Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Katastrofa v roku 2012?

26
reakcií
2459
prečítaní
Tému 24. novembra 2011, 19:23 založil milan.s..

podobné témy:1.
označiť príspevok

milan.s.
   24. 11. 2011, 19:23 avatar
Katastrofa v roku 2012?

V súvislosti s mayským kalendárom a rokom 2012 možno pozorovať postupné vznikanie určitej davovej psychózy. S približovaním sa začiatku tohto roku sa totiž ako huby po daždi začínajú množiť rôzne katastrofické a apokalyptické scenáre, ktoré zasiahnu našu Zem. Sú však pravdepodobné? Bude naozaj rok 2012 takým prelomovým? Odpoveď na túto otázku sa snáď bude zdať mnohým trochu zvláštna a rozporuplná, pretože táto odpoveď znie áno, ale zároveň aj nie.

Prečo áno?

Pretože vnútorný, čiže citový a myšlienkový život väčšiny ľudstva, ale i jeho slovný prejav i viditeľné vonkajšie jednanie sú zamerané k nízkemu. Sú zamerané iba na hmotu a niet v nich úsilia po vyššom, ušľachtilejšom, čistejšom, vznešenejšom a hodnotnejšom, čo hmotu presahuje. Pretože ľudský vnútorný, to znamená citový a myšlienkový život je plný nečistoty, nízkosti, skazenosti a zvrátenosti.

V železnom Zákone spätného účinku, ktorý každému nakoniec vráti presne to, čo si svojim vnútorným chcením a vonkajším jednaním zasieval si ľudstvo samo pre seba formuje katastrofu. Z katastrofálneho stavu vnútorného života väčšiny ľudstva formuje Zákon spätného účinku katastrofálne dianie, ktoré nakoniec, vo svojej zhmotnenej podobe udrie na pôvodcov.

Zlo totiž nemôže plodiť nič iného, ako zlo, ktoré napokon, v zákonitom kolobehu diania tohto univerza zasiahne svojho sploditeľa. Takto nekompromisne funguje Spravodlivosť, ktorá každému prinesie a nechá ho na vlastnej koži prežiť presne to, čo on sám chcel a čo svojim myslením a cítením vytváral.

Bujnejúca nečistota a prázdnota ľudského vnútorného života formuje okolo našej Zeme obrovské zhluky negatívnej energie, podobajúce sa čiernym, ťažkým a zlovestným búrkovým mračnám. Kto to dokáže vnímať a aspoň trochu vyciťovať, ten tuší a cíti, že chvíľa, kedy dusivú temnotu pretne žiara prvého blesku, že táto chvíľa je už blízko. Veľmi blízko!

Smrtonosná búrka dôsledkov všetkého doterajšieho nesprávneho myslenia, cítenia a jednania ľudí teda hrozivo visí nad nami všetkými. Až ku nej napokon vinou ľudí, ktorí sa až do poslednej chvíle nechceli zmeniť dôjde, až sa spustí ťažký, jedovatý, olovený dážď a hrozivé blesky začnú bičovať Zem, s ochranou, pomocou a podporou v tejto nevídanej búrke môžu počítať iba tí, ktorí svojim cítením a myslením sami pre seba formovali niečo iné. Ktorí v ošiali všeobecnej nízkosti, povrchnosti, nečistoty, chamtivosti a hmotárstva dokázali v sebe, vo svojom vnútri, vo svojom cítení a myslení uchovať túžbu po dobre, spravodlivosti, čistote a ušľachtilosti. Túžbu po blízkosti Božej! Jedine v tomto bude spočívať všetka pomoc a ochrana, ktorú si títo ľudia dokázali sami pre seba včas sformovať v spravodlivom Zákone spätného účinku.

A tak ten istý Zákon, čo bude svetu prinášať katastrofu, prinesie zároveň ochranu, pomoc a podporu tým, čo toho budú vnútorne hodní. Kiež by týchto ľudí bolo čo najviac! To však majú v rukách iba oni samotní. Jedine ľudia samotní budú rozhodovať o svojom vlastnom osude a to prostredníctvom kvality, alebo nekvality vlastného vnútorného – citového a myšlienkového života.

Prečo nie?

Pretože už Kristus kedysi povedal, že o tom dni a tej hodine nevie ani on sám. Že o nej vie iba Otec.

Ak teda niekto tvrdí, že to bude rok 2012 a nech by to už bol ktokoľvek, dovoľuje si tým stavať sa nad Krista a na úroveň samotného Stvoriteľa, ktorý predsa ako jediný vie o tomto dni. Takéto niečo nemožno nazvať inak, ako pýchou a opovážlivosťou! Opovážlivosťou, ľudskému tvoru neprípustnou!

