ulicu, aby ich niekto neuniesol či nebodaj nepostrelil? To kde žijeme páni tárajkovia?
Myslite na to ľudia, až budete vo volebnej miestnosti, ináč sa Vám môže stať, že Vám zabijú pri prestrelke dieťa priamo na ulici, či zdrogovaný cigán Vám podreže mamu priamo v jej byte a či samouk si v garáži z hnojiva vyrobí trhavinu a odpáli sa na mítingu napr. strany SAS. Ak Vám nájdu v aute či garáži podstrčený gram kreku či TNT tzv. silové zložky, už bude neskoro, robiť niečo, keď ste to neurobili teraz. Pamätajte na to, že čo sa dá raz zneužiť proti niekomu, dá sa aj proti vám...
Súhlasí Kasafran


21.
označiť príspevok

protiexekutor muž
   26. 1. 2012, 12:29 avatar
Úžerníci nám vládnu?
V časoch, keď naša pravicová vláda nás, obyčajných ľudí vyciciava na každom kroku rôznymi zdražovaniami a médiá nás každý deň kŕmia stúpajúcou nezamestnanosťou, obyčajný podvodníček slaví triumf.
Pri príležitosti výročia 17.novembra sa viacerí politici vyjadrovali vznosnými heslami ako sloboda, demokracia, slušnosť a pod...
Politici v uzavetom kruhu svojich chlebodarcov, kde nepustili ani veľvyslanca ČR si lebedili, ako im to,, podnikanie“22 rokov vynáša. No jasné, bodaj by nie, keď si porobili zákony takpovediac k obrazu svojmu. Vysvetlím.
Kupoval som tovar , kde mi pri platení povedal pán podnikateľ:
,,Bez papiera to bude lacnejšie, potrebujete papier?“ Keď som sa ohradil ,že vlastne okráda štát, teda nás všetkých, povedal mi, že takých zákazníkov, ako som ja, on nepotrebuje. To verím...
To isté sa mi stalo pri kupovaní okna, prevíjaní motora, kúpe šterku, plechu, dreva, jednoducho vecí, ktoré sa nedajú dokázať, koľko ich bolo predaných či kúpených. Jednoducho, nikto ich nekontroluje, sklady, zásoby predané množstvo a pod. Šmelina funguje a politici si mädlia ruky. Však pán Mikloš? Tu nepomôžu ani povinné nové pokladne pána Mikloša, lebo táto šmelina cez pokladne nikdy neišla. Kúpite si tovar so skrytou vadou, aj keď sa na neho vzťahuje záruka, pravdy sa nedovoláte. V obchode Vám peniaze nevrátia, na inšpekcii Vám povedia, že oni nič nemôžu. Vykradnú Vás, policajt, spíše zápisnicu, a hotovo! Televízia Vám nájde odcudzené auto skôr ako armáda policajtov na čele s tárajkom Lipšicom či Spišiakom. Odpočúvať Vaše mobily, to hej, skenovať Vás pri vstupe do lietadla či parlamentu áno, odpočúvať novinárov áno, nájsť odcudzený počítač, to je pre nich veľký problém. Miznú už aj starostovia, podnikatelia, deti aj dospelí, tak neviem, či je to boj o teritórium, či o náš blahobyt...
Daňový Úrad v Košiciach sa sťahoval do nových priestorov. Viete kde na to nabral peniaze? No predsa z Vašich odvodov, občania, čo Vám sťahuje každý mesiac táto zlodejská banda.
Chcel by som byť takým Ščurkou z SDKÚ, alebo alespoň s takou lopatou robiť, ako on, keď ešte nemá ani dôchodkový vek a už požičiava budovy väčšie ako Pentagón v Amerike, Daňovému Úradu. Ten ozaj musel transparentne podnikať a poctivo odvádzať dane. Kam sa naňho hrabú ,,kmotri“ z SNS.
Poctivo dane platiaci občan
Súhlasí Kasafran


22.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 1. 2012, 20:26 avatar
Protiexekútor,
vitaj na tomto fóre. Ďakujem Ti za veľmi aktuálnu analýzu nášho poprevratového vývoja a dúfam, že osloví viacerých čitateľov a niektorým ďalším "pootvorí" oči a myseľ...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:27,  A ty máš čo? Si len bývalá...bez sebakritiky, gazdovského rozumu, logiky a sebareflexie. A...
dnes, 00:27,  Je tu xy expertov , ktorí vedia že smer volby prehrá s ľsns . V tejto kombinácii sa kurz...
dnes, 00:27,  Nie, v kostole robíme krčmu !!!!!! *39*39*39*39
dnes, 00:26,  52. samozrejme , ja som skoro dokonalá , zabijem sa ? :)
dnes, 00:26,  a to je presne to čo nechapete....a dokonca osmijanko to spaja s ekumenizmom......ako vidim v...
dnes, 00:26,  No, myslel som, že rušíte kostol a prerábate na krčmu.*39*39*39*39
dnes, 00:25,  No kto asi ? Šag ty ňe !!!!!!!!!
dnes, 00:25,  Prirodzený hlupák si tu ty a viac krát si to tu dokázala. A keď si bola zničená...
dnes, 00:24,  Jedna dierka hore a dve guličky dole. *13*13
dnes, 00:24,  a puky, kto bude zbierať, keď daruješ orgán
dnes, 00:24,  20. Koľko píšťalový??????*04
dnes, 00:23,  Ty máš všetko, čo si tu popísala? Ci pana, tak pssst, lebo ti budeme závidieť....
dnes, 00:23,  Ty si hovorca ?
dnes, 00:22,  A ty vieš čo? *39*39*21 Nadávať druhým ľuďom nie je ťažké. No to ťa nespraví...
dnes, 00:22,  nie
dnes, 00:21,  Dá sa darovať aj orgán ?
dnes, 00:20,  už im jebe z tým ekumenizmom. *21
dnes, 00:20,  Lemmy, smelo napíš, že ak niekto pošle určitú sumu, tak ty doložíš dajme tomu 50% z tej...
dnes, 00:19,  tak a hádajte sa ďalej a niekto hladuje
dnes, 00:19,  Čiže toleruješ keď ťa transvestita pichá do zadku? *21 Veď buď tolerantný. No zároveň...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Neexistuje cesta ku šťastiu, pretože šťastie je cesta.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(125 736 bytes in 0,540 seconds)