Ten čas, kedy prepukne oná spomínaná búrka, ktorá zasiahne spätnými účinkami všetkého doterajšieho nesprávneho jednania pozemské ľudstvo, ten čas je naozaj blízko. To vnútorne rozpoznávajú všetci vnímaví a citliví ľudia. Avšak hovoriť o akýchkoľvek konkrétnych termínoch je veľkou opovážlivosťou, nezakladajúcou sa na pravde.

To, čo je v dnešnej dobe ľuďom skutočne potrebné hovoriť, čo je dnes pre nich cennejším ako soľ i zlato dohromady je potreba nevyhnutnej vnútornej premeny seba samého, ktorá im ako jediná môže zabezpečiť ochranu v nadchádzajúcich dňoch. Premena, ktorá snáď ešte môže zmierniť tvrdosť dopadu toho, čo ku nám prichádza vinou nás samotných.

Podstata tejto tak prepotrebnej vnútornej zmeny je skrytá v jednoduchých a prostých slovách: Vzbuďte v sebe pevné chcenie k dobru a snažte sa udržiavať krb svojich myšlienok čistý!

kusvetlu.blog.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk v spolupráci s M.Š.
Súhlasí luke85


12.
označiť príspevok

Ónya žena
   24. 11. 2011, 20:42 avatar
normálne nerozumiem pointe, ..alebo som unavená )) ..viac mi hovoria Palmové listy..napr. cit:
2012 skolabuje celý americký finančný systém, k čomu sa to teraz celé aj uberá. V spoločnosti nastane totálny chaos, a začne sa ďalšia občianska vojna, ktorá bude medzi východom a západom USA. Až v roku 2017 sa ju podarí skrotiť „spriatelenej zemi severu“ - pravdepodobne Kanade.
Občianska vojna v USA ovplyvní aj Európu – bude narastať inflácia, čo pocítia hlavne obyčajní ľudia.

Ďalšia rana má prísť z vesmíru v roku 2046 v podobe planétky, ktorá sa síce so Zemou nezrazí, ale preletí medzi Zemou a Mesiacom. Aj tento prelet však spôsobí silné zemetrasenia, záplavy a výbuchy už dávno nečinných sopiek. Najviac bude postihnutá Kalifornia, časť Japonska sa potopí pod vody oceánu, silné zemetrasenie zažije Nemecko i Anglicko. V Česku sa prebudia dávno vyhasnuté sopky, ktoré zničia územie v ich okolí, a splodiny sa budú šíriť celou Európou, čo vyvolá smrtiace dažde na ľudí, zvieratá a celú prírodu.

Prebudia sa nielen sopky, ale aj dávno zabudnuté choroby ako mor a cholera. Zrodia sa však aj nové neznáme choroby, ktoré podľa palmových listov spôsobia smrť tisíckam ľudí. Jedna z chorôb príde v roku 2023 s africkými utečencami a spôsobí katastrofálne následky, kedy sa človek, ktorý ju bude mať, neubráni ani obyčajnej nádche. ((( Omg ).

Čo má prísť po týchto katastrofách? Na ruinách celého sveta má vzniknúť nová spoločnosť, pretože tá skazená tu už dávno nebude. Palmové listy hovoria, že vznikne „Euroázijská únia“, ktorá bude založená na inom hospodárstve a ekonomike. Základom sa má stať bezúročný finančný systém, a má prísť aj „nový zdroj energie“.

A v roku 2049 čaká ľudstvo šokujúce odhalenie, kedy sa v Európe i na Blízkom východe nájdu mimozemské artefakty, čo ovplyvní svetové náboženstvá, teda aj kresťanstvo.

dolezite.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Anti-VIVIVI muž
   24. 11. 2011, 19:57 avatar
Tak urcite. Ale v 2012 bude katastrofa, v roku kedy sa zacne este viac stupnovat sucastna ekonomicka situacia a pravdepodobne v roku 2013-2014 opat vypukne svetova vojna. Historia sa opakuje...


3.
označiť príspevok

luke85 muž
   24. 11. 2011, 20:00 avatar
Súhlasím s Milanom Šupom v mnohých veciach.


4.
označiť príspevok

Ranexill muž
   24. 11. 2011, 20:05 avatar
rok 2O12 neznamnena nic.


5.
označiť príspevok

Anti-VIVIVI muž
   24. 11. 2011, 20:08 avatar
Mas titul z nadrovej fyziky ? Mozes to nejak obhajit ?


7.
označiť príspevok

Ranexill muž
   24. 11. 2011, 20:18 avatar
Videl som zoapr dokumentov, ktoré 2012 rozbili. Ide o posun v datovaní nasho letopoctu a mnohe dalsie blbosti tykajuce sa priamo aj kalendara.


6.
označiť príspevok

enemy unknown
   24. 11. 2011, 20:15 avatar
pre New Age znamená veľa. Keď som si čítal Aquarian Conspiracy od Fergusonovej jak tam splietla Nostradama, Junga, Mayský kalendár a neviem ešte čo dokopy, tak som to radšej zaklapol. Mal by som sa donútiť ich dôsledne skúmať :D


8.
označiť príspevok

rains
   24. 11. 2011, 20:18 avatar
hlavne potom kovia Mayov sa smeju posahancom zo zapadnej civilizacie aku robia paniku z mayskeho kalendara a konca sveta.
Súhlasí enemy unknown, Ónya


9.
označiť príspevok

enemy unknown
   24. 11. 2011, 20:23 avatar
veď to. Inak som zvedavý, koľko newageistov vie čítať mayské hieroglyfy :D


10.
označiť príspevok

Ranexill muž
   24. 11. 2011, 20:29 avatar
Potomkovia mayov nevedia poriadne citat ani nase písmo a nie to svoje vlastne. A nesmeju sa preto, ale oni sa smeju stale.


11.
označiť príspevok

enemy unknown
   24. 11. 2011, 20:39 avatar
s tou prvou vetou súhlasím.


20.
označiť príspevok

Ranexill muž
   25. 11. 2011, 09:50 avatar
nesuhlasim so svojou prvou vetou. 
su to kecy, aby sa kecalo.


21.
označiť príspevok

enemy unknown
   25. 11. 2011, 11:17 avatar
tak si potom nevedome vykecal celkom pravdivý detail   Lacandonci fakt nevedia poriadne čítať žiadne písmo.
Súhlasí Ranexill


23.
označiť príspevok

Ranexill muž
   25. 11. 2011, 11:25 avatar
enemy, neboj mám prehlad ...len načo písať zjavne veci všeznalcom?


27.
označiť príspevok

rains
   25. 11. 2011, 15:02 avatar
kecas, vseznalec


13.
označiť príspevok

Ónya žena
   24. 11. 2011, 22:42 avatar
takéto" rôzne katastrofické predpovede do budúcna, nedávajú človeku veľa optimizmu,..je to psychotlak , vyvolanie strachu..neviem či zámerné, ..kto vysáva z nás život ? ..alebo chce niekto ľudstvo takto donútiť k zmene?


14.
označiť príspevok

starec muž
   25. 11. 2011, 07:44 avatar
5000 ročné palmové listy.  Majú nejakú veľkú životnosť.  Niekto tie poroctvá šikovne dopĺňa a oblbuje ľudí.Keď tie listy vznikli,tak tí ľudia mohli poznať akurát pár dedín v okolí a citujú niečo o budúcnosti Ameriky a finančnej kríze. 
Teraz bolo v správach,že v Brazílii objavili kmeň,ktorý sa ešte nestretol s modernou civilizáciou.Žijú v pralese na malom území a nič iné nepotrebujú.ľudia na ešte nižšej úrovni mali napísať palmové listy a mala ich trápiť budúcnosť sveta.    


15.
označiť príspevok

Ónya žena
   25. 11. 2011, 08:01 avatar
asi máš trochu pravdu, ..na Palmových listoch napísané možno niečo bolo,..a kto a ako preložil tie hieroglify je tiež záhadou, ..niečo ako Nostradamove verše prispôsobené dobe naviac ako vízie do budúcnosti. Presvedčujem sa , že za všetkým je len a len dobrý biznis. 


16.
označiť príspevok

starec muž
   25. 11. 2011, 08:13 avatar
Niekto s týmy informáciami manipuluje naivnými a nerozhodnými ľuďmi,lebo iba slabý a nerozhodný človek sa pýta veštcov,aká bude jeho budúcnosť,namiesto toho,aby sám spravil niečo,aby dosiahol cieľ,ktorý by chcel.
Súhlasí mamaleone


17.
označiť príspevok

Ónya žena
   25. 11. 2011, 08:35 avatar
starec..toto sú predpovede, vízie ,.. ktorými sa zaplavuje svet, ..čiže celková atmosféra a udalosti vo svete, sú aj týmto nepriamo podporované,.. dostáva sa tomu priestor na manipuláciu ako píšeš, ..a už je len ostáva otázkou, ako blízko je to ku pravde alebo k nepravde...a ako to kto príjme, tak sa k tomu aj stavia...stejne s tým nikto nič neurobí.


22.
označiť príspevok

enemy unknown
   25. 11. 2011, 11:21 avatar
presne tak, dnes je to všetko o biznise. Nostradamus alebo aj dajme tomu Vanga mohli mať halucinácie a vidiny po lysohlávkach, ale niektoré záujmové skupiny to teraz dobre predávajú a živia sa tým.
Súhlasí starec, dorota


24.
označiť príspevok

dorota
   25. 11. 2011, 11:27 avatar
aha, ja som si to vysvetlila asi po svojom .... tvrdis ze zaujmove skup predavaju vidiny a halucinacie lebo o tom je bizns?


26.
označiť príspevok

enemy unknown
   25. 11. 2011, 14:56 avatar
ani nie že o tom je konkrétne biznis, ale dá sa to zneužiť a speňažiť. Ako (takmer) všetko.


18.
označiť príspevok

salbea žena
   25. 11. 2011, 09:47 avatar
hm ja uz viem aka bude moja osobna katastrofa od roku 2012..
bude to jedine slovo ..vdaka ..a vdaka za to,ze som musela prejst az na pust a ta cesta bola ostrejsia ako ocel,ostrejsia ako blesk z neba,bo srdce ma naucilo vidiet svet vo vas taky ,aky naozaj je..prahnuci po uspesnej kariere,prahnuci po peniazoch,byt niekym viac nez bol tu samotny Jesua..hm fakt niekde som citala,ze Chatam Sofer vraj predpovedal vitazstvo uspesneho cloveka pred obycajnym pokornym a cakajucim na cistu lasku..ehm je tu 1.4.


19.
označiť príspevok

salbea žena
   25. 11. 2011, 09:48 avatar
blazna predsa nemoze robit hlupak..na to treba ehm rozum.tak


25.
označiť príspevok

pollio
   25. 11. 2011, 12:12 avatar
o 2012 najviacej vedia v halivúde, však tam o tom bežne natáčajú filmy...
normálne si tam treba zavolať a spýtať sa že kedy to natočia o slovensku aby sme sa vedeli pripraviť))
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:36,  Peter Ale aspoň to nie sú farizeji . Veria čestne , bez rôznych prostranných úmyslov .
dnes, 19:35,  24/ Nie neboj sa mne sa jama kopat nechce!!!:)))
dnes, 19:30,  21/ Eno omrzel ta zivot??? Potrebujes navstevu Sykoriek z Bernolakova???:)))
dnes, 19:24,  21/ Co to nepoznas? Raz sa tocila pica okolo sveta a volala sa Tereskovova!!!:)))
dnes, 19:23,  21/ Ach Boze ty trapko!!!!:)))
dnes, 19:16,  Veru Shagara, ty si riadne dopletený, lebo MALIČKÉMU (MNE) si nedal a tým pádom JEMU...
dnes, 19:00,  5, ..... OK, ... ale čo narobíš ak si niekto pletie "štedrosť" so sebectvom? A...
dnes, 18:58,  ĽAVICOVÉ SPRÁVY III. - V PARLAMENTE NÁS ČAKÁ PERNÝ TÝŽDEŇ https://youtu.be/NwzW8y9yUuA
dnes, 18:54,  Nie, okolo teba - piče sa svet netočí ;)
dnes, 18:43,  15/ Hlavne verit v silu kapitalu!!!!! A ze svet sa toci okolo pice...:)))
dnes, 18:40,  18/ Ale taketo mozu byt!!!https://www.youtube.com/watch?v=vHLouXKjTNQ
dnes, 18:36,  17/ Sladke reci od mna necakaj!!!!:)))
dnes, 18:33,  Aj JA ti dám dobrú radu, prestaň tu grcať, predídeš tým zabanovaniu ;)
dnes, 18:32,  14/ Dam ti dobru radu do zivota nauc sa pocitat do 5 prestane ti jebat!!!:)))
dnes, 18:29,  Kasafran mám vážnu obavu o tvoje duševné zdravie . Tie konšpiračné bludy ťa dovedú tam...
dnes, 18:29,  Nie, teba howno rád nemám ;)
dnes, 18:28,  12/ Aha aj ty mas rad hovno zabalene v slahacke???:)))
dnes, 18:27,  Ty pôjdeš ochvíľu do piče, keď tu neprestaneš grcať ;)
dnes, 18:26,  10/ Porad sa s Enaxom!!! Ja som slovicko ja som!!!!:))))
dnes, 18:26,  https://scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/128863221_3501508343230345_638705778178777020_n.j...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Tvoj úsmev je tvoje logo, tvoja osobnosť je tvoja vizitka, aké pocity zanecháš v druhých po tom, čo mali s tebou skúsenosť je tvoja obchodná značka.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(95 865 bytes in 0,401 seconds)